Autor Wątek: ZHAKOWALI N+  (Przeczytany 26990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 20, 2005, 20:26:29 pm »
kur*** ludzie, co z wami? chcecie robić solowki to na PM. cos mi sie wydaje, ze ten temat nikomu nie służy :?

ps: jakby ktoś nie zdążył zauważyc, to usunałem dwa posty

mleko2099

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 20, 2005, 20:33:24 pm »
Cytat: "matek666"
Cytat: "mleko2099"
Jeżeli chodzi o MGSy to "jedynce" wystawił bym 10 , "dwójce" 9+ ( w trójke niestety nie grałem jeszcze). A jesli chodzi o wystawianie max'ów to jak powiedziałem w poście powyrzej N+ i PE powinny zmienić pojęcie gry idealnej ( czyli na 10). Szczeże powiedziawszy w tym okresie czasu szpila REWOLUCYJNEGO który przy okazji miałby wszystko z najwyrzszej półki raczej nie było i zapewne długo nie będzie ( obym sie mylił) . Najlepszym wyjściem IMO było by ocenianie gry po tym ,czy jest w swoim gatunku najlepsza i czy posiada  odpowiednio duże pokłady miodu ( nie zapominając o innych aspektach) chodzi mi tu akurat o ocene 10. Przynajmniej ja to tak widze.



Shit, ale herezje ;]. Przecież gry idealnej nie da się zrobić... Nic nie jest doskonałe, a oceny maksymalne daje się wtedy, kiedy się czuje że gra po prostu na nią zasługuje i nie było wcześniej niczego lepszego w danym gatunku... Taki np Burnout 3 - piszecie że nie zasługuje, że to i tamto. Podejdźmy do tego tak: grafika - genialna, samo patrzenie na ekran sprawia przyjemność; muzyka- dla mnie wspaniała, pasuje do pędzenia po szosach jak żadna inna; miód - coś niesamowitego, kto grał ten się ze mną zgodzi; coś lepszego w temacie arkade'owych wyścigów- nic. Reasumując - czy gierka która spełnia wszystkie ww. kryteria i w dodatku bardzo pozytywnie zakręciłą recenzenta nie zasługuje na 10? Gimme a break :wink: .




Loooool czlowieczku narazie jedynym który prawi tu herezje jesteś ty sam. Przecież napisałem że w tym okresie czasu nie było gry REWOLUCYJNEJ nie wspominając o idealnej, bo narazie zadna sie do takieg miana nie kwalifikuje .A o ocenie gry na 10 wg mnie juz napisałem we wcześniejszym poście, a ty to powtórzyłeś ( z tą gra najlepszą w swoim gatunku) więc radze czytać uważniej.
A kto powiedział tu ze B3 to zła gra? przecież to jeden z lepszych szpili ostatnich lat ( IMO) ale jeżeli sądzisz że to gra rewolucyjna ( bo żeby gra mogła dostac ocene 10 musi wg N+ i PE  spełnić ten warunek) to ja powiem jedno.....lool..... ( no chyba ze masz na myśli - że tylko Twoje zdanie)
Jeżeli nie podoba ci sie moje zdanie twierdząc że to " herezje" zapraszam na PM wskarzesz mi je oki?


Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 20, 2005, 20:44:15 pm »
Hehe B3 jest świetny, ale bez przesady, jest jak dla mnie zbyt cukierkowy i przesłodzone, co chwile napisy "Super-hiper-boost" itd... świetna gra, ale nie na 10...

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 20, 2005, 20:47:37 pm »
Ty, człowieczku, jak coś to nick masz nad avkiem. Jeśli idzie o to czy gra dostaje dyche czy nie, to chyba decyduje sam recenzent, no nie? Jeśli gra mu się bardzo spodobała i wg niego zasługuje na 10 to najzwyczajniej w świecie wystawia maksymalną ocenę... RECENZJA jest formą z natury SUBIEKTYWNĄ, więc wcale nie musisz zgadzać się z opinią osoby ją tworzącą. Ale na Boga - nie odbieraj możliwości wystawienia oceny wg kryteriów autora... Dla mnie Burnout jest rewolucją, choćby za wspaniale rozwiązane takedowny i crashe. W innym razie powiedz - która gra jest wg ciebie rewolucyjną na tej generacji konsol? Bo jeżeli gra rewolucyjna nie może mieć żadnych powiązań z inną, musi być prekursorem nowego gatunku to ja widzę tylko Eye Toya. Ale czy ET zasługuje na 10? Wg mnie np nie. Ale to jest moje SUBIEKTYWNE zdanie. Niech to będzie puenta ;].


PS: Frank - wg Ciebie nie na 10. Ot.
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 20, 2005, 21:03:47 pm »
Forum będzie, winni hacku się znajdą, wyczekujcie nowego numerku, bądźcie wierni sobie, pijcie Sprite i idźcie się kłócić gdzieś indziej. CLOSED

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
ZHAKOWALI N+
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 20, 2005, 21:05:47 pm »
no i zagadka sie wyjaśniła, prosze sie rozejść...

[Mielu: Co się wpychasz z tym swoim wielkim, zaklejonym nosem? :lol: ]

[Miazga: Meduzy nie mają nosów.]