Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681927 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3920 dnia: Listopada 14, 2015, 23:03:16 pm »
Jesteś jakiś przewrażliwiony. To normalna sprawa, że giełda tak zareaguje. I nie zdziwiłbym się,  gdyby terroryści faktycznie w ten sposób chcieli wykorzystać tą tragedię.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3921 dnia: Listopada 14, 2015, 23:58:40 pm »
Przeciez oni nie musza. Panstwo Islamskie ma w wlasnych rekach "drukarnie pieniedzy", moga podrabiac do woli kazda walute swiata i kazdy dowod swiata. To jeden z ich najceniejszych lupow.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 00:06:23 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3922 dnia: Listopada 15, 2015, 00:43:06 am »
Euro w dół, dolar w górę :whistle: Może ISIS ma już za dużo dolarów z wydobycia tej ropy co ją Turcji sprzedają po 10$ , i chcą je na coś wymienić?

Napisz wprost, że za zamach w Paryżu odpowiadają Stany.
pośrednio, jak najbardziej. Kasa misiu kasa.

« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 00:56:22 am wysłana przez Leszke »

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3923 dnia: Listopada 15, 2015, 01:18:00 am »
Zaczyna się... Niechęć do religii Islamu jest na rękę terrorystom :lol:

Cytuj
- Państwo Islamskie chce zniszczyć "szarą strefę", w której muzułmanie i Europejczycy mogą wspólnie żyć - ocenia amerykański dziennikarz. Dziś terroryści zbliżyli się do tego celu, wzmacniając anty-muzułmańskie nastroje po atakach w Paryżu.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19188174,terrorysci-osiagnelo-swoj-cel-nie-przez-zabicie-128-osob-ale.html#MT

Znowu będą tłumaczyć ataki i decyzję o przyjmowaniu uchodźców.
To jaka jest Twoja teoria zamachów, no bo chyba bez powodu nie zabija się ponad setkę osób.
Pewnie, ze nie bez powodu. Niewiernych trzeba wybić.

Windo mnie uprzedził ;) Ludzie szukają na siłę usprawiedliwiania ich działań, a prawda jest taka, że jest to zwykła święta wojna i ich jedynym celem jest wybić nas wszystkich albo przestawić na islam.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3924 dnia: Listopada 15, 2015, 02:09:11 am »
Euro w dół, dolar w górę :whistle: Może ISIS ma już za dużo dolarów z wydobycia tej ropy co ją Turcji sprzedają po 10$ , i chcą je na coś wymienić?

Napisz wprost, że za zamach w Paryżu odpowiadają Stany.
pośrednio, jak najbardziej. Kasa misiu kasa.


Bezpośrednio to z ruskich karabinów pochodzenia rosyjskiego strzelali. Pytanie czy Putin im je dostarczył świadomie czy ma taki burdel w państwie że nie wie komu robi broń. Chociaż w jednym masz rację, tak czy owak Putinowi chodziło o kasę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3925 dnia: Listopada 15, 2015, 02:42:37 am »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?. Wszystko w kontekście przyjmowania imigrantów i piątkowych zamachów. Ludziom się nieźle we łbach popierdoliło od tych ostatnich kilku tygodni propagandy z uchodźcami w mediach.

Nie żebym był za lewackim, beztroskim przyjmowaniem obcej kultury (albo jej braku) w Erupejskich krajach, ale czy serio nikt nie widzi, że pałka się przegina przy okazji w drugą stronę?

Najgorsze jest to, że europejskie rządy nic z tym nie robią, diabeł piecze dwie pieczenie na jednym ogniu - ciapki stają się żydami XXI wieku, których trzeba strzelać i w piecach palić, przy okazji społeczeństwa co raz bardziej dzielą się na lewaków i tych prawilnych.

Apeluję do wszystkich o ogarnięcie się!
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 02:44:43 am wysłana przez andryush »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3926 dnia: Listopada 15, 2015, 02:57:28 am »
Jeszcze żadnego brudasa nie zastrzeliliśmy, ani nie napaliliśmy żadnym z nich w piecu, więc dlaczego każesz nam się opamiętać?  :o

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3927 dnia: Listopada 15, 2015, 03:30:37 am »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?

Ja nic takiego na FB nie widziałem, jesteś pewien że nie przeglądałeś Vkontakte?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3928 dnia: Listopada 15, 2015, 04:40:36 am »
Ja widzę że im więcej allahy mordują ludzi tym bardziej lewizna stara się zrobić z muzułmanów ofiary :o

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3929 dnia: Listopada 15, 2015, 05:22:56 am »
Ogólnie bardzo smutne jest, to że ludzie wolą żyć w zakłamaniu, zamiast przyznać się do błędu.{swoją drogą Wulfen można to odnieść do Ciebie i twojego głosowania na Rysia}
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 05:44:45 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3930 dnia: Listopada 15, 2015, 06:48:29 am »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?

Ja nic takiego na FB nie widziałem, jesteś pewien że nie przeglądałeś Vkontakte?
Facebook. Po polsku.110% Wyobraź sobie, że moją drugą ojczyznę rzeczywiście zalewa fala internetowej paranoi. Mnie też jest ciężko w to uwierzyć, ale to na prawdę się dzieje. Wszędzie lewaki, wszędzie imigranci, gwałty, rozbój, śmierć, trzeba się bronić, wyje**ć ich wszystkich, koniec świata.

Jestem ciekaw, czy inne europejskie kraje również są tak silnie zalewane tego typu informacjami, kontrastującymi z ultra liberalnym głosem rządów, który potęguje to pierwsze zjawisko.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3931 dnia: Listopada 15, 2015, 08:22:22 am »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3932 dnia: Listopada 15, 2015, 08:23:22 am »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3933 dnia: Listopada 15, 2015, 08:37:30 am »
Andryush, w UK TV nie pokazuje az tak bardzo liberalnych informacji jak tievalen24 czy TvP Info. Nawet w tej sprawie. Media to 4 wladza w Panstwie, wiec nie dziw sie reakcji ludzi ktora jest odwrotna do kreowanych informacji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 08:51:05 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3934 dnia: Listopada 15, 2015, 09:05:01 am »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?

Ja nic takiego na FB nie widziałem, jesteś pewien że nie przeglądałeś Vkontakte?
Facebook. Po polsku.110% Wyobraź sobie, że moją drugą ojczyznę rzeczywiście zalewa fala internetowej paranoi. Mnie też jest ciężko w to uwierzyć, ale to na prawdę się dzieje. Wszędzie lewaki, wszędzie imigranci, gwałty, rozbój, śmierć, trzeba się bronić, wyje**ć ich wszystkich, koniec świata.

Jestem ciekaw, czy inne europejskie kraje również są tak silnie zalewane tego typu informacjami, kontrastującymi z ultra liberalnym głosem rządów, który potęguje to pierwsze zjawisko.
Pogratulowac znajomkow zatem.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3935 dnia: Listopada 15, 2015, 09:07:19 am »
Zaczyna się... Niechęć do religii Islamu jest na rękę terrorystom :lol:

Cytuj
- Państwo Islamskie chce zniszczyć "szarą strefę", w której muzułmanie i Europejczycy mogą wspólnie żyć - ocenia amerykański dziennikarz. Dziś terroryści zbliżyli się do tego celu, wzmacniając anty-muzułmańskie nastroje po atakach w Paryżu.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19188174,terrorysci-osiagnelo-swoj-cel-nie-przez-zabicie-128-osob-ale.html#MT

Znowu będą tłumaczyć ataki i decyzję o przyjmowaniu uchodźców.
To jaka jest Twoja teoria zamachów, no bo chyba bez powodu nie zabija się ponad setkę osób.
Pewnie, ze nie bez powodu. Niewiernych trzeba wybić.

Windo mnie uprzedził ;) Ludzie szukają na siłę usprawiedliwiania ich działań, a prawda jest taka, że jest to zwykła święta wojna i ich jedynym celem jest wybić nas wszystkich albo przestawić na islam.
No jak w takim tempie będą nas wybijać to im zejdzie do końca świata, no może się wyrobią rok, dwa przed...
W Libanie też przypadkowo wybuchło coś ostatnio...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/liban-podwojny-atak-bombowy-41-zabitych-i-200-rannych/p13m1r
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3936 dnia: Listopada 15, 2015, 09:08:22 am »
Cytuj
Tomasz Wandas: Tak się składa, że jakiś miesiąc temu poznałem muzułmanina pochodzenia francuskiego, który miał przy sobie Koran. Zapytałem go czy w tej księdze faktycznie jest napisane aby mordować chrześcijan, zapewnił, że nie...kłamał?

Miram Shaded: Mahomet jest Ojcem kłamstwa, dlatego Pana znajomy w tym przypadku naturalnie go naśladuje. W Koranie jest ponad 160 wersów nawołujących do dżihadu czyli do morderstw i do szerzenia islamu. Przykładowo fragment 5,33 mówi dokładnie, co należy robić z niewiernymi takimi jak my tzn. należy mordować, krzyżować, obcinać rękę i nogę naprzemiennie lub wypędzać. Naprawdę bardzo łatwo można to zweryfikować.

Dzisiaj na swoim profilu facebookowym napisała Pani, że jedynym sposobem na pokonanie fali tego zła jest zakazanie jakichkolwiek praktyk związanych z islamem. Czy nie obawia się Pani, że jeśli (chodź podejrzewam, że jest to mało prawdopodobne) udałoby się taki zakaz wprowadzić, nie byłoby to powodem do wybuchu wojny?

I tak taka wojna nastąpi. Pytanie czy już teraz się z nią zmierzymy i postaramy się jak najłagodniej przez to przejść czy obudzimy się za rok za dwa, kiedy będą mieli już wystarczająco dużo siły i dopiero wtedy zaczną naprawdę się "buntować", nawet nie tyle co będą się buntować, co po prostu podbijać te tereny.

Co zatem robić, aby przejść przez ten problem możliwie jak najdelikatniej?

Już teraz wprowadzić konstytucyjny zakaz propagowania totalitarnych metod i praktyk islamu. Można wykreślić też część Koranu, bo niestety to jest księga, która propaguje nienawiść, ludobójstwo, pedofilię, poniża kobiety. Europa powinna propagować swoje wartości, które leżą u jej korzeni czyli chrześcijańskie. Nie możemy pozwalać na kryminalne wartości, bo jeżeli tak będzie to takich zamachów będzie tylko więcej. Brak reakcji z naszej strony na takie zachowanie po prostu pozwala.

Dobrze, a tak w kontekście mniej globalnym a regionalnym, jak być sąsiadem muzułmanina? Bać się go? Nie da się z nim dogadać?

Nie chce oceniać bezpośrednio danego człowieka, bo każdy może mieć inne podejście. Pamiętać jednak powinniśmy, że muzułmanin nie może odstąpić od wiary bo grozi mu za to śmierć, nawet z rąk swojej własnej rodziny. Musimy pamiętać o tym, że każda osoba, która urodziła się w islamie jest zniewolona. Taki system. Nie koniecznie dany człowiek musi być zły, tego nie wiemy, ja oceniam system. Trzeba walczyć z systemem, jeśli nie, jeśli będzie on dalej propagowany, dalej będzie szerzenie nienawiści poprzez chociażby teksty Koranu, pokazywanie Mahometa jak wzór do naśladowania to grozi nam wielkie niebezpieczeństwo. My natomiast mamy zupełnie inny wzór do naśladowania a Jezusa Chrystusa, to była osoba bez grzechu. Jeżeli chcielibyśmy porównać Chrystusa do Mahometa to są totalnymi przeciwieństwami. Mahomet był mordercą, wziął sobie sześciolatkę za żonę, robił mnóstwo okrutnych rzeczy. Musimy się z tym zmierzyć i jasno określić, że wiele ich działań to po prostu działania kryminalne.

Był podobno taki epizod w życiu Mahometa, podczas, którego schronił się wśród chrześcijan. Od tamtej pory miał darzyć ich szacunkiem, czy to prawda?

Większość osób, która nie zgadzała się z Mahometem była mordowana. W Koranie są dokładne zapiski co należy robić z osobami niewiernymi, chrześcijanie dla muzułmanów są niewiernymi, więc te wszystkie zapiski tyczą się także ich. Jakbyśmy chcieli ocenić sytuację na Bliskim Wschodzie to najbardziej prześladowaną religią są chrześcijanie a określił to Parlament Europejski oraz Raport World Watch List, który też wskazuje na to, iż we wszystkich pięćdziesięciu krajach, w których dominuje islam to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną religią. Te kraje, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani łączy jedno.

Islam...

Tak.

Co z Polską? Pojawiają się opinie, że to wydarzenie może być argumentem za odwołaniem decyzji poprzedniej Premier w sprawie przyjęcia uchodźców.

Jak najbardziej, to jest tak jakby przyjmować rosyjskie wojska do Polski. Analogicznie proszę sobie wyobrazić, że Putin zechciałbym wysłać swoje wojsko do Polski, mamy ich przyjmować?

No, nie..

Tak samo nie powinniśmy przyjmować islamistów. Nie mamy procedur, przepisów, które chroniłyby społeczeństwo. Pewne praktyki, metody oficjalnie nie są zakazane. Musimy pamiętać o tym, że jest to system, że ci ludzie zostali wychowani tak, a nie inaczej. Tu nie chodzi o to, że niektóre jednostki się uchowały i są dobre, bardzo im gratuluję jeśli udało im się wytrwać będąc w czymś takim. Jeżeli ktoś przeżywa pranie mózgu od dzieciństwa, że ma tak a nie inaczej postępować ta osoba stanowi ogromne zagrożenie. Jak widać nie jest to kwestia tylko religijna, a całego otoczenia.

Dzisiaj Paryż a jutro? Warszawa?

My tzn. Polska jest bardzo hermetycznym krajem i myślę, że najlepiej jest teraz w Polsce pod tym względem. To zagrożenie jest najmniejsze w porównaniu do całej Europy Zachodniej. Francja poległa pod względem islamizacji, oni sobie z tym nie poradzą. Nawet jak miałam wywiad z Francuskim dziennikarzem dla gazety Francuskiej to był on zszokowany, że ktoś otwarcie wypowiada się negatywnie o islamie. Myślę że zrozumienie jak walczyć z islamem, będzie niezwykle dla nich trudne. Poprawność polityczna, demografia, liczba muzułmanów, strach też może im nie pozwolić na mówienie prawdy. Przede wszystkim propaganda i kłamstwa na temat islamu. Oni nie widzą głównego problemu i obawiam się, że Zachód Europy zupełnie sobie z tym nie poradzi. Może ta sytuacja, która miała miejsce sprowokuje pewne myślenie i zaczną w końcu przeciwdziałać a nie postępować po prostu głupio.

Rozumiem, że zbytnia tolerancja to zło?

Tolerancja dla islamu nie jest dobra. Tolerować islam to tak jakby tolerować mafię na swoim terenie lub obce wojska nazistowskie czy komunistyczne. Nie można tolerować kryminalnych działań, totalitarne praktyki powinny zostać zakazane. Przy takim zakazie chciałabym dodać, wymienić islam, tak żeby ludzie wiedzieli, że islam to system, i to bardzo zły system.

Czy zdecydowana krytyka i mocna postawa względem islamistów nie sprowokuje niechcianych, agresywnych zachowań względem muzułmanów, czy po prostu ludzi z ciemną skórą? Pamiętamy pobicie w Poznaniu.

To akurat był mój znajomy z kościoła. Problem tutaj zahacza o lewicowe media, które po prostu wrzucają wszystkich do jednego worka, ofiary i oprawców i mówią, że jest to w porządku. Ludzie przecież nie są ślepi na islam, widzą jak chrześcijanie są prześladowani na terenach Syrii, terenach Bliskiego Wschodu, widzą te świadectwa. To nie jest tak, że oglądają oni tylko telewizje, czytają, sprawdzają różne informacje w internecie, prasie i dlatego są bardziej świadomi. To, że są bardziej świadomi owocuje tym, że nie są ślepi na problem. W momencie kiedy, ktoś im mówi: tak przyjmijmy morderców i ludzi, którzy stanowią dla nas zagrożenie â wrzucając tym samym tych ludzi do jednego worka z ofiarami â wiadomo, że nie będą oni zadowoleni a swoją agresję jakoś uzewnętrznią. Gdyby natomiast Państwo było kompetentne i zaczęło nazywać rzeczy po imieniu to wielu niepożądanych samosądów społecznych można by było uniknąć.

Bardzo dziękuję za rozmowę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 09:10:29 am wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3937 dnia: Listopada 15, 2015, 09:08:38 am »
No jak w takim tempie będą nas wybijać to im zejdzie do końca świata, no może się wyrobią rok, dwa przed...
To zrobilo mniej niz 10 ludzi. Co sie stanie jak sie w koncu zbiora w wiecej?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3938 dnia: Listopada 15, 2015, 09:13:01 am »
No jak w takim tempie będą nas wybijać to im zejdzie do końca świata, no może się wyrobią rok, dwa przed...
To zrobilo mniej niz 10 ludzi. Co sie stanie jak sie w koncu zbiora w wiecej?
Ale ilu, 50? 200? Czy może kilka tysięcy (wtedy to już wojna nie?).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3939 dnia: Listopada 15, 2015, 09:24:09 am »
No jak w takim tempie będą nas wybijać to im zejdzie do końca świata, no może się wyrobią rok, dwa przed...
To zrobilo mniej niz 10 ludzi. Co sie stanie jak sie w koncu zbiora w wiecej?
Ale ilu, 50? 200? Czy może kilka tysięcy (wtedy to już wojna nie?).
Wojna to juz sie zaczela drogi kolego.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3940 dnia: Listopada 15, 2015, 10:20:29 am »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?

Ja nic takiego na FB nie widziałem, jesteś pewien że nie przeglądałeś Vkontakte?
Facebook. Po polsku.110% Wyobraź sobie, że moją drugą ojczyznę rzeczywiście zalewa fala internetowej paranoi. Mnie też jest ciężko w to uwierzyć, ale to na prawdę się dzieje. Wszędzie lewaki, wszędzie imigranci, gwałty, rozbój, śmierć, trzeba się bronić, wyje**ć ich wszystkich, koniec świata.

Jestem ciekaw, czy inne europejskie kraje również są tak silnie zalewane tego typu informacjami, kontrastującymi z ultra liberalnym głosem rządów, który potęguje to pierwsze zjawisko.
Pogratulowac znajomkow zatem.
Musisz mi jeszcze pogratulować znajomości ze sobą, bo Ciebie to się też tyczy. ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3941 dnia: Listopada 15, 2015, 10:31:06 am »
mnie zaczyna śmieszyć ogromny ból dupy na wyrazy solidarności i najzwyczajniejsze w świecie kondolencje. nagle konserwy chcą czynów, nie słów, tak jakby drugie wykluczało pierwsze. #logikakonserwy
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 10:57:21 am wysłana przez s00s »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3942 dnia: Listopada 15, 2015, 10:44:10 am »
No jak w takim tempie będą nas wybijać to im zejdzie do końca świata, no może się wyrobią rok, dwa przed...
To zrobilo mniej niz 10 ludzi. Co sie stanie jak sie w koncu zbiora w wiecej?
Ale ilu, 50? 200? Czy może kilka tysięcy (wtedy to już wojna nie?).
Ale co ty pier**lisz, w Europie rodzi sie coraz mniej dzieci, tendencja spadkowa, europa wymiera do tego dochodzą takie zbrodnie jak ta i za 2 pokolenia nie będzie rodowitych europejczyków, tylko same brudasy

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3943 dnia: Listopada 15, 2015, 11:00:57 am »
Donald Trump: gdyby Francuzi byli uzbrojeni, byłoby mniej ofiar paryskich zamachów


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3944 dnia: Listopada 15, 2015, 11:06:06 am »
francuzów z przedmieść też miał na myśli, czy on po prostu nie ogarnia swojej głupoty?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3945 dnia: Listopada 15, 2015, 11:12:31 am »
mnie zaczyna śmieszyć ogromny ból dupy na wyrazy solidarności i najzwyczajniejsze w świecie kondolencje. nagle konserwy chcą czynów, nie słów, tak jakby drugie wykluczało pierwsze. #logikakonserwy


Gowniane  flagi Francji na fb już są,  tak jak były tęczowe.  Za to kiedy zniszczono w ataku terrorystycznym rosyjski samolot żadnych kondolencje od multikulti nie było,  żaden muzułmanin nie robił sobie zdjęć z kartką, że wspiera Rosjan. Nie przypominam sobie też flag rosyjskich na fb, ani ruskich pacyfek w tv, mimo że zginęło prawie dwa razy więcej ludzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3946 dnia: Listopada 15, 2015, 11:13:56 am »
francuzów z przedmieść też miał na myśli, czy on po prostu nie ogarnia swojej głupoty?

Francuzi z przedmieść problemu z dostępem do broni nie mają, co było doskonale widać dwa dni temu.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3947 dnia: Listopada 15, 2015, 11:14:42 am »
http://www.timesofisrael.com/jewish-owners-recently-sold-pariss-bataclan-theater-where-is-killed-dozens/
Żydowscy właściciele sprzedali budek 2miesiące przed zamachem po parudziesięciu latach użytkowania. Pewnie przypadek ale warto wrzucić.

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3948 dnia: Listopada 15, 2015, 11:19:59 am »
mnie zaczyna śmieszyć ogromny ból dupy na wyrazy solidarności
Na czym polega ta solidarność?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3949 dnia: Listopada 15, 2015, 11:20:25 am »
francuzów z przedmieść też miał na myśli, czy on po prostu nie ogarnia swojej głupoty?

Podejrzewam,  że ci którzy noszą broń w stanie śmiertelnego zagrożenia są odważni jej użyć  także tak donald trump miał rację.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3950 dnia: Listopada 15, 2015, 11:22:09 am »
Jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś cywil zabił terroryste  w ataku z bronią w USA.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3951 dnia: Listopada 15, 2015, 11:24:18 am »
liczba zgonów od kulki w stanach i europie mówi co innego. zresztą, w stanach jest powszechny dostęp do broni, a co jakiś czas są masakry w szkołach i zawsze napastnika dobija policja, a nie samozwańczy szeryf z coltem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3952 dnia: Listopada 15, 2015, 11:27:56 am »
mnie zaczyna śmieszyć ogromny ból dupy na wyrazy solidarności
Na czym polega ta solidarność?
trzeba by spytać solidaryzujących. sam nie wiem, ale np. modlitwa przychodzi mi do głowy.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3953 dnia: Listopada 15, 2015, 11:36:10 am »
Bo nie każdy ma jaja użyć tej broni.  Co innego celowanie w kolegę dla jaj a co innego walka o życie kolegów w czasie zamachu terrorystycznego. Świadomość społeczna jest na takim poziomie ze my ludzie XXI wieku postrzegamy broń jak jakaś zabawkę której używamy tylko do bezmyslnych jatek a czasy coraz częściej zmuszają nas do refleksji czy warto powierzyć swoje i swoich bliskich życie niezorganizowanym służbom bezpieczeństwa czy niedomurosowanej policji która wykorzystuje najmniejszy pretekst do wyzycia się na słabszych. Współczesny świat to nie troskliwe misie. Teraz jest coraz częściej ze albo zabijasz albo będziesz zabity. Sam się zastanawiam czy nie kupić jakiegoś paralizatora bo coraz więcej oszołomów chodzi po ulicach jg.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3954 dnia: Listopada 15, 2015, 11:51:00 am »
Jeszcze trzeba dodać że jedna osoba z coltem vs trzech uzbrojonych w karabiny maszynowe ma bardzo duże szanse. Chyba tylko w filmie.

Chyba, że mam rozumieć, że Iras chce by każdy wszędzie chodził z m4 na plecach i żeby ich na koncerty wpuszczali.

Czulbym się taki bezpieczny otoczony randomami z karabinami maszynowymi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 11:52:46 am wysłana przez Master_666 »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3955 dnia: Listopada 15, 2015, 11:53:51 am »
mnie zaczyna śmieszyć ogromny ból dupy na wyrazy solidarności i najzwyczajniejsze w świecie kondolencje. nagle konserwy chcą czynów, nie słów, tak jakby drugie wykluczało pierwsze. #logikakonserwy


Gowniane  flagi Francji na fb już są,  tak jak były tęczowe.  Za to kiedy zniszczono w ataku terrorystycznym rosyjski samolot żadnych kondolencje od multikulti nie było,  żaden muzułmanin nie robił sobie zdjęć z kartką, że wspiera Rosjan. Nie przypominam sobie też flag rosyjskich na fb, ani ruskich pacyfek w tv, mimo że zginęło prawie dwa razy więcej ludzi.

Gówniane flagi, gówniane solidaryzowanie się.
Ludzie to robią, bo to modne, a żeby szły z tym w parze jakieś refleksje to już nie za bardzo to widzę - durne filmiki, śmieszki, wypisywanie głupot na ścianach, tylko zdjęcie jakieś takie w kolorach Aquafresh....

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3956 dnia: Listopada 15, 2015, 12:06:06 pm »
Tak przejrzałem dzisiaj facebooka i widzę jakieś wpisy typu: Zdychaj Francjo, albo dlaczego wszyscy wstawiają na profilowe francuską flagę zamiast białej?

Ja nic takiego na FB nie widziałem, jesteś pewien że nie przeglądałeś Vkontakte?
Facebook. Po polsku.110% Wyobraź sobie, że moją drugą ojczyznę rzeczywiście zalewa fala internetowej paranoi. Mnie też jest ciężko w to uwierzyć, ale to na prawdę się dzieje. Wszędzie lewaki, wszędzie imigranci, gwałty, rozbój, śmierć, trzeba się bronić, wyje**ć ich wszystkich, koniec świata.

Jestem ciekaw, czy inne europejskie kraje również są tak silnie zalewane tego typu informacjami, kontrastującymi z ultra liberalnym głosem rządów, który potęguje to pierwsze zjawisko.
Pogratulowac znajomkow zatem.
Musisz mi jeszcze pogratulować znajomości ze sobą, bo Ciebie to się też tyczy. ;)
To teraz mi powiedz gdzie napisalem zdychaj francjo albo cos o bialej fladze. Czekam.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3957 dnia: Listopada 15, 2015, 12:09:56 pm »
Jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś cywil zabił terroryste  w ataku z bronią w USA.
https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/05/03/gunmen-shot-dead-in-texas-after-opening-fire-outside-prophet-muhammad-cartoon-show/
{mój błąd, źle zapamiętałem to zdarzenie bo to policjant a nie cywil}

liczba zgonów od kulki w stanach i europie mówi co innego. zresztą, w stanach jest powszechny dostęp do broni, a co jakiś czas są masakry w szkołach i zawsze napastnika dobija policja, a nie samozwańczy szeryf z coltem.
Wszystkie te masakry mają miejsce na terenie kampusów gdzie jest zakaz posiadania broni.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2015, 12:38:19 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3958 dnia: Listopada 15, 2015, 12:20:21 pm »
Chyba, że mam rozumieć, że Iras chce by każdy wszędzie chodził z m4 na plecach i żeby ich na koncerty wpuszczali.

Iras chce, żeby każdy zainteresowany miał prawo do obrony. Brak dostępu do broni takie prawo ogranicza, a właściwie odbiera całkowicie. Oczywiście dostęp do broni wszystkiego nie załatwia. Jakieś obowiązkowe przeszkolenie wojskowe dla pozbawionego jaj społeczeństwa również byłoby wskazane, żeby ludzie nie bali się sięgać po broń i w razie czego potrafili jej użyć.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3959 dnia: Listopada 15, 2015, 12:31:14 pm »
Toć zezwolenie na broń w tym kraju jeszcze kilka lat temu mogli dostać tylko właściciele potężnych firm  :lol: jakby zwykli obywatele nie mieli żadnych praw :lol: :lol: :lol: w myśl zasady jesteś gudzowatym możesz użyć broni bo na posesję wkracza zbir z lomem w ręku  :lol: a zwykły obywatel który mieszka w niezbyt ciekawym sąsiedztwie/ dzielnicy musi się obejść smakiem namiastki  poczucia bezpieczeństwa bo przecież tam rzadko kiedy gwałty odnotowano a kradzież kilkuset złotych to żadna zbrodnia  :lol: kur** prawo w polandii mamy na poziomie komiksów z kaczorem Donaldem gdzie zbirow zatrzymują dopiero po fakcie dokonanym. Czas pobudki miłe dziadki.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl