Autor Wątek: KONKURS!!!!!  (Przeczytany 5637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
KONKURS!!!!!
« dnia: Marca 02, 2005, 20:56:17 pm »
Witam ludziska kochane :) Jako ze zyjemy w panstwie biednym postanowilem w pewien sposob wspomoc osobe ktora posiada umiejetnosc tworzenia stronek www :)  A wiec.. oglaszam konkursik  w ktorym glowna nagroda jest  gra Rocky 1 lub simpsons Road rage albo Fifa 2003 (zwyciezca wybiera gre ktora mu pasuje :) wysylka na moj koszt) Zalozeniem konkursu jest stworzenie ladnej funkcjonalnej stronki www poswieconej przedstawieniu oferty hotelu jak i baru (przybytki te naleza do moich starych) Glowna zaleta stronki musi byc mozliwosc prostego umieszczania nowych tekstow jak i fotek ,duza szybkosc ladowania oraz przejrzysta szata graficzna. Prace nalezy wysylac do 20 marca wlacznie na adres mailowy BLotniaks@o2.pl jako temat prosze wpisac KONKURS. Ogloszenie wynikow-31 marzec. Najlepsza praca zostanie nagrodzona wyzej wymieniona gra praca ktora zajmie 2 miejce takze dostanie mily upominek. Masz pytanie wal na maila Blotniaks@o2.pl lub na gg 3441073 pozdro i zapraszam do tworzenia :)

http://weronika.twojewczasy.com/ tu macie przyklad dosc trefny ale wiecie po czesci o co mi chodzi :)
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 02, 2005, 22:27:12 pm »
hehe, bardziej mi sie podobal konkurs GO i WG gdzie do wygrania był Killzone, taki prosty był ten konkurs:P
Ja nie liczył bym na duzo maili, komu tam by sie chciało robic jakąś stronke:P no chyba ze nagroda to by była te 3 gry, a nie jedna:P ale mój brat sie bawi ostatnio we flashu więc sie spytam czy nie poprobuje cos zdziałać.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 03, 2005, 09:26:34 am »
Zakładam, że to nie ma być amatorska strona, zresztą sam napisałeś, czego oczekujesz, a za takie rzeczy po prostu się płaci.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 03, 2005, 13:50:10 pm »
Fuckt, za dobrego layouta placi sie na prawde sporo. takze watpie by bylo duzo zgloszen, chyba ze ktos ma duzo czasu i sie nudzi, nagroda moim zdaniem nie adekwatna do wysilku i wkladu w prace
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 03, 2005, 16:03:21 pm »
Brat mi powiedział, ze za zrobienie stronki internetowej mozna dostac nawet 1000zł :shock: a on sie tym interesuje, wiec moze ma racje :/

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 03, 2005, 17:28:10 pm »
lol Błotniaku teraz to żeś nieźle pociągnął :D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 03, 2005, 20:37:19 pm »
No nie chłopaki Simpson Road Rage nie chcecie? Przecie to hit! A fifka 03 to normalnie dycha, czysta jak majtki Busha! Ludziska Rocky 1 to najlepszy boxing jaki ujrzał świat!

Ako: To ja ci powiem, ze za zrobienie strony można dostac 10 000  :D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

KLP

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2004
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
KONKURS!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 03, 2005, 20:45:42 pm »
rzeczywiscie, niezle te 'nagrody' ;d koles, nie wiem na co ty liczysz...
ph34r t3h cute ones...