Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681939 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #760 dnia: Listopada 20, 2008, 22:16:55 pm »
Ręka do góry komu chciało się czytac tego mastodonta, wklejonego przez A-n.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #761 dnia: Listopada 20, 2008, 22:19:28 pm »
Przeczytałem pierwszy akapit i padłem.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #762 dnia: Listopada 20, 2008, 22:19:33 pm »
Ręka do góry komu chciało się czytac tego mastodonta, wklejonego przez A-n.
Mnie! Ale po pierwszym "pogrubieniu" zaczyna się oszołomstwo niesamowite. :/

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #763 dnia: Listopada 21, 2008, 08:44:50 am »
Rozumiem, że końcówka w której autor wyraża swoją opinię nt. tego, czym sa inspirowane newsy typu "pingwiny są homo" może się nie podobać.
Ale chodzi mi przede wszystkim o merytoryczną część - którą moim zdaniem trudno zanegować. Ty oczywiście(tarniak) skupiłeś się na fragmencie z którym łatwo można się nie zgodzić, bo wyraża on subiektywne zdanie autora - a który nie jest sednem sprawy.


Skoro poważne magazyny potwierdzają homoseksualizm wśród pingwinów to pokaż mi zdjęcie/film na którym będzie widać dwóch kopulujących ze sobą samców?
Nie ma, prawda?
W tym przypadku nie chodzi o homoseksualne upodobania pingwinów tylko opiekę nad jajem do którego popycha tych samców INSTYNKT(coś czym kierują się zwierzęta - nie ludzie. Chyba, że u homoseksualistów jest inaczej?). Kierowane instynktem zwierzęta w określonych porach cyklu życia zajmują się określonymi czynnościami - takimi jak opieka nad jajem/młodymi.
Posługiwanie się przez środowisko gejów i lesbijek przykładem pingwinów z zoo świadczy o desperacji tego środowiska by wmówić reszcie społeczeństwa, że to czego żądają jest normalne - podczas gdy to normalne nie jest!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #764 dnia: Listopada 21, 2008, 09:59:52 am »
Czytalem gdzies w czelusciach internetu, ze homoseksualizm jest dosc powszechnym zjawiskiem wsrod zwierzat, pingwiny nie sa wyjatkiem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #765 dnia: Listopada 21, 2008, 10:17:01 am »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #766 dnia: Listopada 21, 2008, 10:30:01 am »
daleko nie szukac:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_u_zwierz%C4%85t



I ciekawe co teraz na to A-n i reszta ?!

Cytuj
Wśród szympansów bonobo zaobserwowano najwyższą wśród zwierząt częstotliwość zachowań homoseksualnych (75% wszystkich seksualnych zachowań). Gatunek ten klasyfikuje się jako całkowicie biseksualny.

Homoseksualne zachowania zwierząt ? zachowania zwierząt wobec osobników tej samej płci, które zazwyczaj są typowe dla par różnopłciowych tego gatunku. Zachowania te obejmują czynności seksualne, takie jak kopulacja lub wzajemna masturbacja, oraz związane z łączeniem się w pary lub wspólną opieką nad potomstwem. Występują szczególnie często u gatunków żyjących w społecznościach np. u ptaków morskich i ssaków, w tym także wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów. Odnotowano je do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich. Według naukowców np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne bywają częstsze od heteroseksualnych.

A wszak szympansom nie daleko do czlowieka!
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2008, 10:33:37 am wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #767 dnia: Listopada 21, 2008, 10:44:42 am »
Więc idź się cwelić z kolegami, skoro to takie naturalne  :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #768 dnia: Listopada 21, 2008, 10:50:43 am »
Więc idź się cwelić z kolegami, skoro to takie naturalne  :?

Wyczerpujaca odpowiedz, a twoja argumentacja poprostu powala.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #769 dnia: Listopada 21, 2008, 11:04:22 am »
cytaty z linka, który podał s00s

Cytuj
Przy wyciąganiu wniosków z obserwacji zachowań zwierząt należy być ostrożnym, ponieważ pewne zachowania np. wyglądające jak kopulacja dwóch samców, bardzo często nie wynikają z pociągu seksualnego do osobników tej samej płci, lecz są zachowaniami rytualnymi o różnym podłożu społecznym.

Cytuj
Część z takich zachowań można wyjaśnić jako celowe zmaksymalizowanie skuteczności reprodukcji

Cytuj
naukowcy mają niewiele informacji dotyczących genetycznego podłoża homoseksualizmu u jakiegokolwiek gatunku, łącznie z Homo sapiens. W przypadku ludzi wiązanie orientacji seksualnej ze szczególna sekwencją genetyczną wewnątrz chromosomu Xq28 okazało się niejednoznaczne

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #770 dnia: Listopada 21, 2008, 11:19:44 am »
no wiadomo, że to nic uberpewnego. w tej chwili nie wiadomo jakie podłoże ma homoseksualizm i dlatego jakiekolwiek negowanie, piętnowanie czy co tam jeszcze jest przejawem ciemnoty i głupoty.

btw. znalazłem w sieci też informacje o pingwinach masujących się fiutami itp., ale tego już nie wrzuciłem bo źródło było typu "amerykańscy naukowcy". :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #771 dnia: Listopada 21, 2008, 17:02:12 pm »
Cytuj
Skoro poważne magazyny potwierdzają homoseksualizm wśród pingwinów to pokaż mi zdjęcie/film na którym będzie widać dwóch kopulujących ze sobą samców?
Cholera, wyjdź na podwórku, to zobaczysz czasem psy, które najwyraźniej nie wytrzymały napięcia.

Znowu zresztą stwierdziłeś, że ja neguję to co napisał Pan (z którym ponoć nie da się nie zgodzić) od głupiej agitki, za to na mój link odpowiadasz: "zdjęć nie ma". Skoro nie ma dowodu to co ten Pan skomentował? Nieistniejącą zaszłość? Znaczy, że ma ze sobą spory problem.
: Listopad 21, 2008, 16:59:58 pm
Więc idź się cwelić z kolegami, skoro to takie naturalne  :?
Jeszcze jeden taki tekst i będzie drugie ostrzeżenie (w efekcie ban). Z drugiej strony jeśli rozmowa przybiera taki obrót, to ja już podziękuję.  :???:

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #772 dnia: Listopada 21, 2008, 17:04:05 pm »
Więc idź się cwelić z kolegami, skoro to takie naturalne  :?
:shock:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #773 dnia: Listopada 21, 2008, 17:09:52 pm »
Jeszcze jeden taki tekst i będzie drugie ostrzeżenie (w efekcie ban). Z drugiej strony jeśli rozmowa przybiera taki obrót, to ja już podziękuję.  :???:

Sorry, ale na zaczepki w stylu "I ciekawe co teraz na to..." inaczej reagować nie zamierzam.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #774 dnia: Listopada 21, 2008, 17:11:22 pm »
Zareaguj jeszcze raz to sobie odpoczniesz. Sorry, takie hasło to z biedą w Worze przejdzie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #775 dnia: Listopada 21, 2008, 17:38:36 pm »
Ok, w takim razie za niefortunny dobór słów przepraszam, ale do aktywnego promowania homoseksualizmu przez jego zwolenników mimo wszystko gorąco zachęcam.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #776 dnia: Grudnia 03, 2008, 15:36:57 pm »
Ok, w takim razie za niefortunny dobór słów przepraszam, ale do aktywnego promowania homoseksualizmu przez jego zwolenników mimo wszystko gorąco zachęcam.

Ze ktos nie pluje bez przerwy na homoseksualistow, ze nie obraza ich na kazdym kroku nie znaczy, ze sam ma sklonnosci homoseksualne. Nie mam problemow z okresleniem swojej orientacji, do dzis smieje sie z geja ktory za mna poganl do lazienki w pewnym pubie i nazywal mnie "sexy beast" :) - fakt faktem tamtego wieczoru sie troche przerazilem ale to pewnie dlatego, ze wypilem troche :). Ale nie widze nic zlego w poszanowaniu wartosci innych, tym bardziej, ze nie naruszaja one mojego obrazu swiata.
: Listopad 21, 2008, 17:55:55 pm
Przypuszczam, ze ten artykul moze troszke rozkrecic dyskusje w tym temacie:

Cytuj
Duchowy Holocaust

?Wyobraźmy sobie, że z USA zostają nagle wypędzeni wszyscy imigranci z Polski. Nie z Irlandii czy z Meksyku, a jedynie z Polski. I jedynie dlatego, że noszą polskie nazwiska albo że ktoś odkrył, iż pod nazwiskiem Mlynar naprawdę kryje się Młynarz. To właśnie zrobiono w Polsce w 1968 roku wobec obywateli polskich o korzeniach żydowskich?.

....

http://www.polishexpress.co.uk/art,duchowy_holocaust,3227.html
: Grudzień 02, 2008, 13:06:51 pm
Cytuj
Lublin: rasiści zaatakowali Mulata w internecie

Lubelska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie znieważenia 16-latka z powodu jego przynależności rasowej. Wpis dotyczący chłopca, który jest Mulatem, wraz z jego zdjęciem znalazł się na stronie internetowej z treściami rasistowskimi.
- Nieznany sprawca bądź sprawcy, 22 listopada tego roku, bez zgody 16-letniego mieszkańca Lublina, umieścili na stronie internetowej jego zdjęcie wraz z danymi personalnymi. Strona ta zawiera treści, które można określić jako treści o podłożu rasistowskim - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska.

Jak dodała rzeczniczka, obok zdjęcia znalazły się treści, które wskazywały na to, że 16-latek może być w jakiś sposób znieważony z powodu jego przynależności rasowej. Umieszczono tam m.in. wpisy: "Jeżeli rozpoznasz którąś osobę na zdjęciu, a znasz jej adres, miejsce lub tablice rejestracyjne samochodu, daj znać na naszego e- maila" oraz "Pamiętaj miejsca, twarze zdrajców, rasę. Oni wszyscy zapłacą za swoje zbrodnie". Ponadto wpisano informację, że 16- latek ma dwie siostry, też mulatki.

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożyła matka chłopca. Przesłuchany 16-latek powiedział śledczym, że o umieszczeniu swojego zdjęcia na stronie dowiedział się z e-maila, który otrzymał wraz z linkiem do strony.

Prokuratura i policja szuka sprawców wpisu, ustala też, na jakim serwerze mieści się strona internetowa. - Będzie też badany aspekt, czy nie mamy do czynienia z groźbami karalnymi - zaznaczyła Syk- Jankowska.

Za znieważenie osoby ze względu na jej przynależność rasową grozi kara do trzech lat więzienia.

http://wiadomosci.onet.pl/1873802,11,lublin_rasisci_zaatakowali_mulata_w_internecie,item.html

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #777 dnia: Grudnia 03, 2008, 17:04:40 pm »
Ojej, na redwatchu chcą zabijać nawet dzieci z 1 klasy liceum, za to, że czyszczą ze swoją nauczycielką groby Żydowskie... O bazie danych 17-letnich anarchistów, nie wspominam.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #778 dnia: Grudnia 03, 2008, 19:42:27 pm »
ciipy bez dziewczyn i kolegów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #779 dnia: Grudnia 07, 2008, 10:05:01 am »
Cytuj
Australijczycy chcą mieć trzecią płeć

W paszportach i na prawach jazdy części Australijczyków pojawić się może niedługo wpis o odmiennej, od znanych nam, płci właściciela. "Interpłeć", czyli coś pomiędzy kobietą i mężczyzną. Dąży do tego rządowa Komisja Praw Człowieka i Równych Szans - podaje serwis dziennik.pl.

W rozsyłanych przez komisję broszurach "Sex Files - prawne uznanie płci: proponowana reforma" komisja wnioskuje o uznanie dodatkowej płci, z którą utożsamiają się transseksualiści.

- Osoby które nie mogą lub nie identyfikują się jako mężczyzna lub jako kobieta mogłyby wybrać interpłeć i umieścić taki opis na akcie urodzenia i innych dokumentach - można przeczytać w ulotce.

Niektóre organizacje skupiające mniejszości seksualne oczekuję, że reforma pójdzie jeszcze dalej i pojawi się rubryka "inne", dla tych, których "płeć nieustannie się zmienia".

http://wiadomosci.onet.pl/1876166,12,item.html

Fajnie, co nie?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #780 dnia: Grudnia 07, 2008, 10:09:43 am »
Cytuj
Niektóre organizacje skupiające mniejszości seksualne oczekuję, że reforma pójdzie jeszcze dalej i pojawi się rubryka "inne", dla tych, których "płeć nieustannie się zmienia".

Niedługo ktoś wymyśli, że czuje się zwierzęciem - np. suką i też wpiszą mu to w paszport?
Świat zwariował...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #781 dnia: Grudnia 07, 2008, 12:35:51 pm »
Cytuj
Australijczycy chcą mieć trzecią płeć

W paszportach i na prawach jazdy części Australijczyków pojawić się może niedługo wpis o odmiennej, od znanych nam, płci właściciela. "Interpłeć", czyli coś pomiędzy kobietą i mężczyzną. Dąży do tego rządowa Komisja Praw Człowieka i Równych Szans - podaje serwis dziennik.pl.

W rozsyłanych przez komisję broszurach "Sex Files - prawne uznanie płci: proponowana reforma" komisja wnioskuje o uznanie dodatkowej płci, z którą utożsamiają się transseksualiści.

- Osoby które nie mogą lub nie identyfikują się jako mężczyzna lub jako kobieta mogłyby wybrać interpłeć i umieścić taki opis na akcie urodzenia i innych dokumentach - można przeczytać w ulotce.

Niektóre organizacje skupiające mniejszości seksualne oczekuję, że reforma pójdzie jeszcze dalej i pojawi się rubryka "inne", dla tych, których "płeć nieustannie się zmienia".

http://wiadomosci.onet.pl/1876166,12,item.html

Fajnie, co nie?
b. fajne, przyjmując kogoś do pracy od razu będzie się wiedzieć, kogo unikać :lol:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #782 dnia: Grudnia 07, 2008, 19:39:37 pm »
No co ty. To potem WSZYSCY, nawet największe tumany nienadające się do danej pracy zupełnie, będą krzyczały, że to jawna dyskryminacja. Dojdzie do tego, że będzie trzeba każdego z INNĄ płcią przyjmować, bo inaczej szef będzie ukamienowany. Jeaaaa.

Niektórzy mający problemy czarni czy żółci (biali też czasem), a przede wszystkim kobiety tak robią. Jeszcze najlepiej dorzucić, że szef proponował seks za pracę.

---
Racja, ale "seks za pracę" też się broni. Proponował seks (ODBYCIE STOSUNKU) za (w zamian za) pracę. "Dawaj seks, a w zamian masz pracę."
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2008, 19:52:54 pm wysłana przez setezer »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #783 dnia: Grudnia 07, 2008, 19:46:04 pm »
Jeszcze najlepiej dorzucić, że szef proponował seks za pracę.

Lol - chyba pracę za seks?? 8)

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #784 dnia: Grudnia 07, 2008, 19:54:50 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol:
: Grudzień 07, 2008, 18:49:22 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #785 dnia: Grudnia 07, 2008, 19:59:07 pm »
Racja, ale "seks za pracę" też się broni. Proponował seks (ODBYCIE STOSUNKU) za (w zamian za) pracę. "Dawaj seks, a w zamian masz pracę."
Czy seks można dać?

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #786 dnia: Grudnia 07, 2008, 20:00:46 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #787 dnia: Grudnia 07, 2008, 20:09:21 pm »
Nie jaraj się tak spoilerami.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #788 dnia: Grudnia 07, 2008, 20:09:54 pm »
Nie spamujcie, bo dzisiaj poszły 2 kropki, a wieczór się dopiero zaczyna.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #790 dnia: Grudnia 08, 2008, 17:33:46 pm »
E tam, wolność słowa, a że gość jest obwiesiem i frajerem, to inna sprawa. Brytyjski burak i tyle, ale nie ma co się takim przejmować.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #791 dnia: Grudnia 08, 2008, 17:50:19 pm »
E tam, wolność słowa, a że gość jest obwiesiem i frajerem, to inna sprawa. Brytyjski burak i tyle, ale nie ma co się takim przejmować.

Ale skargi juz ostro leca :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #792 dnia: Grudnia 09, 2008, 19:57:16 pm »
Heh... Życzę kolesiowi, żeby na swojej drodze spotkał kilku Polaków - niech zrozumie, że po mordzie również pierzemy całkiem dobrze.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #793 dnia: Grudnia 09, 2008, 20:27:01 pm »
Mam jednak nadzieję, że żaden Polak go nie najebie. Konsekwencje czegoś takiego byłyby niewygodne.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #794 dnia: Grudnia 18, 2008, 19:44:48 pm »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #795 dnia: Stycznia 04, 2009, 21:40:21 pm »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #796 dnia: Stycznia 04, 2009, 21:51:01 pm »
Ciekawy artykuł.

Faktem jest, że najbardziej "tolerancyjni" względem czarnych są ci, którzy nie mieli z nimi właściwie do czynienia i "tak przecież wypada", więc ich kochają.

Podoba mi się szczególnie jedno zdanie :
"Mogliby nawet być sobie czarni, bo kolor skóry w rasizmie jest najmniejszym problemem, ale oni mają czarne usposobienie, czarną dusze. To jest najważniejsze."
Cholernie prawdziwe.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #797 dnia: Stycznia 05, 2009, 00:08:35 am »
W każdym razie ten artykuł jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że największymi rasistami są właśnie czarni. Z ty, że tutaj poruszono inny, nieznany mi dotychczas aspekt tego zjawiska.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #798 dnia: Stycznia 05, 2009, 07:32:12 am »
Nie wykluczacie przy tym, że jest mnóstwo świetnych, MYJĄCYCH SIĘ (to najważniejsze?) czarnych? Bo białych nie myjących się też jest sporo, nawet w tak wysoko rozwiniętym kraju jak Polska. A że czarni to rasiści, cóż, niektórzy są przeczuleni na rasizm wobec nich, jakieś chore fobie, zależy na kogo się trafi.

Nawet jeśli procentowo więcej czarnych to źli, brudni, chamscy ludzie, to przecież zawsze jest ta mniejszość i zanim im się przylepi łatkę może warto im dać szansę?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #799 dnia: Stycznia 05, 2009, 10:35:11 am »
Ano, wśród talibów też są pewnie świetni ludzie, którzy nie chcą wysadzac innych.
Problem w tym, że ta większośc zapracowała na opinię całości.