Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681963 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3840 dnia: Listopada 14, 2015, 02:00:10 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
To jest dobre 8)
Lewaki (ci od multikulti) mają krew na rękach.
Więc PO się liczy? Nowoczesna ok?
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Ja ogladam TVP Info i ani slowa o Islamie.
Też. Żenua.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3841 dnia: Listopada 14, 2015, 02:00:57 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Zapraszam do komentarzy pod moim postem na facebooku bo jeden "znajomy" właśnie mi to wmawia.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3842 dnia: Listopada 14, 2015, 02:02:20 am »
Dziwne, bo zarówno na BBC jak i CNN podają że sprawcy krzyczeli Allah Akbar, jak i że tysiące "isis supporters from france" popierają ataki na twitterze. Więc może nie wprost używają słów "muzułmanie" i "islam", ale nie pozostawiają wątpliwości.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3843 dnia: Listopada 14, 2015, 02:04:04 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Zapraszam do komentarzy pod moim postem na facebooku bo jeden "znajomy" właśnie mi to wmawia.

Z typem nie ma co gadać, wyjeb go ze znajomych po prostu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3844 dnia: Listopada 14, 2015, 02:04:42 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Zapraszam do komentarzy pod moim postem na facebooku bo jeden "znajomy" właśnie mi to wmawia.

Z typem nie ma co gadać, wyjeb go ze znajomych po prostu.
Tez to obczajam i becet ma racje.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3845 dnia: Listopada 14, 2015, 02:07:18 am »
Tak jestem poirytowany, że puszczają mi hamulce, które w sobie miałem od lat. W grę weszło setki straconych żyć w ostatnich godzinach. Koniec z kulturalnymi rozmowami z lewakami. Przede wszystkim jestem poirytowany na muzułmanów (ale tu temat jest krótki - strzelać), ale w drugiej kolejności na te lewicowe ścierwa, bo jak napisał Grzegorz Braun

Cytuj
Wszyscy ci którzy od lat propagują multikulturyzm są moralnie odpowiedzialni za dzisiejsze zamachy. Mamy szczęście, że Polaka jest takim ciemnogrodem, dotkniętym demonami nacjonalizmu - jak mówią niektórzy reżimowi dziennikarze.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3846 dnia: Listopada 14, 2015, 02:09:10 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
dobre, tylko nie znajde w śród znajomych takiego hazardzisty..sam nie wiem na co postawić  :-?
Teraz leszke musisz trzymać kciuki, żeby jak najwięcej ciężko rannych zeszło. Może się uda dobić do 200 i wygrasz zakład :')
zakład miedzy kumplami to nie sala sądowa. Tutaj sa jasne zasady. Nie ma kruczków, nie ma małych druczków.
A trzymanie kciuków nic nie pomoże. Nie ważne czy to egzamin na prawo jazdy czy wynik małego zakładu.

To można się pomodlić zamiast trzymać kciuki. Niektórzy twierdzą, że bardziej skuteczne  8)
Pomodlić, tak polecam. Tylko za co? Za dusze które idą na sąd? Zapewne bedzie to w każdym kosciele od rana robione, niedziela pewnie bedzie temu poswiecona. Za zdrowie dla rannych aby mogli normalnie żyć zostając właśnie kalekami? Czy o dusze morderców którzy do tego doprowadzili?
Jak myślisz, od czego zacząć?


Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3847 dnia: Listopada 14, 2015, 02:30:45 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
To jest dobre 8)
Lewaki (ci od multikulti) mają krew na rękach.
Więc PO się liczy? Nowoczesna ok?
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Ja ogladam TVP Info i ani slowa o Islamie.
Też. Żenua.
Zamiast przyznać racje, zmieniasz temat. Czyżbyś był lewakiem popierającym multikulti? To przez takich jak ty lewizna dopchała się do władzy i przez takich jak ty doszło do tych zamachów.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3848 dnia: Listopada 14, 2015, 02:34:32 am »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
To jest dobre 8)
Lewaki (ci od multikulti) mają krew na rękach.
Więc PO się liczy? Nowoczesna ok?
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Ja ogladam TVP Info i ani slowa o Islamie.
Też. Żenua.
Zamiast przyznać racje, zmieniasz temat. Czyżbyś był lewakiem popierającym multikulti? To przez takich jak ty lewizna dopchała się do władzy i przez takich jak ty doszło do tych zamachów.
Jasne. Osobiście zdetonowałem trzy bomby. Wulfen taki mondry. PO nie multikulti, Nowoczesna nie zdążyła się wypowiedzieć.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3849 dnia: Listopada 14, 2015, 02:44:13 am »

niby nic a tak duzo wyjasnia..

PS:jakas baba reporterka niby w tvn: "jesteśmy bardzo blisko, jakies 3km od miejsca wydarzeń"
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2015, 02:48:11 am wysłana przez Leszke »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3850 dnia: Listopada 14, 2015, 02:47:23 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
niby nic a tak duzo wyjasnia..
Nie masz do czego pić, Leszke (poza lustrem). Chyba że to do Wulfena.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2015, 02:48:56 am wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3851 dnia: Listopada 14, 2015, 02:51:06 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
niby nic a tak duzo wyjasnia..
Nie masz do czego pić, Leszke (poza lustrem). Chyba że to do Wulfena.
skoro poczułeś sie urażony to coś musi być na rzeczy..
a do lustra pijają tylko narcyzi tacy jak pewien kolega z foruma..

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3852 dnia: Listopada 14, 2015, 02:56:03 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
niby nic a tak duzo wyjasnia..
Nie masz do czego pić, Leszke (poza lustrem). Chyba że to do Wulfena.
skoro poczułeś sie urażony to coś musi być na rzeczy..
a do lustra pijają tylko narcyzi tacy jak pewien kolega z foruma..
Powiedziałbym, że na tyle często wspominasz o pedałach, że musi być coś na rzeczy, ale jeszcze byś się obraził :troll: Więc uściślijmy, nie ma nic na rzeczy :P Srał pies islamów, od zawsze to powtarzam.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3853 dnia: Listopada 14, 2015, 03:07:25 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
niby nic a tak duzo wyjasnia..
Nie masz do czego pić, Leszke (poza lustrem). Chyba że to do Wulfena.
skoro poczułeś sie urażony to coś musi być na rzeczy..
a do lustra pijają tylko narcyzi tacy jak pewien kolega z foruma..
Powiedziałbym, że na tyle często wspominasz o pedałach, że musi być coś na rzeczy, ale jeszcze byś się obraził :troll: Więc uściślijmy, nie ma nic na rzeczy :P Srał pies islamów, od zawsze to powtarzam.
:wtf: o_O aha..
Rzekomo to francuscy nacjonalisci stoją za tym zamachem, krzyczeli ze to wszystko za francje.
A dziennikarze zaczeli palić znicze pod fr ambasadą w warszawie..szczytna sugestia dla społeczeństwa..palmy znicze.  :???:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3854 dnia: Listopada 14, 2015, 08:35:17 am »
Kto dalej wierzy w multi kulti :lol: Kto dalej wierzy w Islam w Europie.. :lol: Kto dalej wierzy w ten plan Merkel w UE  :lol: Chyba tylko idioci.

Modlmy sie za ofiary.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2015, 08:39:19 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3855 dnia: Listopada 14, 2015, 09:50:13 am »

Gdyby to się stało w Polsce to meczet na Ochocie w wawie poszedł by z dymem tego samego dnia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3856 dnia: Listopada 14, 2015, 10:34:45 am »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3857 dnia: Listopada 14, 2015, 10:41:04 am »


No ja pier**le...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3858 dnia: Listopada 14, 2015, 10:48:20 am »
Ponoć w Niemczech zatrzymano kolesia, który miał w aucie sporo broni i ładunki wybuchowe.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3859 dnia: Listopada 14, 2015, 10:53:56 am »


Mi fejs takie cos pokazal.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3860 dnia: Listopada 14, 2015, 10:56:37 am »
padają tutaj stwierdzenia, że "tak to się kończy".
ja twierdzę, że to się dopiero zaczyna i krew spłynie po rękach lewaków, konserw i islamistów. w zasadzie to już się dzieje. ręce lewicy zostały "oficjalnie" umoczone krwią, konserwy nie są dłużne i zaczynają się podpalenia/pobicia, no i islamiści, ci to mają dopiero rozmach (jestem pewien, że konserwy mimo wszystko ich przebiją ze swoim). 

historia lubi się powtarzać, a europa historię ma dość brutalną. jeżeli się nie opamiętamy, to wszystko się bardzo, ale to bardzo źle skończy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3861 dnia: Listopada 14, 2015, 11:05:18 am »
Masz pan racje, tylko to postępowa tolerancja sprawiła, ze mamy ich tutaj na głowie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3862 dnia: Listopada 14, 2015, 11:13:50 am »
to zależy co przyjąć za genezę. czy jest to obecny napływ imigrantów? może arabska wiosna? może interwencja w iraku z 2003? a może jeszcze wcześniej, rewolucja w iranie czy dozbrajane przez republikanów bojówki w afganistanie?

ja rozumiem, że wygodnie jest siedzieć w fotelu, patrzeć na krew przez telewizor i mówić "wasza wina" (przy pogromach na uchodźcach będzie pewnie podobnie), ale osobiście uważam, że problem jest znacznie bardziej złożony.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3863 dnia: Listopada 14, 2015, 11:15:58 am »
Oczywiście ze jest złożony. Ale czy rozsądnym było sprowadzanie dobrowolne do Europy tych ludzi?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3864 dnia: Listopada 14, 2015, 11:19:35 am »
ISIS robi zamachy przeciwko tym, którzy im się sprzeciwiają. Poziom tolerancji w danym kraju ma niewielkie znaczenie w tym przypadku.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3865 dnia: Listopada 14, 2015, 11:25:50 am »
@windo
takie pierdolenie bez sensu. zaraz będzie "przecież konserwy od początku twierdziły, że skończy się na zamachach", na co każdy ogarnięty lewak może powiedzieć, że "trzeba było pomyśleć przed interwencjami na bliskim wschodzie kilkadziesiąt lat temu". tyle, że to w ogóle nie rozwiązuje problemu, co więcej, rozdmuchuje go coraz bardziej i nie służy niczemu konstruktywnemu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3866 dnia: Listopada 14, 2015, 11:57:22 am »
btw. wiadomo w ogóle coś o tożsamości sprawców? to są imigranci z tego roku?
pytam, bo czytam komentarze i cała prawica, jak jeden mąż, mówi "mówiliśmy, że tak będzie!".
co jak się okaże, że to jest potomek imigrantów, którzy przyjechali do francji w latach powojennych pod rządami konserw?

btw2. czy prawica bierze równie chętnie na siebie odpowiedzialność za powstanie isis, które oficjalnie przyznało się do zamachów?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3867 dnia: Listopada 14, 2015, 11:58:30 am »
Zaraz tu napiszecie, że wszystcy muzułmanie są źli i trzeba ich zamykać w obozach i farbować na blond. To tak jakbym oceniał każdego Polaka w oparciu o zachowanie przeciętnego kibica z Nowej Huty... Chociaż nie da się ukryć, że u nich odsetek pojebów oscyluje w okolicach 50% i tu pytanie jak wyłowić tych normalnych?

Nawiasem mówiąc mam dość kur** tego pierdolenia jakoby biały człowiek był odpowiedzialny za całe zło na bliskim wschodzie. W ogóle nie widzą problemu u siebie, tak jakby Saddam był ufoludkiem, Kadafi był Szwedem, a al Asad pochodził ze Zgierza. Ameryka i Europa zachodnia wpie**ala się wszędzie, a mimo to jakoś Japonia się ogarnęła, Brazylia także czy inne Chiny, ba nawet Bolanda. Tylko Arabowie uważają że burdel u siebie mają nie ze swej winy i dobrze byłoby zrobić mały rozp**rdol.

Dziwna nacja - koleżanka mieszka w Egipcie, który jest w sumie z tych bardziej cywilizowanych krajów w regionie i mowi, że tam na meczu piłki ligi okręgowej czy innych trampkarzy potrafi być 70 ofiar śmiertelnych po bijatyce kibiców. Co śmieszne w gazetach najwyżej mała wzmianka na ostatniej stronie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3868 dnia: Listopada 14, 2015, 12:22:23 pm »
to zależy co przyjąć za genezę. czy jest to obecny napływ imigrantów? może arabska wiosna? może interwencja w iraku z 2003? a może jeszcze wcześniej, rewolucja w iranie czy dozbrajane przez republikanów bojówki w afganistanie?

ja rozumiem, że wygodnie jest siedzieć w fotelu, patrzeć na krew przez telewizor i mówić "wasza wina" (przy pogromach na uchodźcach będzie pewnie podobnie), ale osobiście uważam, że problem jest znacznie bardziej złożony.
Rządy de gauellea dały zielone światło imgrantom już w latach 50 tych XX wieku ale problem jest dla mnie nieco głębszy. Europa gnije od środka juz od dobrych 200 lat. Coraz podlejsza rola naszego kontynentu w gospodarce światowej, coraz większy rozbrat z dziedzictwem historycznym czyli chrześcijaństwem i coraz większy exodus najtezszych głów do Azji i Ameryki powoduje ogromny burdel gospodarczy w większości najważniejszych państw. To nie przypadek ze Niemcy jako jedyny kraj w europie który jako tako trzyma się gospodarczo. Czemu? Bo ich gospodarkę napędzają ci z najniższych warstw społecznych. Nikt z rodowitych Niemców nie pójdzie do roboty systemem 3 zmianowym bo ma to gdzieś. We Francji gdzie króluje socjal araby robio co chcą a rząd może im już tylko lodzika zrobić bo tam już 3 generacja darmozjadow tkwi na garnuszku tego biednego budżetu państwa francuskiego. Polska w perspektywie zamachu terrorystycznego nie wiem czy aby jest aż tak atrakcyjnym miejscem by organizowane takie akcje na szeroką skalę. Islam dla Europy zaś będzie poglebiajacym się problemem.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3869 dnia: Listopada 14, 2015, 12:27:29 pm »
Oczywiście, nie wszyscy muzłumanie są terrorystami, ale wszyscy terroryści przeprowadzający zamachy bombowe w europie to muzłumanie(Hiszpania,Francja) + poszczególne incydenty jak ucinanie głowy w UK.

Problemem raczej nie jest burdel u nich(tzn jest to problem, ale nie w kontekście zamachów u nas), a przyrost ekstremistów islamskich, indoktrynacja najmłodszych pokoleń. Czy byłaby wojna u nich czy nie, wydaje mi się, że i tak zaczęli by przenikać do europy co zresztą robili tak samo do momentu wielkiego napływu imigrantów, po prostu wszyscy niewierni mają zginąć, a inni nawrócić się na islam. Z tego nie ma innego wyjścia jak rozjebać ich wszystkich i wszystkie celowniki świata powinny być wycelowane w nich(ISIS). A multi kulti samo w sobie nie jest złe, złe jest objawianie wszelkiej tolerancji nie mając szerszej perspektywny na konsekwencje tejże tolerancji. Przecież to pewne, że wzrośnie liczba gwałtów(Szwecja), będą żyli na socjal + nie będą chcieli się asymilować wszczynając protesty i narzucając swoją kulturę. No i do tego dochodzi brak weryfikacji kto jest kim, czyli odsetek na pewno będzie z ISIS.

Przynajmniej tak mi się wydaję ;)


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3870 dnia: Listopada 14, 2015, 12:40:38 pm »
Cytuj
Redaktor TVN24: - czego pan się spodziewa po tych wydarzeniach? Sierakowski: - przede wszystkim prawicowego hejtu.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3871 dnia: Listopada 14, 2015, 12:40:46 pm »
Plan jest prosty. Wypierdolić wszystkich Muzułmanów z EU i zakazać powrotu.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3872 dnia: Listopada 14, 2015, 12:59:42 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2015, 13:02:48 pm wysłana przez Moldar »

iko

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3873 dnia: Listopada 14, 2015, 13:04:45 pm »
Plan jest prosty. Wypierdolić wszystkich Muzułmanów z EU i zakazać powrotu.

To jest temat tolerancja, czy 'white gameonly power'.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3874 dnia: Listopada 14, 2015, 13:18:16 pm »
Leszek niech lepiej przebije zakład, bo ten już wygrany. Ja bym się założył czy prezydent Francji użyje w końcu słowa "islam" lub "muzułmanie" wskazując winnych, czy jak poprzednio będzie osłaniał winnych kłamiąc że "wyznanie sprawców nie jest istotne".
Zapraszam do komentarzy pod moim postem na facebooku bo jeden "znajomy" właśnie mi to wmawia.

Z typem nie ma co gadać, wyjeb go ze znajomych po prostu.
:yes_anim:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3875 dnia: Listopada 14, 2015, 13:23:43 pm »
Plan jest prosty. Wypierdolić wszystkich Muzułmanów z EU i zakazać powrotu.
proste i skuteczne rozwiązanie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3876 dnia: Listopada 14, 2015, 13:25:23 pm »
Oczywiście, nie wszyscy muzłumanie są terrorystami, ale wszyscy terroryści przeprowadzający zamachy bombowe w europie to muzłumanie(Hiszpania,Francja) + poszczególne incydenty jak ucinanie głowy w UK.

Problemem raczej nie jest burdel u nich(tzn jest to problem, ale nie w kontekście zamachów u nas), a przyrost ekstremistów islamskich, indoktrynacja najmłodszych pokoleń. Czy byłaby wojna u nich czy nie, wydaje mi się, że i tak zaczęli by przenikać do europy co zresztą robili tak samo do momentu wielkiego napływu imigrantów, po prostu wszyscy niewierni mają zginąć, a inni nawrócić się na islam. Z tego nie ma innego wyjścia jak rozjebać ich wszystkich i wszystkie celowniki świata powinny być wycelowane w nich(ISIS). A multi kulti samo w sobie nie jest złe, złe jest objawianie wszelkiej tolerancji nie mając szerszej perspektywny na konsekwencje tejże tolerancji. Przecież to pewne, że wzrośnie liczba gwałtów(Szwecja), będą żyli na socjal + nie będą chcieli się asymilować wszczynając protesty i narzucając swoją kulturę. No i do tego dochodzi brak weryfikacji kto jest kim, czyli odsetek na pewno będzie z ISIS.

Przynajmniej tak mi się wydaję ;)

Burdel u nich jest dzisiaj w jeszcze większym stopniu naszym problemem, bo oni się tam nie rozwijają. Burdel się pogłębił w wielu przypadkach po rewolucjach, które były wspierane przez zachodnie państwa. ISIS też powstało na ruinach pozostawionych po zachodnich interwencjach militarnych. Jesteśmy sami sobie winni i ten przyrost ekstremistów islamskich jest bezpośrednio powiązany z tym co się działo w ostatnich latach. Ich kultura i mentalność nie dojrzała jeszcze do europejskiego modelu demokracji, który im narzuciliśmy. Dzisiaj ich przyjmujemy u siebie, władze perfidnie wciskają ludowi ciemnotę, że to są ludzie tacy sami jak my, i widzimy konsekwencje. Nie tędy droga, poszliśmy w niewłaściwą stronę znacznie wcześniej niż przed tegoroczną falą imigrantów.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3877 dnia: Listopada 14, 2015, 13:30:06 pm »
@windo
takie pierdolenie bez sensu. zaraz będzie "przecież konserwy od początku twierdziły, że skończy się na zamachach", na co każdy ogarnięty lewak może powiedzieć, że "trzeba było pomyśleć przed interwencjami na bliskim wschodzie kilkadziesiąt lat temu". tyle, że to w ogóle nie rozwiązuje problemu, co więcej, rozdmuchuje go coraz bardziej i nie służy niczemu konstruktywnemu.
Tyle, ze ja nie mowie tylko o tym co sie dzieje teraz tylko o calej idei "multikulti".

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3878 dnia: Listopada 14, 2015, 13:46:57 pm »
Nie wiem jak wy, ale ja trochę się naoglądałem programów z Szumlewiczem w roli głównej i gościu mnie strasznie wkur**a, nawet patrzenie na niego, jego twarz. Wszystko w nim jest wkurwiające, drze tę japę i pierdoli głupoty, a pomiędzy nimi "Ja panu nie przerywałem" gdzie wpie**ala się w słowo gdzie tylko się da. Nie wiem czy to tylko moje takie zdanie trochę ukierunkowane komentarzami pod filmikami czy gościu rzeczywiście jest taki wkurwiający ? :P

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3879 dnia: Listopada 14, 2015, 13:57:47 pm »
Nie wiem jak wy, ale ja trochę się naoglądałem programów z Szumlewiczem w roli głównej i gościu mnie strasznie wkur**a, nawet patrzenie na niego, jego twarz. Wszystko w nim jest wkurwiające, drze tę japę i pierdoli głupoty, a pomiędzy nimi "Ja panu nie przerywałem" gdzie wpie**ala się w słowo gdzie tylko się da. Nie wiem czy to tylko moje takie zdanie trochę ukierunkowane komentarzami pod filmikami czy gościu rzeczywiście jest taki wkurwiający ? :P
jest wkurwiające i już tego pierdolenia lewackiego nie moge słuchać :cry: