Autor Wątek: Nowy Jak & Daxter !!!  (Przeczytany 7401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tango

  • Gość
Nowy Jak & Daxter !!!
« dnia: Listopada 06, 2007, 18:07:19 pm »
Wszyscy wiedzieli, czym studio Naughty Dog zajmie się po ukończeniu prac nad Uncharted: Drake's Fortune, jednak nikt o tym głośno nie mówił. Gracze z całego globu wyrażali jedynie chęci i marzenia, odnośnie do wydania kolejnej części genialnej platformówki Jak and Daxter i... zostaną one spełnione! Otóż Evan Wells - pracownik wcześniej wymienionego koncernu - w wywiadzie dla serwisu internetowego IGN.com oznajmił wszem i wobec, że koledzy z jego składu "zafascynowani są ogromnymi możliwościami PlayStation 3", co jakiś czas temu poskutkowało rozpoczęciem prac nad kolejną odsłoną przygód dwójki przyjaciół! Evan wypowiedział się także o samym PlayStation 3...

"Coraz bardziej jestem przeświadczony o mocy PlayStation 3 – im dłużej tworzę na nią gry, tym bardziej jestem nią zafascynowany i odkrywam jej nowe możliwości. Nie wyobrażam sobie, by Uncharted mógł powstać na maszynie bez napędu Blu-ray, bez dysku twardego, czy bez procesora Cell – nie byłby to wtedy taki Uncharted, jakim będziecie mogli się cieszyć już niedługo. Myślę, że im dłużej developerzy będą pracować przy najnowszej konsoli Sony, tym lepsze jakościowo i w kwestii rozwiązań gry trafiać będą do paszcz Waszych maszynek. Przykładowo, w Uncharted: Drake's Fortune wykorzystaliśmy tylko około 30% mocy Cella. A to dopiero początek!" - stwierdził...

Wiec nowy Jak powstaje  8) co mnie bardzo cieszy :D
Wiadomo brednie pokroju 30% wykorzystanej mocy procesora  to belkot marketingowy:P Tu sie okaze na co stac PS3 :)

IRAS pamietasz ile razy mowiles mi, ze nie wyjdzie nowy JAK  ? Mowilem pozyjemy, zobaczymy :cool:
Wiedzialem, ze nie masz racji :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2007, 18:10:16 pm wysłana przez Tango »

lupinator

  • Gość
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2007, 18:16:16 pm »

Tango

  • Gość
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2007, 18:26:32 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2007, 18:52:32 pm »
Żebyś Tango wiedział jak się cieszę, że nie miałem racji  :grin:

Pisałem tak, bo samo Naughty Dog mówiło, że po odejściu Rubina kolejna część już nie powstanie. Teraz cieszę się podwójnie - będzie nowy Jak i jest szansa, że Uncharted będzie tworzyć spójną całość i nie zrobią z niego tasiemca  :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2007, 19:00:12 pm »
Na tą informację czekałem z zapartym tchem! ZA JE BIO CHA! Oby jak najbardziej przypominał 2 część.

Tango

  • Gość
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 07, 2007, 19:43:14 pm »
moze mnie zjedziecie, ale za Ratchetem nie przepadam :?  JAKIEM jednak nie pogardze :D Czekam na pierwsze screeny gdyz do konca nie wiadomo jakiego klimatu i koncepcji sie spodziewac, napewno bedzie MOC tylko nie wiadomo, z ktorej flanki nadejdzie :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 08, 2007, 10:40:31 am »
moze mnie zjedziecie, ale za Ratchetem nie przepadam...

Ja też. Za mało platformówki w platformówce  :lol:

Tango

  • Gość
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 08, 2007, 14:36:07 pm »
moze mnie zjedziecie, ale za Ratchetem nie przepadam...

Ja też. Za mało platformówki w platformówce  :lol:

Na XO posucha moze Banjo pyknie w 2008 wiec jest szansa na dobra gierke w tym gatunku...

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Nowy Jak & Daxter !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 08, 2007, 17:07:13 pm »
Dlaczego wciąż udzielacie się w tym temacie, jeżeli istnieje starszy ? Proponuję zamknąć ten, bo po co komu 2 tematy o jednym tytule? Bałagan się tylko robi.
PSN ID: WojtqGO