Autor Wątek: Final Fantasy XIII-2  (Przeczytany 95507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #400 dnia: Lutego 20, 2012, 10:33:53 am »
Mi się dzisiaj udało Lightning zdobyć (zdecydowanie jeden z najlepszych Ravagerów w grze), a przy okazji załatwiłem Long Gui i 30k CP wpadło. 8)

Mi się udało złapać w końcu Omegę. Fajnie kosi, zwłaszcza jak mu dofuzjowałem parę fajnych skili pasywnych i podniosłem staty. Jeden minus, że jego feral link jest taki sam jak przy walce z nim - po puszczeniu dostaje 5 różnych statusów i jest na dłuższą chwile wyjęty z walki :D.

Long Gui tez udało mi się ubić, ale do farmienia Adamantine dużo łatwiej jest wygrywać Chocobo Racing, bo jest tam jeden dość prosty wyści gdzie za 1 miejsce się dostaje, więc w góra pół godziny można wszystkie zdobyć. W innym wyścigu jest też do wygrania Dark Matter do zrobienia Genji Glove/Shield.

Trafiłem wczoraj też na jednego mobka w Oerba 400AF, którego spokojnie mogę nazwać chyba najtrudniejszym przeciwnikiem w grze. Koleś ma 3,5m hp i tak gdzieś od połowy paska zaczyna tak wariować, że idąc bez większego przygotowania jedyne co mogłem robić, to się healować bo nie wyrabiałem :D (max lv na wszystkich klasach i najlepsza broń dla Noela była, więc nie tak słabo).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #401 dnia: Lutego 20, 2012, 21:03:47 pm »
Recenzja GameOnly, autorstwa Morfiego:
http://gameonly.pl/recenzja/final-fantasy-xiii-2-recenzja
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2012, 21:05:20 pm wysłana przez Snake_Plissken »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #402 dnia: Lutego 21, 2012, 10:26:02 am »
Recenzja GameOnly, autorstwa Morfiego:
http://gameonly.pl/recenzja/final-fantasy-xiii-2-recenzja

Dzięki Snake :D

Wczoraj oficjalnie zakończyłem przygodę z Finalem, przynajmniej na razie. Równo co do minuty po wbiciu 76 godzin zrobiłem platynkę :D. Bardzo przyjemne i bezstresowe to było. Ciekawe teraz czy te dodatki z nowymi chapterami będą coś warte :).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #403 dnia: Lutego 21, 2012, 12:55:37 pm »
Powiedz mi, jak zdobyłeś Fragment w Serendipity na maszynach do gry? Kupiłem około 7770 żetonów, a resztę jakoś wygrałeś? :P

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #404 dnia: Lutego 21, 2012, 14:46:23 pm »
Powiedz mi, jak zdobyłeś Fragment w Serendipity na maszynach do gry? Kupiłem około 7770 żetonów, a resztę jakoś wygrałeś? :P

Nie da się właśnie kupić żetonów. Te 7777 żetonów musi być sumarycznie wygrane na maszynie. Czyli nawet wyścigi chocobo Cie nie ratują. Trzeba po prostu próbować. Ja zrobiłem tak, że coś 13k wygrałem na wyścigach, a potem poszedłem na Slotsy z tymi 13k i przyblokowalem przycisk L1 na padzie i poszedłem robić co innego. Po jakiejś pół godzinie trafiłem jackpota na Super Victory mode i wygrałem 5k. Będzie krótka scenka jak uzbierasz, więc wystarczy grać.

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #405 dnia: Lutego 21, 2012, 17:24:24 pm »
Kolejne DLC - kolejne ciuchy. Tym razem ponoć z uniwersum Mass Effect?
http://www.siliconera.com/2012/02/20/final-fantasy-xiii-2-x-mass-effect-collaboration-in-the-works/

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #406 dnia: Lutego 21, 2012, 21:09:28 pm »
Kolejne DLC - kolejne ciuchy. Tym razem ponoć z uniwersum Mass Effect?
http://www.siliconera.com/2012/02/20/final-fantasy-xiii-2-x-mass-effect-collaboration-in-the-works/
Coraz niżej i niżej, markę taką jak FF napędzać szmatkami z zachodnich gier...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #407 dnia: Lutego 21, 2012, 22:30:22 pm »
Kolejne DLC - kolejne ciuchy. Tym razem ponoć z uniwersum Mass Effect?
http://www.siliconera.com/2012/02/20/final-fantasy-xiii-2-x-mass-effect-collaboration-in-the-works/
Coraz niżej i niżej, markę taką jak FF napędzać szmatkami z zachodnich gier...
Wpis. Szkoda, że to nie tylko problem szmatek. FF13-2 je**e zachodem na kilometr.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #408 dnia: Lutego 22, 2012, 08:27:29 am »
Wpis. Szkoda, że to nie tylko problem szmatek. FF13-2 je**e zachodem na kilometr.

To nie jest problem Square, ale Japończyków jako takich, choć tutaj kwadratowi to stoją na czele tego wszystkiego. Zamiast być dumni z tego co sami osiągają, to patrzą tylko na słupki sprzedaży (co jest normalne w sumie, ale z naszego punktu widzenia źle odbierane) i robią potem takie tworzone na zachodnią modłe gierki jak ta.

Najśmieszniejsze w tej grze jest to, że ona tak naprawdę posiada postacie na wskroś japońskie, ale amerykański dubbing tego nie pokazuje. Gdybyście posłuchali jak brzmią postacie w oryginale to wtedy zachowania postaci jak najbardziej są japońskie, wystarczy trochę filmów pooglądać albo pobyć z japońcami to się to zrozumie ;)

Miałem właśnie problem momentami w grze bo mi to przeszkadzało. Widziałem jak Serah zwłaszcza momentami reagowała w różnych sytuacjach i perfidnie widziałem w niej japońskie zachowanie, tylko że dubbing to zmieniał i jakoś tak mi to nie pasowało. Jak posłuchałem jednej scenki w oryginalnej ścieżce dźwiękowej to od razu ma się odczucie, że ta gra była stworzona pod japoński dubbing. No ale tak samo jak większość Anime teraz, tak i gry patrzą na zachód, bo chcieli by uszczknąć troche tej kasióry, które zachodnie studia siepią na swoich grach. Taka smutna rzeczywistość.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #409 dnia: Lutego 22, 2012, 10:41:45 am »
Najśmieszniejsze w tej grze jest to, że ona tak naprawdę posiada postacie na wskroś japońskie, ale amerykański dubbing tego nie pokazuje. Gdybyście posłuchali jak brzmią postacie w oryginale to wtedy zachowania postaci jak najbardziej są japońskie, wystarczy trochę filmów pooglądać albo pobyć z japońcami to się to zrozumie ;)

Miałem właśnie problem momentami w grze bo mi to przeszkadzało. Widziałem jak Serah zwłaszcza momentami reagowała w różnych sytuacjach i perfidnie widziałem w niej japońskie zachowanie, tylko że dubbing to zmieniał i jakoś tak mi to nie pasowało. Jak posłuchałem jednej scenki w oryginalnej ścieżce dźwiękowej to od razu ma się odczucie, że ta gra była stworzona pod japoński dubbing. No ale tak samo jak większość Anime teraz, tak i gry patrzą na zachód, bo chcieli by uszczknąć troche tej kasióry, które zachodnie studia siepią na swoich grach. Taka smutna rzeczywistość.
Po raz kolejny 50GB to za mało na dwie ścieżki dźwiękowe? W SOTLHI jakoś nie mieli z tym problemu na 25GB płycie.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #410 dnia: Lutego 22, 2012, 11:26:17 am »
Mam pytanie, czy jest jakieś akcesorium które daje możliwość wypadnięcia lepszego Itema po walce ? Konkretnie to potrzebuję Indrajit, Gandiva, Romulus and Remus, w celu wykuciom najlepszego oręża, Adamantine już posiadam, które zdobyłem na Long Gui, które swoja drogą zdobywała się przyjemnie, zdecydowanie mniejsza męka niż poprzednim razem, kto ma platynę w FXIII, wie o co mi chodzi  :lol:
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #411 dnia: Lutego 22, 2012, 11:48:27 am »
Mam pytanie, czy jest jakieś akcesorium które daje możliwość wypadnięcia lepszego Itema po walce ? Konkretnie to potrzebuję Indrajit, Gandiva, Romulus and Remus, w celu wykuciom najlepszego oręża, Adamantine już posiadam, które zdobyłem na Long Gui, które swoja drogą zdobywała się przyjemnie, zdecydowanie mniejsza męka niż poprzednim razem, kto ma platynę w FXIII, wie o co mi chodzi  :lol:

Collector's Catalogue - do wygrania w jednym z wyścigów w Chocobo Racing.

Jak się to ma, to warto zrobić z tego Durable Collector's Catalogue u Chocoliny w Yashas Massif i masz max podniesioną szansę dropu (+250% na rare i +500% normal przy 5*)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #412 dnia: Lutego 23, 2012, 12:52:28 pm »
Ja właśnie skończyłem grę po 47 godzinach i po obejrzeniu zakończenia stwierdzam, że zapowiedź FF XIII-3 jest więcej niż pewna.
Sama gra jest świetna, dała mi sporo radochy, teraz pozostaje tylko ją wymaksować. :angel:

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 25, 2012, 11:21:15 am »
Mam pytanie, czy jest jakieś akcesorium które daje możliwość wypadnięcia lepszego Itema po walce ? Konkretnie to potrzebuję Indrajit, Gandiva, Romulus and Remus, w celu wykuciom najlepszego oręża, Adamantine już posiadam, które zdobyłem na Long Gui, które swoja drogą zdobywała się przyjemnie, zdecydowanie mniejsza męka niż poprzednim razem, kto ma platynę w FXIII, wie o co mi chodzi  :lol:

Collector's Catalogue - do wygrania w jednym z wyścigów w Chocobo Racing.

Jak się to ma, to warto zrobić z tego Durable Collector's Catalogue u Chocoliny w Yashas Massif i masz max podniesioną szansę dropu (+250% na rare i +500% normal przy 5*)

Morfi Dzięki za pomoc, oręż już wykuty, w tej chwili mam kolejny problem, który staje się już denerwujący,  poszukuje jednego stwora a konkretnie to zwie się Navidon wiem iż występuje na Archylte Steppe w obszarze Clearwater Marshes, podczas pogody Rainy, tylko krążę wokół, a on jak na złość nie chce się pojawić, jakaś sugestia może ?
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 26, 2012, 06:48:59 am »
Battlemanie włącz i ganiaj przy zachodniej krawędzi. Pojawia się zawsze ze stworkiem, co wygląda jak Cait Sith.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 26, 2012, 18:02:56 pm »
Morfi Dzięki za pomoc, oręż już wykuty, w tej chwili mam kolejny problem, który staje się już denerwujący,  poszukuje jednego stwora a konkretnie to zwie się Navidon wiem iż występuje na Archylte Steppe w obszarze Clearwater Marshes, podczas pogody Rainy, tylko krążę wokół, a on jak na złość nie chce się pojawić, jakaś sugestia może ?

Navidona też spokojnie da się znaleźć nawet i bez battlemanii. Najczęściej pojawia się przy samym urwisku, więc najlepiej biegać po tych kawałkach ziemi przy krawędzi i napewno się szybko znajdzie, bo nie jest jakiś super rzadki i mi tam wyskakiwał dość często.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 28, 2012, 14:11:12 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/hCvy5iy3hVU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #417 dnia: Lutego 28, 2012, 15:53:10 pm »
W końcu udało się zdobyć ostatni fragment w Serendipity. Wk**wiłem się i zostawiłem konsolę na noc z przyblokowanym L1. No i wpadł jeszcze puchar za wygranie 10k coins. :)

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #418 dnia: Lutego 28, 2012, 16:04:47 pm »
O co chodzi z tym Clok Stoper ? Korzystałem z wielu poradników i filmików na Youtube i po wielu próbach w dalszym ciągu Archiviment mi nie wskakuje, brakuję mi tego i Saddle Sore ale z tym problemów nie powinno być.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #419 dnia: Lutego 28, 2012, 16:10:17 pm »
O co chodzi z tym Clok Stoper ? Korzystałem z wielu poradników i filmików na Youtube i po wielu próbach w dalszym ciągu Archiviment mi nie wskakuje, brakuję mi tego i Saddle Sore ale z tym problemów nie powinno być.

Ja wszedłem na ps3trophies i tam użyłem tego guida: http://www.ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=Final-Fantasy-XIII-2-Trophy-Guide#Clock-Stopper-Responded-swiftly-to-the-appearance-of-enemies

Musisz tu zrobić 100 preeemptive strikes bez ani jednej pomyłki. Nie można nawet uciec od walki, tak więc jeśli przeciwnik się pojawi, a zamiast zrobić preemptive uciekniesz przed walką, to licznik się resetuje.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #420 dnia: Lutego 28, 2012, 22:49:15 pm »
Dzięki Morfi, zdobycie platyny zajęło mi 115 godzin, grało mi się bardzo przyjemnie, pod względem grywalności nowa odsłona przewyższa poprzedniczkę, mamy dużo większa swobodę działania, questy i rozmowy z NPC. Choć nie jest to poziom XII odsłony, dziwna rzeczą dla mnie jest iż Fabuła Nova Crystalic tak bardzo cofnęła się wstecz, pod tym względem. Jedynie do czego mogę się przyczepić to poziom trudności gra jest zbyt prosta nawet na Normalu, mam nadzieję ze Versus pod tym względem będzie bardziej wyważony, o fabule już się wcześniej wypowiadałem, akurat w tej części wątek główny bardziej mi przypadł do gustu choć jak już wspomniałem, w dalszym ciągu i on kuleję, ale SE jest na dobrej drodze i mam nadzieje ze w przyszłości dostaniemy FF który wryje się w kanion tak jak to zrobiła VII, choć bądź co bądź VIII była według mnie bardziej wyrazista, pod tym względem, ale to już temat na inna dyskusję.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #421 dnia: Lutego 29, 2012, 03:55:49 am »
@kiki
Na dobrej drodze? Zbieranie kamyczków i biadolenie o paradoksach zamiast fajnej, ryjącej się w pamięci na całe życie historii? Jeśli kolejna część FF będzię opierała się na podobnym schemacie, to chyba stracę zainteresowanie tą serią. 

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #422 dnia: Lutego 29, 2012, 15:13:01 pm »
To już kwestia gustu, w poprzednich odsłonach tez był tzw motyw podroży, gdyby się tak dobrze zastanowić, i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, co do fabuły nadal będę stał przy swoim twierdzeniu iż była ona dość interesująca, i powiem więcej, zdecydowanie jest to duży krok na przód względem słabej XII (która w tym aspekcie się zbytnio nie popisała) i sztampowej XIII. Kazda odsłona ma swoje wady jak i zalety, muzyka w najnowszej części to kawał solidnej roboty i jak już mówiłem stawiam ją na równi z działem Nobuo Uematsu. Jeśli jakaś gra sprawia mi radość, na tyle by oderwać się od szarej rzeczywistości, to jest to produkt bardzo dobry i nowej odsłonie się to udało.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #423 dnia: Marca 01, 2012, 07:31:58 am »
Gilgamesh z FFV będzie do skopania:
http://www.siliconera.com/2012/02/29/gilgamesh-and-other-final-fantasy-villains-are-coming-to-final-fantasy-xiii-2-as-dlc/

Cytuj
Those two items are just the tip of the iceberg when it comes to Final Fantasy XIII-2 DLC. A source tells Siliconera the coliseum is about to get busy. Square Enix will add cameos from other Final Fantasy games like Gilgamesh from Final Fantasy V to fight. If you win the battle and are lucky enough to get a crystal, Gilgamesh will join Serah and Noel in the monster slot. There will also be a guest villain from Final Fantasy VI, although our source wouldn’t reveal who or what this is. Kefka? Ultros? Kaiser Dragon? Your guess is as good as mine.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #424 dnia: Marca 01, 2012, 22:42:42 pm »
Ciekawe czy dostaniemy jakieś nowe miejscówki, wraz z nadejściem nowych DLC, chętnie bym coś innego pozwiedzał.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #425 dnia: Marca 02, 2012, 09:26:03 am »
Ktoś obadał ten dodatek z Sazhem już? Ja chciałem kupić ostatnio, to mi jakiś błąd wyskakiwał i nie dało się dorzucić środków na konto, więc potraktowałem to jako boską interwencję, że na razie mam tego nie brać :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #426 dnia: Marca 02, 2012, 09:40:26 am »
Ja mam ten dodatek - jest bardzo krótki, odblokowuje dwie gry karciane, między innymi pokera. Można jeszcze wykonać zadania dla Chocoliny, bardzo proste no i dowiadujemy się kim ona tak naprawdę jest.
Dodatek kończy się po zebraniu 30 Fragment Medals, czyli około godziny gry myślę. Po jego ukończeniu dostajemy Sazh'a, który jest Synergistą.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #427 dnia: Marca 05, 2012, 15:58:46 pm »
http://www.push-start.co.uk/all/announcements/dlc/monsters-from-past-final-fantasy-to-invade-xiii-2-as-dlc/
Cytuj
Incoming DLC for Final Fantasy XIII-2 will be two monsters from Final Fantasy VI – Typhon and one yet to be confirmed.

Square Enix will be looking back to Final Fantasy VI for an upcoming DLC release, Typhon and a yet to be revealed creature will be making their way to Final Fantasy XIII-2.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #428 dnia: Marca 06, 2012, 10:57:41 am »
http://www.push-start.co.uk/all/announcements/dlc/monsters-from-past-final-fantasy-to-invade-xiii-2-as-dlc/
Cytuj
Incoming DLC for Final Fantasy XIII-2 will be two monsters from Final Fantasy VI – Typhon and one yet to be confirmed.

Square Enix will be looking back to Final Fantasy VI for an upcoming DLC release, Typhon and a yet to be revealed creature will be making their way to Final Fantasy XIII-2.

+

http://gameonly.pl/news/gilgamesh-zawita-do-final-fantasy-xiii-2-jako-dlc

=

Gilgamesh + Typhon jako jedno DLC?

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #429 dnia: Marca 09, 2012, 20:06:56 pm »
Dziś zasiliłem Konto na PSN w celu zakupienia dostępnych dodatków, prawdopodobnie odpuszczę sobie jedynie ciuszki i dodatkowe bronie, a reszta zakupię.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #430 dnia: Marca 10, 2012, 08:53:41 am »
Te bronie co się pojawiły mają 4 stopnie ulepszeń, ale i tak na końcu są słabsze niż te stworzone z Chaos Crystal.

14 marca do skopania będzie Jill z FF XIII:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
“Opponent: Nabaat” will be available on 13th March for Xbox 360 priced at 240 Microsoft Points, and on 14th March for PlayStation 3 priced at £1.59 / € 1.99.

I zapowiedziano dodatek fabularny z Lightning:

Cytuj
But that’s not the only new FINAL FANTASY XIII-2 content that we’ll be announcing today. A brand new episode called “Lightning’s Story: Requiem of the Goddess” will be coming soon. Full details will be revealed here in the near future so keep checking back for more.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #431 dnia: Marca 15, 2012, 08:38:08 am »

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 15, 2012, 15:16:12 pm »
DLC Jihl Nabaat zakupiony, swoja droga walka z nią  dość ciężka, jeszcze mi się nie udało jej załatwić, zaznaczam iż gram na Normal, wo gule opcja Easy wydaje mi się zbędna w tej grze, użyłem jej tylko raz podczas walki z Raspatil-em w celu farmienia gil. 
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #433 dnia: Marca 17, 2012, 11:50:14 am »
 :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #434 dnia: Marca 17, 2012, 12:35:10 pm »
Czy to aż takie śmieszne ? Cieszy mnie fakt iż w końcu jakaś walka w grze sprawiła mi Trudność, ogółem właśnie brakuje mi w tej grze jakiś większych wyzwań,  sama w sobie gra jest dość łatwa, mam nadzieje ze kolejne DLC to zmienia i zaczną się większe schody, wracając do tegoż dodatku który ma się pojawić w Maju z Lightning, w roli głównej, ciekawe czy będzie to coś pokroju Sazha czy może jednak coś więcej.
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 21, 2012, 18:10:39 pm »
http://www.vgarabia.com/2012/03/21/final-fantasy-xiii-2-n7-armor-costume-first-screen/
Cytuj
Famitsu has published the first screen of Noel and Serah clothed in Commander Shepard’s iconic armor, the N7 Armor. The costume will be available for PS3 and Xbox 360 on March 27, priced 240 Microsoft Points..


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 21, 2012, 20:29:21 pm »
http://www.vgarabia.com/2012/03/21/final-fantasy-xiii-2-n7-armor-costume-first-screen/
Cytuj
Famitsu has published the first screen of Noel and Serah clothed in Commander Shepard’s iconic armor, the N7 Armor. The costume will be available for PS3 and Xbox 360 on March 27, priced 240 Microsoft Points..



dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 21, 2012, 22:39:58 pm »

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 21, 2012, 23:36:03 pm »
Ja pier**lę, ale żenada.
Wpis !
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII-2
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 23, 2012, 08:49:54 am »
Screeny i trailer z DLC:
http://www.gamedemption.com/2032/final-fantasy-xiii-2-dlc-revealed/

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/Zk0OspTnyI8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
;]
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2012, 08:52:08 am wysłana przez Ryo »