Autor Wątek: Czego słuchacie?- barany ;)  (Przeczytany 893241 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5080 dnia: Stycznia 15, 2010, 15:22:07 pm »
Do tych którzy słuchają tych metalowych krzykaczy nie przemówisz oni już dawno stracili słuch :P ;)

To Jest mały kosmos :) nic przyjemniejszego już dawno nie słyszałem.

A tu magia w muzycznej postaci.

Nie słucham rapu ale tutaj Sokół w podkładzie dnb wiecej niż robi :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 17:50:08 pm wysłana przez Druchal »

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5081 dnia: Stycznia 15, 2010, 17:51:44 pm »
TO jest perfekcjonizm i artyzm jednego z najlepszych Dj Detroit Techno :)

Do tego spójrz na edukację tej młodej wielotysięcznej publiczności.

Teraz spróbuj to zrobić w swoim gatunku muzycznym, bo poza Metalicą niewielu się to udało.
Metallica to bieda. Ale widzę, że na muzyce poza elektroniką znasz się po chuju fest.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5082 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:15:53 pm »
Nie słucham rapu ale tutaj Sokół w podkładzie dnb wiecej niż robi :)
Ale co robi?

Takie klimaty to w Recepturze+ tylko przechodzą.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 18:18:53 pm wysłana przez blach0r »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5083 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:25:46 pm »
Nie rozumiem za bardzo tej dyskusji o gatunkach muzyki. Każdy słucha tego co lubi. Każdy szuka czegoś innego w muzyce. Ja osobiście nie trawię gitar i innych instrumentów, których brzmienie jest tak pospolite. Ja szukam w muzyce dźwięków, których nie potrafię określić, które są wyobrażeniem, wymysłem danego twórcy. Wszystkie te popy, rocki, metale itp. zupełnie nie mają nic w sobie co mogłoby mnie w jakikolwiek sposób zachęcić. Dla mnie to muzyka bez wyrazu i co mam na to poradzić.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5084 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:28:25 pm »
Muzyczny rasizm powinien być karalny.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5085 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:31:04 pm »
Nie rozumiem za bardzo tej dyskusji o gatunkach muzyki. Każdy słucha tego co lubi. Każdy szuka czegoś innego w muzyce. Ja osobiście nie trawię gitar i innych instrumentów, których brzmienie jest tak pospolite. Ja szukam w muzyce dźwięków, których nie potrafię określić, które są wyobrażeniem, wymysłem danego twórcy. Wszystkie te popy, rocki, metale itp. zupełnie nie mają nic w sobie co mogłoby mnie w jakikolwiek sposób zachęcić. Dla mnie to muzyka bez wyrazu i co mam na to poradzić.

Takie lo-fi, noise, shoegaze, industraile etc. etc. to po chuju pospolite brzmienie instrumentów. Nie wypowiadajcie się o czymś o czym nie macie pojęcia to nie będzie problemu. Zauważyłem jeno, i słusznie chociażby się ktoś miał zesrać, że filmik Unlimited to pomieszanie popeliny z kulturą wysoką. Co jest prawdą i szczerze mówiąc nie ma z czym tu dyskutować. A nic nie musisz radzić, na to, że dla Ciebie to muzyka bez wyrazu. Twoja sprawa. Jeśli dla Ciebie loopowany sampel ma jakiś wyraz to cieszę się Twoim szczęściem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5086 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:33:32 pm »
Tarny no offence, ale też nie popisałeś się znajomością innych gatunków skoro piszesz że Mills spłyca muzykę. Ten człowiek to Techno i wszystko co potem od tegoż gatunku powstało. Wiadomo że był wcześniej Kraftwerk, ale to Mills pchnął ten gatunek na szerokie wody.

Wiadomość scalona: Stycznia 15, 2010, 18:36:04 pm
Jeśli dla Ciebie loopowany sampel ma jakiś wyraz to cieszę się Twoim szczęściem.

Owszem ma i cieszę się, że tak jest. Darcie mordy do mikrofonów, brzdękanie na bałałajce czy pierdzenie w puzon to nie to czego szukam. Ja chcę słuchać ludzi tak kreatywnych, że tworzą dźwięki których nigdy dotąd nie było mi dane usłyszeć. Dziękuję, dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 18:36:04 pm wysłana przez BoBaN »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5087 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:44:18 pm »
Cytuj
Ja chcę słuchać ludzi tak kreatywnych, że tworzą dźwięki których nigdy dotąd nie było mi dane usłyszeć. Dziękuję,

Oni też:


blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5088 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:44:40 pm »
Panczlajn sowity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5089 dnia: Stycznia 15, 2010, 18:46:45 pm »
Wuher jest typowym chłopkiem, który myli Techno z buraczanym przytupem z jakim mamy do czynienia na wiejskich dyskotekach. Widocznie jest tam stałym bywalcem. Kto wie czy to nie on na fotce.

PS. Nie podpuszczajcie mnie bo zacznę wklejać zdjęcia z Przystanku Woodstock. :P

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 18:49:25 pm wysłana przez BoBaN »

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5090 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:02:59 pm »
Co ma Przystanek Woodstock do tej dyskusji? Nie moja wina, że wasz świat jest bipolarny i jest MEGAKURWADUBTRANCEPROGSCHRANZDNBARTCORE oraz "zła muzyka". Ja się nie ograniczam, mogę wrzucić dubstep, dnb, electro i śmignąć to bez popity z uśmiechem na twarzy. Wy nie śmigniecie Gama Bomb, Youth Of Today czy Joy Division. Ale to nie ja jestem ograniczony joł.

Cytuj
Tarny no offence, ale też nie popisałeś się znajomością innych gatunków skoro piszesz że Mills spłyca muzykę. Ten człowiek to Techno i wszystko co potem od tegoż gatunku powstało.
Zaparz yerba mate, zrób kilka przysiadów po czym jeszcze raz przeczytaj to zdanie:

Cytuj
Zauważyłem jeno, i słusznie chociażby się ktoś miał zesrać, że filmik Unlimited to pomieszanie popeliny z kulturą wysoką.

Czego tu nie rozumiesz? Techno nigdy nie było i nigdy nie będzie częścią ani kultury alternatywnej ani wysokiej. To fakty, a nie wartościowanie. Chociażby pan Mills był koronowanym królem elektroniki, a Kraftwerk został symbolem narodowym Szwablandii to wciąż nie zmieni to tego o czym pisałem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 19:05:01 pm wysłana przez deepthroat »

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5091 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:08:56 pm »


Fresh Fruit for Rotting Vegetables



Walk Among Us



Surrealistic Pillow



Aguaturbia<---!!!!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 19:11:48 pm wysłana przez oscyp »

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5092 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:14:07 pm »
Wreszcie zarzuciłeś coś dobrego, a nie ciągle ten new rave. :(

oscyp

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5093 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:19:55 pm »
przestań mnie zaczepiać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5094 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:26:26 pm »
Tarniak odnośnie Twojego komentarza to ZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEW. W dupie mam czy się ograniczasz czy. Aczkolwiek nawet nie tyle co mam to w dupie tylko bawi stwierdzenie "bo ja słucham disco polo, metalu i Czajkowskiego to nie należę do tych ograniczonych" Głupie to jak Jola Rutowicz. Zresztą Ty zawsze miałeś najwięcej do powiedzenia w temacie "uber" muzy i najczęściej nie były to mądrości.

PS. Przeczytałem raz jeszcze zdanie o Millsie i stwierdzam że nie wiesz o czym bredzisz.

Wiadomość scalona: Stycznia 15, 2010, 19:30:03 pm
Swoją drogą to możesz spłycać muzykę elektroniczną na wszelakie sposoby na jakie chcesz. Każdy gatunek można tak spłycić, a szczególnie darcie do mikrofonu zwane muzyką metalową (czy jakoś tak).

« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 19:30:03 pm wysłana przez BoBaN »

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5095 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:41:00 pm »



Walk Among Us


WIELKI +!
ostatnio



blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5096 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:57:26 pm »
Swoją drogą to możesz spłycać muzykę elektroniczną na wszelakie sposoby na jakie chcesz. Każdy gatunek można tak spłycić, a szczególnie darcie do mikrofonu zwane muzyką metalową (czy jakoś tak).
Więc po co rozpętałeś tę dyskusję? Ty widzisz przekaz w techno, a ja go potrafię dostrzec we wszystkich gatunkach, bo w przeciwieństwie do Ciebie (wnioskując z Twoich wypowiedzi) dużo słuchałem wszystkich 'sensownych' genres (nie zaliczyłem wszelakiego popu, discopolo, deathmetalu i jego pokrewnych: oprócz Fear Factory). Można się rozejść. Stop ignorantom.

oscypeczekPL - <3 za Ded Kenedis.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5097 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:01:13 pm »


Wiadomość scalona: [time]Styczeń 15, 2010, 20:30:03 pm[/time]
Swoją drogą to możesz spłycać muzykę elektroniczną na wszelakie sposoby na jakie chcesz. Każdy gatunek można tak spłycić, a szczególnie darcie do mikrofonu zwane muzyką metalową (czy jakoś tak).


Nawet najgłupsze darcie mordy do mikrofonu wymaga jednak odrobinę więcej wysiłku i inwencji niż używanie naprzemiennie kombinacji klawiszy ctrl-c i ctrl-v.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5098 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:37:26 pm »
Blachor ja rozpętałem tą dyskusję? Weź cofnij się stronę wcześniej. Trochę więcej obiektywizmu. Swoją drogą to podejrzewasz że ja nie miałem do czynienia z innymi gatunkami? Pleeeeaaaasseee!

@Wuher


Zamilcz bo bredzisz.

PS. Jak widzisz kogut też może. :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 20:39:09 pm wysłana przez BoBaN »

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5099 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:39:58 pm »
Jesteś jakimś moderatorem dyskusji, że wszyscy bredzą?

Wskaż mi proszę brednie w stwierdzeniu:

Cytuj
Czego tu nie rozumiesz? Techno nigdy nie było i nigdy nie będzie częścią ani kultury alternatywnej ani wysokiej.

Proszę, czekam. Zaznacz boldem i opisz meritum problemu.

Cytuj
Swoją drogą to podejrzewasz że ja nie miałem do czynienia z innymi gatunkami? Pleeeeaaaasseee!
Twoja klasyfikacja muzyki gitarowej pokazuje, że nie miałeś, albo alians z nowymi gatunkami polegał na krótkim romansie z new wave.

PS. Wklejaj materiały interaktywne dalej, bo jeszcze żaden mnie nie obraził. Strasznym jesteś ignorantem, tak btw. :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 20:44:37 pm wysłana przez deepthroat »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5100 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:46:30 pm »
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że Wuher bredzi odnośnie ctrl+v. Tarniak za to Twoje pojęcie o muzyce Techno pokazuje że też niewiele masz z tym wspólnego.

PS. Owe materiały, które wkleiłem były jedynie głupią odpowiedzią na jeszcze głupsze posty Wuhera. Nie bierz tak wszystkiego do siebie. Nie jesteś jedynym w tej dyskusji.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5101 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:48:38 pm »
Tarniak za to Twoje pojęcie o muzyce Techno że też niewiele masz z tym wspólnego.

Wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Teraz pojawia się kolejne - na jakiej podstawie wnioskujesz, że z techno czy tam generalnie, muzyką elektroniczną, nie mam nic wspólnego?

Cytuj
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że Wuher bredzi odnośnie ctrl+v.
Gubisz się w swoich pomówieniach kolego:

Cytuj
PS. Przeczytałem raz jeszcze zdanie o Millsie i stwierdzam że nie wiesz o czym bredzisz
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 20:50:26 pm wysłana przez deepthroat »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5102 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:49:34 pm »
Marcepan co to jest
"pojęcie o muzyce Techno" ?

Bo jak sobie próbuje przypomnieć to mi się kojarzy tylko z tym, że trzeba się nieźle znieczulić żeby tego słuchać. Ale chyba o to w tym chodzi.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5103 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:53:31 pm »
Zresztą, nie fatyguj się z odpisywaniem jak coś. Skoro dla Ciebie

Cytuj
Czego tu nie rozumiesz? Techno nigdy nie było i nigdy nie będzie częścią ani kultury alternatywnej ani wysokiej.

to jest bzdura, a w dodatku obraża muzykę elektroniczną i świadczy o mojej rzekomej niewiedzy to raczej nie ma nad czym deliberować. Pozdro i miłego wieczora.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5104 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:55:08 pm »
Tarny bo nie wiedziałeś kto to Mills. Poza tym zauważyłem że czytam moje posty wyrywkowo. Nie raz i nie dwa pisałem że nie uważam Techno za muzykę ambitną. Jest gatunkiem, który odpowiada mi z przyczyn jakie podałem wcześniej. Ja szukam czegoś nowego w muzyce i w tej to znajduje. Szczególnie DnB ma tego najwięcej.

@Ciapkas
To coś słabą masz pamięć.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5105 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:56:26 pm »
Zbierz w kupę i napisz w jednym poście co znajdujesz w muzyce techno. plis. :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5106 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:58:03 pm »
Na koniec napiszę tylko, że dla mnie żadna muza nie ma takie kopa i mocy jak DnB. To że Wy tego nie rozumiecie bo słuchacie innej muzyki, to Wasz problem. Ja nie widzę nic mocnego, czadowego itpodobnego w innych gatunkach muzy i co zrobić? Nic! Ile ludzi tyle gustów.

@Ciapkas
Pisałem parę stron wcześniej z jakich powodów słucham tej muzyki. Nie będę wklejał tego za każdym razem jak będzie tu wpadał jakiś Filip z konopi. Czytaj całą dyskusję a nie wyrywko, bo potem nie wiesz o co chodzi a się strasznie udzielasz.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 20:59:40 pm wysłana przez BoBaN »

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5107 dnia: Stycznia 15, 2010, 20:58:29 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



tak mi się przypomniało ...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5108 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:01:13 pm »
Czokapik i dokładnie to chciałem postem z "Death Metal Rooster". Każdą muze tak spłaszczyć. Aczkolwiek to co dałeś nie ma za wiele wspólnego z Techno.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5109 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:03:05 pm »
Aczkolwiek to co dałeś nie ma za wiele wspólnego z Techno.
Aczkolwiek to co dałeś nie ma nic wspólnego z death metalem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5110 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:10:33 pm »
Dobrze Tarniaku już spokojnie. Nigdy nie będę obrażał muzyki jakiej słuchaj. Już spokojnie. Zresztą nigdy tego nie robiłem, a postem z Death Metal Rooster odpisywałem Wuherowi. Jak widać Ciebie to najbardziej zabolało, mimo że nie kierowałem tego w Twoją stronę.

Fakt, to nie Death Metal a coś jak post progressive albo crooked-edge. W każdym bądź razie i tak bliżej temu do Death Metalu niż filmikowi czokapika do Techno.

<--- Jaki zbieg okoliczności że akurat taki numer postu. :P

Ciapkas

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5111 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:12:52 pm »
Przeczytałem. Co dostrzegłem "chcę usłyszeć dźwięki, których dotad nie słyszałem, od ludzi kreatywnych".

I w dodatku ni w oko nie rozumiem takiego stwierdzenia. Chcesz usłyszeć nowe dźwięki? oO

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5112 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:18:29 pm »
I w dodatku ni w oko nie rozumiem takiego stwierdzenia.

Przykro mi. Nic w tej sprawie poradzić nie mogę. Podpowiem Ci tylko, iż właśnie dlatego że tego nie rozumiesz, to nie potrafisz pojąć z jakiego powodu cała masa ludzi słucha muzyki elektronicznej.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 21:21:50 pm wysłana przez BoBaN »

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5113 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:23:09 pm »
Cytuj
Fakt, to nie Death Metal a coś jak post progressive albo crooked-edge. W każdym bądź razie i tak bliżej temu do Death Metalu niż filmikowi czokapika do Techno.
1. Ciężko żeby mnie zabolało, bo fanem death metalu nie jestem, a filmik za pierwszym razem bardzo mnie rozśmieszył. A te bzdury o post-progressive i crooked-edge to jakimś generatorem insult'ów zrobiłeś? :lol:

2. Wciąż mijasz się z moim pytaniem i stwierdzeniem. To jak, techno to kultura wysoka czy może alternatywna? Czy może jednak miałem rację i ani jedna, ani druga (oczywiście, że mam rację w tej kwestii, ale i tak wolę retorycznym na koniec zarzucić).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2010, 21:24:57 pm wysłana przez deepthroat »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5114 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:24:43 pm »
Nie, wziąłem je stronki zespołu którego podkład jest w tym filmiku. Widocznie sami twórcy tej muzyki się mylą. Zapomniałem że Tarniak wie najlepiej.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5115 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:26:07 pm »
Crooked-edge to podśmiechujka ze straight-edge, które nie jest gatunkiem muzycznym, a ruchem. Post-progressive to żart. Dobrze, że ty wiesz najlepiej.  :lol:

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5116 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:28:13 pm »
Czokapik i dokładnie to chciałem postem z "Death Metal Rooster". Każdą muze tak spłaszczyć. Aczkolwiek to co dałeś nie ma za wiele wspólnego z Techno.

Nie miałem zamiaru nic tym filmikiem pokazywać czy coś, po prostu mi się przypomniał, a co do waszej dyskusji - nie ma ona sensu, i dobrze o tym wiecie ;x.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5117 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:30:25 pm »
Crooked-edge to podśmiechujka ze straight-edge, które nie jest gatunkiem muzycznym, a ruchem. Post-progressive to żart. Dobrze, że ty wiesz najlepiej.  :lol:

Nie, wziąłem je stronki zespołu którego podkład jest w tym filmiku. Widocznie sami twórcy tej muzyki się mylą. Zapomniałem że Tarniak wie najlepiej.

deepthroat

  • Gość
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5118 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:32:23 pm »
Crooked-edge to podśmiechujka ze straight-edge, które nie jest gatunkiem muzycznym, a ruchem. Post-progressive to żart. Dobrze, że ty wiesz najlepiej.  :lol:

Nie, wziąłem je stronki zespołu którego podkład jest w tym filmiku. Widocznie sami twórcy tej muzyki się mylą. Zapomniałem że Tarniak wie najlepiej.
Wkleiłeś 1:1, nie mając pojęcia o czym piszesz, próbując udowodnić, że ja nie mam pojęcia - bo zespół napisał tak i tak. FAIL.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Czego słuchacie?- barany ;)
« Odpowiedź #5119 dnia: Stycznia 15, 2010, 21:35:49 pm »
Tak.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)