Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681966 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3160 dnia: Września 07, 2015, 15:00:19 pm »
Tak, Stalin to w ogóle pewnie z cerkwi nie wychodził  :lol: :lol: :lol:

Nie, z kościoła katolickiego nie wychodził  :lol: :lol: :lol:

http://kresy24.pl/65230/stalin-odrodzil-cerkiew-prawoslawna-i-jest-symbolem-zwyciestw-otworza-mu-muzeum/

« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 15:04:53 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3161 dnia: Września 07, 2015, 15:10:44 pm »
Dotychczas wam coś pelikany nie przeszkadzały, ale kumam że nagle jak kolegę londka zbanowali za wyzywanie użytkowników od kurew w co drugim temacie, to z pelikana będziesz robił teraz straszne wyzwisko :lol:

Posty z 2009 roku cytuje i pisze "dotychczas". :lol: :lol: :lol: Ja po prostu nie lubię hipokryzji i dlatego rzuciło mi się w oczy twoje wyzywanie innych podczas gdy kilka dni temu płakałeś o szambo na forum.

Btw. Londek ma bana? Nawet nie widziałem. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3162 dnia: Września 07, 2015, 15:14:44 pm »
Ja po prostu nie lubię hipokryzji

I dlatego czepiasz się użycia słowa pelikan, chociaż nie widziałeś w tym nic złego jak sam to robiłeś? Spojler: to jest właśnie hipokryzja.

Ja natomiast nie uważam nazwania kogoś pelikanem za obrzydliwe wyzwisko równoznaczne z wyzywaniem użytkowników od kurew w co drugim temacie jak londek, kiedy jego zachowanie nazwałem robieniem szamba z forum. Spojler2: to nie jest hipokryzja.

« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 15:20:02 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3163 dnia: Września 07, 2015, 15:16:36 pm »
Serio Londek ma bana? :P

lupinator

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3164 dnia: Września 07, 2015, 15:18:25 pm »
Miał całe 2 dni, jak i Tomasz przed nim.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3165 dnia: Września 07, 2015, 15:18:45 pm »
@becet
Nie powiedziałem, że nie widziałem w tym nic złego. To są już twoje kolejne usiłowania aby wmówić komuś coś czego nigdy nie twierdził (co zresztą uwielbiasz robić przy pomocy cytowania wyrwanych z kontekstu wypowiedzi i robisz to niemal w każdej dyskusji z każdym użytkownikiem tego forum z czego zresztą tutaj słyniesz). Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to, że zapamiętałem twoją wypowiedź sprzed kilku dni jak beczałeś o wyzwiska na forum, a teraz niegrzecznie zwracasz się do innego użytkownika. Tu chodzi o twoje zachowanie, a nie moje czy Leszka sprzed 6 lat.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3166 dnia: Września 07, 2015, 15:27:56 pm »
@becet
 Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to, że zapamiętałem twoją wypowiedź sprzed kilku dni jak beczałeś o wyzwiska na forum, a teraz niegrzecznie zwracasz się do innego użytkownika. Tu chodzi o twoje zachowanie, a nie moje czy Leszka sprzed 6 lat.

Szambem nazwałem bieganie po forum i wyzywanie użytkowników od kurew w co drugim temacie, a nie nazwanie kogoś pelikanem. Tak, to pierwsze mi przeszkadzało jak wszystkim, to drugie tylko tobie, chociaż sam to samo robisz. Jeśli dla ciebie nazwanie kogoś kurwą a pelikanem to to samo, to pozdrawiam. :lol:

Gimnazjalną prywatę i jeszcze głupsze teksty o beczeniu i płakaniu możesz sobie darować, bo na nikim wrażenie nie robią, a tylko wyglądasz jakby ci londek przez gg posty dyktował.

Ps. Leszka cytat jest sprzed miesiąca, a nie 6 lat.



Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3167 dnia: Września 07, 2015, 15:29:02 pm »
 :lol:
Ta bedą bronić katolików, jak i ty bedziesz bronić.
Jaki leming, pojedz teraz na wybory do rosji jako obserwator, może im demokracje założysz i dołączą do uniji jewropejskiej. Jak wiadomo na ukrainie już założyłeś i mają dobrobyt :lol:
Statystykami z dupy od ruskich mi tu szasta. Putin z 4chana vs statystykami od ruskich. Nie, to pewnie jakieś jewropejskie dane z niemiec  :lol:
Przecież tam u ruskich bida, wszyscy pijani i durnowaci, kto by tam sie na takich rzeczach znał. Kto tam te statystyki by robił? toż to ciemnogród wierzący w putina jak u nas w jarosława :lol:
Czeczenia to Rosja według twojej ideologi czy oddzielny kraj? Bo ukraina to wiadomo ze wolna jak polska za bronka.

10%  :lol:
Mniej niż we francji  :lol:
Tam we francji to kto te statystyki robił?
CBOS czy OBOP ?
Ciekawe na czyje zlecenie, może PO?
 :lol:
Poprawiłeś mi humor  :lol:
Tak, Stalin to w ogóle pewnie z cerkwi nie wychodził  :lol: :lol: :lol:

Nie, z kościoła katolickiego nie wychodził  :lol: :lol: :lol:

http://kresy24.pl/65230/stalin-odrodzil-cerkiew-prawoslawna-i-jest-symbolem-zwyciestw-otworza-mu-muzeum/


lenin zniszczył, stalina to jebało, putin sie nawrócił. Jakoś tak to leciało.

A prawosławie to nie jest religia chrześcijańska i będą bronić islamu. <ok>

W Katyniu prawosławni rosjanie pokazali co lubią robić z Katolikami. To samo co ISIS.
aha, serio?
Cytuj
Kto mógł mordować Polaków?
Zamordować 15 tys. niewinnych to potworne zadanie, nawet dla najbardziej zatwardziałych oprawców. Stalin zwrócił się do szefa Sowieckiej Tajnej Policji, Żyda Ławrientija Berii. Oni dyskutowali o masowym mordzie i zdecydowali, że to zadanie wykona dominująca grupa żydowskiego aparatu bezpieczeństwa. Dawna nienawiść do Polaków katolików była notorycznie wiadoma.

Polakom w Kozielsku powiedziano, że jako wolni ludzie wrócą do domów. Pozwolono im uroczyście świętować noc przed załadowaniem na pociągi. Uściski i okrzyki „do zobaczenia w Warszawie!” wypełniały powietrze. Uciecha i radość wkrótce wygasły, kiedy odkryli, że pociągi jechały nie na zachód, ale na wschód, i były obstawione podwójną strażą.

Gdy pociąg wjechał i zatrzymał się na stacji Gniezdowo w pobliżu lasu katyńskiego, polskich jeńców ogarnęło przerażenie. Zaczęło się wyładowanie, bagaże rzucano na ciężarówkę, a jeńców zamykano w zakratowanych przyczepach ciężarówek. Stąd byli zawożeni do baraków robotników leśnych. Skazańców brano po trzech do baraków. Tam ograbiono ich z reszty posiadanych rzeczy, takich jak zegarki, pierścionki itp. Wreszcie zagnano ich nad ogromne doły i to, co zobaczyli, było horrorem nad horrory: na dnie tych dołów zobaczyli ciała swoich kolegów, którzy odjechali pociągiem przed nimi. Ciała były ułożone jedno na drugim, jak sardynki - wspak. Układała je grupa Żydów brodzących w głębokich kałużach krwi, czekając na nowe porcje zwłok walących się w głęboką otchłań dołów, które miały spocząć na innych ciałach, żeby było miejsce na ściśnięcie więcej i więcej. Rzędy były wysokie na 12 ciał.
Niektórzy jeńcy stawiali opór Żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, co NKWD uznało za właściwy środek na uspokojenie. Obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach. Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór. 4253 było pochowanych w Katyniu. Dziś Polacy domagają się poinformowania, gdzie pochowane są ciała pozostałych 10 tysięcy jeńców. Ostatni rozdział tego straszliwego epizodu jeszcze będzie opowiedziany.

Żydzi, którzy mordowali Polaków w Katyniu
Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”. Vidro mówił dziennikowi „Maariv”:

Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”

Część tych opowieści jest reprodukowana na tej samej stronie wraz ze zdjęciem Vidro. Jest również interesujące, że w Katyniu było również mordowanych trochę Żydów. NKWD była ostrożna, selektywnie wybierała kogo „aresztować” spośród 15 tysięcy ofiar. Dziś wiadomo, że 80% polskich Żydów popierało żydowski Bund, który stał się komunistyczną partią Polski. 20% tych, którzy nie popierali Bundu, było traktowanych jak reszta Polaków. Polityką Stalina było: „śmierć wszystkim, którzy mogliby sprzeciwiać się komunizmowi”.

Stalin mianował Żydów komendantami gułagów
Aleksander Sołżenicyn, światowej sławy rosyjski autor 712-stronicowej książki „Archipelag Gułag”, na 79 stronie zamieścił 6 zdjęć ludzi, którzy zarządzali najbardziej morderczymi obozami więziennymi w Rosji. Wszyscy byli Żydami: Aron Solts, Naftaly Frenkel, Yakow Rappoport, Matvei Berman, Lazar Kogan i Genrikh Yagoda.
Sołżenicyn opisuje jak Frenkel najbardziej pasował do wszystkich profesjonalnych mordów: „Frenkel ma oczy badacza i prześladowcy, z wargami sceptyka… człowiek z niezwykłą miłością władzy, nieograniczonej władzy, pragnący, by się go bano!” Jest to opis Khazara żydowskiej rasy, który dziś jest komendantem (zarządcą obozów koncentracyjnych, w których trzyma się tysiące Palestyńczyków).
Sami prawosławni, głównie Popowie (czy jak tam sie odmienia).

PS: Mi nie przeszkadza, jak becet nazywa mnie pelikanem. To dla mnie komplement.  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3168 dnia: Września 07, 2015, 15:35:28 pm »
Ps. Leszka cytat jest sprzed miesiąca, a nie 6 lat.

A co mnie Leszke obchodzi? To ty płakałeś o szambo na forum i to twoja wypowiedź jest rażąca w świetle tego co teraz wypisujesz.

PS. Zawsze zganiasz na kogoś winę kiedy ktoś wytknie ci, że nabroiłeś? Bo widzę, że jak tylko zwrócić ci uwagę, to od razu zaczynasz podawać przykłady innych, którzy być może też coś przeskrobali. Takie akcje pamiętam z pierwszych lat podstawówki kiedy dzieciaki próbowały odwrócić uwagę od siebie i zgonić na innych.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3169 dnia: Września 07, 2015, 15:43:23 pm »
10%  :lol:
Mniej niż we francji  :lol:
Tam we francji to kto te statystyki robił?
CBOS czy OBOP ?
Ciekawe na czyje zlecenie, może PO?
 :lol:
Poprawiłeś mi humor  :lol:

Taka gadka z Leszkiem, poleje mu się twarde fakty, dane liczbowe, a ten odpowiada 5 loleczkami.  :roll:
"Popowie" też, ale ich wśród ruskich morderców Polaków stanowili mniej niż 1%. Ciekawe że na te 99% oko przymykasz.

pojedz teraz na wybory do rosji jako obserwator

Przecież tam u ruskich bida, wszyscy pijani i durnowaci

Byłem w Rosji w tym roku i potwierdzam drugie zdanie. Bieda, bród i ubóstwo jak u nas w pierwszej połowie lat '90. Wrócić stamtąd do Polski to jak od nas za komuny wyjechać na zachód. Różnica cywilizacyjna wali po oczach.

@Boban, żenujesz. Wysil się z londkiem mocniej na lepszą zemstę, bo udając że wyzywanie od kurew w co drugim temacie to to samo co nazwanie kogoś pelikanem wychodzicie na średnio rozgarniętych, delikatnie mówiąc.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 15:45:03 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3170 dnia: Września 07, 2015, 15:53:21 pm »
Do kogo ty piszesz? Zastanów się dobrze, bo potem znowu będziesz mnie musiał przepraszać jak wtedy za insynuacje o moim rzekomym multikoncie. Londek nie ma kompletnie nic do tego co tutaj napisałem, ale rozumiem, że teraz będziesz w to brnął jak to masz w zwyczaju kiedy wymyślasz te swoje niestworzone bajeczki. To jest dopiero żenujące. Serio.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3171 dnia: Września 07, 2015, 15:58:31 pm »
Już, już. Próbowałeś zabłysnąć, ale nie wyszło. Koniec tego offtopa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3172 dnia: Września 07, 2015, 16:08:50 pm »
Według ciebie nie wyszło, a w czasie tej wymiany zdań rep skoczył mi +1 z odpowiednią adnotacją odnośnie bezsensowności dyskusji z tobą. Także swoje zdanie możesz mieć, ale nie oznacza, że jest ono prawdziwe. Pozdrawiam na koniec OT.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 16:11:14 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3173 dnia: Września 07, 2015, 16:17:39 pm »
w czasie tej wymiany zdań rep skoczył mi +1 z odpowiednią adnotacją odnośnie bezsensowności dyskusji z tobą

Ukanio? :lol: Myślałem że już tylko jeden użytkownik tu wojuje prywatnymi wiadomościami od tajemniczych kolegów :lol:

Dobra koniec tego offtopa już na serio, ale dzięki za poprawę humoru, również pozdrawiam.


iko

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3174 dnia: Września 07, 2015, 16:18:09 pm »
Racja jak dupa, każdy ma swoją. Sztuką jest, by każdy w jakimś stopniu, zgadzał się z innym zdaniem.  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3175 dnia: Września 07, 2015, 16:23:45 pm »
w czasie tej wymiany zdań rep skoczył mi +1 z odpowiednią adnotacją odnośnie bezsensowności dyskusji z tobą

Ukanio? :lol: Myślałem że już tylko jeden użytkownik tu wojuje prywatnymi wiadomościami od tajemniczych kolegów :lol:

Dobra koniec tego offtopa już na serio, ale dzięki za poprawę humoru, również pozdrawiam.



Uhhh...miałeś kończyć, ale widzę że zapiekło. Nie Ukanio. Zresztą co cię to interesuje. Również dzięki za dostarczanie beki. W sumie to mógłbym ci codziennie dziękować.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3176 dnia: Września 07, 2015, 16:35:55 pm »
10%  :lol:
Mniej niż we francji  :lol:
Tam we francji to kto te statystyki robił?
CBOS czy OBOP ?
Ciekawe na czyje zlecenie, może PO?
 :lol:
Poprawiłeś mi humor  :lol:

Taka gadka z Leszkiem, poleje mu się twarde fakty, dane liczbowe, a ten odpowiada 5 loleczkami.  :roll:
"Popowie" też, ale ich wśród ruskich morderców Polaków stanowili mniej niż 1%. Ciekawe że na te 99% oko przymykasz.

pojedz teraz na wybory do rosji jako obserwator

Przecież tam u ruskich bida, wszyscy pijani i durnowaci

Byłem w Rosji w tym roku i potwierdzam drugie zdanie. Bieda, bród i ubóstwo jak u nas w pierwszej połowie lat '90. Wrócić stamtąd do Polski to jak od nas za komuny wyjechać na zachód. Różnica cywilizacyjna wali po oczach.

@Boban, żenujesz. Wysil się z londkiem mocniej na lepszą zemstę, bo udając że wyzywanie od kurew w co drugim temacie to to samo co nazwanie kogoś pelikanem wychodzicie na średnio rozgarniętych, delikatnie mówiąc.
Wiesz, ze te twoje twarde fakty robią ludzie, zwykle ułomni?
Walcze loleczkami? OK. Zobacz tylko, jest ich cztery lub inaczej licząc osiem, nie jak insynuujesz pięć. Takie to są te twoje twarde fakty i statystyki?
Cytuj
"Popowie" też, ale ich wśród ruskich morderców Polaków stanowili mniej niż 1%. Ciekawe że na te 99% oko przymykasz.
Czekaj, czekaj. Skoro popów było 1% a reszta to 99% na którą przymykam oko. To gdzie w tym wszystkim są żydzi?  o_O
AKowców to kto po wojnie skazywał? Sami polacy co słuchali sie ruskich?
O czymś tu chyba nie chcesz mówić.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3177 dnia: Września 07, 2015, 16:47:47 pm »
Skoro popów było 1% a reszta to 99% na którą przymykam oko. To gdzie w tym wszystkim są żydzi?  o_O

Weź się tam też przy okazji cudzysłowu doszukaj, w który wziąłem twój marny sarkazm, to ci się procenty poskładają.

AKowców to kto po wojnie skazywał?

Ci co powtarzali np. takie hasła:

Jedyna nadzieja dla europy na dziś to putin  Stalin


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3178 dnia: Września 07, 2015, 16:53:53 pm »
NO i licze i dalej mi sie procenty nie zgadzają.
Wychodzi, ze 10% to żydzi.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3179 dnia: Września 07, 2015, 17:26:24 pm »

Słyszałem, ze tego brudasa rodzine wałęsa przyjmuje pod swój dach.
Jak mu żona pozwoli.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3180 dnia: Września 07, 2015, 17:55:57 pm »
NO i licze i dalej mi sie procenty nie zgadzają.

To liczenie ci nie idzie, z obrazkami lepiej więc patrz bo z kolegą z białorusi nie wiedzieliście jak wygląda Moskwa Putina, który podobno muzułmanów do kraju nie wpuszcza i jest ostatnią nadzieją dla leszków:



Tak chcesz mieć jak w Rosji?


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3181 dnia: Września 07, 2015, 18:06:38 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
wersja dla mniej zakutych:

http://news.yahoo.com/syrian-rebel-leader-seeks-europe-fleeing-govt-jihadis-163636165.html

@becetol

na dokładkę, za wiki:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3182 dnia: Września 07, 2015, 18:51:27 pm »
A nie to spoko, to brat syryjczyk. Bedzie was uczył w niemczech obsługi kałacha jak putin nadjedzie.  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3183 dnia: Września 07, 2015, 18:54:40 pm »
ty jesteś głupi, czy pijany? naprawde uwierzyłeś, że bojownik kalifatu udziela wywiadu dla yahoo? pochwal się jeszcze skąd wziąłeś tę grafikę.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3184 dnia: Września 07, 2015, 18:56:28 pm »
z fejsika beceta

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3185 dnia: Września 07, 2015, 19:13:23 pm »
Bzdura, ale tylko to ci zostało. Chyba nie zauważyłeś po raz kolejny, więc przypominam:

NO i licze i dalej mi sie procenty nie zgadzają.

To liczenie ci nie idzie, z obrazkami lepiej więc patrz bo z kolegą z białorusi nie wiedzieliście jak wygląda Moskwa Putina, który podobno muzułmanów do kraju nie wpuszcza i jest ostatnią nadzieją dla leszków:



Tak chcesz mieć jak w Rosji?



Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3186 dnia: Września 07, 2015, 20:45:14 pm »
Jak dobrze przeszukasz youtuba to i o Polsce taki filmik znajdziesz.
Też mają zjazdy itd.
Ciekawe czy putin z państwowych(swoich) pieniedzy meczety im stawia.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3187 dnia: Września 07, 2015, 22:08:11 pm »
No, Ramadan, świętują sobie, modlą się w Moskwie, czy gdzie, - Rosja jest krajem muzułmańskim.
ch** z tym, że tak poza tym, większość mieszkańców Rosji to biali ludzie, chodzący do cerkwi. 6.5% muzułman, oznacza, że będą katolików bić i głowy odcinać razem z ISIS. Logika. No ale to chyba normalne dla rusofoba.

I te rusofobiczne filmiki - "Główne media nigdy nie pokazały takich kadrów" japierdolę.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A Londka odbanujcie, nie bądźcie cipami, to jest GO!
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2015, 22:22:02 pm wysłana przez andryush »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3188 dnia: Września 08, 2015, 00:51:09 am »
Znowu bana dostał?

lupinator

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3189 dnia: Września 08, 2015, 02:26:17 am »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3190 dnia: Września 08, 2015, 03:38:10 am »
I co tak leżą na tej plaży? Sekta jakaś? Od Mateon?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3191 dnia: Września 08, 2015, 10:31:29 am »
Jak dobrze przeszukasz youtuba to i o Polsce taki filmik znajdziesz.

To dawaj, proszę o filmik jak 2-4 miliona muzułmanów blokuje Warszawę na modły. Mi się jakoś znaleźć nie udało.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2015, 19:34:54 pm wysłana przez el becetol »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3192 dnia: Września 08, 2015, 10:51:03 am »
Nie 1.5 miliona, a co najwyżej 0.2 miliona, bo by się nie zmieścili na wyznaczonym przez władze miasta terenie  :lol: :lol: Poza tym ten meczet w Moskwie, to jest główna świątynia muzułmańska w Rosji, więc zjechali się również wierzący z całej Rosji.

Gratuluję betonu pod kopułą. Rosja, muzułmański kraj! Dla ciebie to widać potrzeba byle pretekstu, żeby kontynuować egzystencję w swoim chorym, rusofobicznym duchu. Jak trzeba, to ruski = ISIS  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3193 dnia: Września 08, 2015, 11:22:16 am »
Rosja, muzułmański kraj!

Teraz mi kłamco pokażesz gdzie napisałem że Rosja to muzułmański kraj. Chyba wyraźnie napisałem, że 10% obywateli to Muzułmanie, a nie że wszyscy lub większość. Rosja jest opanowana przez Muzułmanów w większym stopniu niż Niemcy i Francja, ale jednak nie całkowicie. Jeszcze.

Cytat: andryush link=topic=3889.msg1017021#msg1017021 date=1441702263
Nie 1.5 miliona, a co najwyżej 0.2 miliona

Dlaczego kłamiesz i zaniżasz liczbę 20-krotnie? Tu fakty które uparcie pomijasz:
 
Moscow has 2 million Muslim residents and up to 2 million more Muslim migrant workers.[/spoiler]

4 000 000 muzułmanów w Moskwie, a nie 0,2 miliona razem z przyjezdnymi.

Postaraj się na przyszłość pisać posty bez kłamstw, to nie będziesz wyglądać jak rosyjski agitator.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2015, 11:32:56 am wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3194 dnia: Września 08, 2015, 11:27:52 am »
Zaraz się jeszcze dowiemy, że Polakom w Katyniu w tył głowy wcale nie strzelali rosjanie  :mad:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3195 dnia: Września 08, 2015, 13:06:04 pm »

Tak, czyli prawie 50% rosyjskich muzułmanów mieszka w samej Moskwie? :lol:  Dodatkowo stanowią 1/3 mieszkańców Moskwy? Dane z dupy i tyle.

Poza tym wklejasz filmik i twierdzisz że  to 1,5 miliona osób, tymczasem fakty są zupełnie inne. I kto tu jest kłamcą?

Gadaj zdrów, jakiś strasznie zakompleksiony jesteś w stosunku do tych ruskich. Nie wstyd ci? Bierz przykład z Raka i bądź facet, a nie trzęsiesz portami i jakieś bzdury wypisujesz 8)
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2015, 13:11:38 pm wysłana przez andryush »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3196 dnia: Września 08, 2015, 13:22:56 pm »
Londka zbanowaliscie? Poyebało?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3197 dnia: Września 08, 2015, 13:33:22 pm »
Przez beceta zaczynam sie bac wygranej pisu, narody radzieckie nas znienawidza kompletnie i wyrżną plastikowymi nożami przy najbliższej okazji a bracia ukraińcy bedą w tym brylować. Nie trzeba bedzie isis.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3198 dnia: Września 08, 2015, 13:38:53 pm »
Dane z dupy i tyle.

jakieś bzdury

:lol:

Tyle z kontrargumentów.

Dostaliście filmiki, zdjęcia, dane liczbowe, które mówią że kłamiecie - to są fakty. A po waszej stronie tylko śmieszne bzdury że Putin uratuje Europę przed Muzułmanami, bo nie wiedzieliście że jego kraj i jego miasto to największa siedziba Muzułmanów w Europie. :lol:

Brakuje wam podstawowej wiedzy i ją uzupełniliśmy. Podziękuj a nie śmieszną prywatę z podstawówki uskuteczniasz. Im więcej wyzwisk, tym bardziej przyznajesz się do tego że przegrałeś w dyskusji.


el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3199 dnia: Września 08, 2015, 13:41:21 pm »
Przez beceta zaczynam sie bac wygranej pisu

Każdy rusek i antypolak się boi. I dobrze.