Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4880 dnia: Maja 25, 2016, 11:58:34 am »
Może i nie chodzą, ale wartości mają oparte o wiarę chrześcijańską. Oprócz lewaków z KOD nikt z tych odświętnych odwiedzaczy kościoła nie przyjmie nagle islamu za nowy system.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4881 dnia: Maja 25, 2016, 12:30:32 pm »
wartości chrześcijańskie, to jakie? bo "miłuj bliźniego" na forumku ze świeczką szukać. "nadstaw policzek" tym bardziej. z całą reszta gorliwie propagowana przez szefa watykanu to samo. chyba, że masz na myśli "oko za oko", ale to z książki wspólnej z braćmi w wierze, wiec też mało popularna opcja.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4882 dnia: Maja 25, 2016, 13:04:25 pm »
wartości chrześcijańskie, to jakie?

Np. nie upierdalaj sąsiadowi głowy maczetą jak zje bekon, nie pakuj żony w worek, nie nakurwiaj z bazuki w kościoły, nie dupcz kolegi, a jak kolega dupczy kolegę to nie zrzucaj ich od razu żywcem z 6 piętra, nie morduj ludzi tylko dlatego że są biali, nie uważaj że jak utniesz sobie kutasa to nagle jesteś kobietą itp. itd.

Ogólnie przeciwieństwo tego co promuje lewica.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2016, 13:07:49 pm wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4883 dnia: Maja 25, 2016, 13:15:02 pm »
coś ta twoja teoria się nie klei, jestem lewakiem i nie promuje takich poglądów. szczególnie licha teoria o lewicy promującej zrzucanie pedałów z szóstego piętra. takie rzeczy, to po prawej stronie. przemoc w rodzinie i dyskryminacja rasowa podobnie.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4884 dnia: Maja 25, 2016, 13:23:00 pm »
szczególnie licha teoria o lewicy promującej zrzucanie pedałów z szóstego piętra.

Jak ostatnio sprawdzałem to lewica chciała sprowadzać muzułmanów i tolerować ich zwyczaje (do których zalicza się właśnie zrzucanie pedałów z szóstego piętra, oblewanie kobiet kwasem, mordowanie białych, mordowanie chrześcijan, odpalanie bomb w centrum miasta, mordowanie ludzi pijacych alkohol w pubach, strzelanie z kałachów do ludzi w kawiarniach i na koncertach, masowe gwałty na imprezach masowych i tym podobne tradycje typowe dla Muzułmanów robione w imię ich boga). Prawa strona była i jest przeciwna temu i pozostałych "wartościom" sprowadzanym do europy przez lewicę.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4885 dnia: Maja 25, 2016, 13:28:12 pm »
odchodzimy od tematu. piszesz, że lewica promuje zbrodnie przeciw gejom. ja mówię, że nie dość, że tak nie jest, to wręcz prawica tak robi. odnośmy się do swoich wypowiedzi, a nie urojonej wizji świata, który najwyraźniej znasz tylko z telewizji/"prawicowego internetu".

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4886 dnia: Maja 25, 2016, 13:33:05 pm »
Nie moja wina że lewicowość to schizofrenia i jednocześnie promujecie tolerancje dla gejów oraz tolerowanie muzułmanów którzy tych gejów mordują.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4887 dnia: Maja 25, 2016, 13:39:59 pm »
nie masz racji. żaden szanujący się lewak nie będzie tolerował nienawiści/przemocy na tle seksualnym, to jest twoja nadinterpretacja.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4888 dnia: Maja 25, 2016, 13:44:08 pm »
To czemu lewaki z Niemiec i Szwecji tolerują przemoc seksualna braci muzułmanów?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4889 dnia: Maja 25, 2016, 13:47:00 pm »
pewnie z tego samego powodu, dla którego konserwy w polsce odrzucają wartości chrześcijańskie.

świat stanął na ch*ju i tańczy breka :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4890 dnia: Maja 25, 2016, 14:41:36 pm »
Obejrzałem sobie materiał od Jurasa o hejtach Gimpera i Atora i ładnie mnie zdziwiło prawo w Anglii :lol:

Mowa nienawiści (czyli np. czarny obraża białego) - do pół roku więzienia.

Mowa rasistowska (biały czarnego obraża czy innego muzułmanina) - do 7 lat więzienia :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4891 dnia: Maja 25, 2016, 15:31:03 pm »
żaden szanujący się lewak nie będzie tolerował nienawiści/przemocy na tle seksualnym

Pewnie dlatego lewactwo próbowało cenzurować i przemilczeć wszelkie doniesienia o masowych gwałtach w sylwestra dokonywanych przez muzułmanów w Niemczech, a każdego kto mówił prawdę głośno nazywali prawackim faszystą. :lol: No ale to pewnie nie były "szanujące się lewaki" lub inne oksymorony.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2016, 15:52:57 pm wysłana przez el becetol »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4892 dnia: Maja 25, 2016, 15:35:10 pm »
Mowa nienawiści (czyli np. czarny obraża białego) - do pół roku więzienia.

Mowa rasistowska (biały czarnego obraża czy innego muzułmanina) - do 7 lat więzienia :lol:

Świat według lewactwa się do tego sprowadza, powoli powoli zmieniają prawo tak ze jesteśmy najbardziej gnojeni, a ostatecznie ich plany wyglądają tak:



No ale pewnie zaraz wyjdzie że to pewnie nie lewaczka, bo "szanujący sie lewak" by nigdy lewicowych teorii nie popierał  :roll:


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4893 dnia: Maja 25, 2016, 16:00:33 pm »
dokładnie tak.
tak samo, jak żaden szanujący się chrześcijanin nie utożsamia się z wynaturzeniami prawej strony, która religią sobie po prostu mordę wyciera, bo tak naprawdę ani wierzy, ani praktykuje.

becetl, tak na marginesie, ilu muzułmanów poznałeś osobiście?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4894 dnia: Maja 25, 2016, 16:12:12 pm »
dokładnie tak.
tak samo, jak żaden szanujący się chrześcijanin nie utożsamia się z wynaturzeniami prawej strony, która religią sobie po prostu mordę wyciera, bo tak naprawdę ani wierzy, ani praktykuje.

becetl, tak na marginesie, ilu muzułmanów poznałeś osobiście?


Pokaż mi te wynaturzenia chrześcijańskie w głównych mediach, ludzi władzy i KE. Bo jakoś ich nie zauważyłem, za to lewaków w mediach jest mnóstwo.


el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4895 dnia: Maja 25, 2016, 16:14:13 pm »
dokładnie tak.

To szkoda że masz inne teorie o tym kto jest lewakiem niż cała światowa reszta lewicy, która sobie takich reprezentantów wybiera. Nie mówię tu o skrajnych wynaturzeniach, tylko o głównym nurcie. Bo na marszach to jednak sie Szczuka i inne feministki wypowiadają, bo to są liderzy lewicy, a nie s00s.

becetl, tak na marginesie, ilu muzułmanów poznałeś osobiście?

Jak jeszcze sobie dużo podróżowałem po Europie to pomieszkiwałem w pełnych muzulmanów dzielnicach w Holandii, Paryżu i Berlinie więc poznałem sporo, ale jeśli myślisz że po poznaniu bym zmienił zdanie to... się nie mylisz. Zanim zobaczyłem na własne oczy jak wygląda ich system i kultura w praktyce to byłem bardzo tolerancyjną i otwartą osobą :lol: Ale teraz już wiem jak świat wygląda i nigdy nie chce mieć tego u nas. Zresztą co ma do rzeczy poznanie jednostki kiedy mówimy o ideologii i idącą za nią wielomilionowych masą ludzi?


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4896 dnia: Maja 25, 2016, 16:19:37 pm »
dokładnie tak.

To szkoda że masz inne teorie o tym kto jest lewakiem niż cała światowa reszta lewicy, która sobie takich reprezentantów wybiera. Nie mówię tu o skrajnych wynaturzeniach, tylko o głównym nurcie. Bo na marszach to jednak sie Szczuka i inne feministki wypowiadają, bo to są liderzy lewicy, a nie s00s.

ty z forumowymi kolegami po prawicy ustal może czy jestem tym lewakiem, czy nie, bo łatki sobie sam nie przykleiłem, po prostu dumnie ją noszę  :lol:

becetl, tak na marginesie, ilu muzułmanów poznałeś osobiście?

Jak jeszcze sobie dużo podróżowałem po Europie to pomieszkiwałem w pełnych muzulmanów dzielnicach w Holandii, Paryżu i Berlinie więc poznałem sporo, ale jeśli myślisz że po poznaniu bym zmienił zdanie to... się nie mylisz. Zanim zobaczyłem na własne oczy jak wygląda ich system i kultura w praktyce to byłem bardzo tolerancyjną i otwartą osobą :lol: Ale teraz już wiem jak świat wygląda i nigdy nie chce mieć tego u nas. Zresztą co ma do rzeczy poznanie jednostki kiedy mówimy o ideologii i idącą za nią wielomilionowych masą ludzi?

i jak tam mieszkałeś to ilu tych pedałów wyrzucili z któregoś tam piętra? a może maczetą dostałeś za bekon? w ogóle to dziwię się, że przeżyłeś to sąsiedztwo i możesz teraz na forumku pisać :lol:

ja nie twierdzę, że są och i ach, też swoje widziałem, ale ze swoim ograniczonym światopoglądem wielce od nich nie odbiegasz. ot, polaryzacja trochę inna.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4897 dnia: Maja 25, 2016, 16:22:14 pm »
Pokaż mi te wynaturzenia chrześcijańskie w głównych mediach, ludzi władzy i KE. Bo jakoś ich nie zauważyłem, za to lewaków w mediach jest mnóstwo.

nic nie pisałem o wynaturzeniach chrześcijańskich :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4898 dnia: Maja 25, 2016, 16:36:19 pm »
dokładnie tak.

To szkoda że masz inne teorie o tym kto jest lewakiem niż cała światowa reszta lewicy, która sobie takich reprezentantów wybiera. Nie mówię tu o skrajnych wynaturzeniach, tylko o głównym nurcie. Bo na marszach to jednak sie Szczuka i inne feministki wypowiadają, bo to są liderzy lewicy, a nie s00s.

ty z forumowymi kolegami po prawicy ustal może czy jestem tym lewakiem, czy nie, bo łatki sobie sam nie przykleiłem, po prostu dumnie ją noszę

Oczywiście że jesteś lewakiem, ale takim z którym nikt się nie liczy - i nie tobie decydować czy liderka feministek jest liderką feministek, skoro inne lewaczki ją na tę pozycję wtoczyły. 


i jak tam mieszkałeś to ilu tych pedałów wyrzucili z któregoś tam piętra? a może maczetą dostałeś za bekon? w ogóle to dziwię się, że przeżyłeś to sąsiedztwo i możesz teraz na forumku pisać :lol:

No było ciężko, zezwierzęcenie trudne do ogarnięcia. Maczetą nie dostałem bo bekonu nie jadłem, ale podpalane samochody na ulicach czy kobiety w workach widziałem. A to przecież tylko demo, bo boją się służb i systemu dalej dominującego - dopiero w tzw. Państwie Islamskim można zobaczyć jak wygląda Państwo żyjące w 100% według ideologii islamskiej, nie krępujące się że ich gdzieś deportują albo aresztują laickie służby. Patrząc na Państwo Islamskie możemy zobaczyć jak będzie wyglądać Europa multikulti za kilka pokoleń, jaki jest cel ściągającej ich tu lewicy.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2016, 16:39:53 pm wysłana przez el becetol »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4899 dnia: Maja 25, 2016, 16:37:48 pm »
Stój, bo wybuchnę! :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4900 dnia: Maja 25, 2016, 16:44:28 pm »
Oczywiście że jesteś lewakiem, ale takim z którym nikt się nie liczy - i nie tobie decydować czy liderka feministek jest liderką feministek, skoro inne lewaczki ją na tą pozycję wtoczyły. 
a gdzie ja niby tak zadecydowałem?  :o

No było ciężko, zezwierzęcenie trudne do ogarnięcia. Maczetą nie dostałem bo bekonu nie jadłem, ale podpalane samochody na ulicach czy kobiety w workach widziałem. A to przecież tylko demo, bo boją się służb i systemu dalej dominującego - dopiero w tzw. Państwie Islamskim można zobaczyć jak wygląda Państwo żyjące w 100% według ideologii islamskiej, nie krępujące się że ich gdzieś deportują albo aresztują laickie służby. Patrząc na Państwo Islamskie możemy zobaczyć jak będzie wyglądać Europa multikulti za kilka pokoleń, jaki jest cel ściągającej ich tu lewicy.

no widzisz, a ja zwiedziłem świat arabski od algierii przez egipt, syrię, qatar, oman, pakistan na malezji kończąc. kilka z wymienionych żyje/żyło według ideologi islamskiej, a mimo to nic mi się nie stało, ciężko mi nie było, jadłem bekon. nawet samochodu podpalonego nie widziałem (w karaczi tylko kilka busów).

multikulti jest od kilku pokoleń w europie i to dzięki prawicy ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2016, 16:48:09 pm wysłana przez s00s »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4901 dnia: Maja 25, 2016, 16:46:46 pm »
nawet samochodu podpalonego nie widziałem (w karaczi tylko kilka busów).
:lol: :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4902 dnia: Maja 25, 2016, 16:47:05 pm »
;)

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4903 dnia: Maja 25, 2016, 17:04:47 pm »
Oczywiście że jesteś lewakiem, ale takim z którym nikt się nie liczy - i nie tobie decydować czy liderka feministek jest liderką feministek, skoro inne lewaczki ją na tą pozycję wtoczyły. 
a gdzie ja niby tak zadecydowałem?  :o

Przecież napisałem, że nie tobie decydować, więc o niczym nie zdecydowałeś. Odnosiłem się do tego jak napisałeś że czołowa liderka feministek nie jest twoim zdaniem lewaczką.

nawet samochodu podpalonego nie widziałem (w karaczi tylko kilka busów).

Zapraszam do Francji, w jeden dzień ledwie 804 spalone samochody.
http://pikio.pl/sylwester-we-francji-tegoroczne-dane-804-spalonych-aut/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4904 dnia: Maja 25, 2016, 17:09:33 pm »
podziękuj prawicy za te auta ;)

i nie czytasz uważni, bo nigdzie nie pisałem czy ktoś jest, czy nie jest lewakiem. miernie się z tobą dyskutuje.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4905 dnia: Maja 25, 2016, 17:28:05 pm »
nigdzie nie pisałem czy ktoś jest, czy nie jest lewakiem


No ale pewnie zaraz wyjdzie że to pewnie nie lewaczka, bo "szanujący sie lewak" by nigdy lewicowych teorii nie popierał  :roll:
dokładnie tak.

Dokładnie tak znaczy dokładnie nie według wzorcowego dyskutanta, który nigdzie nie odpisał "dokładnie tak".

I świetne dwójmyślenie jednocześnie broniąc muzułmanów i w tym samym czasie zwalając winę za podpalone przez nich samochody na prawice, Orwell by tego logicznego samogwałtu lepiej nie opisał.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4906 dnia: Maja 25, 2016, 17:39:48 pm »
dokładnie tak - nie jest szanującą się lewaczką.

co do reszty, po prostu przez ten mierny poziom sięgam twoich metod. myślałem,  że swoją logikę w zrozumiesz :roll:
no bo ty jakoś nie masz problemu ze zwalaniem winy za wyskoki muzułmanów na lewicę, mimo że to nie ona ich sprowadziła do europy, co skrzętnie pomijasz w tej dyskusji. 84' czytałem dobre kilkanaście lat temu, ale takie praktyki chyba też opisywał.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4907 dnia: Maja 25, 2016, 17:49:35 pm »
wartości chrześcijańskie, to jakie? bo "miłuj bliźniego" na forumku ze świeczką szukać. "nadstaw policzek" tym bardziej. z całą reszta gorliwie propagowana przez szefa watykanu to samo. chyba, że masz na myśli "oko za oko", ale to z książki wspólnej z braćmi w wierze, wiec też mało popularna opcja.
wartości chrześcijanskie podobnie jak wartości europejskie są dobierane jak popadnie do każdej zmiennej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4908 dnia: Czerwca 01, 2016, 19:56:58 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4909 dnia: Czerwca 01, 2016, 20:01:07 pm »
Już dawno zniknął, kilka dni po moim wpisie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4910 dnia: Czerwca 04, 2016, 16:14:48 pm »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4911 dnia: Czerwca 10, 2016, 07:39:26 am »
Cytuj
Warszawa obchodzi ramadan. W tym miesiącu bądź wyrozumiały dla obsługi popularnych kebabów

http://natemat.pl/181871,warszawa-obchodzi-ramadan-w-tym-roku-wypadl-pechowo-trzeba-dlugo-poscic




el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4912 dnia: Czerwca 12, 2016, 19:23:09 pm »
Wszyscy się spodziewali ataku we Francji, a tu:

Atak w klubie gejowskim na Florydzie. 50 osób zabitych, sprawca zabity przez SWAT. Władze Florydy wprowadziły stan nadzwyczajny po najtragiczniejszej strzelaninie w historii Stanów Zjednoczonych. Doszło do niej w nocnym klubie w Orlando. Tragiczny bilans strzelaniny to 50 osób zabitych i 53 ranne. Wśród ofiar jest także sprawca masakry - 29-letni Omar Saddiqui Mateen.

Mateen był muzułmaninem.

A tyle było ostrzegania lewicy że sami sobie bat na dupę kręcą i będą pierwszymi celami swoich muzułmańskich przyjaciół.

Edit:

Cytuj
The shooters father stated that the shooter Omar was upset when he saw two men kissing somewhere in Miami and that perhaps caused him to do what he did.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2016, 19:31:38 pm wysłana przez el becetol »

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4913 dnia: Czerwca 13, 2016, 15:47:23 pm »
"Lewicowo-liberalni od kilkudziesięciu godzin gwałcą logikę w sprawie masakry w ‪#‎Orlando‬. A fakty są takie: rzezi dokonał Afgańczyk w homo-klubie, w którym nikt nie mógł się bronić, ponieważ był on ogłoszony "strefą wolną od broni".
Podsumujmy:
- homoseksualiści
- pacyfizm i rozbrojenie
- muzułmański imigrant
Lewico - tu jest wszystko co lubisz.
Ta tragedia jest zresztą symboliczna; właśnie w taki rozbrojony i nasycony obcymi imigrantami b..del chcecie zmienić Zachód i Polskę. Nie pozwolimy na to."

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4914 dnia: Czerwca 13, 2016, 16:09:28 pm »
Ja tu widzę błąd w Twoim rozumowaniu, miał broń lewica nie lubi broni więc nie lubi i jego.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Yeahh, me and hate that's an odd couple

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4915 dnia: Czerwca 13, 2016, 16:16:22 pm »
Błąd to Ty mosz w telefonie i nic z tym nie robisz.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4916 dnia: Czerwca 13, 2016, 16:17:39 pm »
Lewica tylko białych z bronią nie lubi, zabieranie broni muzułmanom to przecież rasizm i brak poszanowania ich kultury i tradycji.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4917 dnia: Czerwca 13, 2016, 19:29:48 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4918 dnia: Czerwca 13, 2016, 19:48:50 pm »


Chyba jednak mial racje.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4919 dnia: Czerwca 13, 2016, 20:13:31 pm »
Ile klubów gejowskich Młodzież Wszechpolska ostrzelała w tym roku? Bo chyba nie stawiasz znaku równości między wpisem na FB a mordowaniem ludzi.