Autor Wątek: Najlepszy filmik w grach  (Przeczytany 6699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Najlepszy filmik w grach
« dnia: Kwietnia 07, 2004, 17:13:09 pm »
Wg. mnie najlepszym filmikiem byla akcja z Fortune, tuz po walce z Metal Gearami. Kiedy 'obaczylem' ten filmik po raz pierwszy to normalnie wyrwalo mnie z kapci:D. Moglbym tą akcje ogladac w nieskonczonosc.

PS. Podawajcie rowniez Wasze ulubione rendery
Fryty tyty dotknij pyty

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2004, 19:44:44 pm »
Moja brama z przewrotki w PES3 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2004, 20:09:48 pm »
Wstyd się przyznać, ale uwielbiam wystąpienia Ocelota w MGSie. Wiem - to sukinsyn. Ale piekielnie mi się podoba ten charakterystyczny chód, ta broń, to jak jej używa i jak zabija z zimna krwią. Mowa tu o ostatnim filmiku z części na tankowcu w MGSie 2, kiedy zaatakowali marines... :shock:
No, uwielbiam też wszystkie filmiki ze Snejkiem-twardzielem. Sytuacja niby beznadziejna, zwykli zołnierze leją w gacie, a on - mina jakby zjadł kilo cytryn i sypnie jakimś komentarzem...yeah... :twisted:  :o
GT: Trusio

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2004, 20:19:12 pm »
Kutwa, zapomnialem wspomniec o wszystkich filmikach z Udzialem GreyFoxa, koles jest po prostu 'prze'.
Fryty tyty dotknij pyty

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2004, 21:37:53 pm »
Filmiki z Shenmue 2 sa genialne

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 07, 2004, 21:43:01 pm »
FFX - kiedy Seymour "robi zadyme" po zawodach przy pomocy Aeona o wdziecznym imieniu Anima :twisted: rozniosla mnie ta scena, po prostu :shock: a jak pokazali Aurona, wyjmujacego miecz i przygotowujacego sie do walki z jednym z tych potworkow, to myslalem, ze sie posikam ze szczescia :D
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2004, 23:16:55 pm »
Splender, akurat dzisiaj po wieeelu miesiącach odpaliłem FFX i obejrzałem sobie wszystkie filmiki. Później wlazłem na forum, a Ty o tym piszesz :wink: Square rządzi jeśli chodzi o rendery. Inne firmy nie robią tego aż tak dobrze no chyba, że się nie zgadzacie i chcecie mnie przekonać siłą :twisted: Co jak co, ale przy osmej części Finala zaśliniłem pół podłogi w pokoju. Przy dyszcze było podobnie choć szoker nie ten sam :lol:

A najbardziej lubię MGS. Cała gra jest jak film

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2004, 23:34:55 pm »
Sprawdźcie koniecznie filmy z WarcraftaIII i dodatku do niego.
Naprawdę kopią. Aż chciało by się obczaić pełnometrażowy film robiony przez tych panów w tej technice...

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2004, 01:03:27 am »
Mnie się szczególnie podobają filmiki z serii RE(zwłaszcza RE3 i CV), oraz  Shenmue i Soul blade'a. A najlepsze rendery ma chyba teraz Capcom(Onimusha3 wymiata pod tym względem)
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2004, 09:24:09 am »
Cytat: "Mielu"
Splender, akurat dzisiaj po wieeelu miesiącach odpaliłem FFX i obejrzałem sobie wszystkie filmiki. Później wlazłem na forum, a Ty o tym piszesz :wink: Square rządzi jeśli chodzi o rendery. Inne firmy nie robią tego aż tak dobrze no chyba, że się nie zgadzacie i chcecie mnie przekonać siłą :twisted: Co jak co, ale przy osmej części Finala zaśliniłem pół podłogi w pokoju. Przy dyszcze było podobnie choć szoker nie ten sam :lol:

A najbardziej lubię MGS. Cała gra jest jak film

Hehe... Square nie ma sobie rownych :twisted: jesli o czesc VIII chodzi to najbardziej rozwalil mnie filmik na koniec pierwszej plytki, jak Squall urzadzil atak na Edee :twisted: albo scena tanca na zakonczenie akademii Seed... po prostu poezja...
Ale Warcraft 3 tez ma niczego sobie... swietna mimika twarzy albo motyw z przemiana kruka w tego kolesia (nie ppamietam jak on mial...)... albo scenka gdy rycerz patrzy sie w gore, a tam platki roz spadaja... tez daje rade...
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2004, 22:33:56 pm »
Square  rządzi i dzieli.Intro FFVIII i pierwszy FMV z FFX(szczególnie przewrotka ala Tsubasa ^^) to cos,czego się nie zapomina ;>
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 09, 2004, 00:05:48 am »
Cytat: "Tokar_Sama"
Square  rządzi i dzieli.Intro FFVIII i pierwszy FMV z FFX(szczególnie przewrotka ala Tsubasa ^^) to cos,czego się nie zapomina ;>


No ba, a do tego jeszcze wspaniała, ostro podana muza. Miooodzio. Auron w spokoju kroczący przed Sinem. MAAAASAAAA :shock:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 09, 2004, 20:45:46 pm »
Ile to razy prosilem kuzyna aby pokazal mi rendery z ff7 i ff8... Ech wspomnienia:D Sqare robi najlpsze rendery(odkrywcze, nie ma co...:D): maja najlepsze(??) ujecia, naj muze i naj jakosc^^
Fryty tyty dotknij pyty

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 09, 2004, 23:52:07 pm »
Tutaj się zgodzę w 100 procenatach!! Aukcja z Auronem, Sinem i Blitzball to było to!!! Szczególnie moment, kiedy Auron "częstuje" Sina trunkiem...miód!!!!!!!!!!
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 08, 2005, 00:18:57 am »
Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi opiniami dotyczącej filmików z serii FF. Ale mną najbardziej wtrząsnęło intro FFVIII. Ta walka na miecze, posoka, przyspieszająca muzyka, łąka i łup... logo. Niesamowite przeżycie.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 08, 2005, 01:36:06 am »
moje typy :
bezkonkurencyjny rewelacyjny Squaresoft FF rula ever trzensie i zondzi
MGS i jego filmiki rili QL :D
oraz filmiki z GT3 i 4 klimatyczne z fana muzyka przyjemnie sie te fury oglada
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 08, 2005, 11:03:29 am »
Koncowka MGS3 malo powiedziec miazdzy... Poezja.
Fryty tyty dotknij pyty

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 08, 2005, 11:29:00 am »
Wszystkie filmiki w Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay oraz w Halo 2. W Ninja Gaiden też było parę fajnych renderów, np. atak najemników na sterowiec czy "wejście" zombiaków. Real-timowe animacje natomiast są tam kiepściutkie a design postaci plastikowo-silikonowy (Rachel - nieszczęśliwa z niej kobita, skoro musi dźwigać takie ciężary). Z tytułów na PS2 to świetnie się oglądało FF X (jako całość) oraz dynamiczne intro do BoF: DQ (pewnie to za sprawą muzyki Hitoshiego Sakimoto). No i nie można zapominać o Silent Hill 2.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 09, 2005, 08:12:44 am »
Final Fantasy VIII intro i autro do dzis the best !!!
Konsolowy kustosz :)

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 09, 2005, 10:49:15 am »
Najlepsze były przerywniki w Another World - człowiek ino siedział z rozdziawioną gębą.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 09, 2005, 11:06:21 am »
Cytat: "Von Zay"
Najlepsze były przerywniki w Another World - człowiek ino siedział z rozdziawioną gębą.



NOOOOO!!! Zwlaszcza intro, w ktorym nasz kozak przyjezdza swoja wypasona fura. Czuc bylo z tych przerywnikow MOC!
Fryty tyty dotknij pyty

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Najlepszy filmik w grach
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 09, 2005, 13:10:43 pm »
No jak to czarne Ferrari zajechało przed laboratorium to pierwszy raz omal nie spadlem z krzesła. Sceny śmierci też były świetne (szczególnie jak na pierwszym etapie rozszarpywała cie ta czarna bestia).

Drzewiej w ogóle fajniej te przerywniki były realizowane, trzeba było kombinować jak to poupychać by nie zajmowało połowy twardziela po instalacji (nie mówiąc o dziesiątkach dyskietek).

Ale dalej ciągnąc - gry z serii Dragon's Lair czy Space Ace same w sobie były świetnymi filmikami. Szczytem geniuszu tych samych twórców była produkcja zwana Brain Dead 13 - prześwietny czarny humor nie pozwalał wprost oderwać się od niej (a rozgrywka była nadzwyczaj prymitywna).
Świetne zrealizowane były też wstawki w Full Throttle Lucasów - niezłe modele pojazdów + świetna kreska. Albo intro do Alone in te Dark. Heh te najazdy na te trójwymiarowe gęby bohaterów. No i jak się potem okazało że to nie jest intro i taka będzie grafa!