Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1560 dnia: Listopada 03, 2009, 20:40:55 pm »
Nie wiem jaki procent, ale znam sporo osób, które wierzą i mają pojęcie o swojej wierze. Zresztą obrzędy to tylko taki przykład, najbardziej boli jak ktos wierzy a nie ma pojęcia czym jest wiara.

Idealny przykład dzisiejszego postrzegania wiary zapodał Soul hunter, który zapytał jak ma wierzyć w coś na co nie ma dowodów, pokrycia...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1561 dnia: Listopada 03, 2009, 20:41:54 pm »
Chwila, moment, ale dlaczego w kraju, w którym katolicy stanowią blisko 90% społeczeństwa, a krzyż stanowi element tożsamości narodowej, krzyże mają być zdejmowane? Może niedługo krzyże będą musiały zniknąć z dachów kościołów, bo powodują "szkody moralne" u przechodzących obok ateistów? A może w ogóle pozamykać kościoły? Tak pojmujecie tolerancję?

Z jednej strony akceptować homoseksualistów, ateistów, wyznawców innych religii, etc. i tolerować ich wybryki dopóki nie wyrządzają nam bezpośredniej krzywdy albo i dłużej, z drugiej wywalić ze szkół krzyże i zakazać używania słów mama/tata. Jeśli dalej będzie się dokopywać białym/hetero/katolikom, jednocześnie wynosząc na piedestał mniejszości, prędzej czy później co głośniejszym przedstawicielom tych mniejszości zacznie dziać się krzywda.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1562 dnia: Listopada 03, 2009, 21:14:09 pm »
w kwestii tolerancji polecam wszystkim Widmo Wolnosci Luisa Bunuela .
(sorki za dojczlandzki akcent)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1563 dnia: Listopada 03, 2009, 22:26:32 pm »
Nie wiem jaki procent, ale znam sporo osób, które wierzą i mają pojęcie o swojej wierze. Zresztą obrzędy to tylko taki przykład, najbardziej boli jak ktos wierzy a nie ma pojęcia czym jest wiara.

Idealny przykład dzisiejszego postrzegania wiary zapodał Soul hunter, który zapytał jak ma wierzyć w coś na co nie ma dowodów, pokrycia...

Czyli mam rozumieć że jestem głupi bo jestem realistą ? Bo nie potrafię uwierzyć w siedzącego w niebie Bozie ? Jestem prostym człowiekiem myślącym trzeźwo, to właśnie takie myślenie jakim kierujesz się Ty wyprowadziło religię na taki piedestał i dało takie przywileje. On nie rozumie więc zapewne jest glupi, jak można nie wierzyć w Jezusa, przecież Jezus to nasz zbawiciel, a później zostaje się napiętnowanym, to ten co nie chodzi do Kościoła. Na szczęście jest XXI i jest prawo wyboru, a religia powoli jak widać przestaje zyskiwać na wartości przynajmniej u młodych ludzi. Wiem, że to przez to też, że teraz tylko ganja i wpie**ol frajerom i nie ma miejsca na Jezusa. Zaufanie do Kościoła spada gdy widać co się dzieje, księża pedofile itd. Wiem, że założeniem wiary jest wierzenie w tego Boga nawet jeżeli go tam nie ma, ale mnie to nie jara.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2009, 22:39:40 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1564 dnia: Listopada 03, 2009, 22:43:38 pm »
Nie. Po prostu, najzwyczajniej w świecie, nie masz pojęcia co oznacza słowo wiara. I to nawet nie w jakims kontekście metafizycznym, ale tym najprostszym, semantycznym.


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1565 dnia: Listopada 03, 2009, 22:48:40 pm »
Wiem, że założeniem wiary jest wierzenie w tego Boga nawet jeżeli go tam nie ma, ale mnie to nie jara.

Czyli mam rozumieć, że to nie to ?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1566 dnia: Listopada 04, 2009, 02:03:36 am »
Nope, wiara to to, że wierzysz (w tym przypadku) w Boga, chociaż tak naprawdę nikt nie potrafi dać Ci 100% dowodów na to, że On naprawdę istnieje. Czyli może istnieć, może też nie istnieć - Ty tego nie wiesz, ale wierzysz, że istnieje.

(edit: jest późno w nocy i teraz dopiero zauważyłem, że praktycznie sens jest taki sam, co napisałeś powyżej ;/)

dlaczego w kraju, w którym katolicy stanowią blisko 90% społeczeństwa

Pytanie tylko, ilu z tych 90% jest tymi, że się tak wyrażę, prawdziwymi katolikami, a ilu jest po prostu ludźmi, którzy zostali w dzieciństwie ochrzczeni (bądź co bądź, nie wyrażając na to zgody), zostali zapisani w księgach Kościoła jako katolicy, a potem mieli wszystko w dupie i tak naprawdę nie wierzą, nie chodzą do kościoła a różnego rodzaju święta świętują, bo taka jest tradycja i fajnie jest dostawać prezenty pod choinkę oraz na I Komunię. Brutalna prawda jest taka, że takich osób jest wiele (szczególnie wśród młodszych pokoleń).
Nie ma to na celu podważenia Twojej wypowiedzi, a jest to tylko takie głośne myślenie na temat argumentu, że "prawie całe społeczeństwo to katolicy". Teoretycznie, tak. Praktycznie, ten procent jest pewnie dużo mniejszy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1567 dnia: Listopada 04, 2009, 02:21:06 am »
Wydaje mi się, że w tym przypadku to wszystko jest kwestią absolutnie marginalną. Katolik - nieważne, jak głęboko wierzący, raczej nie będzie zwalczał symboli katolickich. Gdyby się jednak do tego posunął, z Kościoła Katolickiego zawsze może się wypisać - apostazja i już delikwent w statystykach nie figuruje.

Chodzi mi o sam wyrok. Odszkodowanie za szkody moralne wyrządzone przez wiszący w klasie krzyż? Proszę was, równie dobrze ktoś mógłby się poczuć urażony symbolem orła białego w polskich szkołach, iść do Trybunału w Strasburgu i wygrać...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1568 dnia: Listopada 04, 2009, 09:30:24 am »
Gdyby się jednak do tego posunął, z Kościoła Katolickiego zawsze może się wypisać - apostazja i już delikwent w statystykach nie figuruje.

Jak pisałem wcześniej, wiele osób po prostu ma to gdzieś. Za dużo trudu, by iść do kościoła, ale i za dużo trudu, by wypełniać formalności. Wiem, że kumpel kiedyś chciał się wypisać z Kościoła, nie pamiętam jednak, na czym skończyło.

I jasne, wątpię, by takim osobom jakoś specjalnie przeszkadzał krzyż, ale jak pisałem wyżej, to było tylko takie głośne myślenie na temat ilości katolików w Polsce. Sporo z nich jest zapisanych do Kościoła, bo zrobili to za nich ich rodzice, a nie z własnej woli.

Jeżeli chodzi zaś o krzyże... pamiętam, że u mnie w liceum, po remoncie liceum (zanim tam jeszcze poszedłem), była ponoć dyskusja z nauczycielami i rodzicami, czy krzyże mają zawisnąć, czy nie. Skończyło się na tym, że chyba tylko w sali, w której zazwyczaj była prowadzona religia, wisiał krzyż.

Mi, jako osobie wierzącej (tak, pomimo moich poglądów, wierzę) krzyż nie przeszkadza; nie wiem jednak, jak czują się osoby innych wyznań, gdy w klasie (czy też różnych urzędach publicznych) wisi symbol innej wiary.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1569 dnia: Listopada 04, 2009, 10:58:43 am »
Nie. Po prostu, najzwyczajniej w świecie, nie masz pojęcia co oznacza słowo wiara. I to nawet nie w jakims kontekście metafizycznym, ale tym najprostszym, semantycznym.


A jeśli ktoś wie czym jest wiara, a mimo to nie wierzy w boga to nadal jest jak to określasz "głupkiem".

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1570 dnia: Listopada 04, 2009, 15:12:14 pm »
Nikogo nie nazywałem głupkiem, przeczytaj raz jeszcze dokładnie co jest napisane.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1571 dnia: Listopada 04, 2009, 18:34:24 pm »

Zresztą wiesz, odwracanie się od religii wynika głównie z głupoty.
A to kto napisał?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1572 dnia: Listopada 04, 2009, 18:51:18 pm »
W naszym kraju słowo tolerancja, jest brutalnie wprasowane pomiędzy " ". Niemal wszytko, co dana osoba, ograniczona w pewien sposób na świat, nie uznaje, jest przez nią odgórnie napiętnowane. 
Od wiary, poprzez orientacje, do nawet tak prozaicznych wartości , jak sympatia do danego nurtu muzycznego - ba, mało tego, nawet, w tym samym gatunku, przedstawiciele, poszczególnych nacji się nie tolerują.

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1573 dnia: Listopada 04, 2009, 19:48:53 pm »
Cytuj
A jeśli ktoś wie czym jest wiara, a mimo to nie wierzy w boga to nadal jest jak to określasz "głupkiem".

Nie o to mi w tym stwierdzeniu chodziło, więc już ci odpowiadam na to pytanie. Oczywiście, że nie musi był "głupkiem". Bo po to ma człowiek wolną wolę, żeby stanowic o sobie, wybrać własną drogę życia. "Każdy sobie rzepkę skrobie" i nikt nie ma prawa wpieprzać się w czyjes życie z buciorami jeśli ta osoba sobie tego nie życzy. Ja napisałem o większości i o odchodzeniu od czegoś o czym nie ma się pojecia(choć może w takim razie to i lepiej).


el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1574 dnia: Listopada 05, 2009, 23:33:05 pm »






Cytat: onionforum
"A ja ostatnio właśnie dzięki danym opublikowanym na NK wyrwałem zajebistą dupeczkę. Wyrwałem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ta dupeczka miała 10 lat i była odbierana ze szkoły przez swoją starszą siostrę (14 lat). Jak szły obie ze szkoły, to po prostu podbiegłem i wyrwałem dziecko, wziąłem je pod pachę i w nogi. Za winklem miałem samochód (oczywiście kradzione tablice rejestracyjne) do którego wrzuciłem dupeczkę i zawiozłem ją na moją działkę za miastem. Tam mam dom z piwnicą zbudowaną wg planów, które były publikowne w prasie przy okazji omawiania sprawy J.Ś. Józefa Fritzla.

Jeszcze małej nie ruszałem. Nie miałem czasu. Ale w przyszłym tygodniu weekend mam wolny, a małżonce wmówiełem już że z firmy na delegację jadę, więc se w końcu porucham.

pozdro dla ziomali pedofili z zachodniopomorskiego"

Cytat: onionforum
"podjeżdżasz pod szkołe śledzisz upatrzone dziecko i w dobrym momencie gdy nikt nie widzi atakujesz kneblujesz i wrzucasz do samochodu. wcześniej śledzisz czy rodzice nie odbierają dziecka w pewne dni i gdzie mieszka. w sumie to dosyć proste chociaż wydaje sie trudne. nawet bez samochodu da rade jak w opisanym temacie do którego misio podał linka. zakneblować związać i do odpowiednio dużej walizki na kółkach wrzucić. nasza klasa jest dobrem narodowym polskich pedofilów."

"A co robisz z nim potem? Do pieca czy do ziemi czy puszczasz wlno?"

"to zależy co chcesz. czasem zatrzymujesz na wiele lat. czasem sprzedajesz do burdelu, do adopcji, na organy. czasem do ziemi lub do pieca. możliwości jest wiele, wielu jest ludzi i wiele upodobań i dlatego życie jest takie piękne.

Cytat: onionforum
MAMY TYLE LUDZI NA SWIECIE KAZDY JEST INNY, KAZDY MA INNE UPODOBANIA, JEDEN LUBI ZAPSZUCZAC WASA I LOWIC RYBY, iNNEMU JEST POTRZEBNA MILOSC Z MALOLETNIM, CZY MOZEMY IM ODBIERAC RADOSC ICH ZYCIA I JEGO CEL W RAMACH JAKIEJS UBZDURANEJ KRUCJATY?! NIE PONEIWAZ NISZCZAC ICH POZOSTAWILIBYSMY PUSTE SKORUPY, ROBOTY, TEGO CHCECIE, KOPIA KOPII BEZWOLNA I CALKOWICIE PODPORZADKOWANE POSRANYM NORMOM SPOLECZNYM, A WIEKSZOSCI TYCH DZIECI TE WCZESNE INICJACJE WYSZLY NA BANK NA DOBRE, STALY SIE ODWAZNIEJSZE, BO CO TO JEST SEKS, CZY JEST TO COS AZ TAK WIELKIEGO ZEBY GO ODBIERAC DZIECIOM?

Wszystko z legalnie działającego onionforum w sieci Tor, o którym ostatnio głośno na wykopie, gdzie też są umieszczane takie screeny. W takim razie nasuwa się pytanie - czy tą już oficjalnie legalnie zabierającą głos "orientacje seksualną" również tolerujecie? Czy tym razem popieracie ten (jak sami pisaliście) zacofany i ciemnogrodzki kościół katolicki - który z dewiacjami walczy? A może od razu chcecie zalegalizować małżeństwa i adopcje dla tej uciskanej w katolickim państwie biednej mniejszości seksualnej?

Bo ja osobiście wszystkich dewiantów bym pozabijał. I mało mnie obchodzi że nazwiecie mnie mniejszościo-seksualno-fobem.

A jakie jest wasze zdanie?



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1575 dnia: Listopada 06, 2009, 00:14:53 am »
Zjedzą cie żywcem  :D

Moim zdaniem - właściwie to mam przeczucie graniczące z pewnością - autorzy tych postów sami nie są pełnoletni i są tylko kolejnym dowodem na to, że dostęp do internetu powinien być co najmniej "na dowód". Tak czy siak może nie u nas - przynajmniej jeszcze nie teraz, ale w bardziej postępowych, otwartych i tolerancyjnych krajach próbujących przeforsować "pozytywną pedofilię" nie brakuje.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1576 dnia: Listopada 06, 2009, 00:19:45 am »
Cytat: onionforum
"A ja ostatnio właśnie dzięki danym opublikowanym na NK wyrwałem zajebistą dupeczkę. Wyrwałem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ta dupeczka miała 10 lat i była odbierana ze szkoły przez swoją starszą siostrę (14 lat). Jak szły obie ze szkoły, to po prostu podbiegłem i wyrwałem dziecko, wziąłem je pod pachę i w nogi. Za winklem miałem samochód (oczywiście kradzione tablice rejestracyjne) do którego wrzuciłem dupeczkę i zawiozłem ją na moją działkę za miastem. Tam mam dom z piwnicą zbudowaną wg planów, które były publikowne w prasie przy okazji omawiania sprawy J.Ś. Józefa Fritzla.

Jeszcze małej nie ruszałem. Nie miałem czasu. Ale w przyszłym tygodniu weekend mam wolny, a małżonce wmówiełem już że z firmy na delegację jadę, więc se w końcu porucham.

pozdro dla ziomali pedofili z zachodniopomorskiego"

:lol: :lol: :lol:

Cytuj
Czy tym razem popieracie ten (jak sami pisaliście) zacofany i ciemnogrodzki kościół katolicki - który z dewiacjami walczy?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1577 dnia: Listopada 06, 2009, 00:26:15 am »
Zjedzą cie żywcem  :D

Moim zdaniem - właściwie to mam przeczucie graniczące z pewnością - autorzy tych postów sami nie są pełnoletni i są tylko kolejnym dowodem na to, że dostęp do internetu powinien być co najmniej "na dowód".

Jeżeli inputujesz że są to prowokacje i fejki, to polecam wejście na onion, chociażby przy użyciu proxy i zobaczenie że pod tymi postami jest wymienianie sie robionymi w domu zdjeciami i filmami z gwałtami na dzieciach. Jeżeli post może być fejkiem, to już film chyba jednoznacznie stwierdza, że z fejkiem nie mamy do czynienia.


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1578 dnia: Listopada 06, 2009, 00:38:44 am »
Nie to, żebym Ci nie wierzył, ale skoro to forum jest faktycznie tak otwarte i skoro ludzie wręcz wymieniają się tam filmami i zdjęciami... czemu policja nic z tym nie robi? Czemu media o tym nie trąbią (a jeżeli trąbią, to czemu tak cicho, że dopiero po raz pierwszy o tym słyszę). Przecież to zwykła patologia.

Zaś co do Twojego komentarza... ehh... wrzucasz do jednego kotła mniejszości seksualne takie jak gejów czy lesbijki z pedofilami, którzy (rzekomo) porywają dzieci, gwałcą je, gadają o ich zabijaniu, paleniu czy sprzedawaniu... Tak, wspaniałe porównanie. Co z tego, że podstawowa różnica polega na tym, że jedni nie robią nikomu krzywdy a inni już tak. :roll:.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1579 dnia: Listopada 06, 2009, 01:13:24 am »
Tym razem uważam, że becet jednak trochę przesadził. Z drugiej strony, skoro spora część społeczeństwa dała sobie wmówić, że człowiek w początkowym stadium rozwoju człowiekiem nie jest (w takim razie czym - małpą?), wystarczy kilka opinii światłych doktorów medycyny i innej maści ekspertów, że seks nawet w bardzo młodym wieku nie jest szkodliwy, a już widzę grupy lewaków wojujące o prawo pedofilów do miłości. Skoro już dzisiaj mogą założyć partię i oficjalnie postulować swoje żądania, jest to kwestia najwyżej kilkudziesięciu lat.

Jeżeli inputujesz że są to prowokacje i fejki, to polecam wejście na onion, chociażby przy użyciu proxy i zobaczenie że pod tymi postami jest wymienianie sie robionymi w domu zdjeciami i filmami z gwałtami na dzieciach. Jeżeli post może być fejkiem, to już film chyba jednoznacznie stwierdza, że z fejkiem nie mamy do czynienia.

No to w takim razie jest materiał do prokuratury...

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1580 dnia: Listopada 06, 2009, 01:31:17 am »
Ale ja przecież nic nie powiedziałem o gejach czy lesbijkach. Mój post dotyczy w 100% pedofili i tolerancji wobec nich, oraz sieci tor jako raju dla dewiantów - i również tolerancji do poglądów tam przedstawianych. No i w końcu - o tolerancji do niczym nie kontrolowanej, anonimowej wymiany poglądów. A argument o nie robieniu krzywdy można łatwo obalić dając przyklady innych orientacji seksualnych ktore sie ta wypowiadają - np. nekrofili. Oni sie szczycą tym że nikomu żywemu krzywdy nie robią, a jest ich tam prawie tyle co pedofili.

Cytat: Mr Zombie
Nie to, żebym Ci nie wierzył, ale skoro to forum jest faktycznie tak otwarte i skoro ludzie wręcz wymieniają się tam filmami i zdjęciami... czemu policja nic z tym nie robi? Czemu media o tym nie trąbią (a jeżeli trąbią, to czemu tak cicho, że dopiero po raz pierwszy o tym słyszę).

http://pokazywarka.pl/ciemnastronainternetu/
Wykop dopiero co był, myślę że media podchwycą temat, ale potrzebują trochę czasu, bo to sprawa na większy artykuł, a nie krótki news.

A na pytanie o policje to ich samouczek daje chyba wystarczającą odpowiedź:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zresztą każdy kto ma google może w pół godziny sprawdzić czy pisze prawdę czy nie.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2009, 01:43:08 am wysłana przez el becetol »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1581 dnia: Listopada 06, 2009, 11:36:37 am »
Cytuj
Ale ja przecież nic nie powiedziałem o gejach czy lesbijkach. Mój post dotyczy w 100% pedofili i tolerancji wobec nich

Przecież nikt tu nie popiera pedofilii, więc co chciałeś osiągnąc tak właściwie?


el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1582 dnia: Listopada 06, 2009, 12:53:05 pm »
Music znowu manipulujesz, ucinając w połowie zdanie i odnosząc się do jego połowy. Już naprawiam:
Cytat: Music
Cytat: el becetol
Ale ja przecież nic nie powiedziałem o gejach czy lesbijkach. Mój post dotyczy w 100% pedofili i tolerancji wobec nich, oraz sieci tor jako raju dla dewiantów - i również tolerancji do poglądów tam przedstawianych. No i w końcu - o tolerancji do niczym nie kontrolowanej, anonimowej wymiany poglądów.
Przecież nikt tu nie popiera pedofilii, istnienia sieci tor, ani przedstawiania poglądów przy całkowitej anonimowości i bezkarności, więc co chciałeś osiągnąc tak właściwie?

Tu nigdy nie było dyskusji o sieci Tor jako raju dla dewiantów, a dyskusje np. na wykopie oraz innych forach które widziałem, nie było tak oczywiste - wiele obrońców Tora nie ma nic przeciwko takim dyskusjom, a wymienianie sie filmikami z dziecięcą pornografią przez dewiantów uważa za przejaw wolności słowa i ucieczki przed "katolicko-zacofanym prawodawstwem". Biorąc pod uwagę ich argumenty (które w innych sprawach są przez lewicowców używane również tu) ta dyskusja w 100% dotyczy tolerancji, i to na wielu płaszczyznach na raz.

Oburzenie Leenka w innych tematach, jak ktoś śmiałby ten temat wynosić na światło dzienne, wskazuje że coś jest na rzeczy. Jak widac na jego przykładzie, niektórym krytyka pedofilii przeszkadza, nie dla każdego naturalnym odruchem jest chęć zniszczenia tej dewiacji - dla jednego wiadomość o porwaniu dziecka to powód do radości (Miazga), dla innego całkiem zrozumiale jest to patologia (Mr Zombie) i sprawa dla prokuratora (Iras), a dla Leenka zły jest ten kto śmie pedofilie krytykować. Jak widać rozbieżność poglądów jest dosyć duża i właśnie dyskusje na ten temat chciałem rozpocząć. Wolisz kolejne 100 stron pisać o gejach? Trochę to wtórne. "Tolerancja" nie jest tematem zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1583 dnia: Listopada 06, 2009, 13:08:59 pm »
Dla mnie jest żałosny ktoś kto w ogóle szpera po necie za takimi rzeczami, wchodzi na takie strony i jeszcze poświęca czas na wklejanie screenów..

Choć lepszym słowem jest niesmak.

Po pierwsze niesmak wynikający z samego faktu wklejania takich rzeczy jako argumentu w jakiejś dyskusji.
Po drugie niesmak powstaje jak się patrzy gdy próbujesz połączyć osoby które się z tobą nie zgadzają z obroną pedofilii.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2009, 13:12:51 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1584 dnia: Listopada 06, 2009, 13:43:15 pm »
Niesmak budzi czytanie informacji na wykopie? Niesmak budzi poruszanie trudnych tematów? Niesmak budzi zwracanie uwagi na istnienie problemu? No tak, lepiej żyć w błogiej nieświadomości i wierzyć, że takie zjawiska nie istnieją. A jeszcze niedawno zarzucaliście przeciwnikom aborcji, że wolą nie zauważać problemu podziemia aborcyjnego. Ależ zajechało hipokryzją...

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1585 dnia: Listopada 06, 2009, 13:44:53 pm »
Po drugie niesmak powstaje jak się patrzy gdy próbujesz połączyć osoby które się z tobą nie zgadzają z obroną pedofilii.

Przecież dokładnie ty to robisz, zarówno tu jak i w polityce. Widzisz że ja krytykuje pedofilie, na co ty piszesz że się ze mną nie zgadzasz - i odruchowo przechodzisz do robienia ze mnie pedofila, który szpera po necie za takimi rzeczami. Fundacja Kid Protect, która całymi dniami szpera za takimi rzeczami to też pedofile, na widok których czujesz niesmak? Policja która ściga pedofilii w sieci - na nich tez czujesz niesmak? Redaktorzy gazet od Gazety Wyborczej po Nasz Dziennik, którzy też zajmują sie tym tematem - co o zgrozo - poświęcają czas na wklejanie screenów to tez dla ciebie to samo co pedofil który szpera po sieci za takimi rzeczami?

Po raz kolejny w idiotyczny sposób zrównujesz przestępców z tymi którzy ich potępiają!

Obserwuje dyskusje na ten temat na kilku forach od dni, wszędzie widać oburzenie i szok że coś takiego istnieje, oraz że nic z tym policja nie robi. Na jednym forum gameonly nagle wyskakuje Leenk, dla którego niesmak i oburzenie jest nie siec tor i to o czym sie tam rozmawia, ale prawdziwy niesmak wzbudza fakt to że ktoś ich śmiał zdekonspirować. Dyskusje na ten temat prowadzą setki tysięcy ludzi na kilkudziesięciu forach, a na forum gameonly w Leenku niesmak wzbudza że ktoś używa tora jako argumentu w dyskusji o pedofilii :shock:

Jak widać niektórzy wszystkich możliwych dróg użyją, aby zablokować krytykę pedofilii. Ciekawe tylko czy mają w tym osobisty interes?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1586 dnia: Listopada 06, 2009, 13:51:33 pm »
Spoko, becet, Herr Tusk zablokuje kilka domen i oczyści internet z patologii  :lol:

http://wiadomosci.onet.pl/2073650,11,tusk_uwolnimy_internet_od_przestepczych_zachowan,item.html

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1587 dnia: Listopada 06, 2009, 14:03:00 pm »
Spoko, becet, Herr Tusk zablokuje kilka domen i oczyści internet z patologii  :lol:

http://wiadomosci.onet.pl/2073650,11,tusk_uwolnimy_internet_od_przestepczych_zachowan,item.html

Parafrazujac Leenka:

Tusk jest żałosny jako ktoś kto w ogóle szpera po necie za takimi rzeczami, wchodzi na takie strony i jeszcze poświęca czas na tworzenie ustaw..

Choć lepszym słowem jest niesmak.

Niesmak wynikający z samego faktu używania tego jako argumentu w jakiejś dyskusji czy konferencji.


lol.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1588 dnia: Listopada 06, 2009, 14:31:04 pm »
Proste, naprawdę proste pytanka:

Co ma wyszukiwanie obrzydliwych i nielegalnych rzeczy, które na Sieci będą zawsze bo taka jest istota Sieci i każdy tu zdaje sobie z tego sprawę, do tematu o tolerancji? Jaki ma jakikolwiek merytoryczny sens wklejanie screenów o pedofilach/ nekrofilach/ zoofilach itd? Co ma to udowadniać?

Na razie z tego gigantycznego słowotoku waszego walecznego dueciku nic sensownego nie wynika. Poza jakimiś nieporadnymi sugestiami wobec poglądów innych uczestników.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1589 dnia: Listopada 06, 2009, 14:48:54 pm »
Co ma wyszukiwanie obrzydliwych i nielegalnych rzeczy, które na Sieci będą zawsze bo taka jest istota Sieci i każdy tu zdaje sobie z tego sprawę, do tematu o tolerancji? Jaki ma jakikolwiek merytoryczny sens wklejanie screenów o pedofilach/ nekrofilach/ zoofilach itd? Co ma to udowadniać?

Proste, naprawdę proste pytanie - dlaczego po raz kolejny nie czytasz tematu, dublujesz posty, powtarzasz teksty Musica, na które już była napisana odpowiedź? Nabijasz posty, chcesz zaistnieć, lubisz wprowadzać zamęt?  (hint: to pytanie retoryczne, nie odpowiadaj). Do tematu:

[/quote]
Music znowu manipulujesz, ucinając w połowie zdanie i odnosząc się do jego połowy. Już naprawiam:
Cytat: Music
Cytat: el becetol
Ale ja przecież nic nie powiedziałem o gejach czy lesbijkach. Mój post dotyczy w 100% pedofili i tolerancji wobec nich, oraz sieci tor jako raju dla dewiantów - i również tolerancji do poglądów tam przedstawianych. No i w końcu - o tolerancji do niczym nie kontrolowanej, anonimowej wymiany poglądów.
Przecież nikt tu nie popiera pedofilii, istnienia sieci tor, ani przedstawiania poglądów przy całkowitej anonimowości i bezkarności, więc co chciałeś osiągnąc tak właściwie?

Tu nigdy nie było dyskusji o sieci Tor jako raju dla dewiantów, a dyskusje np. na wykopie oraz innych forach które widziałem, nie było tak oczywiste - wiele obrońców Tora nie ma nic przeciwko takim dyskusjom, a wymienianie sie filmikami z dziecięcą pornografią przez dewiantów uważa za przejaw wolności słowa i ucieczki przed "katolicko-zacofanym prawodawstwem". Biorąc pod uwagę ich argumenty (które w innych sprawach są przez lewicowców używane również tu) ta dyskusja w 100% dotyczy tolerancji, i to na wielu płaszczyznach na raz.

Oburzenie Leenka w innych tematach, jak ktoś śmiałby ten temat wynosić na światło dzienne, wskazuje że coś jest na rzeczy. Jak widac na jego przykładzie, niektórym krytyka pedofilii przeszkadza, nie dla każdego naturalnym odruchem jest chęć zniszczenia tej dewiacji - dla jednego wiadomość o porwaniu dziecka to powód do radości (Miazga), dla innego całkiem zrozumiale jest to patologia (Mr Zombie) i sprawa dla prokuratora (Iras), a dla Leenka zły jest ten kto śmie pedofilie krytykować. Jak widać rozbieżność poglądów jest dosyć duża i właśnie dyskusje na ten temat chciałem rozpocząć. Wolisz kolejne 100 stron pisać o gejach? Trochę to wtórne. "Tolerancja" nie jest tematem zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1590 dnia: Listopada 06, 2009, 17:05:05 pm »
Cytuj
Oburzenie Leenka w innych tematach, jak ktoś śmiałby ten temat wynosić na światło dzienne, wskazuje że coś jest na rzeczy. Jak widac na jego przykładzie, niektórym krytyka pedofilii przeszkadza, nie dla każdego naturalnym odruchem jest chęć zniszczenia tej dewiacji - dla jednego wiadomość o porwaniu dziecka to powód do radości (Miazga), dla innego całkiem zrozumiale jest to patologia (Mr Zombie) i sprawa dla prokuratora (Iras), a dla Leenka zły jest ten kto śmie pedofilie krytykować. Jak widać rozbieżność poglądów jest dosyć duża i właśnie dyskusje na ten temat chciałem rozpocząć. Wolisz kolejne 100 stron pisać o gejach? Trochę to wtórne. "Tolerancja" nie jest tematem zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Wymyślasz cuda na kiju.
Nie trzeba wiele dystansu do tego wszystkiego, bezpiecznie można założyc że Leenk nie popiera pedofilów (kiedy Ty piszesz "burzenie Leenka w innych tematach, jak ktoś śmiałby ten temat wynosić na światło dzienne, wskazuje że coś jest na rzeczy. Jak widac na jego przykładzie, niektórym krytyka pedofilii przeszkadza"), oraz że Miazga nie kibicuje pedofilom na ulicy, które porywają dzieciaki z wózków ("dla jednego wiadomość o porwaniu dziecka to powód do radości").

W ten sposób wymyślasz sztuczne zarzuty, udając (a może i nie udając?) że nie rozumiesz lekkiego podejścia co niektórych. Czy jest złe? Nie, póki jest z głową napisane.

Cytuj
Wolisz kolejne 100 stron pisać o gejach? Trochę to wtórne. "Tolerancja" nie jest tematem zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Ze sprawą gejów jest przynajmniej jakaś dyskusja, bo z pedofilami są wszyscy na nie- ciężko dyskutowac o sprawie, w której wszyscy się zgadzają.


Co do tego całego Tor'a- to jest tak chore, że aż nieprawdopodobne i ciężko mi uwierzyc by ludzie którzy powinni się kryc przed ludźmi, wymieniają się jakimiś zdjęciami i filmami przez net'a, w dodatku w taki sposób że każdy może to zobaczyc jak zostało wspomniane. Ja do dzisiaj nie miałem pojęcia o istnieniu takiego tworu jak Tor, ale jeśli można monitorowac, to da się i złapac imo.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1591 dnia: Listopada 06, 2009, 18:32:02 pm »
oraz że Miazga nie kibicuje pedofilom na ulicy, które porywają dzieciaki z wózków ("dla jednego wiadomość o porwaniu dziecka to powód do radości").

Litości, gdzie ja niby napisałem że Miazga kibicuje pedofilom na ulicy jak porywają dzieciaki z wózków? Masz jego komentarz, na górze strony gdzie post pedofila o porywaniu dzieci zareagował radością i śmiechem. I tylko do jego internetowej reakcji na internetowy wpis napisałem ten komentarz. Na ulicy go nie widziałem i nie komentuje - pomimo tego piszesz to w poście. W ten sposób wymyślasz sztuczne zarzuty.

Cytat: Music
Co do tego całego Tor'a- to jest tak chore, że aż nieprawdopodobne i ciężko mi uwierzyć by ludzie którzy powinni się kryc przed ludźmi, wymieniają się jakimiś zdjęciami i filmami przez net'a, w dodatku w taki sposób że każdy może to zobaczyc jak zostało wspomniane. Ja do dzisiaj nie miałem pojęcia o istnieniu takiego tworu jak Tor, ale jeśli można monitorowac, to da się i złapac imo.

Ciesze się że wreszcie wypowiedź na temat. :cool: Ciesze się również że coraz więcej ludzi jest zaalarmowanych istnieniem tej sieci - po poczytaniu takich wypowiedzi jak są tam umieszczane, może rodzice wreszcie zaczną bardziej dbać o to co ich dzieci robią w internecie i przyczyni sie to do poprawy ich bezpieczeństwa. Taka terapia szokowa działa lepiej niż dziesiątki reklam społecznych. Wątpie jednak co do tego że można ich wytropić, po posłuchaniu co politycy bądź policja wie o informatyce (chociażby opinie biegłych w sprawie piractwa - żalosne teksty typu "o nielegalności oprogramowania świadczy końcówka .mp3" brane na poważnie jako opinie ekspertów) jest ogolnie mała szansa że wiedza o istnieniu tora. Może zaangażowani ludzie typu Kid Protect coś kiedyś wymyślą, narazie nikogo korzystającego z Tor nie udało sie złapać. A siec działa już kilka lat. 

Tu powroćmy na chwile do "tolerancji", ponieważ w wielu dyskusjach jakie widziałem pojawia sie własnie to słowo w odniesieniu do Tora. Sieć ta traktowana jest jako epicentrum wolności, całkowitej tolerancji, tak jest też przedstawiana przez twórców i zaangażowanych użytkowników. Zastanawiam się więc czy zmienia się wasze podejście do kwestii przesuwania coraz dalej granic "tolerancji" po zobaczeniu jak wygląda jej końcowa wersja? (chociaż kto wie czy to jest już wersja końcowa...) Całkowita wolność gdzie każdy dewiant może swobodnie chwalić się swoimi 'dokonaniami' bez przestrzegania norm społecznych? Czy do tego dążymy? Do legalizacji wszystkiego? Jeśli nie, to gdzie postawić granice? 

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1592 dnia: Listopada 06, 2009, 19:21:37 pm »
Fakt że gatekeeperzy w twojej główce nie dopuszczają do mózgu myśli, iż nabijam się z ludzkiej głupoty (pod którą to kategorię podchodzi twój styl dyskusji), a nie z rzekomego porwania dziecka - to absolutnie nie mój problem. W sumie, to bardziej moja uciecha, dlatego komentarz ze swojej strony uważam za zbędny. Uciecha w zupełności mi wystarczy.

Natomiast prosiłbym cię o jedną rzecz - aby wszystkim żyło się lepiej, pozbądź się wreszcie maniery naprzemiennego brania do siebie wszystkiego dosłownie i niedosłownie (byle po twojej myśli). Oczywistym jest, że Music nie sugerował, jakobyś naprawdę inputował mi kibicowanie pedofilii. Oczywistym jest również to, iż celowo podkolorował swoją wypowiedź w reakcji na to, że moje "lolki" odebrałeś w najdebilniejszy z możliwych sposobów. Te oczywiste oczywistości zdają się rozumieć wszyscy poza tobą. Do cholery, ogarnij się.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2009, 19:23:50 pm wysłana przez Miazga »

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1593 dnia: Listopada 06, 2009, 20:46:15 pm »


A może chciałby ktoś wypowiedzieć się na temat?
Cytat: el becetol
Tu powroćmy na chwile do "tolerancji", ponieważ w wielu dyskusjach jakie widziałem pojawia sie własnie to słowo w odniesieniu do Tora. Sieć ta traktowana jest jako epicentrum wolności, całkowitej tolerancji, tak jest też przedstawiana przez twórców i zaangażowanych użytkowników. Zastanawiam się więc czy zmienia się wasze podejście do kwestii przesuwania coraz dalej granic "tolerancji" po zobaczeniu jak wygląda jej końcowa wersja? (chociaż kto wie czy to jest już wersja końcowa...) Całkowita wolność gdzie każdy dewiant może swobodnie chwalić się swoimi 'dokonaniami' bez przestrzegania norm społecznych? Czy do tego dążymy? Do legalizacji wszystkiego? Jeśli nie, to gdzie postawić granice?


Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1594 dnia: Listopada 06, 2009, 23:18:24 pm »
Becet dlaczego Ty do cholery jasnej stawiasz w jednym rzędzie homoseksualistów i pedofilów? Ok rozumiem, z punktu widzenia Twojego światopoglądu to jest to samo ale po pierwsze:
- homoseksualiści nie wyrządzają nikomu krzywdy, pedofile owszem i to w dodatku dzieciom(no chyba, że paradę równości uważasz na atak na swoje zmysły estetyczne i jest to dla Ciebie zbrodnia porównywalna do zgwałcenia dziecka), zresztą była już na ten temat dyskusja,
- przestań wkładać mnie/innym w usta coś czego nigdy nie powiedziałem, i wyprowadzać sobie moje poglądy dotyczące PRZESTĘPCÓW na podstawie tego co myślę o homoseksualistach,
- jeżeli znowu masz wyskoczyć ze swoją gadką na temat tego jak to środowiska homoseksualne jak już zostaną zaakceptowane to będą forsować pedofilię bo jak lewakom dasz marchewkę to zjedzą obie ręce i okradną dom, to odpuść bo jest to dla mnie tak przekonujące jak Giertych mówiący, że każdy gej to pedofil.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1595 dnia: Listopada 07, 2009, 00:50:54 am »
Na litość boską, Wuher gdzie ty widzisz że ja teraz mówie o homoseksualistach? Pytam - gdzie? Czytasz temat czy ad hoc wrzucasz tu swoje kalki myślowe pełne Giertychów i prostackich uproszczeń? Dla przypomnienia wrzucam swój wpis z poprzedniej strony, który najwyraźniej Ci umknął:

Cytat: el becetol
Ale ja przecież nic nie powiedziałem o gejach czy lesbijkach. Mój post dotyczy w 100% pedofili i tolerancji wobec nich, oraz sieci tor jako raju dla dewiantów - i również tolerancji do poglądów tam przedstawianych. No i w końcu - o tolerancji do niczym nie kontrolowanej, anonimowej wymiany poglądów.

Cytat: el becetol
Jak widać rozbieżność poglądów jest dosyć duża i właśnie dyskusje na ten temat chciałem rozpocząć. Wolisz kolejne 100 stron pisać o gejach? Trochę to wtórne. "Tolerancja" nie jest tematem zarezerwowanym wyłącznie dla gejów.

Za mało wprost napisane? Czarno na białym stoi że moje wypowiedzi od początku dyskusji o sieci Tor nie dotyczą homoseksualistów. I Ty śmiesz mi implikować że wkładam tobie w usta coś czego nigdy nie powiedziałeś? :lol: Po pierwsze - słowem nie pisałem o tobie. Po drugie - słowem nie pisałem o homoseksualistach, ba, nawet wprost napisałem że w aktualnej dyskusji odcinam się od tego tematu. Nie wiem więc czego dotyczy ta twoja wypowiedź, bo na pewno nie tematu o którym teraz mowie. A mówię o (powtarzam po raz trzeci, mam nadzieje że tym razem ktoś wypowie się na temat):

Cytat: el becetol
Tu powroćmy na chwile do "tolerancji", ponieważ w wielu dyskusjach jakie widziałem pojawia sie własnie to słowo w odniesieniu do Tora. Sieć ta traktowana jest jako epicentrum wolności, całkowitej tolerancji, tak jest też przedstawiana przez twórców i zaangażowanych użytkowników. Zastanawiam się więc czy zmienia się wasze podejście do kwestii przesuwania coraz dalej granic "tolerancji" po zobaczeniu jak wygląda jej końcowa wersja? (chociaż kto wie czy to jest już wersja końcowa...) Całkowita wolność gdzie każdy dewiant może swobodnie chwalić się swoimi 'dokonaniami' bez przestrzegania norm społecznych? Czy do tego dążymy? Do legalizacji wszystkiego? Jeśli nie, to gdzie postawić granice?

Geje nie muszą używać tora - ich portale są otwarte i w pelni dostępne w 'zwykłej' sieci, wiec to chyba oczywiste że nie o nich mówimy. W zakamarkach internetu natomiast swoją walkę o "równouprawnienie" rozpoczynają pedofile, nekrofile, koprofile, gerontofile, zoofile, abasiofile (...) i inni dewianci. Już wystarczająco wprost napisane? Czy zaraz znów jakiś filip z konopii wyskoczy z nic nie mającym wspólnego z rzeczywistością tekstem o tym, że krytykując parafilie szalejące na Torze tak naprawdę równa się homoseksualistów z pedofilami?  :cool:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1596 dnia: Listopada 07, 2009, 17:32:26 pm »


Tak myślałem, że pokażesz klasę. Tak myślałem :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1597 dnia: Listopada 07, 2009, 17:55:18 pm »
becetol - miażdżysz!

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1598 dnia: Listopada 07, 2009, 21:39:57 pm »
Heh gupio wyzszło. Moja wypowiedź była odnośnie tej, 2 strony wcześniej:

Cytuj
Wszystko z legalnie działającego onionforum w sieci Tor, o którym ostatnio głośno na wykopie, gdzie też są umieszczane takie screeny. W takim razie nasuwa się pytanie - czy tą już oficjalnie legalnie zabierającą głos "orientacje seksualną" również tolerujecie? Czy tym razem popieracie ten (jak sami pisaliście) zacofany i ciemnogrodzki kościół katolicki - który z dewiacjami walczy? A może od razu chcecie zalegalizować małżeństwa i adopcje dla tej uciskanej w katolickim państwie biednej mniejszości seksualnej?

Bo ja osobiście wszystkich dewiantów bym pozabijał. I mało mnie obchodzi że nazwiecie mnie mniejszościo-seksualno-fobem.

A jakie jest wasze zdanie?

Nie wiem musiałem coś źle kliknąć, myślałem że to ostatnia strona rozmowy. Wyszło z dupy, owszem. Ale w tym akurat poście stawiasz w jednym rzędzie homoseksualistów i pedofilów w szufladce dewiacje, chyba że chcesz zaprzeczyć i powiedzieć mi, że KK homoseksualistów akceptuje. A poza tym zadajesz jakieś dziwne pytania sugerujące, że ktoś kto popiera homoseksualistów od razu będzie popierał pedofilię.

Już się nie wcinam.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1599 dnia: Listopada 09, 2009, 01:51:48 am »
Ok Wuher, spoko  8) Nie, nie stawiam, jeśli ten pierwszy post odczytałeś dwuznacznie to następne wszystko wyjaśniły. Szkoda że nikt się więcej nie wypowiedział na temat. To tylko rzucę artykuł z aktualnej Rzeczpospolitej, mam nadzieje że tym razem obejdzie się bez idiotycznych zarzutów o porównywanie gejostwa do pedofilii:

http://www.rp.pl/artykul/388324.html

Cytat: RP
Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów. Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie

Cytat: RP
Jest wśród nich James Rennie, jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistów. Dostał dożywocie, ale może wyjść na wolność po 13 latach. Był szefem finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, która doradzała nastolatkom odkrywającym u siebie skłonności homoseksualne. Rennie, któremu rząd płacił 40 tysięcy funtów (około 200 tysięcy złotych) rocznie, był zwolennikiem wprowadzenia do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie. Domagał się też umożliwienia homoseksualistom adoptowania dzieci.

Cytat: RP
Ten znany aktywista gejowski został skazany za molestowanie synka swoich przyjaciół, którzy zostawiali dziecko pod jego opieką. Proceder miał miejsce niemal od urodzenia chłopca do momentu, gdy skończył cztery lata. Podczas molestowania Rennie robił zdjęcia i nakręcał filmy, które przekazywał innym członkom pedofilskiej siatki. Pozwalał im również słuchać przez telefon, jak gwałci niemowlę.

Prawo do adopcji ... Mam nadzieje że chu** w więzieniu na strzępy rozerwą.