Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1320 dnia: Października 01, 2009, 23:09:31 pm »
Nie wiem, czy homoseksualizm to choroba, czy nie.
Fakt, można powiedzieć, że jest to wbrew naturze (chociaż wśród zwierząt homoseksualizm też występuje), gdyż nie wpływa na zwiększanie się społeczeństwa; ale prawda jest taka, że na tej samej zasadzie można by powiedzieć, że uprawianie seksu dla zabawy (co również nie prowadzi do poczęcia dzieci, przynajmniej w 99% :P) czy decyzja zostania tzw. singlem (karierowicz bez rodziny) to również "choroba" i wbrew naturze.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1321 dnia: Października 02, 2009, 00:51:35 am »
(chociaż wśród zwierząt homoseksualizm też występuje),



Tyle (+plus przykład "homo" pingwinow) mam na ten temat do powiedzenia  :lol:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1322 dnia: Października 02, 2009, 07:35:14 am »
(chociaż wśród zwierząt homoseksualizm też występuje),



Tyle (+plus przykład "homo" pingwinow) mam na ten temat do powiedzenia  :lol:

Kocham ten skecz :lol:

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1323 dnia: Października 02, 2009, 20:30:12 pm »
Cytuj
wbrew ludzkiemu rozumowaniu,
W jakim stopniu jest wbrew ludzkiemu rozumowaniu? Co to w ogóle do cholery ma znaczyc?



napisałem to na swój własny sposób, jesli ci się to nie podoba to is your problem. ;p
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2009, 21:20:58 pm wysłana przez mateo »

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1324 dnia: Października 03, 2009, 14:29:14 pm »
Raczej your problem to jest, ponieważ nobody nie know o co chodzi.

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1325 dnia: Października 03, 2009, 15:29:21 pm »
szukasz dziury w całym svon ;p

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1326 dnia: Października 03, 2009, 16:02:29 pm »
Pojechałeś mateo. To jest jak najbardziej Twój problem, bo jaki ma sens wypowiadanie się na forum bez zamiaru dotarcia do innych ? Już lepiej pisać pamiętnik w takim wypadku :P

Czy homoseksualizm jest przeciwny naturze ? Nie. Ponieważ to natura w jakiś sposób stworzyła takie czy inne skłonności, nad którymi nie mamy panowania. A twierdzenie, że homo jest chorobą (tak bardzo szerzone przez kościół) jest kretyństwem do potęgi n-tej. Zresztą, najpierw trzeba by zastanowić się, czym jest choroba ? Stanem odbiegającym od normy, czymś nienaturalnym ? Jeśli ktoś twierdzi, że choroby są nienaturalne, to niech weźmie do ręki książkę do biologii i poczyta co nieco. 
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1327 dnia: Października 03, 2009, 16:18:52 pm »
'to jest wbrew naturze' takie jest moje zdanie ciężko to zrozumieć?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1328 dnia: Października 03, 2009, 16:21:46 pm »
Ja piję do tego ;p
napisałem to na swój własny sposób, jesli ci się to nie podoba to is your problem. ;p
PSN ID: WojtqGO

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1329 dnia: Października 03, 2009, 16:26:26 pm »
Wojtek, dla mnie choroba to stan, w którym człowiek nie funkcjonuje tak jak powinien. Tylko taką definicję znam i idelanie pasuje to do homosiów.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1330 dnia: Października 03, 2009, 16:33:03 pm »
Przyznaję Ci rację, bo faktycznie choroba powoduje zaburzenie pewnego ładu działania, ale jest czymś naturalnym. Zresztą, tak na dobrą sprawę, żadnego zachowania ludzkiego nie określiłbym mianem nienaturalnego, ponieważ wszystko, co robimy wynika z naszych skłonności do takich, a nie innych zachowań - nie można przeskoczyć natury i zrobić czegoś nadnaturalnego, czyż nie ?
PSN ID: WojtqGO

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1331 dnia: Października 03, 2009, 16:35:59 pm »
To fakt. Ale myślę, że w takiej dyskusji słowo 'nienaturalne' bardziej odnosi się do czegoś co jest nietypowe, niepopularne, w jakiś sposób odbiega od norm które znamy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1332 dnia: Października 03, 2009, 16:42:54 pm »
Każde stwierdzenie, że homoseksualizm należy akceptować, ponieważ jest normalny i naturalny dlatego, że natura tak danego człowieka stworzyła, można natychmiast obalić, podstawiając ten sam argument pod pedofilów, dendrofilów i innych wykolejeńców z nieprawidłowo ukierunkowanym popędem seksualnym.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1333 dnia: Października 03, 2009, 17:26:54 pm »
dla mnie homoseksualizm należy akceptować bo nie robi nikomu krzywdy (mnie przynajmniej dupa od tego nie boli), z pedofilami to już nie jest tak różowo.
co innego gdy dochodzi do nachalnej jazdy w mediach, czy adopcji dzieci. wszędzie są jakieś granice.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1334 dnia: Października 03, 2009, 17:29:32 pm »
Każde stwierdzenie, że homoseksualizm należy akceptować, ponieważ jest normalny i naturalny dlatego, że natura tak danego człowieka stworzyła, można natychmiast obalić, podstawiając ten sam argument pod pedofilów, dendrofilów i innych wykolejeńców z nieprawidłowo ukierunkowanym popędem seksualnym.

Oni teraz bawią się w semantykę a nie rozmawiają o akceptowaniu, więc jak już się wcinasz w rozmowe i od razu nie na temat to lepiej idź pokrzycz na balkon. A co do tego co mówisz zasadnicza różnica między homoseksualistą a pedofilem polega na tym, że homoseksualista nie wyrządza nikomu krzywdy(no chyba że jakiś Cie napastował co naprawdę WIELE by tłumaczyło)a pedofil owszem. Co do dendrofilów ciężko powiedzieć ale jakby nie patrzeć drzewa nie wyrażają zgody na seks ze sobą więc chyba można ich traktować jako gwałcicieli. Co na to greenpeace? Co na to papież?

W sumie wiem że wiki to gówno ale jak już się tak dup**ycie z tą chorobą:

"Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czujemy się źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów."

Z tego co mi wiadomo większość homoseksualistów nie czuje się źle z powodu swojej orientacji, więc to chyba obalałoby definicję choroby.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2009, 17:32:08 pm wysłana przez Wuher »

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1335 dnia: Października 03, 2009, 17:57:44 pm »
Chyba nie. Zapytaj dziecko chore na autyzm czy czuje się źle. Albo schizofrenika. Obydwa przypadki to choroby, które jednak nie powodują złego samopoczucia.

W ogóle z dupy ta definicja bo jest naprawdę mnóstwo chorób, zaczynając od somatycznych na psychicznych kończąc, które mając nie odczuwa się bólu, itepe.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1336 dnia: Października 03, 2009, 18:08:45 pm »
Chyba nie. Zapytaj dziecko chore na autyzm czy czuje się źle. Albo schizofrenika. Obydwa przypadki to choroby, które jednak nie powodują złego samopoczucia.

W ogóle z dupy ta definicja bo jest naprawdę mnóstwo chorób, zaczynając od somatycznych na psychicznych kończąc, które mając nie odczuwa się bólu, itepe.

Dlatego mówie że wiki to gówno, tak sobie tylko rzuciłem. Ale kontrprzykłady dałeś jakieś dziwne bo dziecka z autyzmem nie zapytasz czy mu z tym źle, natomiast co do schizofremików to wydaje mi się, że oni na pewno nie czują się dobrze. Ale tak mi się tylko wydaje więc muszę zasięgnąć opinii. Ciekawa sprawa w sumie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1337 dnia: Października 03, 2009, 18:09:43 pm »
Fakt, to że nie "czujemy się źle", nie znaczy że nie jesteśmy chorzy.
Dlatego tak niebezpieczne są choroby bez widocznych objawów przez dłuższy czas.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1338 dnia: Października 03, 2009, 18:39:52 pm »
A co do tego co mówisz zasadnicza różnica między homoseksualistą a pedofilem polega na tym, że homoseksualista nie wyrządza nikomu krzywdy...

W postępowej Europie pedofile rejestrują partie polityczne i walczą o swoje prawa. Jeszcze kilkadziesiąt lat pompowania motłochu propagandą pozytywnej pedofilii, a tobie podobni dojdą do wniosku, że przecież 40-latek bzykający 12-latkę (albo 12-latka) również nie wyrządza krzywdy.

Zresztą całkiem niedawno mogliśmy podziwiać pokaz znanych i szanowanych (Zanussi, Stalińska), mówiących o 13-letnich prostytutkach, które same pchają się do łóżek starszych facetów. Nie będę specjalnie zdziwiony, jeśli któregoś pięknego dnia trafię na forum na jakiegoś "wuhera" walczącego o tolerancję i akceptację dla pedofilów. I to raczej prędzej niż później...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1339 dnia: Października 03, 2009, 18:48:58 pm »
no akurat ciężko wyrokować w sprawie Polańskiego skoro sama wtajemniczona wybaczyła ten ''gwałt'' . Co nie zmienia sytuacji ,że powinien być sądzony jak zwykły śmiertelnik .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1340 dnia: Października 03, 2009, 18:51:34 pm »
Wybaczyła (pewnie kasy od niego i tak juz dostała sporo), co nie zmienia faktu że seks z 13-latką nie jest ok.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1341 dnia: Października 03, 2009, 18:58:45 pm »
w Holandii seks z 12 latką jest już na legalu . Tylko patrzeć jak te nowoczesne obyczaje przywędrują do naszego kraju .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1342 dnia: Października 03, 2009, 19:02:15 pm »
Abstrahując od samej sytuacji - niektóre komentarze poparcia dla Polańskiego są skandaliczne, ale pokazują, jak daleko w obronie pedofila można się posunąć nawet dzisiaj i to w tak konserwatywnym kraju jak nasz.

w Holandii seks z 12 latką jest już na legalu

To nie przeszło. Jeszcze. Chyba...

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1343 dnia: Października 03, 2009, 19:03:26 pm »
I należy robić wszystko żeby u nas nie przeszło.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1344 dnia: Października 03, 2009, 19:07:20 pm »
I należy robić wszystko żeby u nas nie przeszło.
to działa na zasadzie kuli śnieżnej . Gdy dasz troche luzu lewicowym ugrupowaniom i ich szczytnym ideom to raczej nie poprzestaną tylko na powszechnej akceptacji . Kiedyś takei pojęcia jak Homoseksualizm nie miały racji w świadomości przeciętnego zjadacza chleba . Teraz ludzie z tym skrzywieniem seksualnym ubiegają się o swoje (?) .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1345 dnia: Października 03, 2009, 19:24:08 pm »
Z twoim powyższym postem jay jay'u zgadzam sie w 100%.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1346 dnia: Października 03, 2009, 19:27:30 pm »
to niestety działa w dwie strony :/

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1347 dnia: Października 03, 2009, 22:34:34 pm »
Cytuj
Warszawa 30.09.2009

Do:

Seweryn Blumsztajn

Gazeta Wyborcza

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

Szanowny Panie redaktorze,

Myśleliśmy, że szeroko opisywana i komentowana ?sprawa Polańskiego? wyczerpała już limit publicznych samobójstw, ?strzałów w stopę?, głupot i zwykłej hipokryzji. Wypowiedzi m. in. takich osób, jak Pan Zanussi, Pani Korwin-Piotrowska, czy Pani Stalińska wprawiły nas w zdumienie lub wywołały uczucie żenady i niesmaku.

Jednak Pański tekst zamieszczony na portalu Wyborcza.pl osiągnął Himalaje wszelkiego zakłamania (http://wyborcza.pl/1,75248,7093662,O_pokore_wobec_talentu_apeluje.html).

Zwłaszcza zdanie "Apeluję tylko o pokorę wobec wielkiego talentu. To dar, wobec którego jesteśmy bezradni w naszych sądach moralnych..." wywołało w nas odrazę, ale i zrodziło pytania.

Jeżeli talent tłumaczy wszystko i usprawiedliwia moralne zezwierzęcenie to czy każdy, kogo choć trochę ?Bóg pogłaskał po głowie?, może śmiało iść w tany z moralną degrengoladą?

Napisał Pan, że Pan Polański to talent wybitny, więc możemy mu odpuścić za seks z 13-latką i ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości. A co można wybaczyć zatem talentom mniej wybitnym? Czy jest Pan gotów - prosimy - na opracowanie swoistej tabeli lub funkcji, wykresu, skali, które pokazywałyby (nomen omen) stosunek talentu do występków, przestępstw i zwykłego chamstwa, które talent ów (czy tez jego poziom) by tłumaczył i usprawiedliwiał?

Sami zajmujemy się poniekąd sztuką, ale nadal nie wiemy, jaki jest poziom naszego talentu - i co, w związku z tym, wolno robić bezkarnie nam, artystom niższej rangi? Co Pan na to: amnestia za udział w bójce po wydaniu trzeciej płyty, a po jedenastej - amnestia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym?

Dlatego chcielibyśmy zaproponować Pana kandydaturę na szefa Głównego Urzędu Kontroli Talentów. Określałby Pan wtedy z urzędu, kto ile znaczy i co kto może.

Może wykaże się Pan na tym stanowisku talentem?

Leszek ?Eldoka? Kaźmierczak, raper, 10 wydanych albumów (jakiego kalibru to talent?)

Karol ?Pjus? Nowakowski, raper, 2 wydane albumy (a ten?)

Eldo!  :-D Do myślenia dał obrońcom pedofilii z Wyborczej. Konkretnie, stanowczo ale z humorem.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1348 dnia: Października 04, 2009, 00:04:11 am »
Najbardziej pociskowy imho wywód dał K. Kutz, który potępienie wobec czynu Polańskiego wyrażane w Polsce uznał za przejaw antysemityzmu.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2009, 03:31:51 am wysłana przez Leenk »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1349 dnia: Października 04, 2009, 10:24:06 am »
Nie bardzo rozumiem co tolerancja wobec homoseksualistów ma wspólnego z pedofilami bo gadka z kulą śnieżną i tymi lewicowymi ugrupowaniami troche do mnie nie trafia, ale jeżeli macie obawy że tak będzie to ładnie z wami :lol:

Iras, nie rozpędzaj się z sugerowaniem mi co ja i "mnie podobnie" uważamy bądź będziemy uważać za sluszne, tym bardziej jeżeli o pedofilie bo za bardzo sobie poczynasz w tych swoich wywodach(w ogóle skąd się ku*wa wziął pomysł żeby ludzi popierających homoseksualizm wrzucać do jednego worka z ludźmi popierającymi pedofilię przecież to jest jakaś zas*ana demagogia). Mogę Ci tu i teraz zagwarantować że pedofilii nigdy nie będe popierał(za chwile pewnie usłyszę że to przejaw mojego zakłamiania bo nie jestem wobec nich tolerancyjny :lol:), z jednego bardzo trywialnego powodu. Mam mózg. I korzystam. I całkiem sporo przedstawicieli "lewicowych ugrupowań" też(w przeciwieństwie do konserwatystów :lol:) Dlatego scenariusz kuli śnieżnej kojarzy mi się z półnagim brodatym gościem ganiającym po mieście i krzyczącym "KONIEC JEST BLISKI"

Co do polańskiego nie przyłączam się ani do nagonki na tego człowieka, bo uważam że ściganie kogoś za coś co bylo 30 lat temu jest delikatnie mówiąc bzdurą jeśli ten gość nie jest Hitlerem, ani nie przyłączam się do tej jego śmiesznej obrony bo dup**enie 13-tek jest przegięciem. I w dupie mam czy ten gość jest Polańskim, Kurosawą czy Tarantino(chociaż tak szczerze to Lucasowi bym chyba wybaczył :lol:) Chciałem tylko zauważyć, że ludzie którzy go bronią nie robią tego dlatego, że należą do "lewicowych ugrupowań" i robią to tylko i wyłącznie z prywatnych pobudek.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2009, 10:31:49 am wysłana przez Wuher »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1350 dnia: Października 04, 2009, 10:47:41 am »
Homoseksualizm to prominentny przykład upadku obyczajów we współczesnym świecie . Nikt mi nie powie ze paradowanie z gołymi dupami na ulicach na oczach rodzin z małymi dzieci jest normalne . A te stopniowe tolerowanie różnych odchyleń w telewizji (promocja gejostwa w młodzieżowych programach MTV , cool !)dopinanie łatek wszlekim jednostkom , które mają czelność skrytykować działalność homosiów jest od razu kojarzony z dziwną definicją -homofobia. Tak jakby ktoś krytykował Pis w temacie o polityce i nazwał go ...liberałem :lol:(a takie okreslenia nierzadko można spotkać w telewziji). Żyjemy w przedziwnych czasach gdzie prawdziwe słowa jak równość i braterstwo wypiera się slangiem różnych celebrities jak tolerancja i fobia . Strach to słowo clue w całej rozgrywce między jednym a drugim obozem światopoglądowym . To on najbardziej przemawia do świadomości ludzkiej .To na początku nowego tysiąclecia działania polityków opierały sie przede wszystkim na BEZPIECZENSTWIE społeczeństwa . Owe bezpieczestwo w rozumieniu gadajacych głów z tv polegalo na inwazjii Iraku oraz Afganistanu oraz powiedzeniu sakramentalnemu TAK Unii Europejskiej .
To postępujący rozkład społecznej świadomości między tym co złe , dobre i akceptowalne . Powoli małymi kroczkami dojdziemy do sytuacji gdzie kopulująca staruszka ze swoim pieskeim w jakimś reality show nikogo nie zszokuje , ba wzbudzi nasz sardoniczny uśmiech na twarzy . Wraz z nastaniem ery internetu jest swiadkami coraz to nowych rewelacji , które wprowadzają nasze sumienie w głęboki letarg . Bo torpedowany miliony zdjec i filmow zdrowo myślacy człowiek nie zgodzi sie na takie celebracje moralnej brzydoty . Ale z czasem ...kto wie . Wszak milion razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1351 dnia: Października 04, 2009, 11:04:38 am »
Homoseksualizm to prominentny przykład upadku obyczajów we współczesnym świecie . 
We współczesnym świecie ? Geje nie są wytworem XX, czy nawet XIX wieku. Od zarania dziejów żyły sobie takie odchylone przez naturę osobniki i żyć będą. Może problemy ich nie były tak nagłaśniane jak w dzisiejszych czasach (charakteryzujących się nagłaśnianiem wszystkiego), ale zawsze byli oni obecni. A stawianie na równi homoseksualizmu z pedofilią jest co najmniej przegięte, gdyż zasadniczą różnicą pomiędzy tymi dwoma orientacjami jest to, że w pierwszym przypadku dwie osoby łączą się w parę świadomie i dobrowolnie, gdzie w drugim przypadku jedna strona ewidentnie wyrządza krzywdę drugiej, i jest to najważniejszy powód do tępienia tego typu skłonności.
PSN ID: WojtqGO

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1352 dnia: Października 04, 2009, 12:14:08 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/2043426,12,item.html

co by trochę oliwy do ognia dolać :)

o mein!
nie dość że gej, to jeszcze Żyd i do tego niewierzący (myślałem, że takie rzeczy to tylko na awatarach o_O).

http://gala.onet.pl/0,1574008,1,1,michal_pirog,wywiady.html

ps. Jak jest w SLD to ja wysiadam:P

http://www.pitbul.pl/pitbul-gryzie/pirog-wesprze-lewice  8-)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1353 dnia: Października 04, 2009, 12:17:45 pm »
lol

ja wysiadam :D

mateo

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1354 dnia: Października 04, 2009, 12:39:03 pm »
Homoseksualizmu nie toleruje, ale co sądzicie o eutanazji? Jesteście za czy przeciw?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1355 dnia: Października 04, 2009, 12:48:25 pm »
Oho, to się zacznie :lol:

Jako że nie wierzę w bujdy w stylu "bóg dał nam życie, tylko on może je odbierać" jestem po stokroć na tak, jeśli dla człowieka nie ma nadziei i swoje ostatnie dni ma spędzać na oczekiwaniu na kolejne dawki morfiny, żeby z bólu nie postradać resztek zmysłów.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1356 dnia: Października 04, 2009, 13:20:00 pm »
Testament życia, czy jakkolwiek to nazwać jest tutaj jedynym słusznym rozwiązaniem i nie mam nic w tej kwestii do dodania.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1357 dnia: Października 04, 2009, 13:28:41 pm »
Odnośnie tolerancji zgadzam się Jay Jay'em ogólnie rzecz biorąc- prawdą IMO jest tzw. efekt "kuli śnieżnej" (dajmy im palec, będą chcieli całą rękę), dlatego tak ważne jest nie zaczynać dawac im przywilejów (jak wspólne rozliczanie się z podatku- no litości), bo następnym krokiem będzie adopcja dzieci.

Osobiście nic do gejów nie mam, ale wkurza kiedy propagują swoją orientację- to już nie jest ok.


Odnośnie eutanazji- jestem bardzo za, tym bardziej że wierzę w Boga, więc jestem zdania że jeśli człowiek godnie i z dumą żył całe swoje życie, to ma prawo i godnie odejść z tego świata.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1358 dnia: Października 04, 2009, 13:29:49 pm »


Tolerancja młodzieży polskiej....
Albo ma wśród znajomych samych nazistów.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1359 dnia: Października 04, 2009, 13:30:11 pm »
Eutanazja ? Jestem za. Każda osoba powinna móc robić ze sobą co jej się tylko podoba, pod warunkiem, że nie szkodzi swoim działaniem innym ludziom. Jeśli ktoś ma ochotę umrzeć, niech umiera, jego sprawa.
PSN ID: WojtqGO