Autor Wątek: Deus Ex: Mankind Divided  (Przeczytany 22797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 21, 2016, 11:41:14 am »
Season Pass:
http://www.game.co.uk/en/deus-ex-mankind-divided-season-pass-1562987

Cytuj
Deus Ex: Mankind Divided - Season Pass

The Deus Ex: Mankind Divided Season Pass, which is composed of Narrative DLCs and in-game items, is loaded with content that will help to further flesh out the lore of the Deus Ex Universe.

Contains:

• Two new story missions: “System Rift” and “A Criminal Past”

• The “Assault” and “Tactical” packs, which include various weapons and items

• 4 Praxis Kits

• 5000 Credits

• 5 “Booster Packs” and 20 “Chipsets” for Deus Ex: Mankind Divided – Breach

game.co.uk

el becetol

  • Gość
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 24, 2016, 16:21:05 pm »
iras, kup na pieca i graj na kodach, jak jesteś taka lama  :lol:

btw. jeszcze się okaże, że te pięć będzie można kupić gdzieś w sklepiku w gierce, to już w ogóle skisnę ze śmiechu xd

Kiśnij:


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 24, 2016, 16:22:20 pm »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 24, 2016, 16:39:14 pm »
:lol: :lol:

Nawet 10 można :troll:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 24, 2016, 16:42:48 pm »
Akurat na tym wiele nie zarobią (przynajmniej nie powinni). Praksis powoduje przeciążenie układów głównego bohatera, co za tym idzie - korzystasz z jednych, anulujesz inne. Przez kilka pierwszych godzin walki jako takiej nie ma, a PD dostajemy za wiele czynności (misje, hakowanie, et cetera). Zatem jeżeli ktoś sobie je wykupi sądząc, że będzie miał łatwiej, zdziwi się.

Podobnie jest z kredytami. Ogłuszysz/zabijesz kilku przeciwników = najpewniej masz kilka nowych zabawek. Ostatnio udałem się do sklepu, sprzedałem trzy z nich, otrzymałem 4000 kredytów, a sprzedawca miał w ofercie tłumik za tysiąc, pistolet, który mu sprzedałem i jakieś badziewia.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 24, 2016, 18:12:33 pm »
Zatem jeżeli ktoś sobie je wykupi sądząc, że będzie miał łatwiej, zdziwi się.
Podzielił się swym spostrzeżeniem na forum growym mocno zdziwiony Sylvan.

el becetol

  • Gość
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 25, 2016, 22:07:46 pm »


Dobra recka, która pokazuje że mogę sobie odpuścić.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 25, 2016, 22:12:25 pm »


Dobra recka, która pokazuje że mogę sobie odpuścić.
A tak tl;dr dlaczego?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 25, 2016, 22:18:51 pm »
Bo ujebali 5 praxisów.

el becetol

  • Gość
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 25, 2016, 22:32:13 pm »
Typ mówi ze musisz się zastanowić czym dla ciebie jest głównie Deus Ex: gameplayem, czyli skradanką z poziomami pozwalajacymi na przejście na różne sposoby, czy raczej opowieścią w klimacie cyber punk, która pochłania fabułą. Jeśli to pierwsze to będziesz się dobrze bawił, jeśli to drugie (albo nawet mix obu) to będziesz zawiedziony. Narracja i fabuła podobno mocno zawodzi, jest nielogiczna i na siłę próbuje wciskać lewicową agitkę o politycznej poprawności i szanowaniu "innych", gdzie dosyć łopatologicznie zaugumentowanych ludzi z gry stara się ustawić jako symbol dzisiejszych ofiar rzekomej nietolerancji.

Edit: Ten screen chyba najlepiej to obrazuje



Aug Lives Matter = Black Lives Matter. Oczywiście gra jasno pokazuje którzy według twórców to są ci źli, a którzy ci dobzi i trzeba z tą narracją płynąć.

Tyle chociaż z tego plusów że się BLM rzucają że gra spłaszcza ich problem to bajek o robotach. :lol: Ale akurat mi to w rozgrywce nie pomoże. Ktoś chciał kogoś na siłę uszczęśliwić, ale niestety nie mnie.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2016, 22:47:44 pm wysłana przez el becetol »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 25, 2016, 22:35:53 pm »
To dziwne, bo poprzedniczka gabularnie mi sie podobala z tego co pamietam.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 25, 2016, 23:10:01 pm »
Polecam el becetolowi Grzech Pierworodny i trofeum Siostra miłosierdzia.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 30, 2016, 13:19:52 pm »
Bunt Ludzkości bieżącej generacji.



Kilka dni temu zacząłem NG+. Świetna gra. Generalnie jeżeli komuś podobał się "Bunt Ludzkości" nad słusznością zakupu "Rozłamu...." nie powinien się zastanawiać. Warto. Natomiast jeżeli ktoś ominął znakomity "Bunt....", powinien go nadrobić w pierwszej kolejności.

"Rozłam...." oferuje zbliżone doznania do poprzedniczki. Klimat jest wprost fantastyczny. Sfera audio zachwyca od pierwszych minut. Atrakcyjność rozrywki wzbogacono dzięki nowym umiejętnościom, a także ciekawszej konstrukcji samych poziomów (znacznie więcej jest teraz przemieszczania w pionie). Fabuła jest interesująca. Czy lepsza/gorsza od poprzedniego DE, każdy oceni indywidualnie.

Gracz po raz kolejny spędzi sporo czasu w szybach wentylacyjnych zastanawiając się, czy po wyjściu z nich zhakować komputer, który otworzy Adamowi nowe możliwości, wykorzystać niewidzialność i próbować przemknąć obok strażników, czy też udać się do kolejnego szybu. Wzbogacono ulepszenia ofensywne protagonisty, ale mord został zepchnięty na dalszy plan. Raz, że zabicie przeciwnika daje o wiele mniej PD niż jego ogłuszenie, dwa rozrywka na Rambo jest zdecydowanie mniej ciekawa.

Wizualnie Mankind Divided potrafi zrobić niesamowite wrażenie. Zdecydowanie nie nazwał bym tej gry Human Revolution HD. Stylistyka jest nieprawdopodobna. Niestety podczas biegu przez miasto co rusz pozycja gubi klatki, ewentualnie co chwila coś dogrywa się w locie, ale efekt jest jaki jest. Sądziłem, że to przez fakt, iż grałem kilka dni przed premierą (wiadomo jak to na tej generacji bywa - dej łan pacze, et cetera), ale inni gracze, którzy grali po premierze, mieli podobnie. Zasadniczo podczas rozrywki właściwej jest płynnie i raz, może dwa coś szarpało niestosownie podczas wymiany ognia. Szkoda, że czas ładowania gry po śmierci potrafi dochodzić w zależności od lokacji do 40 sekund.

Grę ukończyłem w dwadzieścia siedem godzin z czego osiem było zarezerwowane na zadania poboczne. Kilka misji głównych wyklucza inne, zatem warto grę drugi raz (jest NG+) zaliczyć, szczególnie, że opcji wyboru trochę jest - przykładowo z bossem, zasadniczo jest cały jeden, możemy walczyć, sprawę można także załatwić bez wymiany ognia, ale tutaj bardziej się rozchodzi o zadania, które maja wyraźny wpływ na fabułę - vide wybranie jednej z nich może powodować uratowanie ważnej postaci + wykonujemy odmienne zadania.

Średnia światowa (84%) w pełni zasłużona. Mocne 8/10, czy nawet 9/10 spokojnie można grze wystawić.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 30, 2016, 14:09:15 pm »
Na PPE zapomniałeś wkleić gifa.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 30, 2016, 14:11:12 pm »
 :lol:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 31, 2016, 12:04:08 pm »


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2016, 12:07:48 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 31, 2016, 12:12:42 pm »
Przekłamania na miarę WD/TD nie ma, a sama gra wygląda bardzo dobrze.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #217 dnia: Października 20, 2016, 11:25:40 am »
Wczoraj niespodziewanie skończyłem nowego Deus'a po jakiś 40-50h (tak przynajmniej obstawiam ;) ). Gra jest "tylko" dobra. Dlaczego tylko? Ponieważ jest to tytuł, który chce być AAA, jest tak pozycjonowany, a jednak ma braki, które nie pozwalają mu sięgnąć tego poziomu.

Mimo moich preferencji co do widoku tpp i wszelkich niespójności, które z tego wynikają (wydaje mi się, że w wielu studiach by to nie przeszło) po tylu godzinach spędzonych z grą zaakceptowałem ten fakt. Nawet już mi tak bardzo nie zgrzytał ten kompromis. Fabularnie Mankind Divided stoi na niezłym poziomie, choć bywa przewidywalny i schematyczny, szczególnie w kwestii postaci. Z drugiej strony stereotypowe postacie są łatwiejsze do odbioru, szczególnie w grze, gdzie trochę tych NPC'w jest. Mimo wszystko gra rzadko zaskakuje, a i waga motywu przewodniego wydaje się być dość blada. W dużej mierze nie grałem w nowego Deusa dla wątku głównego, o którym często zapomniałem, a raczej dla misji pobocznych. Były one często ciekawsze, ale także trwały dość krótko dzięki czemu były bardziej skondensowane. W zasadzie to przez pierwsze godziny gry nawet nie ruszyłem wątku głównego, bo co chwile było coś innego do zrobienia. W pewnym momencie jednak jest tego trochę za dużo.

Rozgrywka jest dość klasyczna, może nawet trochę retro. W kwestii skradanek MGSV ustawił wysoko poprzeczkę i niestety Deus się nawet do niej nie zbliżył. Nie jest to może jakiś wielki zarzut dla mnie, ale w znaczący sposób obniżył poziom trudności jak i sprowadził gameplay do kilku prostych schematów. Ciekawie wypada pseudo otwarty świat, jest dużo miejsc do zwiedzania, jednak są też bardzo wyczuwalne granice. Praga mogłaby być jednak większa. Umiejscowienie większej części akcji w jednym miejscu niestety wpływa na poczucie małej różnorodności. Tym bardziej, że dużo tu backtrackingu i to czasem tak bezsensownego (robię misje poboczne na jednym końcu miasta, udaje się na drugi aby ruszyć w końcu fabułę, a tu tuż przed drzwiami dostaje info o nowej misji tam gdzie byłem przed chwilą). Fakt, że możemy wejść do mieszań, do których w późniejszym czasie kieruje nas scenariusz także nie pomaga.

Jensen za szybko staje się zbyt potężny, sposobów na radzenie sobie z przeciwnikami jest bardzo dużo. Niby to zaleta, jednak większe skoki ciśnienia fundowało mi hackowie (szczególnie przez pierwsze kilkanaście godzin) niż właściwa rozgrywka. Mimo wszystko bardzo cieszy ilość możliwości jaką dali twórcy. Kiedy już rozwiązałem jakiś problem i wydawało mi się, że wiedziałem o wszystkich możliwych rozwiązaniach, znajdywałem kilka następnych. Naprawdę można w to grać jak komu wygodnie.

Tak naprawdę największym problemem MD jest skala. Wszystkiego w ostatecznym rozrachunku jest za mało, lub jest za rzadko wykorzystywane. Mamy umiejętność do analizowania stanu naszych rozmówców. Niby fajnie, ale takie sytuacje możemy policzyć na palcach jednej ręki. Niby Praga ma sporo mieszkańców, ale takich z którymi naprawdę można pogadać jest niewielu. Misji głównych jest 17, ale część z nich jest dość mała, a część bardzo duża. Plus są dwie sytuacje, kiedy gracz dokonuje wyboru, którą misję wykona, poświęcając tym samym drugą. Jak w poprzedniej części starcia z bossami były źle zaprojektowane, tak tutaj nie ma ich praktycznie wcale (jest jeden boss). Dla mnie to ewidentny problem z balansem. Dużym minusem są dla mnie sytuacje, gdy wchodzimy w posiadanie pewnych informacji, które pozwalają inaczej spojrzeć na jakieś zagadnienie. Niestety nie mają one wpływu na dialogi, zupełnie tak jakby tego nie było.

Graficznie jest bardzo nierówno. Postacie są bardzo słabe jak na obecną generację. "Leżą" technicznie, ale i stylistycznie. W zasadzie ciężko powiedzieć, czy miały być realistyczne, czy stylizowane (to by im bardzo pomogło jeśli brakowało im talentu/czasu). Otocznie wypada czasem zbyt sterylnie, ale są też przykłady w drugą stronę (jak np. Golem City). Assety są nierównej jakości, to samo tyczy się oświetlenia. Szkoda, że gra straciła filtr znany z jedynki. To była cecha rozpoznawcza strony wizualnej HR i szkoda, że tutaj tego nie ma. Generalnie jest jak w każdym aspekcie gry - zaburzony balans, czasem jest słabo, czasem nieźle, ale nigdy nie dochodzi do wysokiego poziomu.

W grze sporo jest baboli, problemów z AI, kolizjami, dźwiękiem (poziom głośności postaci w porównaniu do pozostałych dźwięków i muzyki jest czasem straszny - nie pomaga zabawa w opcjach, bo to sytuacja jak z reklamami i filmami w TV, jedne są za głośne, drugie zbyt ciche).

Podsumowując, mógłbym jak zwykle napisać więcej, a i część rzeczy wyleciała mi już z głowy. Pomimo narzekania na wiele aspektów, Mankind Divided jest dobrą pozycją. Gra utrzymała mnie przed TV przez te kilkadziesiąt godzin, czasem lepiej, czasem gorzej wciągając do swojego świta. Pozostawia jednak poczucie, iż mogło być lepiej. Ma potencjał, zabrakło jednak czasem lepszego balansu, czasem dodatkowego szlifu, niekiedy talentu. Jeśli zestawimy ją z innymi grami AAA to wypada przeciętnie. Gdy się jednak przejdzie nad tym, potrafi miło zaskoczyć. Ma to coś co zatrzymuje na dłużej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #218 dnia: Października 20, 2016, 11:41:29 am »
W większości się zgadzam, poza fabułą która w porównaniu do 1 częsci jest po prostu kiepska. No i to zakończenie...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #219 dnia: Października 20, 2016, 13:14:09 pm »
W większości się zgadzam, poza fabułą która w porównaniu do 1 częsci jest po prostu kiepska. No i to zakończenie...

Ja nie napisałem jak wypada w porównaniu do jedynki tylko tak generalnie ;). A zakończenie było robione chyba na szybko po kosztach. Wypada słabo, choć daje też dużo miejsca dla wyobraźni. W sumie to cała gra tak ma - więcej ciekawych rzeczy masz z rozkminiania na własną rękę niż z tego co gra prezentuje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #220 dnia: Października 20, 2016, 13:16:12 pm »
W większości się zgadzam, poza fabułą która w porównaniu do 1 częsci jest po prostu kiepska. No i to zakończenie...

Ja nie napisałem jak wypada w porównaniu do jedynki tylko tak generalnie ;). A zakończenie było robione chyba na szybko po kosztach. Wypada słabo, choć daje też dużo miejsca dla wyobraźni. W sumie to cała gra tak ma - więcej ciekawych rzeczy masz z rozkminiania na własną rękę niż z tego co gra prezentuje.
Imo ogolnie jest mocno srednia, ale skradanie dalo mi tyle frajdy, ze przymknalem na to oko ;)