Autor Wątek: PSN+  (Przeczytany 256118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #160 dnia: Października 12, 2010, 21:58:16 pm »
Z poprzednich nie, no jak to sobie wyobrażasz? Że wykupisz sobie na 3 miesiące za rok powiedzmy i będziesz miał dostęp do wszystkiego co było na ps+ w ciągu roku? :) Masz dostęp do aktualnego miesiąca i następnych dwóch czy 11, zależy na ile wykupisz.

Cytuj
A co jak ściągnę sobie darmówke z PSN+ i w następnym miesiącu zostanie "zastąpiona" inną? Dalej jestem w posiadaniu tego tytułu?

Oczywiście ze dalej ją masz. Grę raz ściągniętą masz dostępną przez cały czas opłacania abonamentu, możesz ją także ściągnąć następny raz, jakby ci się np. skasowała, bo będziesz miał ją w historii transakcji w sklepie.


Dzięki, domyślałem, się, że tak to właśnie działa :P Choć wolałem mieć pewność... Choć przyznam póki co zawartość PSN+ szału nie robi... :/

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #161 dnia: Października 12, 2010, 22:18:54 pm »
To zależy. Jak dla mnie robi. Wszystko zależy od tego ile z tego contentu już masz i ile faktycznie chcesz.

Np. te dodatki do Fallouta bardzo mi robią, tak samo Wipeout którego nie miałem wcześniej, Sam & Max też. I to juz mi zwraca abonament, do tego bonusy w postaci minis i klasykow, pierdół jak theme, wczesniejszych dem i dostepu do wersji beta, a to w sumie dopiero poczatek roku i nie wiadomo co jeszcze dostaniemy. Mi się usługa bardzo podoba. Ale jakbym wcześniej miał Wipeouta i Fallouta w wersji GOTY pewnie było by trochę inaczej.

Mrocz

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #162 dnia: Października 12, 2010, 22:34:30 pm »
To zależy. Jak dla mnie robi. Wszystko zależy od tego ile z tego contentu już masz i ile faktycznie chcesz.

Np. te dodatki do Fallouta bardzo mi robią, tak samo Wipeout którego nie miałem wcześniej, Sam & Max też. I to juz mi zwraca abonament, do tego bonusy w postaci minis i klasykow, pierdół jak theme, wczesniejszych dem i dostepu do wersji beta, a to w sumie dopiero poczatek roku i nie wiadomo co jeszcze dostaniemy. Mi się usługa bardzo podoba. Ale jakbym wcześniej miał Wipeouta i Fallouta w wersji GOTY pewnie było by trochę inaczej.

Wipeouta mam kupionego i to na dodatek z Fury DLC, które swoją drogą polecam do Wipeout HD bo praktycznie dodaje drugie tyle zawartości co w podstawce ;) ;) Chyba była zniżka na to DLC w Plusie...

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSN+
« Odpowiedź #163 dnia: Października 13, 2010, 08:33:41 am »
Wipeouta mam kupionego i to na dodatek z Fury DLC, które swoją drogą polecam do Wipeout HD bo praktycznie dodaje drugie tyle zawartości co w podstawce ;) ;) Chyba była zniżka na to DLC w Plusie...

Była była. W tym momencie to ja już nawet nic nie kupuje na PS Store bo i tak w końcu pojawi się to na PS+

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #164 dnia: Października 13, 2010, 18:27:09 pm »
I wygląda na to że dzięki w morde jeb**ym kurwom z cenegi polscy abonenci ps+ nie dostaną dodatków do Fallouta... recę opadają po raz kolejny jak można było tak spierdolić sprawę. Jakim cudem oni się jeszcze utrzymują na rynku, trzeba być kompletnym kretynem żeby kupować coś od nich i utrzymywać na rynku tego jebanego szkodnika niszczącego polski rynek gier.

Na dobrą sprawę to oni nam te dodatki ukradli. Przecież my je kupiliśmy wykupując abonament ps+, ale ich nie mamy, bo zablokowała je cenega. Zabrali nam to za co zapłaciliśmy czyli zwyczajnie ukradli. Inaczej się tego nie da określić.

Mam nadzieję że Morfi czy ktoś inny napiszę o tym na głównej.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: PSN+
« Odpowiedź #165 dnia: Października 13, 2010, 19:17:44 pm »
Cenega już od dawna leciała w chu*a - wystarczy przytoczyć sprawę F3, który w wersji PL nie posiada Pucharów. Do tej pory patch się nie ukazał, a Cenega zapewniała, że współpracuje z BS i łatka zostanie wydana.
Tym razem to pojechali w pełni po bandzie. Mam nadzieję, że w necie odpowiednia burza się rozpęta i Cenega na to zareaguje.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #166 dnia: Października 14, 2010, 11:36:41 am »
Nie rozpęta się, bo za mała liczba osób w ogóle jest zainteresowana sprawą. Tak na prawdę sprawa dotyczy tylko (wdech) polskich subskrybentów ps+ posiadających angielską wersję Fallout 3 którzy dotychczas nie kupili dodatków. Skoro grupa wszystkich fanów Fallouta w Polsce wisi cenedze koło dupy, to co dopiero oczekiwać żeby się przejeli jej malutkim wycinkiem.

Widzę że kilka osób pisze na blogu ps, może james wreszcie będzie łaskaw odpowiedzieć i wyminąć głupotę cenegi przez np. automatic download, do którego nie potrzeba aby dany kawałek programu był dostępny na ps store. Ale to by nam Sony musiało pójść na rękę, bo w koncu (tfu) cenega (tfu) ma prawa do Fallouta w naszym kraju i to oni decydują...

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSN+
« Odpowiedź #167 dnia: Października 15, 2010, 15:36:45 pm »
O w morde, nie włączałem ostatnio konsoli i nie sprawdzałem w końcu czy te dodatki są (chociaż motyw KZ3 ściągnałem, licze na bete), ale takie przewinienie nie może ujść płazem. Nie wiem kto tam decyduje o takich rzeczach, ale cała Cenega zaczyna mi przypominać Koticka - parcie na kase i ogóras w dupe graczom...


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PSN+
« Odpowiedź #168 dnia: Października 15, 2010, 15:37:47 pm »
(chociaż motyw KZ3 ściągnałem, licze na bete),
przestań..rozeszły się w 30 minut

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSN+
« Odpowiedź #169 dnia: Października 15, 2010, 15:39:29 pm »
No to szanse mam, bo ściągałem równo o 21:01 ;P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PSN+
« Odpowiedź #170 dnia: Października 15, 2010, 15:41:05 pm »
No to szanse mam, bo ściągałem równo o 21:01 ;P
aaa myślałem, że teraz jakoś włączyłeś :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PSN+
« Odpowiedź #171 dnia: Października 27, 2010, 17:23:10 pm »
Sony jednak nie zawiodło i dodatki do Fallout 3 pojawiły się dla polski subskrybentów PS+  :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PSN+
« Odpowiedź #172 dnia: Października 27, 2010, 17:45:18 pm »
Sony jednak nie zawiodło i dodatki do Fallout 3 pojawiły się dla polski subskrybentów PS+  :)

Oczywiście dla wersji angielskiej?  :>

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PSN+
« Odpowiedź #173 dnia: Października 27, 2010, 18:03:18 pm »
Oczywiście dla wersji angielskiej?  :>

Oczywiście.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #174 dnia: Października 27, 2010, 19:39:41 pm »
Sony jednak nie zawiodło i dodatki do Fallout 3 pojawiły się dla polski subskrybentów PS+  :)

No kur**  8)

A już straciłem nadzieję. Właśnie ściągam, jaram się strasznie. 

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #175 dnia: Października 27, 2010, 22:02:09 pm »
Wlazłem sobie dziś w ustawienia konta PSN i poszperałem w usługach jakie używam, bo nie mogłem znaleźć opcji przedłużenia ps+. Dziwnym trafem był tam sam&max i w expire date miał napisane 08.11.2010. Ciekawe czy po przedłużeniu abonamentu dalej będe mógł grac.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PSN+
« Odpowiedź #176 dnia: Października 28, 2010, 08:48:19 am »
A był darmowy czy płaciłeś za niego choćby 1 gr? Zresztą nieważne - jak przedłużysz abonament (nawet po kilkumiesięcznej przerwie) to będzie działał.

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #177 dnia: Października 28, 2010, 17:25:24 pm »
Darmowy. Sie okaże 8-go :p

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 03, 2010, 12:44:39 pm »
Nowa lista. http://blog.eu.playstation.com/2010/11/03/new-playstation-plus-content-for-november-and-december/

Ten miesiąc:

Cytuj
PSN:    Critter Crunch
minis:    Bloons
Vempire
PSOne Classic:    Syphon Filter
Full Game Trial:    God of War I HD Remake
God of War II HD Remake
(Get an exclusive 20% off the God of War I & II collection)
Red Faction Guerillla (later in the month)
Discounts:    Landit Bandit (50% discount for Plus members on purchase)
Penny Arcade Parts 1 and 2 (buy one, get one free)
Punisher: No Mercy (50% discount)
Plus Demos:    Vanquish Survival Mode Demo Exclusive to PS+ for two weeks. This is a new demo which will go onto store section and be available via push download.
Dynamic themes:    Exclusive MUBI Theme
Exclusive Shapes Theme
Dead Nation Dynamic Theme (free for Plus subscribers) available until January 2011
Premium avatars:    2 x MAG Avatars

Grudzień
Cytuj
PSN:    Cuboid
minis:    Bubble Trubble
Dracula: Undead Awakening
PSOne Classic:    Oddworld: Abe’s Exodus
Discounts:    Punisher No Mercy (50%)
Greed Corp 50%
Dynamic themes:    Exclusive Winter Theme
Exclusive Lava Lamp Theme
Premium avatars:    Hustle Kings Avatars x 5 – Available for two weeks only from 8th Dec
Dead Nation Avatars x 5 – Available for 2 weeks only

Na grudzień nie ma wszystkiego podanego, zapowiadają dodatkowo niespodzianki na listopad i grudzień. Jeśli to będą niespodzianki o na miarę dodatków do Fallouta i bety Killzone 3 jak w październiku to jestem na tak.
Cuboid wygląda świetnie na youtubie, może być dobra gra. Nie da się jednak ukryć że grudzień trochę zawodzi jak na miesiąc kojarzący się z prezentami. Mogli dać jakiegoś absolutnego klasyka z PS One typu FF VII, a nie Abe Exodus, skoro miesiąc temu mieliśmy Abe Odyssey. Ja w Cuboida nie grałem, ale gra jest dość stara, no i będzie to druga gra logiczna pod rząd. Mogli by dać Joe Danger, albo coś innego w miarę nowego z okazji gwiazdki.  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2010, 13:01:51 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PSN+
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 17, 2010, 18:20:43 pm »
Dzisiaj doszła beta Killzone 3, dynamiczny motyw z TFU2 (sam bym nie zgadł jakiej gry dotyczy), trial Red Faction i kolejne promocje. Nieźle.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 01, 2010, 12:17:00 pm »
Grudzień:

Cytuj
PSN:    Cuboid
minis:    Bubble Trubble
   Dracula: Undead Awakening
PSOne Classic:    Oddworld: Abe’s Exodus
Exclusive Discounts:    PlayTV Live Chat (25% discount) – valid until 6th July 2011
   Punisher No Mercy (50%) continues until Jan
   Greed Corp 50%
   Age of Hammer Wars (50%)
   Impossible Mission & Super Fruitfall Deluxe bundle (two for the price of one)
   Dead Nation Day One discount (20%)
Full Game Trial:    Assassins Creed
   Prototype
Dynamic themes:    Exclusive Winter Theme
   Exclusive Lava Lamp Theme x4 Colour variations
Premium avatars:    Dead Nation Avatars x2 exclusive from 8th Dec
   Hustle Kings Avatars x5 from 8th Dec
Premium Home Elements:    From the 2nd of Dec. all Plus members will have access to an exclusive Private Members Club in PlayStation Home. Relax with friends, check out the latest Plus content and paly the exclusive Home card game ‘Shed’.

Styczeń
Cytuj
PSN:    Astrotipper
minis:*Brand New mini*    Pipe Madness (2 weeks early, exclusively for Plus)
   Kahoots
PSOne Classic:    Colony Wars
Exclusive Discounts:    PlayTV Live Chat (25% discount) – valid until 6th July 2011
   Stardrone (PS3) – 20% – Day 1 discount
   Breath of Fire (PSP) – 40%
   Dark Stalkers’ Chronicals (PSP) – 40%
   Megaman Maveric Hunter (PSP) – 40%
   Monster Hunter Freedom Unite (PSP) – 20%
   Fate Unlimited (PSP) – 60%
   PowerStone Collection (PSP) – 40%
   Capcom Classics Reloaded (PSP) – 40%
   Capcom Classics Remixed (PSP) – 40%
   Capcom Puzzle World (PSP) – 40%
   Street Fighter Alpha 3 Max (PSP) – 40%
   MAG DLC Bundle – 50%
   Costume Quest and DLC bundle (20%)
Dynamic themes:    Exclusive Fire Theme
   Exclusive ‘Year of the Rabbit’ Theme
Premium avatars:    Eat Them Premium Avatars x5

Bieda jak u Pei na blokach.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: PSN+
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 01, 2010, 15:19:44 pm »
Mam lepsze:

http://www.eurogamer.net/articles/2010-12-01-sony-you-cant-keep-playstation-plus-dlc


Czyli po 5 miesiącach zorientowali się, że popełnili błąd i nie możesz zatrzymać swoich DLC, które dostałeś za darmo. Jak dobrze, że się na to nie nabrałem.  :lol:

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 01, 2010, 18:31:13 pm »
To ja tego nie przedłużam w takim razie. Dobrze, że na trzy miechy brałem. ch** z badziewkami za darmo.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PSN+
« Odpowiedź #183 dnia: Grudnia 02, 2010, 08:32:17 am »
Nie kumam w czym problem i czemu to taka nowina - od samego poczatku było mówione, że każda jedna darmowa rzecz (nieważne co to jest), wygasa wraz z subskrypcją. Natomiast każda jedna płatna rzecz (nieważne co to jest i ile kosztowała, choćby 1 gr), nie wygasa wraz z subskrypcją.
Wyjaśnione to było na psBlog w okolicach startu tej usługi, więc nie wiem skąd ta z dupy wzięta sensacja.

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #184 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:13:34 am »
Nie kumam w czym problem i czemu to taka nowina - od samego poczatku było mówione, że każda jedna darmowa rzecz (nieważne co to jest), wygasa wraz z subskrypcją. Natomiast każda jedna płatna rzecz (nieważne co to jest i ile kosztowała, choćby 1 gr), nie wygasa wraz z subskrypcją.
Wyjaśnione to było na psBlog w okolicach startu tej usługi, więc nie wiem skąd ta z dupy wzięta sensacja.

Ja wiele razy czytałem na forach, że jeśli wygaśnie ci ps+ a potem za dwa dni, czy za miesiąc przedłużysz - wszystkie darmówki działają jak wcześniej.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSN+
« Odpowiedź #185 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:15:30 am »
Ja wiele razy czytałem na forach, że jeśli wygaśnie ci ps+ a potem za dwa dni, czy za miesiąc przedłużysz - wszystkie darmówki działają jak wcześniej.

O ile masz je nadal na dysku oczywiście :)

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #186 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:24:04 am »
Są jeszcze w historii ściaganych plików na psn, więc można sobie jeszcze raz ściągnąć, co nie. Ja miałem przerwe w subskrypcji, przedłużyłem i wszystko działa (oprócz pierwszego episodu sam and maxa ale to akurat jakiś bug)

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #187 dnia: Grudnia 14, 2010, 23:22:48 pm »
Beta DC Universe Online.

Plik z ps store wazy tylko 128 mb, ale gra po odpaleniu ściągała resztę coś koło 2 godzin przy lączu 20 mb (nie można w tle), więc bądźcie na to przygotowani jak chcecie pobawić się w superbohatera.

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 15, 2010, 00:24:08 am[/time]
http://blog.eu.playstation.com/

Cytuj
Due to the scale of the game, this Beta Trial will require approximately 15GB of free Hard Disk Drive (HDD) space, and can take an average of 3-4 hours to download, or potentially longer depending on your broadband internet connection. It will definitely be worth it though!

15 giga  8)

Wiadomość scalona: Grudnia 14, 2010, 23:25:16 pm
Z czego intro wazy pewnie z 3gb :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2010, 23:25:16 pm wysłana przez el becetol »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PSN+
« Odpowiedź #188 dnia: Grudnia 15, 2010, 00:06:59 am »
Byś napisał jak się gra :P

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #189 dnia: Grudnia 15, 2010, 00:10:46 am »
Byś napisał jak się gra :P

Właśnie. Ja odpuściłem, bo ściągałoby się grubo ponad dobę.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #190 dnia: Grudnia 15, 2010, 00:24:35 am »
No więc po pierwsze - grafika i fizyka jak w ps home, mechanika kojarzy mi się z ps one i to średnimi grami. Tworzenie postaci - to mi się podobało fajnie się tworzy superherosa, jest kilka opcji dotyczacych mocy, np. kto jest twoim mentorem - batman(gadżety), superman(moce), wonderwoman(magia) albo jak się poruszasz (akrobacje, latanie, superbieg). Dalej np. jaka jest twoja główna moc - ogien, lód, telekineza rozumiem, ale np. 'siła natury' mnie zaskoczyła, jakimiś korzeniami atakujesz :) Można też zrobić maga healera jak ktoś chce.

Cała mechanika to tragedia, ale wiadomo mmo rzadzi się swoimi prawami i zawsze wyglądają biedniej. Ogólnie biegasz i maszujesz kwadrat i trojką, czasem rzucisz jakąś z mocy (mam jedną, dopiero początek), norma.

Fajne że w becie oddali nam całe to jebitne miasto do dyspozycji, jest bardzo duże, ale wiadomo jak się umie latać to inaczej się ocenia wielkość :) No i tyle, przeszedłem tutorial, wyleciałem na miasto, polatałem trochę i idę spać.

W życiu bym tego nie kupił, zwłaszcza że jakiś abonament za to ma być, ale bete jeszcze odpale żeby zobaczyć o co tam dalej chodzi. Ogólnie polecam póki jest za free :)

Aha - na to wygląda że ta beta to calkowicie pełna gra, nie zauważylem nigdzie opcji "niedostępne w becie" czy coś takiego. W końcu waży 15 giga.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 00:29:48 am wysłana przez el becetol »

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:29:58 pm »
Chciałem dziś włączyć pierwszego abe-a, bo kumpel do mnie przyszedł i był ciekawy jak wygląda. Nie udało mi się zagrać bo dostałem komunikat o błędzie z jakimś tam numerem i dodatkową informacją, że termin przeznaczony na użytkowanie gry już minął. Zajebiście. Śmieszne jest to, że mam tak na wszystkie minisy i gry z PSX-a kupione przed przedłużeniem abonamentu. Fuck you Sony.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:37:44 pm »
Sciągnij raz jeszcze.

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:41:29 pm »
Sciągnij raz jeszcze.

I tak co trzy miesiące?

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:56:00 pm »
Nie wiem. Swoją drogą przedłużanie co 3 miesiące jest nieopłacalne kompletnie.

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #195 dnia: Stycznia 02, 2011, 23:10:54 pm »
Nie wiem. Swoją drogą przedłużanie co 3 miesiące jest nieopłacalne kompletnie.

Chciałem przedłużyć na dwanaście miesięcy kiedy mi się kończył abonament i za chu** nie mogłem znaleźć takiej opcji. Co ja będę pierdolił - nie było takiej możliwości. Wpisałem dane odpowiednie, w nadziei że automatycznie mi przedłuży i rzeczywiście tak się stało, ale znowu na trzy miechy.

el becetol

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #196 dnia: Stycznia 02, 2011, 23:13:13 pm »
Hehe to jak przedłużysz 3 raz na 3 miesiące to będziesz miał 9 miesięcy po cenie którą ja dalem za 27 miechów :)

Ohtar

  • Gość
Odp: PSN+
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 02, 2011, 23:23:20 pm »
Hehe to jak przedłużysz 3 raz na 3 miesiące to będziesz miał 9 miesięcy po cenie którą ja dalem za 27 miechów :)

Nie przedłużę.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: PSN+
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 04, 2011, 19:17:49 pm »
Niby coraz ciekawiej, ale i tak wg mnie słabo się starają. Powinni przyłożyć z grubej rury, jak przy WipEout HD, czy DLC do Fallout 3:yes_anim:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PSN+
« Odpowiedź #199 dnia: Stycznia 07, 2011, 22:02:41 pm »