Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 893246 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3720 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:53:32 pm »
Mnie to generalnie grzeje, ale czekam aż Tarniak przyjdzie
Czyżby Tarniak nienawidził LP? :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3721 dnia: Grudnia 09, 2008, 15:03:48 pm »
Mnie to generalnie grzeje, ale czekam aż Tarniak przyjdzie
:lol: :*

Wdrożyłem postanowienia noworoczne miesiąc wcześniej, więc przemilczę kulturalnie. Zresztą wyznaję od dłuższego czasu taką przyjazną policy, że nie robię podjazdów do rzeczy/osób, które można zdissować bez specjalnych argumentów :).

Ogólnie to nihil novi. Było, bieda, nu-metal, szerokie spodnie, 13letni fani.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3722 dnia: Grudnia 09, 2008, 19:50:49 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3723 dnia: Grudnia 09, 2008, 19:52:27 pm »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3724 dnia: Grudnia 09, 2008, 19:56:20 pm »
Goń się leszczu. :eek:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3725 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:05:07 pm »
Mnie to generalnie grzeje, ale czekam aż Tarniak przyjdzie
:lol: :*

Wdrożyłem postanowienia noworoczne miesiąc wcześniej, więc przemilczę kulturalnie. Zresztą wyznaję od dłuższego czasu taką przyjazną policy, że nie robię podjazdów do rzeczy/osób, które można zdissować bez specjalnych argumentów :).

Ogólnie to nihil novi. Było, bieda, nu-metal, szerokie spodnie, 13letni fani.
Pomijam fakt, że i kawałek, i projekt mi nie podchodzi, ale jestem ciekaw co byś powiedział na ten temat, więc rozwiń proszę myśl i nie zasłaniaj się postanowieniami noworocznymi, które nie mają jeszcze prawa wejść w życie.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3726 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:19:14 pm »
Goń się leszczu. :eek:
Za rok mu przejdzie. :-P

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3727 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:23:33 pm »
Goń się leszczu. :eek:
Za rok mu przejdzie. :-P
Bezedura. Moje gusta jak dotąd zmieniały się w odstępach na oko 3 letnich. I to też niezbyt diametralnie. Z obecnym trzymam się za Pan brat od dłuższego czasu.  :cool: Wciąż lubię At The Drive-In i wciąż byłbym skłonny dać Billego Talenta, jako przykład dobrej pop-punkowej.rockowej płyty. :cool:

Co do tego kawałka, to brzmi jak pop-rock Marilyna Mansona (jakieś takie industrialne brzmienie i przesterowane do czerwoności gitary) z bardziej lajtowym wokalem i zniewieściałymy chórkami. Jak na pop - zejdzie. Jak na płytę w pojęciu ogólnym - gorsze są tylko piosenki Toma Waitsa w wykonaniu Scarlett Johansson. :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 20:30:00 pm wysłana przez tarniak »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3728 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:27:51 pm »
O Billego Talenta to bym nie podejrzewał


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3729 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:34:11 pm »
O Billego Talenta to bym nie podejrzewał
Bardzo dobra pop-punkowa płyta, zaraz po dwóch pierwszych No Use For A Name. Taka prawda. Oczywiście tryliardy lat świetlnych za Bad Religion, ale to inna liga więc nie będę porównywał.

A blancio jak zwykle snuje swoje głupie wnioski o pierdołach, mierząc mnie swoją miarą typu "jestem otwarty na wszystko". Ja nie jestem, nie będę i weźcie się już ode mnie od...tentegujcie.
: Grudzień 09, 2008, 20:28:31 pm
Mnie to generalnie grzeje, ale czekam aż Tarniak przyjdzie
Czyżby Tarniak nienawidził LP? :)

Dodam tylko, że nie ma u mnie takiego pojęcia. Albo olewam muzykę albo się z niej śmieje, co nie znaczy, że feruje wyroki o jakiejś rzekomej niższości osób, które słuchają rytmów, które uważam za denne. Natomiast zdanie mogę wyrazić i już. Mam do tego prawo, od tego jest forum. A jak ktoś się czuje deprecjonowany, to niech o tym napisze, a nie chowa urazę jak Bloo i dopierdziela się w każdym możliwym momencie.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3730 dnia: Grudnia 09, 2008, 21:15:10 pm »
Cytuj
A blancio jak zwykle snuje swoje głupie wnioski o pierdołach
Nie do końca rozumiem. :D

Chyba zbyt poważnie odbierasz to co czasem napisze.
W kwestii zmian gustów po prostu tak to widzę, i tutaj się pewnie nie zgodzimy.
Wg mnie dziwnym byłoby, jeśli trwałbyś twardo w obecnym, bez żadnych świeżych fascynacji. Tym bardziej dziwnym, że trochę Ci się już zmieniało, z tym że w moim mniemaniu nie ma w tym nic złego.
Źle jest, gdy ktoś się zatrzymuje w miejscu w wieku 15 lat.
Tak samo nie wydaje mi się, że będziesz do końca życia strejt edż.

Jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego dajesz się szufladkować i czasem piszesz tak, jakbyś przyjmował od kogoś dogmaty prawdziwego hc.
Nike coś tam Air są ok, Hipisów trzeba je**ć, coca-cola w szkle jest true, Kult to nędzny studencki zespół itd. ;)

Przyjmij to z przymrużeniem oka, tak czy inaczej jesteś jednym z moich ulubionych forumowiczów należących do wymierającej grupy ludzi, którzy szukają, drążą, a nie przyjmują bezrefleksyjnie tego, co mają podane na tacy. Niezależnie od tego, że czasem się nie zgadzam.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3731 dnia: Grudnia 09, 2008, 21:19:52 pm »
Cytuj
Nike coś tam Air są ok, Hipisów trzeba je***, coca-cola w szkle jest true, Kult to nędzny studencki zespół itd.

Cytuj
Przyjmij to z przymrużeniem oka,

Blancio, ja to bym chciał, żebyś również tak do tego podszedł. Szczególnie w temacie coca-coli w szklanej butelce, Air Maxów i hipisów.

Nie wszystko dla mnie musi ewoluować, dlatego nie słucham współczesnego jazzu, nie słucham większości nowych kapel, nie szukam nowości w rapie. Lubię "starocie", lubię winyle i tego już raczej nie zmienię. Nie wszystko musi iść z duchem czasu, a moje zainteresowania muzyczne, niech się ograniczają do tych kilku gatunków. Ja nikomu nie bronię chodzić na dyskoteki, mimo, że tego nie popieram. Muszę szukać czegoś nowego, żeby się dobrze bawić? Przykre, że uważasz, że nie zostanę straight-edge, ale nie znasz mnie zupełnie. Forum to forum, nie wiesz ile mnie kosztowało to czym się teraz interesuje (psychicznie i majątkowo :)), ile pracy w to włożyłem etc. i wszystkiego tego co czyni to hobby (w perspektywie) niezmiennym.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 21:21:52 pm wysłana przez tarniak »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3732 dnia: Grudnia 09, 2008, 21:32:55 pm »
nie szukam nowości w rapie. Lubię "starocie", lubię winyle i tego już raczej nie zmienię.

Wiedziałem, że jesteś swój człowiek :D
Woski 4life!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3733 dnia: Grudnia 09, 2008, 21:35:39 pm »
No to miło, bo w zdecydowanej większości się zgadzam.
I jeśli mówisz o nadążaniu za nowościami, parciu na coś nowego, to ja jestem dokładnie po przeciwnej stronie.
Co do s-e, to zazwyczaj tego typu postanowienia sam wiesz jak się kończą, ale naprawdę szczerze Ci życzę, abyś nie zatracił większości wyznawanych teraz wartości i nie został starym, nudnym i dobrze opłacanym menadżerem dużej korporacji. Powaga.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3734 dnia: Grudnia 09, 2008, 22:59:31 pm »
Mnie to generalnie grzeje, ale czekam aż Tarniak przyjdzie
To wygląda tak jakbyś się wstydził swojego gustu. No ja też jestem zdania, że to kapela dla gówniarzy, którzy zobaczyli kilka efektownych teledysków, posłuchali darcia mordy Chestera, ale nie zmienia to faktu że każdy ma swoje zdanie i nie powinien się go wstydzić ani bać wyrażać. Sam kiedyś tego słuchałem - lata gimnazjum - teraz to już wcale do mnie nie przemawia - za stary jestem. Ale jak ktoś dalej tego słucha to nikt go za to nie zabije.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2008, 23:03:18 pm wysłana przez Raito »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3735 dnia: Grudnia 09, 2008, 23:24:34 pm »
Nie wiem w jaki sposób sobie to wymyśliłeś.

Akurat nie podoba mi się to, co zapodał Ryo.

Też jesteś zdania, że to kapela dla gówniarzy - i spoko, tylko, że my się wypowiadaliśmy na temat tego Dead by Sunrise, które jest jednak trochę/nieco inne niż to, co reprezentuje sobą LP. Mnie grzeje to, że ktoś tego słucha, ale ja kliknąłem link i stwierdziłem, że nie podoba mi się. A znając nastawienie Tarniaka do LP na przykład, byłem ciekaw co powie na temat tego projektu.

Tak więc nie wiem dlaczego sugerujesz, że nie powinienem wstydzić się, ani bać wyrażać swoich poglądów.

Pomijając już wszelkie żarty na temat opolskiego ragga-core (kurcze, nawet nie wiem jacy są przedstawiciele sceny "ragga-core" na opolszczyźnie... :( ), to wiesz w ogóle jaki mam gust?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3736 dnia: Grudnia 10, 2008, 00:05:56 am »
Cytuj
Sam kiedyś tego słuchałem - lata gimnazjum - teraz to już wcale do mnie nie przemawia - za stary jestem. Ale jak ktoś dalej tego słucha to nikt go za to nie zabije.
Kurde, widzę, że przez ten mój link nastąpił mały bajzel i rozmowy zeszły na temat preferencji muzycznych. Gwoli ścisłości - kiedyś bardzo dużo słuchałem LP, głównie w liceum, czyli parę ładnych lat temu. Teraz z muzyką tego zespołu obcuję o wiele mniej, co nie zmienia faktu, że wokal Bennington'a nadal stawiam bardzo wysoko w swoim osobistym rankingu obok Maynard'a James'a Keenan'a z Tool/A Perfect Circle i Chino Moreno z Deftones. Sentyment do zespołu pozostał, tak więc zaciekawiony solowym projektem Chestera zapoznałem się z jedynym jak dotąd utworem. Dałem linka i ruszyła lawina... ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3737 dnia: Grudnia 10, 2008, 08:27:17 am »
Cytuj
Chino Moreno z Deftones.
Na żywo nie wyrabia, niemiłosiernie fałszuje. Po co komu wokalista, którego tylko w studiu można używać? :cool:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3738 dnia: Grudnia 10, 2008, 16:29:58 pm »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3739 dnia: Grudnia 10, 2008, 17:40:39 pm »
Franc jest dobry
Fryty tyty dotknij pyty

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3740 dnia: Grudnia 10, 2008, 18:02:27 pm »
Cytuj
Chino Moreno z Deftones.
Na żywo nie wyrabia, niemiłosiernie fałszuje. Po co komu wokalista, którego tylko w studiu można używać? :cool:
Bo na płytach też da się zarobic? :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3741 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:11:53 pm »
Ja ostatnio słucham Piosenki Clinta Mansella naprawde wspaniale się to słucha ,koleś robi świetne klimatyczne utworki.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3742 dnia: Grudnia 10, 2008, 21:17:27 pm »
Cytuj
Chino Moreno z Deftones.
Na żywo nie wyrabia, niemiłosiernie fałszuje. Po co komu wokalista, którego tylko w studiu można używać? :cool:
Bo na płytach też da się zarobic? :P
To trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy zespół to przedsiębiorstwo czy nośnik kultury :).

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3743 dnia: Grudnia 10, 2008, 22:07:31 pm »
Franc jest dobry
Nawet bardzo! 26. stycznia nowa płyta :cool:
PSN ID: WojtqGO

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3744 dnia: Grudnia 10, 2008, 22:15:40 pm »
Cytuj
Chino Moreno z Deftones.
Na żywo nie wyrabia, niemiłosiernie fałszuje. Po co komu wokalista, którego tylko w studiu można używać? :cool:
Bo na płytach też da się zarobic? :P
To trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy zespół to przedsiębiorstwo czy nośnik kultury :).
Obawiam się, że jedno i drugie. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czym zespół powinien być w przeważającej mierze :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3745 dnia: Grudnia 10, 2008, 22:50:33 pm »
Ja ostatnio słucham Piosenki Clinta Mansella naprawde wspaniale się to słucha ,koleś robi świetne klimatyczne utworki.
Nie chcę łapać za słowa, ale od kiedy to Clint Mansell tworzy "piosenki"? Można je nazywać utworami, kawałkami, nutą, ale nie przytoczonym wcześniej rzeczownikiem. Clint mi się trochę przejadł, bo robi w sumie powtarzalną muzykę. Uważam, że soundtracki do filmów Aronofsky'ego są jego wyśmienitą wizytówką, ale gdy słyszę podobne melodycznie utwory "Death Is Road To Awe", "Dead Reckoning" i osławione "Lux Aeterna" (za dużo tego w sieci jako podkład do melancholijnego filmiku, bądź wielkich epickich scen - wersja w przeróbce Immediate Music), to mam nieodparte wrażenie jakby to był jeden, spójny album. Podobnie zresztą jest w przypadku innego kompozytora, Thomasa Newmana. Wystarczy usłyszeć podczas seansu filmowego pierwszą melodię tła muzycznego i już wiadomo kto odpowiada za ścieżkę dźwiękową. Charakterystyczne, klawiszowe "plumknięcia" wystarczą, aby pomylić się, czy oglądamy "The Shawshank Redemption", "American Beauty" czy "Biały Oleander". Zgodzę się jednak, że świetnie się tego słucha.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3746 dnia: Grudnia 11, 2008, 14:48:53 pm »
Głównie mamy :lol:

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3747 dnia: Grudnia 11, 2008, 14:51:23 pm »
PUNK ROCK, PUNK ROCK


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3749 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:08:35 pm »
PUNK ROCK, PUNK ROCK
O-ho. A konkretniej?

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3750 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:16:27 pm »
PUNK ROCK, PUNK ROCK
O-ho. A konkretniej?
[/quo

Polski Punk Rock... znam i słucham chyba wszystkie polskie kapele te obecne jaki i te dawno wymarłe a ich jest bardzo duzo^^


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3751 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:20:32 pm »
Cytuj
znam i słucham chyba wszystkie polskie kapele

Rzuć kilka dobrych, polskich kapel punk rockowych obecnie, bo bardzo mnie ciekawi Twój gust. Proszę, nie pisz, że znasz wszystkie polskie kapele, bo założę się, że rzucę ze 3 nazwy i nie będzies zmiał pojęcia ;).

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3752 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:42:53 pm »
Wiec jak dalmnie dobre polskie kapele punkowe to: Smar SW, Defekt Muzgó, Nauka o Gównie, Strajk, Rejstracja, Sedes, PSY WOJNY, PADLINA SZARIKA, STAN OSKARŻENIA, fort bs, ksu, gaga, sajgon, wc. To tylko kilka kapel których słucham jest ich wiele wiecej i wymieniłem te najbardziej znane polskiej scenie pankowej
: Grudzień 11, 2008, 15:41:28 pm
i sory niektóre z nich nie graja juz wymieniłem hurtowo


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3753 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:49:38 pm »
Nie ma piwa, nie ma piwa, nie ma piwa, kur** mać ;).

To taka podstawa, że tak powiem. Nie licząc kilku żenad, do których wstyd się przyznawać jak sie ma więcej niż 15 lat typu punkopolo Defektu Muzgó czy KSU. :lol: Propsy za Smar SW oczywiście.

A, że powiedziałeś, że o polskim punk rocku wiesz dużo, to zapytam się tylko z jakiego miasta była kapela The Age/Second Age. ;)

PS. Czemu na liście nie ma TZN Xenny i Siekiery?!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3754 dnia: Grudnia 11, 2008, 15:53:33 pm »
A, że powiedziałeś, że o polskim punk rocku wiesz dużo, to zapytam się tylko z jakiego miasta była kapela The Age/Second Age. ;)

chwila na google i wiadomo, że
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
8)

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3755 dnia: Grudnia 11, 2008, 16:00:17 pm »
Hakiery. Wszystko popsułeś.  :?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3756 dnia: Grudnia 11, 2008, 16:02:10 pm »
ej no, przecież dałem w spoiler. w sumie to tak trudno otworzyć ten spoiler jak znaleźć tą informację w necie. teraz nawet internetowy dżin ci czyta w myślach, nie ma tajemnic i trudnych pytań:)

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3757 dnia: Grudnia 11, 2008, 16:04:19 pm »
Wiec jak dalmnie dobre polskie kapele punkowe to: Smar SW, Defekt Muzgó, Nauka o Gównie, Strajk, Rejstracja, Sedes, PSY WOJNY, PADLINA SZARIKA, STAN OSKARŻENIA, fort bs, ksu, gaga, sajgon, wc.
Nazwy kapel to troche pachna jakims turniejem w gale w gimnazjum. Tam wlasnie 'dla jaj' sie czesto dzieciaki nazywaja 'nauka o gownie', 'sedes', 'psy wojny', 'padlina szarika' itd.

Tarniak

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3758 dnia: Grudnia 11, 2008, 16:05:17 pm »
Wiec jak dalmnie dobre polskie kapele punkowe to: Smar SW, Defekt Muzgó, Nauka o Gównie, Strajk, Rejstracja, Sedes, PSY WOJNY, PADLINA SZARIKA, STAN OSKARŻENIA, fort bs, ksu, gaga, sajgon, wc.
Nazwy kapel to troche pachna jakims turniejem w gale w gimnazjum. Tam wlasnie 'dla jaj' sie czesto dzieciaki nazywaja 'nauka o gownie', 'sedes', 'psy wojny', 'padlina szarika' itd.
Co powiesz na Kalesony Boga Wojny czy Taki Syf Że Gnój? :cool:

svonston

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #3759 dnia: Grudnia 11, 2008, 16:12:31 pm »
No rowniez poziom jajcarskich druzyn w pilke podczas turnieju w gimnazjum.