Autor Wątek: The Order 1886  (Przeczytany 321534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1360 dnia: Lutego 16, 2015, 21:44:42 pm »
Cytuj
otóż dlatego, że myślą racjonalnie i prawdziwie - czuć tam relację.
Jeszcze jedno:
Oglądanie zakończenia jest normalne/racjonalne?? Od razu widać, że coś jest z nimi nie tak i pełno tam fanatyków xboxa/blachy, którzy chcą specjalnie ludzi zniechęcić.

uki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1361 dnia: Lutego 16, 2015, 21:51:34 pm »
http://www.psxextreme.info/topic/103431-the-order1886/page-68

  To przykładowa treść wypowiedzi z innego forum o grach...aż chce się z nimi pisać, dyskutować, rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami, wrażeniami..po prostu wszystkim..a dlaczego..otóż dlatego, że myślą racjonalnie i prawdziwie - czuć tam relację. Kyo tu dużo próbował Wam pomóc ale nie do końca skutecznie ponieważ błony na oczach wielu forowiczów stąd (nie wszyscy) są tak grube, że przysłaniają całą prawdę. Ci przynajmniej coś zobaczyli, że z tą grą jest coś nie tak..z długością gry a nie tylko z góry zakładać i wychwalać, że wszystko jest OK.
No to idź tam pisać albo na jakieś inne xbotowo-pctowe forum. Na forum PE jest więcej naiwnych ludzi którym xboty mogą wciskać swoje bajeczki,  tutaj jest wyższy poziom i na  xbotową retorykę nikt się nie nabierze.
Jak dotąd wszystkie największe xboty i blacharze wymiękły. Anonim uciekł po pokazie uncharted 2, a karota zdezerterował po szeregu mega kompromitacji.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym xboxem, blachą czy tam dyktą jakąś, pecetem...nie jestem jakims fanem jednej konsoli czy platformy do gry. Mam PS4 i Xboxa360 (może w przyszłości XBOXONE) ale to nie znaczy, że nie chciałbym miec innej konsoli, najważniejsze są dobre gry a nie platforma na której sie one znajdują. I nikt kitu mi nie wciska..swoja przygode zaczynałem jeszcze od zx spectrum, Atari, commadore, amiga itd. pc.. poźniej PSX, SEGA Saturn, DreamCast....ect. Kyo kolekcjonuje konsole i ja też sporo mam. Wiec raczej nie jestem fanem jakiejś konkretnej platformy tylko GRY.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1362 dnia: Lutego 16, 2015, 21:56:45 pm »
A może byście sobie tak poszli tam? Na cholerę tu siedzicie jak was tu nikt nie chce? Macie jakąś misje do spełnienia? Męczennicy w sprawie giereczek dla dzieci, tego jeszcze nie było :lol:

Nie odpowiadajcie, bo zaraz rzucicie bajeczką, że na PW rozmawiacie tutaj z 20 osobami, które aktywnie proszą was o profesjonalne porady i recenzje.

uki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1363 dnia: Lutego 16, 2015, 22:03:38 pm »
Nawet jak jedna z waszych owieczek przejdzie ku prawdy to będzie to wiele dla społeczeństwa graczy..a gracz zagubiony jest nieszczęśliwy. Piszę tu rzadko ale z pewnym celem by pryzmat ciemnej soczewki was nie przysłonił całkiem. Tak na forum extrema zarejestrowałem sie dzisiaj bo akurat przypadkowo wszedłem i chciałem poczytać o Order. I postanowiłem też z innym dyskutować...nie tylko z jakąs wybraną grupą, nie można sie ograniczać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1364 dnia: Lutego 16, 2015, 22:14:25 pm »
Problem xbotów i blacharzy jest taki, że to właśnie na GO piszą prawdę i prostują te wszystkie bzdury kkrtów i innych anonimowych. Dlatego tutaj jest tak mało fanbojów M$. Szybko są sprowadzani do parteru i muszą wylewać swoje żale gdzie indziej.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1365 dnia: Lutego 16, 2015, 22:14:50 pm »
http://www.psxextreme.info/topic/103431-the-order1886/page-68

  To przykładowa treść wypowiedzi z innego forum o grach...aż chce się z nimi pisać, dyskutować, rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami, wrażeniami..po prostu wszystkim..a dlaczego..otóż dlatego, że myślą racjonalnie i prawdziwie - czuć tam relację. Kyo tu dużo próbował Wam pomóc ale nie do końca skutecznie ponieważ błony na oczach wielu forowiczów stąd (nie wszyscy) są tak grube, że przysłaniają całą prawdę. Ci przynajmniej coś zobaczyli, że z tą grą jest coś nie tak..z długością gry a nie tylko z góry zakładać i wychwalać, że wszystko jest OK.
No to idź tam pisać albo na jakieś inne xbotowo-pctowe forum. Na forum PE jest więcej naiwnych ludzi którym xboty mogą wciskać swoje bajeczki,  tutaj jest wyższy poziom i na  xbotową retorykę nikt się nie nabierze.
Jak dotąd wszystkie największe xboty i blacharze wymiękły. Anonim uciekł po pokazie uncharted 2, a karota zdezerterował po szeregu mega kompromitacji.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym xboxem, blachą czy tam dyktą jakąś, pecetem...nie jestem jakims fanem jednej konsoli czy platformy do gry. Mam PS4 i Xboxa360 (może w przyszłości XBOXONE) ale to nie znaczy, że nie chciałbym miec innej konsoli, najważniejsze są dobre gry a nie platforma na której sie one znajdują. I nikt kitu mi nie wciska..swoja przygode zaczynałem jeszcze od zx spectrum, Atari, commadore, amiga itd. pc.. poźniej PSX, SEGA Saturn, DreamCast....ect. Kyo kolekcjonuje konsole i ja też sporo mam. Wiec raczej nie jestem fanem jakiejś konkretnej platformy tylko GRY.
Oglądanie zakończenia na yt i przekonywanie innych jakie jest słabe na forum nie jest normalne. Widać że ci ludzie nigdy nie mieli zamiaru kupić tej gry. Pytanie po co oglądać zakończenie z gry która ich nie interesuje, a później wypowiadać się o niej na forach? Oni nie są normalnymi,  bezstronnymi graczami. Każdy tutaj wie, że tam siedzą prawie wszyscy najwięksi fanatycy xboxa i piszą pierdoły(kilku z nich kiedyś próbowało wciskać swoje bzdury na tym forum).
 A z oceną długości gry trzeba się jeszcze trochę  wstrzymać, a nie tak jak niektórzy już przesądzili, że gierka jest na 3 godziny. Podobnie kyo po paru filmikach orzekł wyrok  że przestrzenie w grze są mniejsze niż w gears of war, a później okazało się nieprawdą.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2015, 22:23:16 pm wysłana przez Wulfen »

uki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1366 dnia: Lutego 16, 2015, 22:24:59 pm »
http://www.psxextreme.info/topic/103431-the-order1886/page-68

  To przykładowa treść wypowiedzi z innego forum o grach...aż chce się z nimi pisać, dyskutować, rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami, wrażeniami..po prostu wszystkim..a dlaczego..otóż dlatego, że myślą racjonalnie i prawdziwie - czuć tam relację. Kyo tu dużo próbował Wam pomóc ale nie do końca skutecznie ponieważ błony na oczach wielu forowiczów stąd (nie wszyscy) są tak grube, że przysłaniają całą prawdę. Ci przynajmniej coś zobaczyli, że z tą grą jest coś nie tak..z długością gry a nie tylko z góry zakładać i wychwalać, że wszystko jest OK.
No to idź tam pisać albo na jakieś inne xbotowo-pctowe forum. Na forum PE jest więcej naiwnych ludzi którym xboty mogą wciskać swoje bajeczki,  tutaj jest wyższy poziom i na  xbotową retorykę nikt się nie nabierze.
Jak dotąd wszystkie największe xboty i blacharze wymiękły. Anonim uciekł po pokazie uncharted 2, a karota zdezerterował po szeregu mega kompromitacji.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym xboxem, blachą czy tam dyktą jakąś, pecetem...nie jestem jakims fanem jednej konsoli czy platformy do gry. Mam PS4 i Xboxa360 (może w przyszłości XBOXONE) ale to nie znaczy, że nie chciałbym miec innej konsoli, najważniejsze są dobre gry a nie platforma na której sie one znajdują. I nikt kitu mi nie wciska..swoja przygode zaczynałem jeszcze od zx spectrum, Atari, commadore, amiga itd. pc.. poźniej PSX, SEGA Saturn, DreamCast....ect. Kyo kolekcjonuje konsole i ja też sporo mam. Wiec raczej nie jestem fanem jakiejś konkretnej platformy tylko GRY.
Oglądanie zakończenia na yt i przekonywanie innych jakie jest słabe na forum nie jest normalne. Widać że ci ludzie nigdy nie mieli zamiaru kupić tej gry. Pytanie po co oglądać zakończenie z gry która ich nie interesuje, a później wypowiadać się o niej na forach? Oni nie są normalnymi,  bezstronnymi graczami.
 A z oceną długości gry trzeba się jeszcze trochę  wstrzymać, a nie tak jak niektórzy już przesądzili, że gierka jest na 3 godziny. Podobnie kyo po paru filmikach orzekł wyrok  że przestrzenie w grze są mniejsze niż w gears of war.
W The Order martwi mnie jedynie długość gry..Kyo mi wysłał filmik z youtub jak widać co do minuty pokazana była cała fabuła przejścia gry i trwało to 5godz z hakiem. Wiec to prawda skoro wszystko jest pokazane. I gdy tak będzie to wydać 250zł za takie coś to zwykła kpina i twórcy mają gdzies graczy a tylko zacierają rece żeby zarobić i tyle. Powinno sie zaprzestać wydawania takich tytułów albo ograniczyć ich cene. Jesli długosć gry sie potwierdzi to gra może być warta 50zł a nie 250.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1367 dnia: Lutego 16, 2015, 22:34:36 pm »
Wy to w ogóle jesteście poj**ani. Jak można wbić na youtube obejrzeć CAŁĄ grę wraz z zakończeniem?! A potem grę kupować? W głowię się to nie mieści. Przecież to się mija z sensem. Kiedyś to się gry odkrywało od zera, poznawało całą mechanikę, teraz nawet oglądając trailery też idziemy w nieznane jedynie możemy ocenić klimat gry. Często umyślnie unika się trailerów by gra dawała więcej radochy.
Zero duszy gracza, czyste bezsensowne bezcelowe podejście do gier. Dla mnie ty i Kyo nie jesteście graczami tylko typowymi marudami i pseudo krytykami. Co nawet nie czerpią radości z grania tylko oglądają gry na youtube.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1368 dnia: Lutego 16, 2015, 22:40:25 pm »
http://www.psxextreme.info/topic/103431-the-order1886/page-68

  To przykładowa treść wypowiedzi z innego forum o grach...aż chce się z nimi pisać, dyskutować, rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami, wrażeniami..po prostu wszystkim..a dlaczego..otóż dlatego, że myślą racjonalnie i prawdziwie - czuć tam relację. Kyo tu dużo próbował Wam pomóc ale nie do końca skutecznie ponieważ błony na oczach wielu forowiczów stąd (nie wszyscy) są tak grube, że przysłaniają całą prawdę. Ci przynajmniej coś zobaczyli, że z tą grą jest coś nie tak..z długością gry a nie tylko z góry zakładać i wychwalać, że wszystko jest OK.
No to idź tam pisać albo na jakieś inne xbotowo-pctowe forum. Na forum PE jest więcej naiwnych ludzi którym xboty mogą wciskać swoje bajeczki,  tutaj jest wyższy poziom i na  xbotową retorykę nikt się nie nabierze.
Jak dotąd wszystkie największe xboty i blacharze wymiękły. Anonim uciekł po pokazie uncharted 2, a karota zdezerterował po szeregu mega kompromitacji.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym xboxem, blachą czy tam dyktą jakąś, pecetem...nie jestem jakims fanem jednej konsoli czy platformy do gry. Mam PS4 i Xboxa360 (może w przyszłości XBOXONE) ale to nie znaczy, że nie chciałbym miec innej konsoli, najważniejsze są dobre gry a nie platforma na której sie one znajdują. I nikt kitu mi nie wciska..swoja przygode zaczynałem jeszcze od zx spectrum, Atari, commadore, amiga itd. pc.. poźniej PSX, SEGA Saturn, DreamCast....ect. Kyo kolekcjonuje konsole i ja też sporo mam. Wiec raczej nie jestem fanem jakiejś konkretnej platformy tylko GRY.
Oglądanie zakończenia na yt i przekonywanie innych jakie jest słabe na forum nie jest normalne. Widać że ci ludzie nigdy nie mieli zamiaru kupić tej gry. Pytanie po co oglądać zakończenie z gry która ich nie interesuje, a później wypowiadać się o niej na forach? Oni nie są normalnymi,  bezstronnymi graczami.
 A z oceną długości gry trzeba się jeszcze trochę  wstrzymać, a nie tak jak niektórzy już przesądzili, że gierka jest na 3 godziny. Podobnie kyo po paru filmikach orzekł wyrok  że przestrzenie w grze są mniejsze niż w gears of war.
W The Order martwi mnie jedynie długość gry..Kyo mi wysłał filmik z youtub jak widać co do minuty pokazana była cała fabuła przejścia gry i trwało to 5godz z hakiem. Wiec to prawda skoro wszystko jest pokazane. I gdy tak będzie to wydać 250zł za takie coś to zwykła kpina i twórcy mają gdzies graczy a tylko zacierają rece żeby zarobić i tyle. Powinno sie zaprzestać wydawania takich tytułów albo ograniczyć ich cene. Jesli długosć gry sie potwierdzi to gra może być warta 50zł a nie 250.
O tym czy jest warta swojej ceny zadecydują portfele graczy. Ja wolę taki krótki graficzny benchmark z dobrym klimatem niż długi i nudny assassins creed, w którym dałem rade dograć tylko do połowy. Poza tym skąd wiesz jaki był budżet tej gry. Taki killzone 2 można pewnie przejść w czasie podobnym do the order, a kosztował 45mln $. Krótka nie znaczy tania i  nie mogą ot tak po prostu zejść zbyt mocno z ceny tylko z powodu długości.

A co do długości nawet jeśli byłaby to prawda i średni czas gry wynosi 5,5 godziny(w co wątpię), to i tak możesz grę sprzedać z niewielką stratą.
Ostatnio AC: unity kupiłem za 170 zł a po 3 tygodniach sprzedałem za 150. Myślę że wycieczka do XVIII-wiecznego Paryża za 20 zł się opłacała :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1369 dnia: Lutego 16, 2015, 22:47:05 pm »
a ja chcę sobie postrzelać i mnie ch** obchodzi czy na 10 czy 22 godziny, ma być intensywnie i z grafiozą. Wolę 10h z rozdziawioną paszczą niż 20 z maćkiem na oczach.

uki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1370 dnia: Lutego 16, 2015, 22:57:56 pm »
Wy to w ogóle jesteście poj**ani. Jak można wbić na youtube obejrzeć CAŁĄ grę wraz z zakończeniem?! A potem grę kupować? W głowię się to nie mieści. Przecież to się mija z sensem. Kiedyś to się gry odkrywało od zera, poznawało całą mechanikę, teraz nawet oglądając trailery też idziemy w nieznane jedynie możemy ocenić klimat gry. Często umyślnie unika się trailerów by gra dawała więcej radochy.
Zero duszy gracza, czyste bezsensowne bezcelowe podejście do gier. Dla mnie ty i Kyo nie jesteście graczami tylko typowymi marudami i pseudo krytykami. Co nawet nie czerpią radości z grania tylko oglądają gry na youtube.
Ja grę sprawdzałem po czasie przejścia, nie patrzyłem na całość tylko urywkami i gra jest krótka - to tyle. Szkoda, spodziewałem się dłuższej gry ale cóż, teraz większość twórców stawia tylko na zarobek. Ostatnio gram w The Last of Us i to jest coś wiecej niż gra..jeśli order bedzie trwał 5 godz to dodatek w Last trwa 3 godz. Wszyscy sie przekonają gdy gre kupią i prawda sie okaże jaka jest. Nie mówie, że Order bedzie kiepską gry..tylko, że krótka pozbawioną wielu rzeczy bo cóż może być w tak krótkiej grze..kilka akcji i szczypta filmików, nutka klimatu...za 250zł..(??? )

O tym czy jest warta swojej ceny zadecydują portfele graczy. Ja wolę taki krótki graficzny benchmark z dobrym klimatem niż długi i nudny assassins creed, w którym dałem rade dograć tylko do połowy. Poza tym skąd wiesz jaki był budżet tej gry. Taki killzone 2 można pewnie przejść w czasie podobnym do the order, a kosztował 45mln $. Krótka nie znaczy tania i  nie mogą ot tak po prostu zejść zbyt mocno z ceny tylko z powodu długości.

A co do długości nawet jeśli byłaby to prawda i średni czas gry wynosi 5,5 godziny(w co wątpię), to i tak możesz grę sprzedać z niewielką stratą.
Ostatnio AC: unity kupiłem za 170 zł a po 3 tygodniach sprzedałem za 150. Myślę że wycieczka do XVIII-wiecznego Paryża za 20 zł się opłacała :)
Zgadzam się, że gre można sprzedać za niewielką strata. Ja nie dobrnąłem do końca w Ass. Unity i sprzedałem ją bo była nudna. sama cena za gry, krótko mówiąc tandetne to zamach na portfele...są gry, które sa wartę swojej ceny i twórcy włożyli mnóstwo pracy by dana gra była naprawdę dobra a inne sa na odpierdziel byle było i też chcą taka kasę...powinien być jakiś wyznacznik jakości przed wydaniem gry. Fakt, nikt nikogo nie zmusza do tego by kupić grę kiepską za dużą kasę ale kto potem wróci kase za chłam... Nie każdy się zna na grach, są tez osoby co biorą gry na podstawie ładnych okładek a potem okazuje się że to takie jak Rambo (gra) i co oni maja powiedzieć...czyste oszustwo. Powinien być jakiś przesiew i oddzielić chwasty od plonów..którzy chciał jeść chleb z domieszką  brudu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2015, 22:59:33 pm wysłana przez uki »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1371 dnia: Lutego 16, 2015, 23:19:14 pm »
Cytuj
są tez osoby co biorą gry na podstawie ładnych okładek a potem okazuje się że to takie jak Rambo (gra) i co oni maja powiedzieć...czyste oszustwo. Powinien być jakiś przesiew i oddzielić chwasty od plonów..którzy chciał jeść chleb z domieszką  brudu.
trochę mi ten temat zaczyna zahaczać o politykę :roll:
Jestem zdania że za swoją głupotę i naiwność trzeba płacić. Człowiek kupi raz gówno i się nauczy. Tak samo jak ktoś chce pograć i kupuje komputer z hipermarketu z kartą intela hd4000. Sam jest sobie winien. Albo naiwniak który wierzy we wróżby, jest oszukiwany ale skoro tego  chce to trudno.
Cytuj
powinien być jakiś wyznacznik jakości przed wydaniem gry.
Jak miałby taki wyznacznik wyglądać i kto miałby o tym decydować, urzędnicy państwowi? Czy np za krótkie gry miałyby być zakazane?
Podobnie jest z książkami i filmami większość to chłam, mimo to nie można zakazać ich sprzedaży  nawet jeśli są gówniane.
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2015, 23:28:07 pm wysłana przez Wulfen »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1372 dnia: Lutego 16, 2015, 23:39:08 pm »
Na głupszym forum dekle przeszły grę na yt i natłukły dzisiaj ze 20 stron o tym, jaka jest ch**owa. Jeden chce kupić i po weekendzie do żyda, drugi cyfrówka z US z kimś na pół, a cała reszta zainteresowanych siedzi cicho ze strachu przed linczem  :lol:  Super forum!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1373 dnia: Lutego 16, 2015, 23:41:49 pm »
Niech zgadnę. Przy Ryse pewnie było święto i ogólny spust nad zajebistością tej gry? :troll:

uki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2010
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 1
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1374 dnia: Lutego 16, 2015, 23:44:47 pm »
Cytuj
są tez osoby co biorą gry na podstawie ładnych okładek a potem okazuje się że to takie jak Rambo (gra) i co oni maja powiedzieć...czyste oszustwo. Powinien być jakiś przesiew i oddzielić chwasty od plonów..którzy chciał jeść chleb z domieszką  brudu.
trochę mi ten temat zaczyna zahaczać o politykę :roll:
Jestem zdania że za swoją głupotę i naiwność trzeba płacić. Człowiek kupi raz gówno i się nauczy. Tak samo jak ktoś chce pograć i kupuje komputer z hipermarketu z kartą intela hd4000. Sam jest sobie winien. Albo naiwniak który wierzy we wróżby, jest oszukiwany ale skoro tego  chce to trudno.
Cytuj
powinien być jakiś wyznacznik jakości przed wydaniem gry.
Jak miałby taki wyznacznik wyglądać i kto miałby o tym decydować, urzędnicy państwowi? Czy np za krótkie gry miałyby być zakazane?
Podobnie jest z książkami i filmami większość to chłam, mimo to nie można zakazać ich sprzedaży  nawet jeśli są gówniane.
A od czego jest Bruksela Powinien być odpowiedni urząd ds. jakości gier (jakość-cena)  przed wydaniem jej na rynek. A jeśli by to nie wystarczyło:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1375 dnia: Lutego 16, 2015, 23:48:20 pm »
to należało by powołać specjalna komisję do spraw jakości gier w skład której wchodziłbym: Ja i Kyo oraz paru pomagierów :troll:

Zrezygnowałbym z grania.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1376 dnia: Lutego 16, 2015, 23:49:53 pm »
Na głupszym forum dekle przeszły grę na yt i natłukły dzisiaj ze 20 stron o tym, jaka jest ch**owa. Jeden chce kupić i po weekendzie do żyda, drugi cyfrówka z US z kimś na pół, a cała reszta zainteresowanych siedzi cicho ze strachu przed linczem  :lol:  Super forum!
A mojego posta moderacja  nie zatwierdziła.

el becetol

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1377 dnia: Lutego 16, 2015, 23:57:52 pm »
Też dostałem bana, za użycie zwrotu "rak branży" w dyskusji o skinach DLC po $300 :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1378 dnia: Lutego 17, 2015, 00:37:46 am »
God of War 1 przeszedłem za pierwszym razem w jakieś 4h 30min i to byłą jedna z najlepszych gier na PS2. Intensywne 4h rozrywki, masakra na ekranie i istny benchmark. Dla meni świetna gra. Z The Order będzie podobnie.

A czepianie się długosci rozgrywki to beka, bo 6h to standard przy obecnych produkcjach, nie będących sandboxami. Z poprzednią generacją było podobnie, nie przypominam sobie bym w Uncharted 1 spędził 20h :lol: Raczej to było jakieś 7-8. To, ze nie ma multi dla mnie lotto - i tak nie grywam oprócz w Quake 2. Pierdolamento i gadanie, ze gra za 250, kiedy można kupić wszędzie za 200zł to trochę beka, ale rozumiem ból Ukanio i Kukuryku - na poprzedniej generacji mogli sobie ściągać piraty za darmo to teraz boli.

PS. Kurczę, jak Ukanio to nie multikonto to jestem ciekaw jak oni się dobrali w tą swoją parę... Jakaś masakra.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1379 dnia: Lutego 17, 2015, 00:38:24 am »
Też dostałem bana, za użycie zwrotu "rak branży" w dyskusji o skinach DLC po $300 :lol:

Pierdolisz?!  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1380 dnia: Lutego 17, 2015, 00:46:35 am »
Na dwa tygodnie 8 dni.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2015, 00:49:36 am wysłana przez el becetol »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1381 dnia: Lutego 17, 2015, 00:53:39 am »
BANUJCIE TE ALTERY DO KURWY NĘDZY.

Ten temat jest już tak zasyfiony, że bardziej się nie da, więc wrzucę coś od siebie.

Ktoś tam pierdolił jakieś bzdury o Bioshocku, to akurat mi się ten kawałek przypomniał

Ależ on jest świetny  :angel:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1382 dnia: Lutego 17, 2015, 01:01:34 am »
a ja chcę sobie postrzelać i mnie ch** obchodzi czy na 10 czy 22 godziny, ma być intensywnie i z grafiozą. Wolę 10h z rozdziawioną paszczą niż 20 z maćkiem na oczach.

Lol to taki Ground Zeroes w sam raz musi dla Ciebie być 

Nie mam zamiaru ogladac The Order na youtube, kiedys kupie i sam ogram, ale jezeli ta gra jest faktycznie na 5,5 godziny to taki proceder trzeba tepic bo inaczej z czasem tylko gorzej bedzie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2015, 01:28:52 am wysłana przez Patosław »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1383 dnia: Lutego 17, 2015, 01:49:17 am »
Pal licho pińć godzin. Mnie tam interesuję , czy ten tytuł jest grywalny, czy to kolejny benczmark zaraz po SF(ok, tutaj mp wynagradzał beznadziejną kampanię) i Ryse. Klimat i grafa jest, a co z resztą??
Trzeba czekać na jakieś rzetelne informacje odnośnie lwiej części gry, czyli samego strzelania. W końcu to tpp, a nie jakieś tam filmowe doznanie a la Dejłid Każe?
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2015, 01:59:44 am wysłana przez piter86 »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1384 dnia: Lutego 17, 2015, 02:24:30 am »
Kilka czasow ukonczenia gry kolesi z NeoFaga:
Cytuj
OsirisBlack - 14 hours Hard
Theman2k - 12 hours Hard
Verendus - 10 hours Hard
Periniumlick - 10 hours Hard
Rapier - 9 hours Normal
ReNeGaDe124 - 9 hours Normal
Nbkt - 9 hours Normal
Czyli wychodzi ~10h. Jak dla mnie calkiem spoko jak na tego typu gierke :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1385 dnia: Lutego 17, 2015, 02:50:43 am »
5 GODZIN! 5 GODZIN KURWA I ANI MINUTY WIĘCEJ!  :evil:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1386 dnia: Lutego 17, 2015, 07:55:58 am »
Kilka czasow ukonczenia gry kolesi z NeoFaga:
Cytuj
OsirisBlack - 14 hours Hard
Theman2k - 12 hours Hard
Verendus - 10 hours Hard
Periniumlick - 10 hours Hard
Rapier - 9 hours Normal
ReNeGaDe124 - 9 hours Normal
Nbkt - 9 hours Normal
Czyli wychodzi ~10h. Jak dla mnie calkiem spoko jak na tego typu gierke :)
Ja o tym już pisałem, ale nikt nie słuchał. Ale czytając niektórych będzie im z tego powodu bardzo źle, bo chcieliby żeby to był niewypał

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1387 dnia: Lutego 17, 2015, 08:24:30 am »
Ja o tym już pisałem, ale nikt nie słuchał. Ale czytając niektórych będzie im z tego powodu bardzo źle, bo chcieliby żeby to był niewypał

Wszyscy cię słuchali i wszyscy rozumieją :P To Kyo i Uki mają z tym problem ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1388 dnia: Lutego 17, 2015, 13:26:37 pm »
Podobno w rzeszowskim MM jest już the order 1886, za jedyne 259zł  :lol: :lol: pier**le ich wole poczekać dwa dni i mieć to samo za 195zł

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1389 dnia: Lutego 17, 2015, 13:35:50 pm »
Pytanie czy ta kopia za 195zł jest coś warta dla Sony :troll:

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1390 dnia: Lutego 17, 2015, 15:44:55 pm »
Pytanie czy ta kopia za 195zł jest coś warta dla Sony :troll:
Myślę że tak, bo wcześniej prowadził sklep, ale kontakty zostaly

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 120
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1391 dnia: Lutego 17, 2015, 16:01:29 pm »
Pojawiła się pierwsza nota od JeuxVideo: 15/20.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1392 dnia: Lutego 17, 2015, 16:29:30 pm »
Czyli 8/10 ogolem. Tak jak sie spodziewam czyli noty 8 czy 9 na 10. Pewnie za grafike dostala 9 lub 10 w skali 10 stopniowej.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 120
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1393 dnia: Lutego 17, 2015, 16:32:07 pm »
Czyli 8/10 ogolem.
Jak już to 7,5.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1394 dnia: Lutego 17, 2015, 16:38:06 pm »
W zaokrągleniu 8 :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 120
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1395 dnia: Lutego 17, 2015, 16:39:52 pm »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1396 dnia: Lutego 17, 2015, 16:42:57 pm »
Miałem brać na premierę ale chyba jednak trochę poczekam i dokończę Dragon Age, przejdę Residenta na hardzie Chrissem i pogram w Evovle. Kurna jak nie było w co grać tak teraz tylko zaleglości się robią :) A wypadałoby jeszcze sprawdzić Farc Cry i Dying Light damn.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1397 dnia: Lutego 17, 2015, 16:44:49 pm »
Jak gra zbierze średnią 8/10 to będzie bardzo dobrze. Bo spodziewam się recenzji z dupy i średniej 6-7/10 jak z DriveClubem.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1398 dnia: Lutego 17, 2015, 16:57:59 pm »
Ogólnie gra się zapowiada na crap (według tego co się na necie mówi). Wszyscy narzekają na słaby gameplay, że gra krótka będzie, że same skrypty itp. Czyli zapowiada się średniak. Więc każda ocena powyżej 6/10, 7/10 to będzie tylko i wyłacznie miłe zaskoczenie.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #1399 dnia: Lutego 17, 2015, 17:01:52 pm »
taa, to samo słyszałem o  killzone shadow fall. A wyszła gierka na 8+