Autor Wątek: Driveclub  (Przeczytany 440424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4200 dnia: Września 22, 2016, 20:24:37 pm »
No i żadnego Burnouta ;(
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4201 dnia: Września 23, 2016, 19:52:28 pm »
Konkurencja by wydała Driveclub 2

Driveclub 2 to by był ten z deszczem. Potem jeszcze 3 z zawartością season passa, 4 - motocykle, a VR miałby numerek 5.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4202 dnia: Września 24, 2016, 11:26:27 am »
Konkurencja by wydała Driveclub 2

Driveclub 2 to by był ten z deszczem. Potem jeszcze 3 z zawartością season passa, 4 - motocykle, a VR miałby numerek 5.

Wtedy byłby rak.

Wsparcie Driveclub miał zajebistem, ale chciałbym by gra dalej była wspierana lub dostałą dwójkę. Wtedy byłoby idealnie.

Na początku coś tam przebąkiwali, że DC ma być usługą dla Playstation 4. Grą wiecznie rozwijaną. Wtedy pod koniec generacji otrzymalibyśmy przepotężną carliste z masą tras. Wiadomo za większe pieniądze ale mniejsze niż Driveclub 2, Driveclub 3 itp itp ...

Szkoda, że nikt nie rozwija pomysłu nie dzielenia społeczności i rozwijania jednej platformy wyścigowej. Póki co świetnie to robi ubi w The Crew, ale oni zrobili raka w postaci masy mikropłatności. Takie rozwijanie jednej gry. Jest lepszym rozwiązaniem, niż wydawanie Forzy 5, Forzy 6 itp. (nie mówię o Horizonach bo one mają więcej różnic między sobą takich jak teren rozgrywki)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4203 dnia: Września 30, 2016, 08:27:23 am »
https://blog.eu.playstation.com/2016/09/29/driveclub-vr-launches-13th-october-with-upgrade-option-for-season-pass-owners/

Cytuj
Because Driveclub is and always has been about the community that surrounds it, we’ve also included a digital upgrade for anyone who bought the Driveclub Season Pass before 00:00 AM BST on Thursday 29th September, priced at €19.99 (RRP).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4204 dnia: Września 30, 2016, 09:12:26 am »
poszli po rozum do głowy.

jeden z komentarzy:
Cytuj
Some update on features to expect for Driveclub VR (short version):
* Includes 5 new Urban locations and classic Driveclub tracks (total of 114 tracks)
* 80 cars, from Driveclub, remastered for VR
* Game modes: Online virtual reality multiplayer race modes and an action-packed single player career are joined by drifting and time trial challenges
* Sprint mode: Not announced, assumed to no be available.
* Cruise control: A little time to kick back, open the throttle or just coast and explore any track, in any country at your leisure in Cruise Mode.
* Virtual passenger: An immersive thrill ride through exciting replays of hot laps as players watch themselves handle their greatest challenges from a unique viewpoint in Passenger Mode.
* In Driveclub VR, “we” will ware gloves. Arm’s are not rendered to avoid clipping.
* We will have not only First Person View, but also other modes from Driveclub (we can play in thirt person for example)
* It’s not an upgrade, or patch, its a standalone game, independent of Driveclub.
–> You can’t play for example a multiplayer race with players from Driveclub
–> No information on clubs, but guessing that we cannot import proflile from Driveclub to VR
–> 60fps (reprojected to 120). Races limited to 8 players; and less details when compared to Driveclub
–> No weather effects (not confirmed)
–> New trophies, new accolades, etc.
–> new tracks, new tour, new trophies, new stats, new accolades.
* Driveclub VR does not take the full power of the PS4 Pro, but there will be a few more visual details enabled.
* Driveclub VR is exclusively for PSVR – you need the headset to play it.
* All controllers that are supported on Driveclub will be supported by Driveclub VR

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4205 dnia: Września 30, 2016, 09:20:04 am »
Remastered-samochody. Nie patch a standalone-gra... Nie wiem czy trzeba to komentować. Na plus Cruise controll, chociaż namiastka otwartego świata.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4206 dnia: Września 30, 2016, 09:55:46 am »
Beka z andriusza po raz kolejny xD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4207 dnia: Września 30, 2016, 10:19:32 am »
Beka to chyba z Sony, skoro oni remastera  gry z obecnej generacji robią i sprzedają na nowo bo rzekomo vr. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4208 dnia: Września 30, 2016, 10:29:07 am »
No ale przecież jest napisane, że jak masz SP to dostaniesz upgrade za darmo...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4209 dnia: Września 30, 2016, 10:50:35 am »
no chyba nie za darmo...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4210 dnia: Września 30, 2016, 11:03:45 am »
A zle przeczytalem, zwracam honor. W takim razie jebanko na miejscu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4211 dnia: Września 30, 2016, 14:46:17 pm »
Ale jak wychodzi nowa forca, gdzie jedyną nowością są kałuże na pięciu trasach, to wszystko jest ok  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4212 dnia: Września 30, 2016, 14:56:35 pm »
Brzmi trochę jak FIFA, ale nie wiem czy to jest ok, nie mam punktu odniesienia, bo nie miałem starej Forcy, wydaje mi się, że zawartości i tak jest tam sporo. No ale rozumiem, że z powodu tych kałuż ty ucierpiałeś najbardziej, nawet mimo że grę to chyba tylko na YT widziałeś... Powiedz lepiej, czy będzie ok, jak wyjdzie nowe GT w wersji lite next gen edition, z trybem kariery w postaci klasycznej licencji i ze 150 autami? No i bez kałuż.

Sony obrało nowy kierunek, pogratulować. Tak sobie jeszcze pomyślałem, skoro Sony robi remastery gier z PS4 na PS4, to te apgrejdy na Pro rzeczywiście mogą skończyć podobnie i będą nam je sprzedawać w płatnej postaci jakiegoś Pakietu Ulepszeń PRO, dzięki któremu będzie jeszcze większy cinematic ekspirjens 4k!11!!!1
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 14:59:54 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4213 dnia: Września 30, 2016, 15:03:22 pm »
Sony obrało nowy kierunek, pogratulować. Tak sobie jeszcze pomyślałem, skoro Sony robi remastery gier z PS4 na PS4, to te apgrejdy na Pro rzeczywiście mogą skończyć podobnie i będą nam je sprzedawać w płatnej postaci jakiegoś Pakietu Ulepszeń PRO, dzięki któremu będzie jeszcze większy cinematic ekspirjens 4k!11!!!1

Tak cie to PS4 Pro boli, tylko czemu Scorpio dla Xboxa jest spoko??

Widzę, że już z ciebie Xbot na 100% ;)

Co do DC VR to chujstwo faktycznie i nie powinni tak tego robić. Dobrze, że DC dostanie nowe tory za darmo. Tyle dobrego.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4214 dnia: Września 30, 2016, 15:17:36 pm »
Mi to tam to VR lata kolo nosa, powinni dodawac ta gre z VR Sony i bylo by po klopocie. Za to nowe trasy do DC przyjme z przyjemnoscia.

Andryush, fakt GTS sie opoznia, no ale PS4 ma ciagle AC czy PC w temacie SIM. Sa to lepsze wersje niz na Xo, szczegolnie jesli chodzi o framerate. Mysle ze te cale opoznienie GTS wynika wlasnie z PS4 PRO, no ale wroze sobie z fusow. Zas roznice miedzy FM4 vs FM5 vs FM6 nie sa szczegolnie duze (ba FM5 oferowala mniej niz FM4 jak dobrze pamietam).
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4215 dnia: Września 30, 2016, 15:26:34 pm »
Zas roznice miedzy FM4 vs FM5 vs FM6 nie sa szczegolnie duze (ba FM5 oferowala mniej niz FM4 jak dobrze pamietam).

FM6 na zjebany model jazdy względem FM4

W chwili obecnej najlepsza torowa Forza (celowo pomijam Horizon bo to zupełnie inny typ gry) to właśnie czwórka ze starego Xboxa 360. Miała świetny model jazdy i bardzo bogatą track/carlistę.

FM6 to arcade, który zachował ślamazarność z simów. Dlatego gra się w nią gorzej niż w większość typowo zręcznościowych samochodówek, a nie oferuje tyle by być symulatorem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4216 dnia: Września 30, 2016, 15:32:57 pm »
Różnice między FM4 i FM6 są mniejsze niż między DriveClubem i DriveClubem po patchach. FM5 szkoda wspominać, bo to plaskacz w pysk fanów serii. Trzy force z season passami to jakieś 1200 złotych. m$ taki dobry  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4217 dnia: Września 30, 2016, 15:40:58 pm »
Sprzedajesz jedną i kupujesz drugą to nie wyjdzie tak źle

Wysłane z mojego D5803

Yeahh, me and hate that's an odd couple

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4218 dnia: Września 30, 2016, 15:44:16 pm »
Sony obrało nowy kierunek, pogratulować. Tak sobie jeszcze pomyślałem, skoro Sony robi remastery gier z PS4 na PS4, to te apgrejdy na Pro rzeczywiście mogą skończyć podobnie i będą nam je sprzedawać w płatnej postaci jakiegoś Pakietu Ulepszeń PRO, dzięki któremu będzie jeszcze większy cinematic ekspirjens 4k!11!!!1

Tak cie to PS4 Pro boli, tylko czemu Scorpio dla Xboxa jest spoko??

Widzę, że już z ciebie Xbot na 100% ;)

Co do DC VR to chujstwo faktycznie i nie powinni tak tego robić. Dobrze, że DC dostanie nowe tory za darmo. Tyle dobrego.

Xbot na 100% oznacza - mówiący do rzeczy w 100%? Bo jak coś innego to chyba jesteś chory.

Dlaczego Scorpio jest spoko? Nigdzie nie napisałem, że jest spoko, ale jeśli już mam wyciągnąć swoją kryształową kulę, i wydać osąd, to... spójrzmy najpierw na fakty. FH3 wyszła na PC, PC to dzisiaj taki odpowiednik Scorpio. Załóżmy więc, że Scorpio = PC. Na PC gra nie różni się jakoś wielce, oprócz rozdzielczości i framerate. Jeśli tak samo ma to wyglądać na Scorpio, to w dupie mam to Scorpio i mocarne piece 4k, gram dalej na XO i cieszę się grą. Więc jeśli taki scenariusz się ziści, to tak, uważam, że takie podejście do sprawy Skorpionów i innych byłoby jak najbardziej spoko. Ale równie dobrze może się okazać, że Scorpio =/ PC i żeby zagrać na Scorpio, w wersję na prawdę dopakowaną, next-gen niemalże, będę musiał kupić drugą konsolę, i drugą grę, remastera jakiegoś, lub zapłacić za jakiś upgrade mojej podstawowej wersji gry, wtedy to faktycznie by było ch**owo!

Co do Pro, to jeszcze nie mam zdania czy jest spoko, czy nie, pogadamy jak się już pojawi. Jeśli Sony będzie robić takie zajebiste remastery jak na VR, i sprzedawać łatki czy aktualizacje do gier, no to należą im się wielkie faki. No i to by było na tyle. Płatne łatki to na razie plota, ale skoczyli na kasę w postaci VR, więc są też podstawy, że skoczą na kasę z PROsiaka i jego 4k tekstur.

No i w ogóle co się w tym Sony dzieje, to ja nie wiem, wystarczy spojrzeć na wspomniany regres serii GT, Sony się w dupie poprzewracało od tych setek sprzedanych milionów konsol. Klosz pisze o regresie w serii Forza, która i tak oferuje sporo zawartości (obecnie i tak najwięcej w tego typu grze), a tymczasem w Sony dzieje się istna tragedia na tym poletku, gdzie z 1000 aut z poprzednich odsłon robią 150 i wycinają tryb kariery... ale zapewne pojawi się season pass i dzięki wielkiemu, łaskawemu wsparciu Sony w cenie +150zł, dostaniemy 2xtyle samochodów w przeciągu roku i jakieś dodatkowe ficzery. No to dopiero są żarty i walenie fanów w dupsko. Na temat serii Forza M. się nie wypowiem, bo ostatnia w jaką grałem to FM3 i co ja wam mogę powiedzieć, skoro nie grałem w żadną z nowszych odsłon? Ale wy chyba też nie?
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 15:46:47 pm wysłana przez andryush »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4219 dnia: Września 30, 2016, 16:12:24 pm »
Cytuj
Xbox One launch title Forza Motorsport 5 is set to feature 14 tracks and just over 200 cars.
W porownaniu FM4 ktora byla TRZECIA czescia tej gry na X360 miala
Cytuj
over 500 cars and 26 tracks are included.
GT Sport ma miec na premiere min.
Cytuj
137 Super Premium Cars (at launch) plus 19 Track Locations with 27 layouts (at launch)
Plus graficznie, pod wzgledem modelu jazdy i przywiazaniem do detali GTS bedzie na pewno lepsza gra niz FM z Xone.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4220 dnia: Września 30, 2016, 16:14:40 pm »
Xbot na 100% oznacza - mówiący do rzeczy w 100%? Bo jak coś innego to chyba jesteś chory.

Chyba od rzeczy bo pier**lisz jak potłuczony ;) Wszyscy myśleli, że skończysz narzekać jak kupisz Xboxa, a zamiast tego pier**lisz jak typowy fanboy ;)


Dlaczego Scorpio jest spoko? Nigdzie nie napisałem, że jest spoko, ale jeśli już mam wyciągnąć swoją kryształową kulę, i wydać osąd, to... spójrzmy najpierw na fakty. FH3 wyszła na PC, PC to dzisiaj taki odpowiednik Scorpio. Załóżmy więc, że Scorpio = PC. Na PC gra nie różni się jakoś wielce, oprócz rozdzielczości i framerate. Jeśli tak samo ma to wyglądać na Scorpio, to w dupie mam to Scorpio i mocarne piece 4k, gram dalej na XO i cieszę się grą. Więc jeśli taki scenariusz się ziści, to tak, uważam, że takie podejście do sprawy Skorpionów i innych byłoby jak najbardziej spoko. Ale równie dobrze może się okazać, że Scorpio =/ PC i żeby zagrać na Scorpio, w wersję na prawdę dopakowaną, next-gen niemalże, będę musiał kupić drugą konsolę, i drugą grę, remastera jakiegoś, lub zapłacić za jakiś upgrade mojej podstawowej wersji gry, wtedy to faktycznie by było ch**owo!

Co do Pro, to jeszcze nie mam zdania czy jest spoko, czy nie, pogadamy jak się już pojawi. Jeśli Sony będzie robić takie zajebiste remastery jak na VR, i sprzedawać łatki czy aktualizacje do gier, no to należą im się wielkie faki. No i to by było na tyle. Płatne łatki to na razie plota, ale skoczyli na kasę w postaci VR, więc są też podstawy, że skoczą na kasę z PROsiaka i jego 4k tekstur.

Scorpio i PS4Pro to to samo... TEN SAM RAK.

I to wiadomo od pierwszych plotek. Tak cię to wkur**ało, że aż sprzedałeś PS4 z tego powodu płacząc miesiącami na forum ;) A teraz nagle "NIE TAK ŹLE" ;)

Już pomijam debilną teorię ze sprzedażą łatek do gier w 4k przez Sony xD xD Litości.
Płatne łatki to plota wypuszczona przez takich jak ty, która oficjalnie została już zaprzeczona ;)


No i w ogóle co się w tym Sony dzieje, to ja nie wiem, wystarczy spojrzeć na wspomniany regres serii GT, Sony się w dupie poprzewracało od tych setek sprzedanych milionów konsol. Klosz pisze o regresie w serii Forza, która i tak oferuje sporo zawartości (obecnie i tak najwięcej w tego typu grze), a tymczasem w Sony dzieje się istna tragedia na tym poletku, gdzie z 1000 aut z poprzednich odsłon robią 150 i wycinają tryb kariery... ale zapewne pojawi się season pass i dzięki wielkiemu, łaskawemu wsparciu Sony w cenie +150zł, dostaniemy 2xtyle samochodów w przeciągu roku i jakieś dodatkowe ficzery. No to dopiero są żarty i walenie fanów w dupsko. Na temat serii Forza M. się nie wypowiem, bo ostatnia w jaką grałem to FM3 i co ja wam mogę powiedzieć, skoro nie grałem w żadną z nowszych odsłon? Ale wy chyba też nie?

Co się ma dziać? Poza samochodówkami gdzie Xbox tylko ma Horizon 3 i 2  warte uwagi. Ma same odgrzewane kotlety albo crapy. Halo 5 to regres względem i tak słabszej czórki, Gears Of War 4 gdzie walczymy z robocikami krzyczącymi Reload, którego gameplay będzie identyczny do remasterka Gears Of War 1. Quantum Break, który okazał się crapem, Recore który jest przeciętniakiem i Scaleboud który na 99% skończy też jako crap bo to już od pierwszych zapowiedzi widać :P

Kiedy po drugiej stronie mamy Uncharted 4, który najpewniej jest pretendentem do gry roku, Bloodborn z niesamowitymi ocenami, nadchodzący Open World RPG Horizon, świetnego Ratcheta i Clanka, nadchodzące PS VR z masą świeżych tytułów (osobiście mi VR nie robi, ale trzeba to odnotować). Driveclub też się broni jako arcade racer i duchowy spadkobierca PGR'a 4 jednej z lepszej ścigałek na Xboxa 360. Nadchodzące GT Sport może i jest wykastrowane, ale sam je broniłeś jak lew do niedawna xD Pomijam, że poziom zawartości Forzy 5, którą umyślnie omijasz bo też była failem Microsoftu w swoim czasie ;)
Z crapów na Sony to chyba tylko The Order wyszedł, ewentualnie No Man Sky, ale to multiplatforma, która też zasmrodzi Xboxa.

Podsumujmy:
Obie konsole mają płatny online
Obie konsole dostaną mocniejszą wersję
Xbox nie ma exclusivów bo wszystko można ograć na PC
Sony dostaje masę gier na wyłączność, z czego spora część zapowiada się lepiej niż dobrze.

NO ALE TO Z SONY źle się dzieje xD TO SONY KRADNIE JEST ZŁE I W OGÓLE xD

Na twoim miejscu skończyłbym już to męczące narzekanie i się cieszył nową konsolą :P
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 16:21:11 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4221 dnia: Września 30, 2016, 17:01:50 pm »
No i będę tak pie**olić, bo lubię, bo trzeba.

GTS nadal zapowiada się na najładniejszą grę typu Sim, i tutaj się nic nie zmienia, niezależnie od platformy na której gram xd Ty i tobie podobni grę jechali swojego czasu głównie za rzekomo gównianą grafę. Gameplay'owo i na polu zawartości robi się porządna konkurencja dla Carsów i Asseto, szkoda tylko, że nie dla GT6 i nie w duchu GT6. Więc daruj sobie chłopie te teorie z wojenek systemowych, bo wiem dlaczego broniłem GTS i co mi w nim się nie podoba.

Skorpio i Pro to teoretycznie to samo, ale co i jak producenci z tym zrobią, nadal pozostaje kwestią otwartą. Ja jestem zdania, że to jest niepotrzebne, i należy wyciskać maks z istniejącyh maszynek, a nie odwalać jakieś dziwne akcje 2.5 roku po premierze konsoli. Tak, wkur**ało mnie to, sprzedałem konsolę z nadzieją na kupno lepszego sprzętu, ale po prezentacji Pro, ręce mi opadły i stwierdziłem - walić to, grać się chce, spróbuję Horizona.

Dyskutować o nadchodzących na XO grach i tych, które już wyszły, widzę że nie ma co, bo ty już wszystkie gry z XO widzisz na wskroś przez YT. Tylko Horizon 2 i 3 warte uwagi? Hmm... jeszcze nie tak dawno temu, wydaje mi się że byłeś zwolennikiem stwierdzenia, że "koszenia buraków na polu za pomocą Aventadora" to dno i wodorosty, teraz już są warte uwagi?... Girsy 4 to Girsy 1 i w ogóle gówno, bo roboty reload,  Scalebound crap, od samego początku, Halo 5 crap, bo splitscreena nie ma. To nic, że nie grałeś, to nic, że jeszcze niektórych z tych gier nawet nie ma, najważniejsze że YT działa. <ok> Za to wsparcie Season Pasami, i celowe ograniczanie zawartości są spoko, bo wsparcie jednak.

Forza 5? 200 autek, celowo pomijam? to rzeczywiście trochę mało, lipa, nie wiedziałem o tym, w ogóle się grą nie interesowałem i grałem tylko w demko w Pradze. Podobnie z FM6, demko na jakimś torze i tyle, dlatego wolę się nie wypowiadać na temat gier o których nie mam wiedzy.

Quantum Break, wczoraj przeczytałem tutaj opinię osoby, która grę skończyła, i mówiła, że to najlepsza gra Remedy, a ty grałeś? Skończyłeś? Ja jeszcze nie, ale jakoś nie szczególnie mnie ta gra jara.

No i debilna teoria na temat łatek... Jeszcze nie tak dawno temu, nikt by nie pomyślał, że VR w DC będzie osobną grą i też nazwałbyś to debilną teorią, bo przecież WSPARCIE DC ma wzorowe. Wszyscy chyba liczyliśmy na łatkę do istniejącej gry, Sony też liczyło w tym samym czasie, tylko że coś innego, kasę.

Z exów PS4, te na prawdę warte uwagi to imo BB i TLOU z PS3. Uncharted 4 ponoć też bardzo dobre, sam nie grałem, nie jara mnie tak samo jak QB, ale ludzie którzy skończyli chwalą. Na temat DC nie musisz mi tu nic wmawiać, bardzo dobrze wiem jak ta gra wygląda, i broni się jedynie grafiką. I season passem w promocji. Pomysł na gameplay jest słaby i po jakimś czasie wieje dla mnie nudą. Słaba zawartość i nagminne wyciskanie kasy, to za paczki samochodów, to za motorki, to za vr. Dobrze, że tą pogodę za darmo dali, bo byłaby lipa, skoro to na e3 pokazywali, a po premierze wyszłoby, że trzeba zapłacić.

W Sony na pewno nie dzieje się dobrze. Dwa przytoczone przykłady, DC i GTS zapalają u mnie żółte światło. Poczekamy na Guardiana i Horizona, i zobaczymy co to z tego wyjdzie. Może się mylę i jednak nie jest tak źle, a te przypadki to wyjątki od reguły. Czas pokaże.

« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 17:06:35 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #4222 dnia: Września 30, 2016, 18:16:50 pm »
O widzę dupka zapiekła ;)
No nic. Xbot zawsze będzie Xbotem :P nie musisz nic udowadniać bo to widać jak na dłoni twoją hipokryzję ;)

Ciekawe czemu jak ktoś da pozytywną opinie o The Order jest klapem, a jak ktoś da pozytywną opinie o Quantum Break to nagle rzeczowa i obiektywna opinia? Hmmmm :) :)

PS. Ja nie goniłem GT Sport za grafę tylko za zawartość ;) Ale pewnie ty wiesz lepiej xD :lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 18:22:00 pm wysłana przez Mrocz »

iko

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4223 dnia: Września 30, 2016, 18:31:43 pm »
Btw/ Jestem za zdjęciem bana dla Kyo. :D

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #4224 dnia: Września 30, 2016, 18:46:36 pm »
Btw/ Jestem za zdjęciem bana dla Kyo. :D


A ja lubie Banany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4225 dnia: Września 30, 2016, 18:53:43 pm »
Zawartość? Spoko. Dla ciebie GTS powinna być w sam raz, bo lubisz takie wykastrowane gry. O The Order się wypowiadam, bo grałem. Ty w Quantuma nie. Ot cały sekret dlaczego śmieszą mnie tytułu gry roku dla Ordera i dlaczego wolę słuchać kogoś kto w grę grał niż Ciebie ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4226 dnia: Września 30, 2016, 18:56:45 pm »
Tak, wkur**ało mnie to, sprzedałem konsolę z nadzieją na kupno lepszego sprzętu, ale po prezentacji Pro, ręce mi opadły i stwierdziłem - walić to, grać się chce, spróbuję Horizona.

No i po prezentacji fajnej konsoli w świetnej cenie kupiłeś "lepszy sprzęt"  :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4227 dnia: Września 30, 2016, 19:05:39 pm »
Zawartość? Spoko. Dla ciebie GTS powinna być w sam raz, bo lubisz takie wykastrowane gry. O The Order się wypowiadam, bo grałem. Ty w Quantuma nie. Ot cały sekret dlaczego śmieszą mnie tytułu gry roku dla Ordera i dlaczego wolę słuchać kogoś kto w grę grał niż Ciebie ;)

A mnie śmieszy twój fanatyzm nowej konsolki :D :D

I śmieszny hejt na Sony xD

No i sie słuchaj xD Droga wolna, bo nie o to w całej dyskusji chodzi xD
Tylko nie płacz w tematach Playstation jakie to sony złe jest, jak po stronie twojej ukochanej konsolki dzieje się jeszcze gorzej xD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4228 dnia: Września 30, 2016, 19:07:33 pm »
Kupiłem fajny sprzęt z porządną gierką na setki godzin, której u Sony chyba bym się nigdy nie doczekał. Hejtujcie sobie dalej, a tymczasem ja pójdę pośmigać po australijskich bezdrożach :D

Mrocz, dobrze że w końcu przyznałeś, że nie chodzi ci o rzeczową rozmowę i opinie osób, które mają styczność z tymi grami/p latformami, tylko o to żeby sobie poklapować trochę i pohejtować wspólnie zły MS. :)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 19:13:11 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4229 dnia: Września 30, 2016, 19:09:00 pm »
Kupiłem fajny sprzęt z porządną gierką na setki godzin, której u Sony chyba bym się nigdy nie doczekał. Hejtujcie sobie dalej, a tymczasem ja pójdę pośmigać po australijskich bezdrożach :D

Szkoda, że tylko jedną gierką :troll:

Miłej gry ;) Ja sobie sprawdzę najpierw demko na PC ;)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 19:10:51 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4230 dnia: Września 30, 2016, 19:13:55 pm »
Dzięki, na wzajem

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4231 dnia: Września 30, 2016, 19:19:49 pm »
Mrocz, dobrze że w końcu przyznałeś, że nie chodzi ci o rzeczową rozmowę i opinie osób, które mają styczność z tymi grami/p latformami, tylko o to żeby sobie poklapować trochę i pohejtować wspólnie zły MS. :)

Ładna Edyta :P

No niestety ;) Najlepiej jakbyś przestał być Xbotem z klapami na oczach to może się uda rzeczowo pogadać ;) Póki co nie ma na to szans :P

Swoją drogą najczęściej to ty hejcisz na tym forum niestety ;)
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 19:23:02 pm wysłana przez Mrocz »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4232 dnia: Września 30, 2016, 19:36:20 pm »
Setki godzin. xd Takie setki, że po tygodniu podjarka możliwością odpalenia średniej klasy jrpg sprzed ośmiu lat?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4233 dnia: Września 30, 2016, 19:54:42 pm »
Xbone - 1,4 tflopsa, 299 euro - to fajny sprzęt, a po prezentacji PS4 Pro - 4,2 tflopsa, 399 euro - ręce mu opadły  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4234 dnia: Września 30, 2016, 20:05:49 pm »
Mrocz, dobrze że w końcu przyznałeś, że nie chodzi ci o rzeczową rozmowę i opinie osób, które mają styczność z tymi grami/p latformami, tylko o to żeby sobie poklapować trochę i pohejtować wspólnie zły MS. :)

Ładna Edyta :P

No niestety ;) Najlepiej jakbyś przestał być Xbotem z klapami na oczach to może się uda rzeczowo pogadać ;) Póki co nie ma na to szans :P

Swoją drogą najczęściej to ty hejcisz na tym forum niestety ;)
No nie wiem Mrocz. Większość osób które tutaj najwięcej hejtują na MS i XO, gry widziało na YT, a konsolę najwyżej w MM za szybką. Ja chociaż staram się nie udzielać się w tematach o których nie mam pojęcia. Nieraz więc mówiłem, spokojnie, dajcie szansę tej grze. Za taką postawę jestem nazywany xbotem, bo przecież GO bez grania wie lepiej. Ostatnio mi wciskaliście, że screenów nie mogę robić bez Golda, No i to ja mam klapy na oczach? :lol:

Mrocz

  • Gość
Driveclub
« Odpowiedź #4235 dnia: Września 30, 2016, 20:12:07 pm »
Ja Ci wciskałem? XD no i taka z tobą rozmowa. Ściemniasz i wpychasz mi w usta nie moje słowa.
Albo stwierdzenia, że znasz Wiedźmina lepiej ode mnie mimo że nie ukończyłeś nawet kampanii, a ja zrobiłem całą + dodatki.
Czepianie się, że CDProjekt zniszczył gwinta jak zmienili tylko grafiki na kartach, albo niebieskiego płomyczka w lambo. Destiny też miało być stracone przez mikropłatności gdzie wszyscy egzotyki za kasę mają, a jakoś dalej tego nie ma xD.
Na FinalFantasy hejt, że gra wygląda gorzej na ps4 niż na ps4pro (mimo że nic nie pokazano) a potem wraz ze słabszym xboxem "nie tak źle" ;)

Tyle jest warta twoja krytyka i tyle ;) masz jakieś swoje widzimisię i z klapami na oczach nie dopuszczasz głosu rozsądku. Więc podtrzymuje zdanie, jesteś głównym haterem na forum do tego twój hate jest niemalże zawsze z dupy ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2016, 20:15:30 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 966
  • Reputacja: 120
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4236 dnia: Września 30, 2016, 20:27:54 pm »
Ja mam klapy, a ty co masz? Manię prześladowczą? Robisz z igły widły. Drobna krytyka, najdrobniejsza uwaga z mojej strony zamienia się w twoich oczach w xbot-hejt. I tak mamy - niebieski ogień psuje grę, gwint rozwalony zmianą grafiki na kartach, coś jeszcze wymyślisz? Człowieku weź się ogarnij, bo twoje reakcje są chore i nieadekwatne.

iko

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4237 dnia: Września 30, 2016, 20:54:21 pm »
Grasz w FH3 i zajebiście sie bawisz. Dla nie których to jednak zbyt wiele, że wybrałeś XoneS.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4238 dnia: Września 30, 2016, 20:59:15 pm »
Tak, wkur**ało mnie to, sprzedałem konsolę z nadzieją na kupno lepszego sprzętu, ale po prezentacji Pro, ręce mi opadły i stwierdziłem - walić to, grać się chce, spróbuję Horizona.


haha :lol:

No tak, szkoda, ze się nie wkurzyłeś jak M$gówno zapowiedział Scorpio i jednak kupiłeś słabiutką konsole 1,3 TF za 299 euro.

Mrocz

  • Gość
Odp: Driveclub
« Odpowiedź #4239 dnia: Września 30, 2016, 20:59:51 pm »
Ja mam klapy, a ty co masz? Manię prześladowczą? Robisz z igły widły. Drobna krytyka, najdrobniejsza uwaga z mojej strony zamienia się w twoich oczach w xbot-hejt. I tak mamy - niebieski ogień psuje grę, gwint rozwalony zmianą grafiki na kartach, coś jeszcze wymyślisz? Człowieku weź się ogarnij, bo twoje reakcje są chore i nieadekwatne.

To nie moje reakcje tylko twoje ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk