Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 893225 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3481 dnia: Września 21, 2008, 11:04:18 am »
Kurde ten kawałek miecie:



 8) 8) 8)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2008, 11:08:57 am wysłana przez MarcePan »

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3482 dnia: Września 22, 2008, 18:23:21 pm »
Diary Of Dreams - The Curse (Dark Wave)

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3483 dnia: Września 22, 2008, 18:42:32 pm »
Danny Drumz - Electric Relaxation


Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3484 dnia: Września 23, 2008, 17:50:30 pm »
Według Mnie The Chemical Brothers zawsze było the best , ale ich nowy album pokazuje ze potrafią być jeszcze lepsi  :-)

http://wrclaguna.wrzuta.pl/audio/sJBjk6fJqZ/the_chemical_brothers_burst_generator

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3485 dnia: Września 23, 2008, 19:45:37 pm »
Ale syf :eek:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3486 dnia: Września 23, 2008, 19:47:07 pm »
No, straszny.  :-(

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3487 dnia: Września 23, 2008, 20:29:29 pm »


teledysk jest genialny.

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3488 dnia: Września 24, 2008, 15:38:44 pm »
Od premiery nowego filmu Fallena - "Ride The Sky" uprawiam kating całego sountracku.
Polecam szczególnie intrową piosenkę:

Trąbka <3

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3489 dnia: Września 24, 2008, 16:08:29 pm »
kto zna jakies fajne kapele dnb?
Opublikowane: Wrzesień 24, 2008, 16:07:53
podobne to Pendulum


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3490 dnia: Września 24, 2008, 22:46:40 pm »
  - Świetny kawałek

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3491 dnia: Września 25, 2008, 23:45:33 pm »
Hm, wg mnie nędzny. Za bardzo pachnie nordycką muzyką gitarową (wokal).

mateo

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3492 dnia: Września 26, 2008, 00:05:36 am »
sound killaa !!! Alborosie


świetny wałek

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3493 dnia: Września 26, 2008, 00:35:33 am »



grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3494 dnia: Września 28, 2008, 16:35:46 pm »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3495 dnia: Września 28, 2008, 17:55:18 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3496 dnia: Września 28, 2008, 17:56:46 pm »
Molesta Ewenement - Molesta i Kumple

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3497 dnia: Września 28, 2008, 18:40:41 pm »
Molesta Ewenement - Molesta i Kumple
oO przeoczyłem, pierwszy kontakt - zajebista płytka...

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3498 dnia: Września 28, 2008, 18:47:05 pm »
Molesta Ewenement - Molesta i Kumple
oO przeoczyłem, pierwszy kontakt - zajebista płytka...
Tak.
Zamow z fonografiki limitke. ; )

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3499 dnia: Września 29, 2008, 00:46:59 am »
http://www.lastfm.pl/music/Solar+Fields
Zajebisty psychill. Koleś robi muzykę do Mirrors Edge.

A tak ogólnie to cały czas poznaje psytrance. Aaaaaah.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3500 dnia: Września 29, 2008, 01:01:44 am »
Jak już jesteśmy przy Mirrors edge to http://bloo123.wrzuta.pl/audio/HDLm0wLcVo/alcorus_-_shine

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3501 dnia: Września 29, 2008, 02:42:23 am »
Świetne! :D Dzięki bloo. :*

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3502 dnia: Września 29, 2008, 11:16:37 am »
GENGHIS TRON -> www.myspace.com/genghistron

Gdzieś w Internecie przeczytałem, że ten zespół stworzył nowe drzwi w muzyce ekstremalnej, a teraz trzeba tylko czekać aż inne zespoły zaczną te drzwi otwierać. Nie sposób się z tym nie zgodzić, bowiem album Board up the House, to najlepsza płyta jaką póki co dane było mi słuchać w 2008 roku. Kolesie są zajebiście wszechstronni - potrafią dowalić brutalnym, połamanym motywem, by za chwilę przejść w psychodeliczne, rozmyte wokale, pełne jakiejś takiej chorej tajemniczości. W ich muzyce znaleźć można też dużo elektroniki (nie korzystają z żywej perkusji, rytmy są programowane), co dla osób głęboko zakorzenionych w klimatach mathcore/grindcore itp. może stanowić bezcenny powiew świeżości ;).

Powiem krótko - ja zostałem wręcz rozpieprzony na kawałki, a Genghis Tron momentalnie urośli do rangi jednej z najbardziej cenionych przeze mnie kapel. Muzyka raczej trudna, ale warto dać jej szansę.

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3503 dnia: Września 29, 2008, 11:56:00 am »
Molesta Ewenement - Molesta i Kumple


Premiera 3ciego października! ; )

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3504 dnia: Września 29, 2008, 12:56:03 pm »
Edycja specjalna...z podpisami? Nieźle, "wszystko wporzo", "mówię nie", "martwię się", "tu jest tak" i "kiedy śpisz", póki co najlepiej mi się słucha. Jak bym miał na zbyciu 32, 50 też bym zakupił, ale niestety wydanie płyty zbiegło się z moją przeprowadzką :???:.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3505 dnia: Września 30, 2008, 04:39:40 am »
Jeżeli was zastanawia jak mogłaby wyglądać muzyka elektroniczna tworzona przez hipisów którzy dorwali się do syntezatorów to klikać w linki niżej. Fullon jeden z głównych podgatunków Psytrance.

(najlepiejsze zaczyna się od połowy)






Kocham. :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3506 dnia: Września 30, 2008, 13:07:16 pm »
Cytuj
Jeżeli was zastanawia jak mogłaby wyglądać muzyka elektroniczna tworzona przez hipisów którzy dorwali się do syntezatorów to klikać w linki niżej.
Ale reklama. ;)

U mnie What Feeds The Fire - Set Me Free. O zespole w necie mało, są z Providence, są zajebiści. Ach, raczej byli, bo zespół już nie gra. Strife w wersji youth crew.

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3507 dnia: Września 30, 2008, 14:42:08 pm »
Do Molesty doszlo: DJ Decks Mixtape vol IV

Po pierwsze dla moich ludzi, po drugie dla Twoich ludzi, ten sklad, co znowu powrocil! ; )

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3508 dnia: Września 30, 2008, 14:46:59 pm »
i Tarniaka PL.
<ok>

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3509 dnia: Września 30, 2008, 15:03:09 pm »
Cytuj
Jeżeli was zastanawia jak mogłaby wyglądać muzyka elektroniczna tworzona przez hipisów którzy dorwali się do syntezatorów to klikać w linki niżej.
Ale reklama. ;)
Nie tyle co reklama jak początkowa historia powstania gatunku. Myślę że warto poznać bo muzyka bardzo oryginalna na tle całej tej masówki no i zapewnia kawał dobrego, bardzo intensywnego transu (nie trzeba nawet brać kwasa! :lol:). Ja wiem że ty 'tłuc hipisów' ale ich działalność na przestrzeni lat minionych smolisto czarna raczej nie była. Ich wkład w muzykę i ty na pewno odczuwasz w jakimś pozytywnym stopniu, był tak duży że namieszał we wszystkich gatunkach muzyki.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3510 dnia: Września 30, 2008, 15:32:49 pm »
Naprawdę, moja nienawiść do hipisów jest demonizowana notorycznie. Jestem w stanie zdystansować się do rapu, promującego jaranie i miło się tego od zawsze słuchało, ale wszyscy true woodstockowi hipisi wpłynęli, na "moje" ulubione gatunki muzyczne, wyłącznie w sferze muzycznej (kwasy i artyzm to potrafił połączyć tylko Witkacy ;)). Nie lubię trance'u, nie interesują mnie przeżycia metafizyczne przy muzyce, powyższe granie jest spoko - mogę posłuchać raz, może dwa. Z muzyki z mało zasadniczym przekazem (czyt. bez wokalu bądź z jego szczątkową rolą) to muzyka klasyczna, jakieś piano solo do książki, etc. Elektronikę lubię, bez niej nie miałbym konsoli i komputera. ;)

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3511 dnia: Września 30, 2008, 15:35:49 pm »
Ja bardzo lubie trance, ale slucham tez rocka, punku, hip hopu i wielu innych. Nie ograniczam sie do jednego gatunku muzycznego, co wpadnie w ucho to spoko, nie rozumiem ludzi utozsamiajacych sie z nurtem, typu metale, hip hopowcy czy jeszcze inni. Mozna lubic cos bardziej ale nie rozumiem idei ubierania sie tak czy inaczej ze wzgledu na upodobania muzyczne.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3512 dnia: Września 30, 2008, 15:41:22 pm »
Jak ktoś lubi psytrance a w szczególności odmianę full on to polecam Gatakę.


Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3513 dnia: Września 30, 2008, 15:42:49 pm »
Ja bardzo lubie trance, ale slucham tez rocka, punku, hip hopu i wielu innych. Nie ograniczam sie do jednego gatunku muzycznego, co wpadnie w ucho to spoko, nie rozumiem ludzi utozsamiajacych sie z nurtem, typu metale, hip hopowcy czy jeszcze inni. Mozna lubic cos bardziej ale nie rozumiem idei ubierania sie tak czy inaczej ze wzgledu na upodobania muzyczne.
Jakkolwiek założenia samego metalu i "metalowców" nie mają podłoża społeczno-kulturalnego, tak już rap i kultura hip-hopowa, punk, hardcore mają i to spore. Pozostaje mi tylko zapytać z jakim punkiem jak dotąd miałeś do czynienia? WIesz, traktuję muzykę zupełnie poważnie, dla mnie to nie jest rozrywka jak każda inna, to nie jak wędkarstwo czy granie na konsoli. To podstawa mojego życia i tyle. Dla was może to dziwne, każdy ma swojego joba, tyle.

W każdym razie słucham wielu gatunków muzycznych, nie będę robił wyliczanki, ale to już kwestia gustu, że nie słucham schranz, techno, trance, house ambient chillout etc. (nie wiem ile ich jeszcze jest). Lubię zaangażowane zespoły i tyle, które nie są pod jurysdykcją wielkich labeli i mogą śpiewać, mówić i pokazywać co im się podoba. "Mówić i śpiewać" to kluczowe słowa.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2008, 15:45:49 pm wysłana przez tarniak »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3514 dnia: Września 30, 2008, 15:48:57 pm »
Ja nie twierdze ze nie maja podloza społeczno-kulturalnego, ale uważam, że z każdej kultury sie wyrasta, kiedys nadejdzie czas ze trzeba zdjac ta bluze z kapturem, szerokie spodnie i czapeczke z daszkiem czy inne przybranie i otoczenie i zaczac zycie, prace, rodzine, dziecko, a niektorzy zamykaja sie w swoim swiecie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3515 dnia: Września 30, 2008, 15:57:49 pm »
Ja nie twierdze ze nie maja podloza społeczno-kulturalnego, ale uważam, że z każdej kultury sie wyrasta, kiedys nadejdzie czas ze trzeba zdjac ta bluze z kapturem, szerokie spodnie i czapeczke z daszkiem czy inne przybranie i otoczenie i zaczac zycie, prace, rodzine, dziecko, a niektorzy zamykaja sie w swoim swiecie.
Pieprzenie, znam przynajmniej 20 gości i kilka kobiet, którzy/które są po ślubie, mają dzieci i dalej GRAJĄ i przychodzą na koncerty, dalej są zaangażowani w scenę i różne inicjatywy i DALEJ noszą swoje śmieszne koszulki z zespołami, tatuaże etc. Błagam, jeśli nie masz o tym pojęcia, to nie wypowiadaj się. Kilku z nich uczy w szkołach (z tatuażami i tymi śmiesznymi subkulturowymi znakami) i to bardzo dobrych i uznanych. Ba, jeden taki uczył mnie nawet w liceum. Kilku zarabia sporą kasę. Przykład z forum, kolega _invictus, który ma żonę i córeczkę, a ciśnie z 18latkami z zespołu na koncertach (choćby przedwczoraj w Bełchatowie). To, że przekracza się jakiś próg, to nie znaczy od razu, że trzeba wskoczyć w garnitur i zgrywać poważnego człowieka sukcesu 24h na dobę, bo przecież subkultury to dziecinada. Dlaczego żona i dziecko, ma oznaczać, że ktoś ma się stać smutny i nudny jak chu* i porzucić coś co w swoim życiu kocha? Bo tak wypada? Bo tak się przyjeło. Konwenanse, konwenanse, tyle. Uleganie społecznej presji w imię bycia szarym jak motłoch na ulicy.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2008, 16:01:56 pm wysłana przez tarniak »

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3516 dnia: Września 30, 2008, 16:11:56 pm »
Ależ ten tarniak mądry i oddany ideałom, aż miło popatrzeć!

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3517 dnia: Września 30, 2008, 16:16:56 pm »
Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu nie rozumiem ludzi... ?
ale jak juz brniemy, to powiedz mi jaki % zostaje zaangazowany w scene itp. Ja nie mowie o zmianie upodoban, przestaniu chodzenia na koncerty, ale wielu z tych ludzi, pojdzie sie zabawic na koncert raz na miesiac powiedzmy i nadal ma swoje zainteresowania.
Ja wyrazam swoje zdanie, a ty wyskakujesz jak alfa i omega bo wiem, ze w tym siedzisz i dla ciebie to normalne, ale dla mnie nie do konca. Ja po prostu uwazam ze pewnego dnia, 90% zrzuci z siebie ziomalskiego Golda z klaty, czy przestanie malowac paznokcie na czarno. To tylko i wylacznie moje zdanie i podjerzewam ze nie zmieni sie ono.

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3518 dnia: Września 30, 2008, 16:45:07 pm »
Pieprzenie, znam przynajmniej 20 gości i kilka kobiet, którzy/które są po ślubie, mają dzieci i dalej GRAJĄ i przychodzą na koncerty, dalej są zaangażowani w scenę i różne inicjatywy i DALEJ noszą swoje śmieszne koszulki z zespołami, tatuaże etc. Błagam, jeśli nie masz o tym pojęcia, to nie wypowiadaj się. Kilku z nich uczy w szkołach (z tatuażami i tymi śmiesznymi subkulturowymi znakami) i to bardzo dobrych i uznanych. Ba, jeden taki uczył mnie nawet w liceum. Kilku zarabia sporą kasę. Przykład z forum, kolega _invictus, który ma żonę i córeczkę, a ciśnie z 18latkami z zespołu na koncertach (choćby przedwczoraj w Bełchatowie). To, że przekracza się jakiś próg, to nie znaczy od razu, że trzeba wskoczyć w garnitur i zgrywać poważnego człowieka sukcesu 24h na dobę, bo przecież subkultury to dziecinada. Dlaczego żona i dziecko, ma oznaczać, że ktoś ma się stać smutny i nudny jak chu* i porzucić coś co w swoim życiu kocha? Bo tak wypada? Bo tak się przyjeło. Konwenanse, konwenanse, tyle. Uleganie społecznej presji w imię bycia szarym jak motłoch na ulicy.
Żółwik, ziom.

8)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3519 dnia: Września 30, 2008, 17:38:34 pm »
Ja bardzo lubie trance, ale slucham tez rocka, punku, hip hopu i wielu innych. Nie ograniczam sie do jednego gatunku muzycznego, co wpadnie w ucho to spoko, nie rozumiem ludzi utozsamiajacych sie z nurtem, typu metale, hip hopowcy czy jeszcze inni. Mozna lubic cos bardziej ale nie rozumiem idei ubierania sie tak czy inaczej ze wzgledu na upodobania muzyczne.
młodziaki raczej nie sa koneserami muzyki by widzieć coś poza hip hopem tak propagowaną w kolorowej telewizjii . Rzadko który się interesuje się last.fm a jeśli już to tylko raczej w kwestiach lansu osobnikami typu Tiesto czy Peja  :cool: Jak słucham tych dzwonkach w ich fonach to mnie istna kur*ica dopada . Mowie do typu wałkujące Feela ''wez człowieku opanuj się , tego nie da się słuchać '' a on ''spie** to jest spoko muza '' . Nie jestem znawcą tematu , ale potrafię odróżnić kakafonie od muzyki . Zresztą bezguscie opanowało wszelkie dziedziny kultury . Szkoda ,że wraz z wiekiem ludziom się to nie odmienia ;/
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl