Autor Wątek: Ratchet & Clank  (Przeczytany 27110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 265
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:16:59 am »
w szczególności jak tona śrubek leci do lombaxa
Moj ulubiony moment :D

Gra ktos po polsku, jak to wypada?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:17:45 am »
Nawet nie śmiem sprawdzić :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:39:52 am »
A co tu mówić, stary dobry Ratchet w nowej oprawie. Gra się przyjemnie, grafika miła dla oka, w szczególności jak tona śrubek leci do lombaxa  8) Przy większych lokacjach trochę widać biedniejsze otoczenie, ale ogólnie wrażenie jest bardzo dobre i nie mam zastrzeżeń. Już wyobrażam sobie te 60 fps na PS4 neo :troll:

Zaraz, zaraz...to ten Rachet nie śmiga w 60fps'ach? Czemu byłem przekonany, że gra trzyma solidne 60 klatek? :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:42:45 am »
Masz solidne 30.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:55:32 am »
Zaraz, zaraz...to ten Rachet nie śmiga w 60fps'ach? Czemu byłem przekonany, że gra trzyma solidne 60 klatek?
Solidne 60 klatek to w remasterze trylogii na ps3. Chyba :troll:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 20, 2016, 10:03:59 am »
Zaraz, zaraz...to ten Rachet nie śmiga w 60fps'ach? Czemu byłem przekonany, że gra trzyma solidne 60 klatek?
Solidne 60 klatek to w remasterze trylogii na ps3. Chyba :troll:
Albo w trybie Kyo.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 20, 2016, 12:07:45 pm »
w szczególności jak tona śrubek leci do lombaxa
Moj ulubiony moment :D

Gra ktos po polsku, jak to wypada?
słyszałem, ze musiał i to mi wystarczy..

iko

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 20, 2016, 12:10:25 pm »
:lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 20, 2016, 16:12:53 pm »
słyszałem, ze musiał i to mi wystarczy..
A to chyba w filmie...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 20, 2016, 16:24:18 pm »
Kto inny gra w filmie, a kto inny w grze?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 20, 2016, 16:38:15 pm »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #251 dnia: Kwietnia 20, 2016, 18:43:33 pm »
w szczególności jak tona śrubek leci do lombaxa
Moj ulubiony moment :D

Gra ktos po polsku, jak to wypada?
ja gram po polsku ale dopiero zacząłem. Na razie jest ok.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #252 dnia: Kwietnia 20, 2016, 18:53:42 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #253 dnia: Kwietnia 27, 2016, 21:53:25 pm »
Planety w oryginale:

Cytuj
Planet Veldin - Kyzil Plateau
Planet Novalis - Tobruk Crater
Planet Kerwan - Metropolis
Planet Aridia - Outpost XII
Planet Eudora - Logging Site
Nebula G34 - Blarg Station
Planet Rilgar - Blackwater City
Planet Umbris - Qwark's HQ
Planet Batalia - Fort Krontos
Planet Gaspar - Blarg Depot
Planet Orxon - Kogor Refinery
Planet Pokitaru - Jowai Resort
Planet Hoven - Bomb Factory
Oltanis Orbit - Gemlik Base
Planet Oltanis - Gorda City Ruins
Planet Quartu - Robot Plant
Planet Kalebo III - Gadgetron Site
Veldin Orbit - Drek's Fleet

Planety w remake'u:

Cytuj
Veldin
Novalis
Kerwan
Aridia
Nebula G34
Rilgar
Gaspar
Batalia
Pokitaru
Quartu
Kalebo III
Deplanetiser

I wisienka https://youtu.be/wYWRZTbImEI?t=9m15s

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 28, 2016, 15:21:42 pm »
Cytuj
PlayStation 4 exclusive Ratchet & Clank has topped the UK all-format charts - and has become the first game in Sony's long-running series to do so.
 
But Nintendo's Wii U exclusive Star Fox Zero fared less well - it only made the chart's sixth place.
 
To put the new Ratchet & Clank's success into perspective, it now has the highest UK launch sales of the series by some margin. It has tripled the release week total of the franchise's previous best release week, for Ratchet & Clank: A Crack in Time on PS3.

Czyli jest szans, że pójdą za ciosem i dostaniemy następnego R&C.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 02, 2016, 10:47:58 am »
Ale chyba już bez filmu.

Niestety filmowa wersja zbiera słabe noty, a co gorsza, jak ktoś właśnie przeszedł grę, to nie ma sensu oglądać filmu, bo to ponoć totalnie to samo. Gra przecież nawet korzysta ze scen z filmu.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 02, 2016, 12:29:19 pm »
Ale chyba już bez filmu.

Niestety filmowa wersja zbiera słabe noty, a co gorsza, jak ktoś właśnie przeszedł grę, to nie ma sensu oglądać filmu, bo to ponoć totalnie to samo. Gra przecież nawet korzysta ze scen z filmu.


I boxoffice to niezła tragedia:

Budget   $20 million
Box office   $5.5 million

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 02, 2016, 16:23:41 pm »
Ale chyba już bez filmu.

Niestety filmowa wersja zbiera słabe noty, a co gorsza, jak ktoś właśnie przeszedł grę, to nie ma sensu oglądać filmu, bo to ponoć totalnie to samo. Gra przecież nawet korzysta ze scen z filmu.
Końcówka jest trochę zmieniona.
Mi się film ogólnie podobał - liczę, że sequel zrobią. Oceny nie są ważne, jeśli na siebie zarobi, to wystarczy. :angel:
Poza tym, recenzenci go niby zjechali, ale już użytkownicy dali dużo wyższe noty, średnio około 3.5/5. ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 02, 2016, 21:58:59 pm »
Filmu nie widziałem, ale w ogóle nie jestem zdziwiony niskimi wynikami/oglądalnością filmu, sami przecież poruszaliśmy ten temat i wtedy też napisałem, że byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony wysokimi wynikami i oglądalnością przygód kosmicznego szczura oraz jego metalowej konserwy ;)

Cytuj
The biggest bomb of the week was Ratchet & Clank. Yet another video game movie that was destroyed by critics, the film couldn't translate the success of the game franchise into success despite a lot of involvement from the game makers themselves. The film came in under the top 5 at #7 with only $4.8 mil. That's pretty bad, even for an animated film that cost a shockingly low $20 mil to make. It could be the the production companies knew this was a stinker as the film seemed to have almost no advertisements and came out with a lot of family fair competition in the theaters.
Seems like gamers will have to wait till Warcraft to see if the dreams of a successful video game film are possible, though sadly Angry Birds is looking like the only "video game" that will have any success this summer.

Trochę jednak szkoda i pytanie, czy Sony czekając z wydaniem gry na premierę filmu umożliwił Insomniac doszlifowanie produkcji, czy pierwotna premiera gry, bez obsuwy, przyniosłaby w rezultacie tytuł w takim samym kształcie i jakości?

Abstrahując od powyższego, niezwykle optymistyczne opinie, recenzje i wyniki finansowe remake'u pozwalają z takim samym optymizmem patrzeć na przyszłość serii i może również przyniesie rozbudowę studia i jakieś nowe IP.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 03, 2016, 04:49:24 am »
tak z ciekawości, jaki był budżet gry i w ilu egzemplarzach się na razie sprzedała?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 03, 2016, 23:43:42 pm »
Nie pochwalili się jeszcze. Studio podało tylko informację, że to najszybciej sprzedający się tytuł tej serii.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 16, 2016, 14:40:46 pm »
Wspaniałe odświeżenie kultowej serii.

Biorąc pod uwagę stan bieżącej generacji, mianowicie  naprawiane miesiącami po premierze półprodukty za pełną cenę, ewentualnie od groma reedycji po lekkim, często nieudanym liftingu, które również nierzadko kosztują tyle co nowa gra, taki Raczet i Klank to istna perła przywodząca na myśl wspaniałe czasy GC, na którym wprost kapitalnie MGS oraz RE odrestaurowano, ale w tym przypadku tę pozycję na "dzień dobry" otrzymaliśmy za 140zł.




Gra jest prześliczna. Raczet i Klank zawsze cudownie się prezentował podczas premier na nowych sprzętach. Czy to na PS Dwa, czy też przy Tools of Destruction na kolejnej maszynie Sony, gry tej serii wyglądały bajecznie.

Dokładnie tak samo jest przy przesiadce na PS4. Animacja jest świetna i nie śmie przyciąć nawet na sekundę. Różnorodny świat jest niezwykle plastyczny, zachwyca soczystymi barwami oraz detalami, a przeciętnej tekstury ze świecą tutaj szukać. Obok U4, to najprawdopodobniej najlepiej prezentująca się gra na maszynie Sony.

Polonizacja wypadła dobrze. Najlepiej brzmi kapitan Qwark. Szkoda, że głos małego robocika znacząco odbiega od oryginału. Nie jest źle, ale tamten jest rewelacyjny i niezwykle charakterystyczny. Pozostałe dźwięki (szczególnie jak załączy się R.Y.N.O. aka Ż.U.B.R) są takiej klasy, że zastrzeżeń nikt nie powinien mieć.

Gra jest znakomita. Jeżeli twórcy myślą o takim odrestaurowaniu kolejnych części trylogii, żaden miłośnik serii zawiedziony nie będzie. Choć chętnie przywitałbym pełnoprawną kontynuację na tym silniku.

10/10 - grafika;
  8/10 - audio;
  9/10 - grywalność;

  9/10 - ocena końcowa;





Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 08, 2016, 10:28:46 am »
W ramach odskoczni od długich gier i mroczniejszych klimatów w końcu mogłem odpalić Ratcheta, który przez Dark Souls 3 i Uncharted 4 musiał trochę przeleżeć na półce. Jako, że miałem trochę wolnego czasu, R&C przeszedłem w jeden weekend i jestem oczarowany. Jak już wcześniej pisałem, nie grałem w oryginał na PS2, ani w żadną następną część. Jedyny Ratchet jakiego sprawdziłem to demo Tools od Destruction i późniejszy dodatek. Szczególnie ten drugi podobał mi się i postanowiłem kiedyś wrócić do poprzednich części. Teraz dzięki remake'owi okazja wydawał się doskonała. Tym bardziej, że podobnych produkcji nie ma prawie wcale (wśród indyków jest tego pewnie więcej, ale w te gram jednak rzadko). Dzięki temu pewnie gra wydaje się dość świeża. Te kilkanaście (?) godzin to świetna przygoda w całej swej prostocie. Poczynając od fabuły, żartów, a kończąc na świetnej oprawie wizualnej - jakbym cofnął się o te kilkanaście lat wstecz (w dobrym znaczeniu). Dobra zabawa, trochę śmiechu, uczta dla oczu - tym jest dla mnie nowy/stary Ratchet. Owszem, widać, że rozgrywka czy level design częściowo się już zestarzały, ilość broni pod sam koniec wręcz przygniata i wprowadza w zakłopotanie, a graficznie są pewnie niedociągnięcia (co pewnie jest spowodowane przez oryginalny kod), jednak można na to przymknąć oko. Szczerze mam nadzieję, że Insomniac zrobi remake'i następnych części z PS2 i może jakiś remaster tych z PS3. Z chęcią ogram wszystkie. Plus studio powinno trzymać się Sony i tego co wychodzi im najlepiej. Dla mnie jest to miłe zaskoczenie tego roku obok Doom'a.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 12, 2016, 21:03:47 pm »
Nawet nie żartuj, Zielarz, że ominęło cię tyle cyfrowego dobra.  :>

Pierwszą odsłoną zapamiętałem jako bardzo dobrą grę z obłędną (jak na tamte czasy) grafiką. Kontynuacja była jeszcze lepsza, ponieważ postawiono na akcję. Zwieńczenie trylogii, to obok takich gier jak Burnout Trzy: Takedown, bądź Tekken Piąty,  jedna z najlepszych gier tamtego okresu.

ToD i CiT także pokazały klasę. Miło również wspominam niedocenianego Gladiatora. Reedycje części z PS Trzy, przyjąłbym chętnie, ale jeżeli odświeżono by Going Commando i Up Your Arsenaltak jak pierwszą część serii, biorę na premierę.  :yes_anim:

Zresztą takie plotki się pojawiały, a jeżeli firma zarobiła, może się skuszą.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 16, 2016, 09:39:14 am »
Tak, ominęło bo swego czasu bardziej jarał mnie Jak & Daxter. Teraz natomiast jest posucha tego typu gier, więc "grunt" jest bardziej podatny ;).

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:45:02 pm »
Jak ja bym chciał taki remake jak and daxter :puppy-eyes:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpnia 17, 2016, 00:16:43 am »
Takich odświeżeń można by wymieniać bez liku. Ja bym chętnie przyjął takie Front Mission 3, Burnout Trzy: Takedown, jakieś mordobicie (VF4evo/Soul Calibur III) dla przykładu.
Aż dziw, że R* nie myśli nad wskrzeszeniem RDR. Wystarczą usprawnienia jak przy GTA V i mają murowany sukces finansowy i uznanie graczy.

A przecież taki Raczet i Klank wyszedł całkowicie z ram lekkiego liftingu. Całkowicie przemodelowana z nowym silnikiem i to dodatku w jakże atrakcyjnej cenie.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:19:54 am »
Aż dziw, że R* nie myśli nad wskrzeszeniem RDR.

Jak to nie :P.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:20:49 am »
 :o

Cos wiecej? :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:34:43 am »
Nic więcej nie wiem, już kilka razy słyszałem jak RDR miało być zapowiedziane, ale jakoś nic z tego nie wyszło. Liczne plotki tylko utwierdzają w tym, że coś jest na rzeczy. R* na pewno robi następną część a i reedycja poprzedniej jest bardzo prawdopodobna. Myślę, że niedługo muszą w końcu coś pokazać, a i premiera odbędzie się pewnie 6-12 miesięcy później. Tak stawiam i nie mam na to żadnego inside info. W sumie to po wpadkach z poprzednimi informacjami i tak bym już nie uwierzył ;).

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 17, 2016, 10:40:34 am »
heh. ;) Okej. Oby R* w koncu cos zapowiedzialo. Ta cisza trwa zbyt podejrzanie dlugo.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:59:38 pm »
heh. ;) Okej. Oby R* w koncu cos zapowiedzialo. Ta cisza trwa zbyt podejrzanie dlugo.

W sumie kontynuując jeszcze tego offtopa - R* podobno naprawdę miało gotowy trailer na tegorocznym E3, tylko przez scenę strzelaniny w barze wyleciał. Według plotek zapowiedź przełożono na PlayStation Meeting, a niedawny tweet Tiduxa zdaje się to potwierdzać, więc tym bardziej warto czekać na 7 września. Jeśli tak, to ciekawe, czy premiera nastąpi na przełomie kwiecień/maj. Byłoby nieźle :).

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpnia 19, 2016, 13:16:04 pm »
Ja mysle ze wiekszosc exow czeka na 7 wrzesnia. Na GC slabo sa promowane ekskluzywne gry na PS. Praktycznie zadnych nowych trailerow czy informacji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpnia 19, 2016, 13:18:48 pm »
Ja ciągle licze na jakiś gejplay z Ace Combat :( i oby nie ps vr exclusive :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpnia 19, 2016, 14:44:00 pm »
W sumie kontynuując jeszcze tego offtopa - R* podobno naprawdę miało gotowy trailer na tegorocznym E3, tylko przez scenę strzelaniny w barze wyleciał. Według plotek zapowiedź przełożono na PlayStation Meeting, a niedawny tweet Tiduxa zdaje się to potwierdzać, więc tym bardziej warto czekać na 7 września. Jeśli tak, to ciekawe, czy premiera nastąpi na przełomie kwiecień/maj. Byłoby nieźle :).

Ale to będzie kontynuacja czyli zapewne jakiś paździerz nastawiony na online a nie remaster wspaniałego RDR  :(

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:16:45 pm »
Na GC slabo sa promowane ekskluzywne gry na PS

Było wiadomo od dawna, że Sony olewa gamescom na rzecz późniejszych imprez. Fakt, zaskoczyło mnie, że nie mieli nawet dem gier, które wychodzą w najbliższej/niedalekiej przyszłości - TLG czy Horizon. Wrześniowy event może mieć coś z tym wspólnego, choć tam raczej będą trailery i tyle.

Ale to będzie kontynuacja czyli zapewne jakiś paździerz nastawiony na online a nie remaster wspaniałego RDR

Tak, choć remaster chyba także jest w produkcji. Ja spodziewam się, że wypuszczą wersję PC. A skoro jest już różnica generacji, to takie RDR HD (czyli wersja PC) jak najbardziej może trafić na konsole.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:36:06 pm »
Tak, choć remaster chyba także jest w produkcji.

"Chyba" opiera się na twoich przypuszczeniach czy przeciekach od kolegów z branży?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 689
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:44:52 pm »
"Chyba" opiera się na twoich przypuszczeniach czy przeciekach od kolegów z branży?

Na przeciekach, ale takich, które w sieci swego czasu były. Choć szczerze - coś mi po głowie chodzi, że słyszałem sam z konkretnego źródła, ale w tej kwestii najzwyczajniej nie pamiętam :D. Więc może mnie pamięć zawodzić ;).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #278 dnia: Listopada 03, 2016, 13:33:29 pm »
Będzie pacz pod Pro:
http://blog.us.playstation.com/2016/11/03/ratchet-clank-ps4-pro-update-coming-soon/

Cytuj
For users with a 4K TV, you’ll be able to play Ratchet & Clank at a much higher resolution, and if your TV supports it, in HDR using an HDMI 2.0 cable. PS4 Pro users with a 1080p TV will see a big increase in gameplay image quality as well. The technique we’re using to get to those better resolutions is something we’re calling Temporal Injection. This allows us to not only hit a much higher resolution, but also to do it with jaggie-eliminating anti-aliasing as well. The extra resolution and HDR’s ability to display even more of the colorful Solana Galaxy should combine for the best image quality you’ve ever seen in a Ratchet & Clank game.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Ratchet & Clank
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 30, 2016, 18:12:25 pm »
Zupełnie nieoczekiwanie dla mnie gra ta stała się moim pierwszym tytułem na PS4 (nie licząc Abzu, ale to było króciutkie).

Jestem zachwycony!

Jest to mój drugi po "Tools of Destruction" Ratchet w którego gram i dzięki niemu na nowo odkrywam radość, jaką dostarczają platformówki. Jestem oczarowany pomysłowością projektantów, nawet jeśli jest to odgrzewanie motywów z wszystkich poprzednich części. Zróżnicowana rozgrywka, kolorowe i rozległe poziomy, masa wesołych smaczków i przepiękna oprawa (to oświetlenie) - wszystko to składa się na niesamowicie dopracowaną grę, w którą gra się z uśmiechem na twarzy. Może entuzjazm już mnie ponosi, ale tu nawet samo sterowanie postacią to czysta przyjemność: czuć wagę sterowanej postaci, a animacja Ratcheta jest cudowna.

Grając w niego myślałem sobie, cóż też Insomniacy zrobią kolejnego i dopiero przy pisaniu tego postu przypomniałem sobie o ich Spidermanie. Choć wolałbym, aby popracowali nad jakąś swoją własną, nową marką, to wierzę, że warto czekać na ich Pająka.
PSN ID: WojtqGO