Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681963 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3520 dnia: Września 21, 2015, 15:19:41 pm »
Pewnie na rozmowę o pracę się śpieszył.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3522 dnia: Września 21, 2015, 15:28:27 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3523 dnia: Września 21, 2015, 15:31:13 pm »
Pewnie na rozmowę o pracę się śpieszył.

Obyło się bez rozmowy :troll:

http://www.polskatimes.pl/artykul/8057453,osama-abdul-mohsen-uchodzca-kopniety-przez-wegierska-dziennikarke-bedzie-trenerem-w-getafe,id,t.html?cookie=1

Czyli dziennikarka zmieniła życie tego człowieka na lepsze bardziej niż jakikolwiek lewak - więc o co właściwie się jej czepiasz?  :troll:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3524 dnia: Września 21, 2015, 15:36:10 pm »
Pewnie na rozmowę o pracę się śpieszył.

Obyło się bez rozmowy :troll:

http://www.polskatimes.pl/artykul/8057453,osama-abdul-mohsen-uchodzca-kopniety-przez-wegierska-dziennikarke-bedzie-trenerem-w-getafe,id,t.html?cookie=1

Czyli dziennikarka zmieniła życie tego człowieka na lepsze bardziej niż jakikolwiek lewak - więc o co właściwie się jej czepiasz?  :troll:

Cholera, coś w tym jest  :troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3525 dnia: Września 21, 2015, 15:41:04 pm »
wszyscy tak robią? jeżeli tak, to deportować/nie wpuszczać wszystkich. coś mi się jednak wydaje, że ogólu ten problem nie dotyczy ;)

Czyli co - przyjmujemy tylko uchodźców z dokumentami, którzy będą siedzieć w obozach, a cała reszta czyli imigranci ekonomiczni, trudni do zidentyfikowania i nieprzestrzegający zasad wracają do siebie? Dla mnie ok, ale niestety grający wg tych zasad Orban jest potępiany, a przez Europę pędzi niezidentyfikowana swołocz nad którą nikt nie kwapi się zapanować.

Typowa prawicowa manipulacja. "Jedynie podstawiła nogę domniemanemu terroryście uciekającemu przed policją", mógłbyś pisać artykuły do niezależnej albo frondy.

Potępiam dziennikarkę, której ksenofobia przeradza się w bezmyślną agresją, która dotyka nawet dzieci.

W którym miejscu ta manipulacja? Spierdalał, podstawiła mu nogę - to są fakty, a każdy, który się tam nie podporządkowuje zasadom, powinien być traktowany jak domniemany terrorysta. Nie mam pojęcia, co przyświecało tej kobiecie, ale na jej miejscu każdy POWINIEN zachować się tak samo. To jest niepojęte, że typ po ucieczce z obozu dla uchodźców bez przeszkód przejechał całą Europę, a teraz łazi jako wolny człowiek po europejskiej stolicy zamiast siedzieć w areszcie przynajmniej do czasu wyjaśnienia jego związków z al-kaidą.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3526 dnia: Września 21, 2015, 15:52:27 pm »


Czekam na odpowiedz lewakow popartymi argumentami. Nie bedzie, bo nie ma.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 15:59:49 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3527 dnia: Września 21, 2015, 16:08:44 pm »
wszyscy tak robią? jeżeli tak, to deportować/nie wpuszczać wszystkich. coś mi się jednak wydaje, że ogólu ten problem nie dotyczy ;)

Czyli co - przyjmujemy tylko uchodźców z dokumentami, którzy będą siedzieć w obozach, a cała reszta czyli imigranci ekonomiczni, trudni do zidentyfikowania i nieprzestrzegający zasad wracają do siebie? Dla mnie ok, ale niestety grający wg tych zasad Orban jest potępiany, a przez Europę pędzi niezidentyfikowana swołocz nad którą nikt nie kwapi się zapanować.

Typowa prawicowa manipulacja. "Jedynie podstawiła nogę domniemanemu terroryście uciekającemu przed policją", mógłbyś pisać artykuły do niezależnej albo frondy.

Potępiam dziennikarkę, której ksenofobia przeradza się w bezmyślną agresją, która dotyka nawet dzieci.

W którym miejscu ta manipulacja? Spierdalał, podstawiła mu nogę - to są fakty, a każdy, który się tam nie podporządkowuje zasadom, powinien być traktowany jak domniemany terrorysta. Nie mam pojęcia, co przyświecało tej kobiecie, ale na jej miejscu każdy POWINIEN zachować się tak samo. To jest niepojęte, że typ po ucieczce z obozu dla uchodźców bez przeszkód przejechał całą Europę, a teraz łazi jako wolny człowiek po europejskiej stolicy zamiast siedzieć w areszcie przynajmniej do czasu wyjaśnienia jego związków z al-kaidą.

Szkoda, że Europa wcześniej nie zareagowała i od początku nie zostały wprowadzone rygorystyczne kontrole. Nie wiadomo co za typy już się przedostały do Niemiec - teraz pozostaje mieć nadzieję, że było wśród nich jak najmniej niebezpiecznych jednostek i że nie dojdzie do żadnych tragedii  :-?

Manipulacja polega na tym, że to po pierwsze nie jest jedyna rzecz którą zrobiła - na podanym wcześniej filmiku widać też, że kopie nastoletnią (może nawet nie?) dziewczynkę. Nie zgadzam się z tym, że każda z tych osób powinna być traktowana jako domniemany terrorysta - łamią prawo, ok, ale mówienie o domniemanym terroryzmie to przesada. Poza tym ten "domniemany terrorysta" trzymał w rękach kilkuletnie dziecko, co też zmienia wydźwięk całej tej sprawy - zarówno zmniejsza prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z terrorystą, jak i powoduje, że tego typu interwencja na własną rękę mogła się skończyć jakimś tragicznym wypadkiem.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3528 dnia: Września 21, 2015, 16:12:47 pm »
Co tu się dzieję :lol:  allahy mordują dziesiątki ludzi dziennie, a w odpowiedzi lewizna niedługo będzie książki pisać o tym jak dziennikarka podstawiła komuś nogę  :lol: Normalnie zbrodnia gorsza niż obcięcie 20 głów niewiernym.
Zresztą to zrobiła kobieta a wg niektórych kobiety mogą lać ludzi po pysku i jest to normalne  ;)
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 16:16:22 pm wysłana przez Wulfen »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3529 dnia: Września 21, 2015, 16:19:26 pm »
Co tu się dzieję :lol:  allahy mordują dziesiątki ludzi dziennie, a w odpowiedzi lewizna niedługo będzie książki pisać o tym jak dziennikarka podstawiła komuś nogę  :lol:

Co ma jedno do drugiego? Przecież nikt tutaj nie dokonuje porównań i nie pisze o tym, że ta dziennikarka zrobiła coś gorszego niż jakiś terrorysta. To, że jakieś ciołki na bliskim wschodzie mordują ludzi nie sprawia, że zachowanie tej dziennikarki było w porządku. Na świecie istnieją gorsze rzeczy niż kradzież - powiedzmy morderstwo, ale nie zmienia to faktu, że to pierwsze jest z reguły czymś złym.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3530 dnia: Września 21, 2015, 16:29:24 pm »
Rozumiem ze atak na granice to nic zlego. Gdybys tak samo zrobil w Turcji, przyjechal bys w worku do Europy. Tylko wstrzemiezliwosc Orbana dba o ich tylek, czyli dostaja z wody i gazu, zamiast z broni palnej.

Ciagle nie mam odpowiedzi na powyzszy filmik. Taka cisza nagle.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3532 dnia: Września 21, 2015, 16:40:22 pm »
Rozumiem ze atak na granice to nic zlego. Gdybys tak samo zrobil w Turcji, przyjechal bys w worku do Europy. Tylko wstrzemiezliwosc Orbana dba o ich tylek, czyli dostaja z wody i gazu, zamiast z broni palnej.

Ciagle nie mam odpowiedzi na powyzszy filmik. Taka cisza nagle.

Chcesz dyskusji to napisz o co ci chodzi, a nie wrzucasz ponad 20 minutowy filmik z tv republika i "czekasz na odpowiedzi"

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3533 dnia: Września 21, 2015, 16:44:56 pm »
No ale żeby przez 3 strony ciągnąć  temat podstawienia komuś nogi? Nie widzę w tym nic takiego strasznego żeby robić z tego wielką aferę na cały świat, tym bardziej że gość uciekał.
Imigranci odwalają o wiele gorsze rzeczy.



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3534 dnia: Września 21, 2015, 16:59:04 pm »
Rozumiem ze atak na granice to nic zlego. Gdybys tak samo zrobil w Turcji, przyjechal bys w worku do Europy. Tylko wstrzemiezliwosc Orbana dba o ich tylek, czyli dostaja z wody i gazu, zamiast z broni palnej.

Ciagle nie mam odpowiedzi na powyzszy filmik. Taka cisza nagle.

Chcesz dyskusji to napisz o co ci chodzi, a nie wrzucasz ponad 20 minutowy filmik z tv republika i "czekasz na odpowiedzi"

Napisalem powyzej, a filmik warty zobaczenia, i malo w nim "republika tv"  - za ktora tez nie przepadam, takie same rezimowe media jak te glownego nurtu tylko po drugiej stronie - , a duzo merytorycznej dyskusji od osob ktore znaja doskonale problem, szczegolnie Pan Gadowski. Kazdy powinien zobaczyc i przemyslec.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3535 dnia: Września 21, 2015, 17:01:06 pm »
No ale żeby przez 3 strony ciągnąć  temat podstawienia komuś nogi? Nie widzę w tym nic takiego strasznego żeby robić z tego wielką aferę na cały świat, tym bardziej że gość uciekał.
Imigranci odwalają o wiele gorsze rzeczy.

Podstawienie nogi ojcu biegnącemu z dzieckiem na rękach i kopanie imigrantów, w tym młodej dziewczynki, przez dorosłą kobietę, dziennikarkę. A dyskusja się wywiązała się w związku z tym, że według niektórych to co robiła ta kobieta to był "odruch obronny", lub wręcz bronienie chrześcijańskiej Europy przed terrorystami-najeźdźcami, prawie taka mała powtórka z 1683 roku 8). I tak się złożyło, że trochę ta dyskusja potrwała. Ale nie znaczy to, że ktokolwiek w tym temacie twierdzi, że węgierska dziennikarka dopuszcza się zbrodni większych niż ISIS

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3536 dnia: Września 21, 2015, 17:18:58 pm »
Dla mnie smieszne i troche straszne jest tylko to, ze ten koles nagle zostal trenerem klubu z Primera Division. Wtf w ogole, jak mi ktos noge podstawi kiedys to tez mnie wezma na prezesa banku? Paranoja jakas.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3537 dnia: Września 21, 2015, 17:24:50 pm »
Dla mnie smieszne i troche straszne jest tylko to, ze ten koles nagle zostal trenerem klubu z Primera Division. Wtf w ogole, jak mi ktos noge podstawi kiedys to tez mnie wezma na prezesa banku? Paranoja jakas.

Hm, no gość niby z zawodu jest trenerem piłkarskim i u siebie w kraju też się tym zajmował, więc to nie jest tak w stu procentach wzięte z niczego. No ale wiadomo, zatrudniony został ze względu na swoje położenie i w ogóle zaistniałą sytuację, a nie ze względu na kwalifikacje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3538 dnia: Września 21, 2015, 17:25:38 pm »
więc to nie jest tak w stu procentach wzięte z niczego
No nie z niczego. Z dupy.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3539 dnia: Września 21, 2015, 17:32:11 pm »
A no i też nie został trenerem, tylko będzie częścią sztabu szkoleniowego. No wyraźnie jest to zagranie pod publikę / chęć pomocy, a nie normalne zatrudnienie kogoś do pracy  ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3540 dnia: Września 21, 2015, 18:04:13 pm »
 :lol: Pod jaka publike, ta ktora manifestuje w calej Europie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3541 dnia: Września 21, 2015, 18:36:43 pm »
Czyli co - przyjmujemy tylko uchodźców z dokumentami, którzy będą siedzieć w obozach,

do czasu załatwienia procedur i przyznania statusu uchodźcy, tak.

a cała reszta czyli imigranci ekonomiczni, trudni do zidentyfikowania i nieprzestrzegający zasad wracają do siebie? Dla mnie ok

jak najbardziej. tu nie chodzi o poprawianie komuś stopy życiowej, a ratowanie ludzi przed śmiercią. reszta wypad.

ale niestety grający wg tych zasad Orban jest potępiany, a przez Europę pędzi niezidentyfikowana swołocz nad którą nikt nie kwapi się zapanować.

no niestety :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3542 dnia: Września 21, 2015, 19:59:35 pm »
A smuda bez roboty, jakie to róznouprawnienie mamy?
Taki dobry trener bez roboty a poganiacz owieczek na pustyni ma robote w hiszpanii.
Toż to zenuła w ch** i kto takich rzeczy broni musi byś kompletnie oderwanym od rzeczyistości imbecylem.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3543 dnia: Września 21, 2015, 20:09:21 pm »
Ale dawaj filmik, nie masz prawa głosu do tego czasu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3544 dnia: Września 21, 2015, 20:11:14 pm »
Ale dawaj filmik, nie masz prawa głosu do tego czasu.
Jak obiecałem, to dam. ZAwsze dotrzymuje słowa, wiec skoro obiecałem.. oh wait  :shifty:


el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3545 dnia: Września 21, 2015, 20:20:29 pm »
Jak dobrze przeszukasz youtuba to i o Polsce taki filmik znajdziesz.

To dawaj, proszę o filmik jak 2-4 miliona muzułmanów blokuje Warszawę na modły.

Nikt ci nie obiecał opinii o Czeczenii, a i tak uznałeś że tak było i się cały tydzień wszystkich dopytywałeś, więc dawaj ten filmik.
Czy może nie istnieje i po prostu kłamliwie plułeś na Polskę jak typowy ruski cwel?



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3546 dnia: Września 21, 2015, 20:46:25 pm »
Raku dawaj filmik albo będziesz musiał stanąć w jednym szeregu z Londkiem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3547 dnia: Września 21, 2015, 21:58:25 pm »
Raku dawaj filmik albo będziesz musiał stanąć w jednym szeregu z Londkiem.

Kolejny od betonowania?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3548 dnia: Września 21, 2015, 23:18:06 pm »
Raku dawaj filmik albo będziesz musiał stanąć w jednym szeregu z Londkiem.
chyba becet z tuskiem na bieżaco kasują.
Tylko takie znalazłem, ale to od jarka chyba jest.


Becet czeczenia jeszcze cie spotka, przygotuj sie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3549 dnia: Września 21, 2015, 23:21:27 pm »
Raku dawaj filmik albo będziesz musiał stanąć w jednym szeregu z Londkiem.
chyba becet z tuskiem na bieżaco kasują.
Tylko takie znalazłem, ale to od jarka chyba jest.


Becet czeczenia jeszcze cie spotka, przygotuj sie.


Ja na tym filmie widzę jednego idiotę w kominiarce, a nie milion modlących się muzułmanów blokujących centrum warszawy.

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3550 dnia: Września 22, 2015, 08:30:44 am »
Podcięła go, bo jest ksenofobiczną kurwą, a nie dlatego, że miała "przeczucie", że jest dżihadystą.

Podcięła go, bo przestraszyła się szarżującej bandy muslimów. Nie mówiąc już o tym, że dzihadyści nawet nie upadli. Faktycznie, trzeba być kurwą, by w odruchu obronnym podciąć ziomka biegnącego na ciebie. Graty Tarniak za rozkminy. Mam nadzieję, że przyjmiesz jakiegoś muslima do swojej chaty.


Obronny sronny, największą szarżę widać tutaj.
http://i.cbc.ca/1.3220212.1441836608!/fileImage/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/16x9_620/europe-migrants-hungary.jpg

BTW. Skoro była niewinna to czemu przepraszała? Są pewne standardy w każdym zawodzie i na szczęście, nawet prawicowa telewizja je ma. Może ich prywatnie nienawidzić i uważać za stonkę, ale jej zadanie to relacjowanie, a nie branie czynnego udziału. A człowiek, który BOI się kolumny syryjczyków, raczej nie stoi na samym jej froncie.

A, no i ja uchodźcy nie przyjmę. Ale też nie będę żadnego kopał i nie będę robił problemu jeśli będzie chciał się osiedlić w Polsce. Temat już myślę wyczerapałem postem w temacie polityka, na który i tak nikt nie odpisał, więc jeśli chcesz odpowiedzi na te pytania to zapraszam tam.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2015, 08:45:57 am wysłana przez tarniak »

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3551 dnia: Września 22, 2015, 08:51:30 am »
Babka podkłada nogę jakiemuś brudasowi i lewaki dostają białej gorączki a wczoraj w uk 37 kobiecie roztopila się twarz bo jakiś taki uchodźca, oblał ją kwasem. W menczesterze zostają zgwalcone 14 i 16 letnie dziewczyny. Pedały lewaki

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3552 dnia: Września 22, 2015, 08:53:50 am »
Babka podkłada nogę jakiemuś brudasowi i lewaki dostają białej gorączki a wczoraj w uk 37 kobiecie roztopila się twarz bo jakiś taki uchodźca, oblał ją kwasem. W menczesterze zostają zgwalcone 14 i 16 letnie dziewczyny. Pedały lewaki
A ty wolisz żyć tam niż w domu. To dopiero zagwozdka. Wyjechałeś z dokładnie takiego samego powodu: bo ci w ojczyźnie źle.

« Ostatnia zmiana: Września 22, 2015, 08:56:34 am wysłana przez tarniak »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3553 dnia: Września 22, 2015, 10:38:53 am »
Jedna roznica chrzecijanie, a muzlamanie. Nie ma tolerancji dla tej religii i systemu w Europie, to tak jakbys zgodzil sie na nazistow teraz. Wiec skoncz pie**olic glupoty skrajny lewaku.

« Ostatnia zmiana: Września 22, 2015, 10:41:49 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3554 dnia: Września 22, 2015, 10:42:36 am »
Tarniak dorzuć mu się na jakieś lepsze mieszkanie.



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3555 dnia: Września 22, 2015, 10:53:49 am »
Takie filmiki powodują u mnie gorączkę. Tak, najlepiej niech im urząd marszałkowski zapewni jakieś lokale przy rynku :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3556 dnia: Września 22, 2015, 11:09:52 am »
Wiec skoncz pie**olic glupoty skrajny lewaku.
Strasznie forumek ostatnio. I abstrahując od samych poglądów, to przykład Unliego jest dobry pod tym względem. Użytkownik, z którym miło było czasem pogadać o sprzęcie audio i pomijając uzewnętrzniane co jakiś czas uwielbienie dla danej marki jawił się ogólnie, jako bezkonfliktowy, a teraz gdzie nie wejdę jakaś jazda :(
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2015, 11:11:24 am wysłana przez Kert »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3557 dnia: Września 22, 2015, 11:19:11 am »
Nie chodzi ze jazda, ja na prawde jestem tolerancyjny. Jednak nie znosze braku myslenia, tu mamy przyklad w dluzszej perspektywie. Historia o tym przypomina, tylko malo osob chce wyciagnac z niej wnioski. Nasza przyszlosc tez bedzie historia, tak na to trzeba popatrzec. Czasami wiec trzeba uzyc mocnych slow, i zaprotestowac. Im czlowiek starszy, tym bardziej szanuje czas. Poza tym, jest cool.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2015, 11:22:56 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3558 dnia: Września 22, 2015, 11:23:27 am »
Wbrew temu co pierdolą lewusy taka tolerancja budzi nietolerancje.
Tak było jest i bedzie, lewusy niby takie wykształcone to powinny sie uczyć na błędach historii.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3559 dnia: Września 22, 2015, 11:24:27 am »
Ale nie pajacuj lewusie, tylko filmik dawaj.