Autor Wątek: cenzura  (Przeczytany 19615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
cenzura
« Odpowiedź #40 dnia: Października 31, 2004, 11:37:04 am »
Sorry, tarniak, ale jak dla mnie to się usprawiedliwiasz pełną gębą, według schematu typu: "to wszystko przez A, B, C, i jeszcze D". Może pomyślisz, w jakim stopniu twoja sytuacja zależy od ciebie samego i twojej rodziny(jesteś na dobrej drodze, wymieniłeś te przyczyny tylko nie wyciągnąłeś wniosków), a nie od czynników zewnętrznych?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
cenzura
« Odpowiedź #41 dnia: Października 31, 2004, 12:02:00 pm »
Only the  strong SURVIVE...

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
cenzura
« Odpowiedź #42 dnia: Października 31, 2004, 12:49:39 pm »
Cytuj
Może pomyślisz, w jakim stopniu twoja sytuacja zależy od ciebie samego i twojej rodziny(jesteś na dobrej drodze, wymieniłeś te przyczyny tylko nie wyciągnąłeś wniosków), a nie od czynników zewnętrznych?


panie castor, czy przypadkiem pan nie jest jakiś nie ten teges ?
jak w polsce przy ponad 20% bezrobociu koleś, który się uczy jeszcze w szkole (w trybie dziennym) ma znaleść pracę, która pozwoli mu kupić jedną czy dwie gry w ciągu miesiąca? szkoła to szkoła - uczyć się trzeba, (nie każdy jest tak jak  ja zdolny że nie musi :P) na granie też czas znaleść by wypadało, jeszcze jakieś sprawy rodzinne czy coś. i gdzie taki młody człowiek ma mieć czas na zapier**lanie z ulotkami czy jakieś inne prace dorywcze ? bo ja tego nie wiem. ja pierwszy raz do pracy poszedłem bo chciałem sobie kupić HD. wiec zapierdalałem z ulotkami przez ponad tydzień i wiem co to znaczy taka praca. wiec jak skonczycie pie**olić głupoty, wyjdziecie juz na swoje i na garnuszku u rodzicow siedziec nie bedziecie to pogadamy.

Tyranit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-06-2004
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #43 dnia: Października 31, 2004, 13:01:33 pm »
Powiem wam tak - Mam NGC i aż 2 gry. I mam to ngc jakies 6 miesięcy. I wiecie co wam powiem? Nie żałuje. Przyznaje sie - mam nie legalnego win'a, nie legalne filmy i mp3 (mam tego ponad 20 gb). Ale jednak gry zawsze chciałem mieć oryginalne. Chociaż jedną rzecz, którą mam i powiem "nie ukradłem". Tylko sam uzbierałem. I żyje jakos z 1 gry na kwartał. Wtedy gry nabieraja tego smaku. Nazbierałes kasy, tyle o grze śniłes... i ją masz. I wiecie co ? Ja akurat też mam te głupie 12 lat... prawie tyle samo co mrpiki...
A co do kwestii moralności :
To co mówicie to brzmi tak :
"Ja nie mam kasy to mam prawo ukraść"
A czy też byś usprawiedliwiał człowieka, który ukradł ci najnowsze BMW?
"Nie miał kasy więc mi ukradł BMW za 150.000 zł. Miał prawo"
Ale ja nic sie nie odzywam - nie popieram piractwa chodź w niektórych przypadkach sam je stosuje...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
cenzura
« Odpowiedź #44 dnia: Października 31, 2004, 13:06:42 pm »
Havana, nie zamierzam się z tobą spierać. Mam 20 lat i nie mam problemów z zarobieniem pieniędzy samodzielnie (i bynajmniej nie kradnę).
Co do rodziców, to jeszcze 8 lat temu odwalali oni harówkę na AM w Lublinie, pomarańcze to mogłem sobie przez szybę pooglądać, aż w pewnym momencie postanowili zaryzykować i przenieść się do Warszawy. Mieli wtedy 40 lat a angielski na poziomie podstawowym. Dzisiaj zarówno ojciec, jak i matka są ludźmi sukcesu i chwała im za to. A ja z dumą popełniam błąd porównawczy - skoro moi rodzice mogli, to inni też mogą (oboje są po farmacji, i oboje dzisiaj z tym mają mało wspólnego). A ja sam chciałem zarabiać kasę od 14 roku życia i teraz (po 6 latach praktyki) wychodzę na swoje.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
cenzura
« Odpowiedź #45 dnia: Października 31, 2004, 14:12:34 pm »
To nikogo nie powinno opchodzić, czy kupuje oryginałki, czy piratki. To zależy od sytuacji finansowej (zresztą kazdy tak pisze). Gdybym niemiał przerobki to ja bym nie wyrobił, zeby nie zagrac w tyle hitów, a tak jakies 2-3 gry na miesiąc mam, a inaczej to bym wymieniał co miesiąc gre i bym se zył z jedna grą :| jak to kiedys miałem. Mam to gdzies, ze to ktos nazywa kradzieżą, ja tego nie myśle, nawet jesli tak jest to mam to w dupie, moge byc złodziejem i grac w hiciorki, niz prawie w cale :evil:

Wogóle ten temat jest do kitu i tak nikt nikogo nie namówi w taki sposób zeby nagle z piratek kupował oryginały, a kłucenie niema sensu.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
cenzura
« Odpowiedź #46 dnia: Października 31, 2004, 14:32:22 pm »
Cytat: "Ako"
To nikogo nie powinno opchodzić, czy kupuje oryginałki, czy piratki.


i to chodzi i o to chodzi

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #47 dnia: Października 31, 2004, 14:39:59 pm »
Cytat: "Ako"
To zależy od sytuacji finansowej (zresztą kazdy tak pisze)
Dokladnie.... Wiadomo - kazdy znas chcialby jezdzic na oryginalach, ale niektorych na to poprostu niestac... Nie rozumiem po co to roztrzasac.
[size=9]Waitin' for:[/size]

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #48 dnia: Października 31, 2004, 15:56:21 pm »
Jak dla mnie to text by Ako zupelnie jest bezsensu... Nie stac mnie na oryginaly to kupuje piraty? Nie stac mnie na nowy samochod to zajuchce bryke z komisu obok? Mam to gdzies, ze nazwa to kradzieza - wazne, ze sobie pojezdze... Christ...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
cenzura
« Odpowiedź #49 dnia: Października 31, 2004, 16:43:12 pm »
Cytat: "Palli"
Jak dla mnie to text by Ako zupelnie jest bezsensu... Nie stac mnie na oryginaly to kupuje piraty? Nie stac mnie na nowy samochod to zajuchce bryke z komisu obok? Mam to gdzies, ze nazwa to kradzieza - wazne, ze sobie pojezdze... Christ...

Tak jak powiedział Palli, i nie chodzi tutaj bynajmniej o przykład z autem. Jednak tutaj działa strach, że prawdopodobnie złapią. A za piraty to kto złapie?
Ale nie oto chodzi. Ludzie, jeszcze chwila i będziecie dumni z tego, jacy to jesteście zaradni!!! Jacy to inni są frajerzy, bo przecież zbierają na oryginały! W topicu były wypowiedzi ludzi, którzy mają malutko gierek. Przecież to frajerzy, prawda? A wy jesteście madafaki niesamowite, towar skołowany, mordka się cieszy a niech inni palanty zbierają kasę! Litości...

Anonymous

  • Gość
cenzura
« Odpowiedź #50 dnia: Października 31, 2004, 18:06:24 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Sorry, tarniak, ale jak dla mnie to się usprawiedliwiasz pełną gębą, według schematu typu: "to wszystko przez A, B, C, i jeszcze D". Może pomyślisz, w jakim stopniu twoja sytuacja zależy od ciebie samego i twojej rodziny(jesteś na dobrej drodze, wymieniłeś te przyczyny tylko nie wyciągnąłeś wniosków), a nie od czynników zewnętrznych?

No co ty. Oryginały też mam, miałem wymieniałem, sprzedawałem itd. Nie w tym rzecz. Ja się nie usprawiedliwiam. Wkurzyłem się na pikiego, sorry chłopaku no offence, ale mam trudne dni. Czemu wszyscy unikają tematu Windowsa, Office'a i innego softu tego typu. Dlaczego unikają słowa MP3. Hmm gdyby nie LO to pewnie bym pracował, zresztą mam dość jednoznacznych wyborów w życiu, żeby jeszcze wybierać B3 czy Gta skoro dla obu gier zrobiłbym wszystko. Dlaczego znów musze wydzielić: rybki albo akwarium. Czyżby kradzież jednej mp3 o wartości 2$ była czymś mniejszym od kradziey softu wartego 40$. Teoretycznie. Moim zdaniem to jałowa rozmowa, bo i tak większość się nie włączy, bo są na z góry straconej pozycji. Nie obnosze się z tym, że mam tyle czy tyle gier, więc ludzie nie muszą się mnie czepiać. Ako przez pewien czas tak robił, ale chyba zrozumiał swój błąd i nie udziela się w tej niechlubnej kwestii. Już sam nie wiem co piszę, jestem zmęczony. Z mojej strony EOT.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
cenzura
« Odpowiedź #51 dnia: Października 31, 2004, 19:56:32 pm »
Dzięki za twoją wypowiedź. Peace, z mojej strony także EOT.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
cenzura
« Odpowiedź #52 dnia: Października 31, 2004, 22:07:59 pm »
piractwo, piractwo - temat rzeka.
jedni grają na piratach inni na orginałach. każdy ma się czym "pochwalić" (bo mnie stać, bo ja mam więcej i wcześniej) a wiadomo że widoku pudełka na półce nie zastąpi nic, więc wcześniej czy później każdy dochodzi do  tego, tylko na to trzeba czasu tylko  ze niektorzy go maja albo za malo, albo wrecz wcale albo go maja za duzo
a grac chce kazdy, czy na orginalach czy na piratach, bo o to chodzi

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #53 dnia: Października 31, 2004, 22:21:08 pm »
Nie potępiam nikogo ..jak gra na orginałach .. niech gra ... jak gra na piratach... niech gra jak gra na fujarce .. niech gra (tylko żeby ta fujarka czasem...)
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
cenzura
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 14, 2004, 16:44:51 pm »
i kolejny przyklad na brak swobody na forum go.


http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1380


pan Mielu, pozwolił zablokować sobie kolejny NIEPOTRZEBNY temat.

a nie sądzisz że takie "niepotrzebne" tematy kogos mogą interesować, przepraszam ze nie podzielam wszystkich twoich zainteresowan, nie klaniam ci sie w pas, nie modle sie do ciebie i co wiecej pozwalam sobie miec wlasne zdanie !!!!

przeciez to skandal, jak ja tak moge.


a jak ty tak mozesz panie mielu ?

nie wszystko co tobie wydaje sie niepotrzebne i zbedne, tak samo przez innych bedzie odbierane. tolerancja - poszukaj w słowniku co to jest

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 14, 2004, 17:02:00 pm »
Cytat: "piki"
Wejdź sobie na forum PE, i napisz posta o takiej długości jak ten to zobaczysz co to są MODZI!!


Nie wiem czy to jest pisane jako negatyw, czy jako pozytyw, ale musze powiedziec, ze macie tutaj czesto niezly burdel [spam....]. Mnie to nie obchodzi, bo kazdy ma to co lubi :]
A cenzury raczej nie ma, poprostu userzy czesto sobie na za duzo pozwalaja bo modzi nie ingeruja. Sam teraz z tym walcze na forum ŚN i samemu jest to dosc trudne, ale co poradzisz.
Ba, nawet zauwazylem nie poblokowane tematy o innych stronach co juz jest sukcesem;] [swego czasu jak reklamowalismy PsxGeez to spotkalismy sie z dosc chlodna reakcja niektorychz grupy trzymajacej wladze].

Nie traktujcie tego jako atak. Mowie szczera prawde, a mimo wszystko porownanie mam i to nie tylko na polskich forach :)
peace

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 14, 2004, 17:04:20 pm »
Zluzuj Havana

Szczurek :wink:

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
cenzura
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 14, 2004, 21:16:42 pm »
mielu, wiec co mozesz mi teraz zrobic. wywalajac mnie z forum nic dobrego nie zrobisz, bo bedzie to jawny znak ze tutaj jednak nie ma czegoś takiego jak "wolnosc słowa" (w granichach rozsadku), zostawiając mnie natomiast będziesz musiał zwiększyć swą tolerancję na me posty i topiki, bo aszczerze mówiąc mam zamiar pisać na wiele różnych tematów i nie gadaj mi nawet że ten się nie trzymał tematu okołogrowego, bo ten o aborcji sie bankowo trzymał.

postawiłem topik z konkretnym pytaniem i chcialem aby ludzie sie konkretnie w tej sprawie wypowiedzieli. co teraz mam zrobic ? postawic kolejny topik z pytaniem i ankietą ?:


"czy mielu sam sie wysra bez pomocy?"

lub

"czy mielu umie sam myslec i podejmowac decyzje co jest oznaką dojrzałości emocjonalnej?"


 


nie chce z toba wojny, ale wez pomysl czasami, a nie tlumacz sie ze "conker mi kazal" bo takie gadanie to wiesz co.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
cenzura
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 14, 2004, 21:49:10 pm »
smutne :|

Cytuj
mielu, wiec co mozesz mi teraz zrobic. wywalajac mnie z forum nic dobrego nie zrobisz, bo bedzie to jawny znak ze tutaj jednak nie ma czegoś takiego jak "wolnosc słowa" (w granichach rozsadku),


pogrubiłem to, co najważniejsze. No i havana, nikt cie z forum wywalać nie chce, tylko czasem musisz uważać na to co piszesz...

Cytuj
mam zamiar pisać na wiele różnych tematów


jesli na takie, jak ten ostatnio przez Miela zamknięty, to...

Cytuj
nie gadaj mi nawet że ten się nie trzymał tematu okołogrowego, bo ten o aborcji sie bankowo trzymał.


ale on przynajmniej coś wnosił, można było o czymś pogadać, wyrazić swój pogląd.

Cytuj
postawiłem topik z konkretnym pytaniem i chcialem aby ludzie sie konkretnie w tej sprawie wypowiedzieli

 
Ta? Niby w jakiej? :? "Kobiety to świnie"- racja, normalnie książkę można napisać, a co dopiero te kilka postów na forum :lol:
Czego oczekujesz, że napiszemy ci wszysyc "tak havana, masz racje, kobiety to świnie"? Czy naprawdę uważałeś, że w tym twoim topicu będzie toczyła się dyskusja?! Brawo.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 14, 2004, 22:14:48 pm »
@szczurek: Taaak, niby jest tutaj maly burdel - ale wlasnie to jest potega GameOnly :) Zadnego porzadku, wszystko w rozsypce i dziw bierze, ze ta machina toczy sie od kilku dobrych lat. A co najlepsze - wcale nie zamierza sie zatrzymac :)

A co do sprawy Havany... Aaaa niewazne :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
cenzura
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 14, 2004, 22:42:39 pm »
pie#@$le cenzure ,ale
dyscyplina musi byc 8)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 14, 2004, 23:09:58 pm »
Havana nie będę z Tobą dyskutować, bo rzucasz się jakbym Ci pieniądze ukradł albo dał w mordę bez powodu. Bez jakiegokolwiek sensu. Nie zachowuj się jak pięciolatek, bo się ośmieszasz i nie pisz wulgaryzmów, bo to jednak jest oficjalne forum naszego serwisu i nie mamy zamiaru pozwalać na chamstwo i prostactwo. Tyle.

Mam propozycję. Jeśli uważacie, że mamy tu cenzurę (kompletna bzdura, to najluźniejsze forum jakie znam) to możemy zrobić tak, że jakoś sobie sprecyzujemy dział "RÓŻNE" - do czego ma być, co ma się w nim pojawić. Możemy podzielić go na przykład na dwa różne - w jednym piszemy o rzeczach okołogrowych, zlotach, filmach, muzie czy kulturze Japonii itp. Drugie będzie doskonałym miejscem do morza spamu, gdzie moderatorzy nie będą Was zbyt często upominać.

Havana, forum jest dla Was i zamiast pisać w jakiej to patowej sytuacji się znalazłem, zaproponuj rozwiązanie problemu. Nie może być tak w chwili obecnej, że piszecie o wszystkim i wszędzie. Zamiast chrzanić o cenzurze (czy robienie porządku to walka z wolnością słowa?) pomyśl jak chciałbyś widzieć nowe, uporządkowane forum, bo póki co to mi zarzucasz, że nie myślę, a sam niczego lepszego nie prezentujesz.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
cenzura
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 15, 2004, 10:06:51 am »
zgadzam się całkowicie z Tobą panie Mielu.

jak to ktoś powiedział

Cytuj
poranek zawsze mądrzejszy od wieczora


tylko troszke rozwaliłeś mi uczucia tym tłumaczeniem. ok, peace.

co do rozwiązania tego problemu to kwestia jest wg mnie prosta. uważam że można utworzyć nowy dział, gdzie będzie się toczyło typowo niegrowe i z grami nie związane wogóle dysputy, jak np, ten mój czy ten o aborcji i problem sam się rozwiąże - ten przynajmniej, a powstanie nowy bo tam ludzie (w tym i ja też) mogą zacząć sobie różne dziwne rzeczy wypisywać (jak ja:P)

ale myślę że taka "nisza" przydaje się na każdym forum.a

i jeszcze raz WIELKIE PRZEPRASZAM, aczkolwiek nie zmienia to faktu że mnie drażnicie czasami na spółkę z Conkerem :]

ale pozdro :]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
cenzura
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 15, 2004, 15:26:11 pm »
Cytat: "Havana"
zgadzam się całkowicie z Tobą panie Mielu.

jak to ktoś powiedział

Cytuj
poranek zawsze mądrzejszy od wieczora


tylko troszke rozwaliłeś mi uczucia tym tłumaczeniem. ok, peace.

co do rozwiązania tego problemu to kwestia jest wg mnie prosta. uważam że można utworzyć nowy dział, gdzie będzie się toczyło typowo niegrowe i z grami nie związane wogóle dysputy, jak np, ten mój czy ten o aborcji i problem sam się rozwiąże - ten przynajmniej, a powstanie nowy bo tam ludzie (w tym i ja też) mogą zacząć sobie różne dziwne rzeczy wypisywać (jak ja:P)

ale myślę że taka "nisza" przydaje się na każdym forum.a

i jeszcze raz WIELKIE PRZEPRASZAM, aczkolwiek nie zmienia to faktu że mnie drażnicie czasami na spółkę z Conkerem :]

ale pozdro :]



Jak ja kocham 'hepi endy'... :D
Fryty tyty dotknij pyty

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 17, 2004, 15:43:58 pm »
Palli: ba, taka jakby lawina to jest, toczy sie bez ladu i skladu a polyka "mniejsze jednostki" w calosci [ale wazelina] ;)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 17, 2004, 15:46:08 pm »
Hehehe, miejmy nadzieje, ze z czasem owa "lawina" bedzie przybierac coraz to wieksze rozmiary :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 17, 2004, 17:03:37 pm »
Gdyby kazdy napisal co mu chodzi po glowie to by sie pewnie cale zoo uzbieralo. Generalnie cenzura jest potrzebna ale bez przesady na to forum wchodza uzytkownicy ponizej 13 roku zycia wiec nalezy korzystac z tzw. kultury slowa i etyki internetowej :lol:
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
cenzura
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 29, 2004, 19:56:54 pm »
i inteligetnej wymianie mysli... :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
cenzura
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 18, 2005, 15:41:35 pm »
Mogę podać trafny przykład ukazujący pracę wielkiej machiny zwanej cenzurą. Jak myślicie, co się stało z moim wspaniałym avatarem? No właśnie... A przecież ta laska była ubrana (i ładnie jej się pupka świeciła) :D .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 18, 2005, 15:43:20 pm »
Cenzura musi być - dobrze, że cię dopadła...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
cenzura
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 19, 2005, 02:02:41 am »
Ja bym ocenzurował te Twoje wesołe ludziki, które strzelają sobie ze snajperek :) . I później ludzie się w stanach dziwią, że psychole czychają na uczciwych obywateli :twisted: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 19, 2005, 17:51:42 pm »
No jasne, toż to hańba :lol:

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 19, 2005, 17:54:30 pm »
No, jasne. Przecież jak jakieś dziecko to zobaczy to też tak bedzie chciało! Zły wzór młodemu pokoleniu dajesz Picartio! Nie spodziewałem się tego po Tobie...Shame on you!
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

LapTop

  • Gość
cenzura
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 19, 2005, 18:33:35 pm »
co do przykładu to 5latki na moim osiedlu mówią do siebie kulwa spieldalaj jelopie a najgorsze że to nie przez młodzież tylko przez rodziców tych dzieci :?

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 19, 2005, 22:05:38 pm »
Mam jedną manię, nikt mi nie wybije tego z głowy, choćby miał to przypłacić zakupem granulek Wanisz Oksi Ekszyn. Nienawidze do szpiku kosci wszelakich bluzgow i wulgaryzmow, osobe, ktora ich uzywa, traktuje po prostu jako niedojrzala i kompletnie nie panujaca nad soba :evil:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
cenzura
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 19, 2005, 22:20:22 pm »
buerk :?

Tarniak

  • Gość
cenzura
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 19, 2005, 22:50:22 pm »
Dobrze powiedziane, zgadzam się z przedmówcą. :?

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 22, 2005, 20:30:13 pm »
Mozna jasniej, bo nie rozumiem... Okrzyki poparcia czy glosy sprzeciwu?

Tarniak

  • Gość
cenzura
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 22, 2005, 20:42:16 pm »
To raczej ignoranckie podejście do wysnutej przez Ciebie teorii. Bluzgi nie świadczą o dorzałości w jakikolwiek sposób. Wierz mi, coś o tym wiem... Można być dojrzałym i bluzgać... Zresztą nie ograniczaj terminu "cenzura".

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
cenzura
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 22, 2005, 21:22:06 pm »
Chyba jednak swiadcza, a nawet jesli sie z tym nie zgadzasz, przyznac musisz, ze to totalny brak kultury i szacunku dla jezyka, ktorym sie porozumiewamy, chocby byl "megawypasiony" i "ziomalski"...