Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 893280 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2520 dnia: Maja 12, 2007, 16:24:28 pm »
Ostatnio Billy Talent
Pierwsza płyta znakomita, druga nieco gorsza. Tak czy siak - świetny wybór :).

U mnie na pierwszym miejscu The First Step, a potem mieszanka Misfits-Rancid-NOFX i reszta...

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2521 dnia: Maja 12, 2007, 16:42:51 pm »
Cała dyskografia Bathory'ego... Quorthon to byl geniusz, bez dwoch zdan, nikt wczesniej ani potem nie umial robic tak epickich kawalkow bez krztyny elektroniki (hi Summoning). Niech spoczywa w pokoju (7 czewca bedzie 3 rocznica...).

Reszte muzyki jakiej slucham mozecie zobaczyc na moim profilu z last.fm (przy okazji zachecam do zalogowania sie tam wszystkim, ktorzy jeszcze tego nie uczynili :P).

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2522 dnia: Maja 12, 2007, 16:45:01 pm »
Teraz słucham Kazika - 12 groszy. Niestety brat wziął kompakt gdzieś, nie wiem czy do samochodu, czy komuś pożyczył. Nawet nie spytał o zgodę, po prostu wziął. Chamstwo, na dodatek bez pudełka, pewnie się wala płyta luzem i wchłania dym z papierosów. Szkoda gadać. Zatem w tej chwili, przez brata, nic nie słucham.

Ściągnąłem jedynie teledysk z oficjalnej strony KULTU, Brooklińska rada Żydów. Aj-waj świetne!

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2523 dnia: Maja 12, 2007, 17:09:14 pm »
Teraz słucham Kazika - 12 groszy. Niestety brat wziął kompakt gdzieś, nie wiem czy do samochodu, czy komuś pożyczył. Nawet nie spytał o zgodę, po prostu wziął. Chamstwo, na dodatek bez pudełka, pewnie się wala płyta luzem i wchłania dym z papierosów.
Katastrofa! Teraz to już tylko rak płuc. Swoją drogą Setezer jak to się stało, że tak diametralnie zmieniłeś swoje życie i przestałeś używać złych emotikonek. Nade mną widzę artefakt przeszłości w postaci nazwy tegoż tematu.

Regres

http://regres.nfis.aplus.pl/v2/pl_download_mp3.htm
http://regres.nfis.aplus.pl/v2/pl_download_video.htm

jedna z najbardziej zajebistych oldschoolowych kapel w Priwislanskim Kraju.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2524 dnia: Maja 12, 2007, 17:29:49 pm »
Człowiek się zmienia, teraz już bym tak tego tematu nie nazwał. To było 4 lata temu, nie róbmy na forum lustracji. Dojdzie do tego, że wszyscy w 1988-1990 robili kupy w pieluchy.

Co do płyty, nie boję się raka płuc, raczej sensem jest, że płyta będzie śmierdziała, a leżąc gdzieś luzem zostanie porysowana i nie da rady jej słuchać.

Nie mówię, że "emotikonki" są złe, po prostu ich nie lubię i nie używam.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2525 dnia: Maja 12, 2007, 17:52:40 pm »
Him- Rebell Yell
Musze powiedziec, ze zwykla wersja jest o wiele gorsza od live'owej.

Pozatym jeszcze Spitz- Hotaru
Japonski zespol, tam uwazany podobno za zywa legende. Swietne piosenki!
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2007, 17:55:14 pm wysłana przez Hubi »

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2526 dnia: Maja 12, 2007, 19:47:20 pm »
płyta będzie śmierdziała
:shock: kurcze, u mnie w mieszkaniu wszyscy palą i naprawdę nie uświadczyłem, żeby jakakolwiek płyta śmierdziała... :shock:. Mam nadzieję, że nie"obsługujesz" płyt w białych rękawiczkach ;).

Him- Rebell Yell
Heh, HIM, rebel... no cóż :P. Grunt to auto-ironia u każdego artysty :D.

Kurcze kolega mi dzisiaj zripował do przesłuchania winyl Open Hearts And Clear Minds, TFS... to się nazywa "energia z klasą". :shock:

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2527 dnia: Maja 12, 2007, 20:09:57 pm »
ogólnie HIM'a i Behemotha
aktualnie DMC3 OST - Cerberus Battle


Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2528 dnia: Maja 12, 2007, 20:13:32 pm »
Armin van Buuren - ASOT 299
LTJ Bukem - Producer
Omni Trio - Deepest Cut
Maximum The Hormone - kawałek Whats up people! i całej ich dyskografii
Paul van Dyk ogólnie
Photek ogólnie

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2529 dnia: Maja 12, 2007, 22:17:37 pm »
Tarniak, ten Regres gra fenomenalnie! Kawałek "pełni wiary" to czysta moc. Coś świetnego.

Powolutku zapoznaję się z twórczością Anti-Dread. Na razie tylko poprzez myspace :D (http://www.myspace.com/antidread). Kawałek "Rocco" rządzi :D, a tekst z tej piosenki jest genialny.
Fajna kapela, będę musiał znaleźć więcej ich utworów.

No i oczywiście epka The First Step (dziękówa Tarniak) - miód.
 

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2530 dnia: Maja 12, 2007, 22:52:11 pm »
No, a ja czekam na trzeci LP Antidread'a. Trylogia będzie się na półeczce prezentowała godnie (chociaż okładka odstaje stylistycznie). A no i preorderów już nie ma, co jak na muzykę niszową szokuje. :shock:

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2531 dnia: Maja 12, 2007, 23:26:26 pm »
Ugly Duckling! właśnie wróciłem z dzisiejszego koncertu i banan mi z ryja nie schodzi:) każdemu kto stoi za oldskulowym rapsem polecam caaaałym prąciem.
Swoją drogą, rozśmieszył mnie widok tłumów ludzi ewakuujących się do domu 10 minut przed koncertem gwiazdy wieczoru - nasłuchali sie, za przeproszeniem, Molesty, a jak usłyszeli że zaraz wejdzie Ugly Duckling z Kalifornii to zaczęli spie**ć. Masowy flaszmob czy co?

Polecam http://www.uglyduckling.us/ na górze w rogu prosze ustawić w odtwarzaczyku "Turn It Up".

..."Go Einstein go Einstein go!"
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2007, 23:32:33 pm wysłana przez oscyp »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2532 dnia: Maja 13, 2007, 12:33:52 pm »
Ostatnio mam ochote na lekkie dzwieki i slucham Red Hotow.
Chyba sie starzeje.  :D
Moze to takie odreagowanie po namietnym sluchaniu przez ponad rok Mars Volty... Ostatnio mam detoks, aczkolwiek nie do konca, poniewaz w moich glosnikach gosci najnowsze solo Omara Rodriguez-Lopez, "Se Dice Bisonte, No Bufalo".

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2533 dnia: Maja 13, 2007, 15:03:01 pm »
Wiem, że to zabrzmi jak komentarz z onetu :P ale zasadniczo to moim zdaniem De-loused In The Comatorium > późniejsza twórczość. A tak w ogóle to At The Drive-In > Mars Volta, Sparta etc. i w ogóle setka rzeczy po tej stronie :D.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2534 dnia: Maja 13, 2007, 15:40:35 pm »
Zasadniczo  :D się zgadzam, chociaż nie porównuję atdi z voltą - dla mnie obie są genialne, obie diametralnie różne. O Sparcie nawet nie wspominam, bo zespół jest IMO strasznie bezpłciowy.
Zgadzam się, iż De-loused... + epka Tremulant > późniejsza twórczość, chociaż Frances The Mute również jest dla mnie wspaniałym albumem.
Amputechture jednak nieco mnie zawiodło. Ciężko jest mi się przyczepić do jakiegoś konkretnego elementu na tej płycie, generalnie jest ona przesadnie ciężkostrawna. Podobnie zresztą jak koncertówka Scab Dates, na której to przez ostatni, trwający ok 40 minut utwór Cicatriz przebrnąłem w całości może ze 2 razy.  :-P
Mam nadzieję, że Omar zwolni trochę ze swoimi boskimi zapędami i powróci na ziemię. 8-)

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2535 dnia: Maja 13, 2007, 16:33:42 pm »
Ogólnie rzecz biorąc to porwali się z motyką na słońce, robiąc koncertówkę po 2 płytach...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2536 dnia: Maja 13, 2007, 21:50:40 pm »
Czego to ja ostatnio słucham... No więc przesłuchuję sobie kolejne albumy Maayii Sakamoto niezmordowanie, bo jej głos nigdy mi się nie znudzi. Nowy albumik Bloc Party - przyznam, że nawet udany, chociaż nie tak jak Silent Alarm. Nowy albumik Maximo Park - ogólnie ok, ale póki co nie tak charakterystyczny jak Certain Trigger - może się jeszcze w niego wsłucham. Momentami L'arc-en-ciel, teraz albumy Awake i Smile - myślcie o mnie co chcecie, ale muzy z taką dawką energii i optymizmu nie sposób nie lubić  :grin:. Story of the Year: In the Wake of Determination - no dobrze się ćwiczy przy tym :P. No a w tym szczególnym momencie z głośników dobywa się... Frank Sinatra - moc klasyków... :smile: Na koniec muszę powiedzieć, że nowy album We Are Scientists ssie parówę na całej linii - chłopaki srogo mnie zawiedli :-x. Do Buga!!
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2007, 21:52:47 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2537 dnia: Maja 16, 2007, 00:49:57 am »
Rozwalila mnie muza i klip A-ha - Celice  :shock: Utwor mnie niszczy  :shock:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2538 dnia: Maja 16, 2007, 19:47:44 pm »
ostatnio w moim łinampie kreca sie min. te oto kawalki:


radiohead - creep
the pixies - where is my mind
rank1 - such is life
tupac - to my unborn i niesmiertelne changes
sting - englishman in new york
wwo - jeszcze bedzie czas + cała płyta we własnej osobie(swoją drogą uważam tę płytę za jedną z najlepszych plyt polskiego hh)
kaliber 44 - wena
nobuo uematsu - remnants of distant days
atb - collides with beauty
obie plyty paktofoniki
łona - rozmowa
małolat & ajron - rodzice
ostr - ból doświadczeń, boże igrzysko,
anti dread - radio kingston
franz ferdinand - the fallen, take me out

i w chu innych...

Fryty tyty dotknij pyty

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2539 dnia: Maja 18, 2007, 16:19:40 pm »
Przeprosiłem się ostatnio z Linkin Park, dzięki ich nowej płytce "Minutes to Midnight". Wkurzało mnie to, że po każdej płytce zamiast brać się za nowy materiał tworzyli przeróbki starych kawałków. W każdym razie prawdziwie nowa płyta już jest, w zmienionej stylistyce i cóż...słucha się ich tak dobrze jak dawniej :)
PSN ID: WojtqGO

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2540 dnia: Maja 18, 2007, 20:44:04 pm »
Też sie wsiołem za ich nowa płyte i zastanawiam sie czy wybrać się na ich koncert, może kolega pojedzie to bedzie transport ale bilety (110 zł piechotą nie chodzi...czemu), do 13.06.2007 zostało jeszcze troche czasu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2541 dnia: Maja 18, 2007, 21:36:10 pm »
Obecnie na okrągło słucham Las Maquinas De La Muerte KNŻ. Kiedy kilka lat temu kupiłem tę płytę, to trochę się rozczarowałem, jedynie tytułowe Machiny śmierci mi naprawdę przypadły do gustu. Teraz dosłownie wszystkie utwory mi się podobają, no może poza Ich bin dobry Cattolico. Fajny jest klimat, a Las Maquinas De La Muerte ma prześwietny podkład podczas zwrotek, a zaraz po nick "Verte, verte, las maquinas de la muerte".

Teledysk do LMDLM jest mocarny (kartonowe roboty i super bohater).

Tobacco

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-01-2007
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2542 dnia: Maja 18, 2007, 23:29:02 pm »
Ostatnio: Samael, Stratovarius, Korpiklaani, Kazik, Daft Punk, In Flames, Soilwork, Apocaliptica, Amon Amarth, Children of Bodom, Behemoth, Misteria, Hunter, Dark Tranquillity, Killswitch Engage

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2543 dnia: Maja 19, 2007, 01:18:59 am »
Ale ty jesteś mroczny...chowajcie koty!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2544 dnia: Maja 21, 2007, 17:33:06 pm »
Teraz słucham OST Shadow of the Colossus  :-D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2545 dnia: Maja 22, 2007, 16:21:03 pm »
Travis - The boy with No Name



Udana płytka ze swym charakterytycznym spokojnym , melancholijnym tonem . Na albumie znajdują się również domieszki rocka ( ale naprawdę symbolicznie ) w niektórych dużo gitarowych brzmień ( w tym elemencie akurat słabo to wyszło;/) a wniektórych mieszanka , która przypadnie do gustu dopiero po pewnym czasie . Najbardziej przypasował mi track pt.Closer do obadania na http://youtube.com/watch?v=QZ0e6fC3WNw . Summa summarum very sympatische mjuziken na majowe upalne wieczory .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2546 dnia: Maja 22, 2007, 16:30:32 pm »
A-ha - Hunting High And Low  8)

shadowmajk

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-04-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2547 dnia: Maja 24, 2007, 15:51:10 pm »
Od Prodigy przez Calyxa Maxim i Vitalic Po Soad Slipknota Drowning Pool Nirvane metallice p.o.d soulfly disturbed killswitch adema tool korn limp bizkit ehh sie zmeczylem to moze rob zombie RHCP no i Paktofonika z racji ze od nich sie wszystko zaczelo K44 do tego Psycho Realm Cypress Hill Method Man Snoop Doog Big Punisher Grand Puba Ice Cube troche Fatboy Slim :P i wymieniac wymieniac a kolejne zespoly to tylko w tych klimatach ktore wymienilem jak widac staram sie nie ograniczac :P ale jak sluchac muzyki to tylko dobrej lub z szacunkiem :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2548 dnia: Maja 24, 2007, 16:38:11 pm »
Cytuj
jak widac staram sie nie ograniczac :P ale jak sluchac muzyki to tylko dobrej lub z szacunkiem :)
Cytuj
Soad Slipknota Drowning Pool p.o.d soulfly disturbed killswitch adema tool korn limp bizkit
Czy ja wiem, nu metal, rapcore i crossover po jednej linii nie jest zbyt wyszukany.

Amorphis

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2007
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
  • PS3: ID Venomousx
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2549 dnia: Maja 24, 2007, 16:49:33 pm »
KILLSWITCH ENGAGE, BULLET FOR MY VALENTINE , DEATSTAR ASSEMBLY, FROM AUTUMN TO ASHES, CHAIN REACTION-manipulacja, MARYLIN MANSON, DEATHSTARS, SEETHER   ogolnie metal

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2550 dnia: Maja 25, 2007, 07:16:30 am »
teraz słucham nowego albumu behemoth'a the apostasy :)


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2551 dnia: Maja 25, 2007, 11:56:12 am »
Z braku laku jakaś płyta Happysadu znaleziona na HDD

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2552 dnia: Maja 25, 2007, 20:00:46 pm »
teraz słucham nowego albumu behemoth'a the apostasy :)

Ja juz sie z nia zapoznalem... Wedlug mnie nieco rozczarowuje, tzn. nie ujmuje Nergalowi jego umiejetnosci technicznych i kompozytorskich, ale cos mi tu nie zagralo. Nie ma tam super chwytliwych kawalkow i typowych 'mosherow', jak No Sympathy For Fools z Zos Kia Cultus, ktore cenie duzo wyzej. Lepszy tez byl Demigod, szczegolnie Xul z udzialem Karla Sandersa (Nile). Jak dla mnie ten zespol, wespol z Vaderem, jest strasznie przereklamowany - owszem, muzyka jest dobra, ale wg moich gustow niewiele ponad to.

Poki co nic nie slucham, bo piec sie zepsul, lecz jak juz bedzie chodzil jak zloto, mam zamiar przypomniec sobie dyskografie Limbonic Art oraz zapoznac sie z dzielami Drudkha.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2553 dnia: Czerwca 02, 2007, 13:45:37 pm »
Just Say Go! Pointing Finger, In My Eyes, Champion, Hoods Up, a jak mam h8owy nastrój to Legacy Madballa.

Szkoda, że nikt tu nie czuje takich klimatów ;(.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2554 dnia: Czerwca 02, 2007, 13:59:51 pm »
Ostatnio zapoznaje się z nową płytką Within Temptation ("The Heart Of Everything" - bez rewelacji, chociaż kilka utworów bardzo mi się podoba) oraz "Viva Emptiness" Katatonii.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2555 dnia: Czerwca 02, 2007, 15:28:28 pm »
Tarny - mna Madball zawladnal, odkad pierwszy raz uslyszalem Pride (Times Are Changing) w True Crime'ie: NYC :D Swietny kawalek, potwornie chwytliwy, czy reszta ich utworow jest utrzymana w podobnym stylu? Jesli tak, to ja nie mam pytan i musze sie zapoznac z cala dyskografia ;]

Obecnie dlugo niczego nie sluchalem (zepsuty dzwiek w kompie robi swoje :x), ale teraz zawzialem sie na The Ruins of Beverast. Jednoosobowy niemiecki blackowy zespol, ktory powala klimatem, ostatnia plyta ma prawie 80 minut (:o) i jest doskonala. Polecam kazdemu milosnikowi klimatycznego grania.

Na mp3playerze czesto ostatnio puszczalem Ad Noctum: Dynasty of Death Limbonic Art, ostatni utwor 'The Yawning Abyss of Madness' chyba jest najbardziej mizantropijnym utworem jaki przyszlo mi uslyszec :) Cudo.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2556 dnia: Czerwca 02, 2007, 15:36:27 pm »
Madball to na każdej płycie twardy NYHC :). Średnio lubię, ale ich występ w BB to był jeden z najfajniejszych koncertów w moim życiu.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2557 dnia: Czerwca 02, 2007, 21:01:16 pm »
Starsailor - love is here cała płytka, całkiem ciekawa, "alcoholic" IMO naprawdę rewelacyjny.

No i czekam na pierwsżą płytkę Silskiego(koleś który bodaj 3 lata temu wygrał idola, płta wychodzi dopiero teraz :ninja: ) Jego singiel na Eurovisje był całkiem ciekawy, ale ludzie woleli Jet Sets :???:

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2558 dnia: Czerwca 05, 2007, 23:31:19 pm »
Nowa płyta Anti Dread. Najbardziej pedalska muza na świecie - geniusz w najczystszej postaci (coverują I've got erection - Turbonegro - to daje obraz, że to jednak płytka na poziomie). "Zniszczyłaś mnie" - jak na razie mój ulubiony kawałek...:)

A jak ktoś chce sobie posłuchać dobrej muzyki:

promo Rivalry: http://www.rivalryrecords.com/media_sounds.asp
polcem oczywiście The First Step, Verse, Champion, Betrayed, reszta również świetna.

Swoją drogą http://www.myspace.com/champion - posłuchajcie sobie tej wejściówki na perkusji w kawałku Promises Kept... najpierw sama stopa a potem jazda na tomach... :O.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #2559 dnia: Czerwca 07, 2007, 14:13:40 pm »
Dwa niesmiertelne kawalki:
Fatboy Slim "Right here, Right now"
The Crystal Method "Keep hope alive"