Autor Wątek: Horizon II Forbidden West  (Przeczytany 19593 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #160 dnia: Maja 13, 2022, 15:56:15 pm »
Tak, tu mamy różnicę, co zaznaczyłem w moich wrażeniach. Grałem na normalu (na hardzie to bym pewnie jeszcze dłużej przechodził :D) i spodziewam się, że wyższe poziomy mogą wymagać korzystania ze wszystkich. Tyle tylko, że przy dobrym designie powinno tak być już na normalnym trybie, to jest punkt wyjściowy. Raczej większość graczy (tak zakładam) zagra właśnie w ten (lub niższy). Nie tylko Horizon ma ten problem, jednak nie powinno to być usprawiedliwieniem.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2022, 15:57:55 pm wysłana przez Zielarz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #161 dnia: Maja 13, 2022, 16:12:59 pm »
Dzięki wszystkim. Tekst długi a i tak o wiele za krótki, bo dużo rzeczy jednak pominąłem lub zapomniałem (różnorodność świata, mini gierka) a i nie wszystko rozwinąłem. To naprawdę kobyła (gra, nie tekst ;) ). A i tak do wymaksowania w relatywnie krótkim czasie.

Ja może kiedyś ocenię, bo po 20 godzinach stwierdziłem, że gra jest zwyczajnie nudna, może się wróci jak ogarną trochę tryby graficzne, 40 fps by się przydało.

Ja mam tak, że każdy open world ma nudne momenty, taka ich natura, a i zależy to też od gracza (niemniej jest to wynikiem gatunku jaki reprezentuje). Horizon dla mnie miał gorszy okres w momencie gdy się bardziej otworzył, nagle są trzy misje z głównego wątku do wyboru i masa questów pobocznych, do których wpadają następne. Zrobiło się z tego odhaczanie listy, aż okazało się, że część questów jest dość ciekawa, oraz zacząłem pchać dalej fabułę. Później już do samego końca nie miałem z tym problemów. Według mnie nie warto też zostawać za długo w jednym miejscu, czy rzucać się na walkę z niektórymi maszynami - gra i tak da nam tego masę po drodze.

Chyba, że problemem jest Twój brak zaangażowania w świat, czyli po prostu "kupujesz" scenariusza albo świata?




Dla mnie to po prostu kolejna gra ubi podobna, a po ghost of thusima, czułem, że gram w to samo. Niestety po red dead 2 każdy open world dla mnie jest sztuczny i wieje nudą. W horizon nie podoba mi się świat, narzekałem na to też przy jedynce choć ograłem ją wraz z dodatkiem. Świat na zasadzie miałkie problemy, kiepskie religie, jak nie do słońca, to modlą się do akumulatora. O ile rozmowy dostały fajnego liftingu pod względem animacji, nie mogłem pozbyć się z głowy jednak tego, że głównie gadają mało interesujące głupoty. Były jakieś porównania do wiedzmina czy zeldy, to nie wiem co cpały te osoby ;)

Odpocznę od open worldów i kiedyś wrócę, ale w sumie już wiem dlaczego do jedynki nie chciałem nigdy wrócić. Niech zrobią dobrego killzone.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #162 dnia: Maja 13, 2022, 16:34:15 pm »
Świat na zasadzie miałkie problemy, kiepskie religie, jak nie do słońca, to modlą się do akumulatora.

No nie wiem, ja właśnie uważam, że świat, czy religie są przemyślane we właściwy sposób (i pewnie opierają się na czymś z naszego świata, jak chociażby kult wielkiej matki ). Utaru ze swoimi nasionami to także świetny przykład. Pewnie można by je jeszcze bardziej rozbudować i nadać im więcej "mięsa", ale wtedy pewnie gra była by dalej w produkcji, byłaby jeszcze większa i droższa. Poza tym według mnie taki jest ich styl. Tak czy inaczej rozumiem, że nie każdemu będzie się podobało.

Niech zrobią dobrego killzone.

Ja już straciłem nadzieję. Może chociaż remaster/remake trylogii na PS5 - choć to pewnie jednak musiałby być remake, bo PS3 to jednak inny sprzęt.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 963
  • Reputacja: 120
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 14, 2022, 09:09:26 am »
Wczoraj odbyłem pierwszą walkę z dużym zwierzem w grze. Pierwsze słowo, które przychodzi mi do głowy mogące scharakteryzować moje wrażenia z tego wydarzenia - ”niezgrabność”. Walka była mało intuicyjna i brakowało w tym wszystkim jakiejś naturalnej płynności. Strzały wypuszczone z łuku latają niczym kamienie wystrzeliwane ze sporą siłą z jakiejś wyrzutni. Obrażenia zadawane przez bohaterkę są niewspółmierne do tego co obserwowałem i słyszałem, może to kwestia dźwiękowego feedback'u. Wrażenia były w zasadzie... realistyczne! Zupełnie jak gdybym do opancerzonego mecha strzelał drewnianymi strzalami, a te odbijały sie od niego niczym zapałki... :-? Sęk w tym, że pasek życia bestii cały czas ulegał skróceniu, trochę jak gdyby coś tu było oskryptowane - tak miało być i kropka. Wizor średnio pomagał, niby wskazywał słabe punkty bestii ale ten feedback, który otrzymywałem zupełnie nie sugerował, że biję w słaby punkt. Gdyby nie zielona strzałeczka przy wskaźniku obrażeń, nie wiedziałbym, że robi to jakakolwiek różnicę. Pod koniec walki zauważyłem, że bestia pogubiła jakieś części ciała, część z nich zawierała surowce, część mogła być użyta jako broń. Podniosłem miotacz piorunów kulistych i bez większego namysłu oddając kilka wystrzałów na oślep ukatrupiłem wijącą się gnidę. Nie było to najlepsze pierwsze wrażenie. Dodam tylko, że gram na najwyższym poziomie trudności, może te słabe obrażenia to kwestia balansu na tym poziomie trudności? Chociaż koniec końców nie chodzi o same obrażenia, a o brak poczucia siły zadawanych obrażeń, poziom trudności raczej tego nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2022, 09:26:05 am wysłana przez andryush »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 03, 2022, 06:14:45 am »



Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 03, 2022, 08:42:02 am »
Wczoraj sprawdziłem i jest faktycznie lepiej, w końcu można w to jakoś grać, bo w 30 klatkach gra kiepsko działała jak dla mnie.

Do tego zapowiedzieli 40 klatek i obsługę vrr.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 03, 2022, 18:19:33 pm »
Dobry materiał. Leci plus.

A chodziły słuchy, że już więcej nie da się poprawić, a tu proszę.  :roll: Z miejsca ta informacja mi się spodobała, bo tryb jakości włączę tylko by przyrównać go z wersją w 60 k/s.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 05, 2022, 10:32:55 am »
Gra mi się znudziła po kilku godzinach ale wrócę jak dodadzą tryb 40 fps z vrr nad którym podobno dłubią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 05, 2022, 10:33:14 am »
Gra mi się znudziła po kilku godzinach ale wrócę jak dodadzą tryb 40 fps z vrr nad którym podobno dłubią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 05, 2022, 13:20:15 pm »


Do gry zawitało m.in NG+. Usprawniono także tryb wydajności. Osoby, które grały już po paczu są nim zachwycone. Jak wieść niesie, wiele poprawił.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 07, 2022, 07:53:32 am »


Do gry zawitało m.in NG+. Usprawniono także tryb wydajności. Osoby, które grały już po paczu są nim zachwycone. Jak wieść niesie, wiele poprawił.
Yhh lepiej późno niż wcale. Szkoda, że sprzedałem już swoją kopię. Ciekawe co tam poszło nie tak, że tyle czasu zajęło im uporanie się z shimmeringiem.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 07, 2022, 15:50:52 pm »
Tutaj krótka analiza patcha NXGamera dla IGN:



Nieźle to wygląda, aż może sprawdzę z ciekawości, czy lekki "blur" przeszkadza czy nie. Brawo

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 07, 2022, 16:02:01 pm »
W trawie faktycznie jest różnica, krawędzie już tak nie interferują i teraz grafika jest znacznie bardziej miękka, ale to w sumie jedyna różnica (chociaż w przypadku terenów pokrytych gęsto trawą - zasadnicza).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 10, 2022, 11:07:44 am »
Kolejny przykład, ze nie warto kupować gry na premierę. :shifty: Gra obecnie kosztuje niecałe 4 Kazimierze (nowa) i jest znacznie lepsza.
Niemniej wspaniale, że tryb wydajności jest tym obecnie, czym miał być na dzień dobry. #Glorius60k/s.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 15, 2022, 13:35:47 pm »


Nowy tryb graficzny melduje się na pokładzie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 09, 2022, 03:52:05 am »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 09, 2022, 09:39:24 am »
Niestety nie jaram się, dla mnie za wcześnie na dodatek. Mniej więcej rok po podstawce to dobry czas, ale po tak dużej grze ciężko mi wracać tylko dla DLC. Do tego w czasie, gdy będzie masa innych gier.

Poza tym obawiam się, że Sony chce na razie "jechać" na tym i Spider-Man 2 przez 2023. Mam nadzieję, że mają coś jeszcze (poza exami 3rd party takimi jak FFXVI), ale z drugiej strony, trochę się wystrzelali. Gdy większość produkcji to gry z otwartym światem nastawione na jakość, takie produkcje długo powstają. Covid dopiero w tym roku zaczął realnie przekładać się na wydłużenie produkcji. Ech. Z drugiej strony może będzie więcej czasu na zmniejszenie kupki wstydu? Pewnie się oszukuje, bo ostatecznie się powiększy jeszcze ;).

EDIT: Uuu, dodatek tylko na PS5, nie będzie wersji na poprzednią generację. Z jednej strony świetnie, zaczynamy odchodzić od starych już konsol. Z drugiej, nie wyglada to dobrze dla posiadaczy PS4 i Pro - dostali podstawkę, ale dodatku już nie.

Swoją drogą miałem taką myśl, jak widziałem trailer - czy to wychodzi też na PS4? Mimo wszystko logika mówiła, że tak.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2022, 14:40:43 pm wysłana przez Zielarz »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 15, 2022, 21:46:11 pm »
Jak nie jak tak. Jakby było inaczej jak tak to  :roll:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #178 dnia: Października 16, 2023, 10:59:19 am »
Wróciłem do dodatku, bo chciałbym w końcu usunąć Horizona z dysku.

- Jaka ta gra jest piękna. Łapię się na tym za każdym razem jak ją odpalam. Nawet po kilkunastu godzinach potrafię przystanąć i pomyśleć "wow, to wygląda genialnie". Nowe chmury to majstersztyk, wyglądają obłędnie, w połączeniu ze zmienną pora dnia gwarantują, że szczęka nie podniesie się z podłogi przez długi czas. Następnym krokiem jest jednak nadanie im ruchu, aby główne masy nie wisiały w jednym miejscu (choć dzięki temu robią takie wrażenie, bo nie są przypadkowe).
- Świat jest żywy, dzięki czemu przemieszczanie się po nim sprawia przyjemność. Tego brakowało mi w Final Fantasy XVI, nie miałem ochoty specjalnie przebywać w tych lokacjach, bo były puste. Zero poczucia eksploracji i nagrody za nią. W Horizonie nie jest idealnie, ale znacznie lepiej niż u Japończyków.
- Fajnie, że można polatać przez większość dodatku. Ma to jednak swój minus - za mało czasu spędzałem na nogach, a to z poziomu ziemi najbardziej docenia się tę grę. W Forbidden West było na odwrót, więc zwiedziłem całą mapę pieszo i zapamiętałem sporo lokacji. Teoretycznie mogłem dalej tak robić, tylko fakt, że jest opcja latania zmienił moje nawyki (to oraz fakt, że chciałem szybko skończyć). Dlatego podobał mi się początek, gdy latanie było na pewien czas wyłączone i pojawiła się łódka.
- Czas gry był ok, nie sprawdzałem dokładnie, ale pewnie 15-20h spędziłem w post apokaliptycznym Los Angeles. Ilość głównych misji dobra, tych dodatkowych już trochę mniej (chyba 3), do tego chyba jeden obóz do przejęcia, jeden Cauldron, jedna nowa maszyna.
- Fabularnie było ok, w sumie pasowało to do klimatu Hollywood ;). Lance Reddick zdążył nagrać swoje kwestie, więc można ostatni raz zobaczyć go w roli Sylensa. Bardzo miło zaskoczyło mnie, że Sam Witwer dostał tutaj sporą rolę (choć szkoda, że akurat w DLC a nie pełnej grze).
- Najprawdopodobniej wiadomo już czym będziemy zajmować się na początku Horizon 3. Wciąż liczę na wyjście poza USA ;).
- Finałowe starcie zrobione z rozmachem, oby trzecia część miała tego więcej, ale... niech będzie to lepiej zaprojektowane pod kątem rozgrywki. Według mogło być dużo lepiej, a przede wszystkim powinno być bardziej przejrzyste. Nie wiedziałem do końca co robię, czasem było chaotycznie, czasem mechanika zawodziła. Może i po części tak to powinno wyglądać, ale jako gra (którą przecież jest) zawodziło.

Nie jestem fanem DLC, preferuje dostać wszystko w podstawce, bo później z reguły ciężko jest mi wrócić do gry. Tym bardziej, że przeważnie dodatek nie wypada tak dobrze. Dlatego ilość DLC, które przeszedłem, mogę policzyć pewnie na jednej ręce (nie liczę rozszerzeń z starych gier z PC, przeważnie RTS'ów). Burning Shores jest dobre, choć w dużej mierze dzięki mocnej podstawce, a nie temu co wnosi samo. Bez tego jest raczej przeciętne.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #179 dnia: Października 16, 2023, 16:46:45 pm »
Nic nie piszesz o orientacji romantycznej naszej heroiny :). Motyw podany łopatą. Ja osobiście nie mam z tym większego problemu, ale ostatnio jest to tak dominująca narracja, że zaczyna mi się trochę ulewać

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #180 dnia: Października 16, 2023, 17:51:28 pm »
A bo z jednej strony to jakiś spoiler, z drugiej, po dwóch grach to już było raczej pewne. Faktycznie było to raczej zbędne, bo raz, to DLC (choć pewnie nie będzie niczym ważnym, w końcu dali nawet możliwość wyboru), a dwa trochę mało czasu mieli na to (z drugiej strony Aloy spędza chyba najwięcej czasu właśnie z nią). Mogli to trochę lepiej przedstawić, bo to od razu widać. Ma to też swój urok, choć może przerysowany. Tak czy inaczej myślę, że wyszło średnio.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #181 dnia: Października 16, 2023, 22:33:17 pm »
Ja pierwsza część lubię bardzo., ogrywalem w swoim czasie równolegle z BotW i oceniałem wyzej. Dwójka z DLC o ile graficznie jest chyba najldniejsza grą, już mnie tak nie porwala. Ale jako system seller sprawdza się świetnie.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #182 dnia: Października 17, 2023, 09:20:08 am »
Dwójka straciła dwie rzeczy (dla mnie) - tajemnicę stojącą za przeszłością (a to był mocny element gry) oraz odkrywanie świata razem z Aloy (częściowo to dalej jest, bo jesteśmy w nowych miejscach, jednak nie jest to już to samo). Nie oznacza to, że jest źle, mi Forbidden West bardzo się podobał i po ukończeniu tęskniłem trochę za tym światem. Po prostu Horizon robił te dwie rzeczy lepiej bo była to pierwsza część.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 30, 2023, 10:21:07 am »
Chyba wrócę do tej gry ze względu na nowe tryby graficzne. Nie ukończyłem przez to że odpaliłem ją na najwyższym poziomie i później był dramat... Jedynkę udało mi się od razu przejść na najwyższym który w sumie okazał się nie być tak bardzo wymagający ale tutaj to inna bajka.

lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 2
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 06, 2024, 11:18:00 am »
Zacząłem wczoraj Burning Shores i powiem szczerze, że strasznie wkur**a mnie, że nie dodali jakiegoś przypomnienia sterowania i systemów w grze. Przecież to powinno być obowiązkowe przy większych DLC do dużych gier.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 06, 2024, 14:19:28 pm »
Oni tam taki mają bałagan w grze, że będąc na bieżąco z tytułem ciężko ogarnąć co gdzie a co dopiero po przerwie.
Najbardziej irytuje mnie jak wyskakują napisy na pół ekranu co zdobyłem, zebrałem.
Naprawdę tak ciężko dać opcje aby mi to nie wyskakiwało.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 06, 2024, 16:59:09 pm »
Oni tam taki mają bałagan w grze, że będąc na bieżąco z tytułem ciężko ogarnąć co gdzie a co dopiero po przerwie.
Najbardziej irytuje mnie jak wyskakują napisy na pół ekranu co zdobyłem, zebrałem.
Naprawdę tak ciężko dać opcje aby mi to nie wyskakiwało.
Przecież tam pół interfejsu można wyłaczyc z tego co pamiętam.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 06, 2024, 17:17:48 pm »
O pół z mało.

lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 2
Odp: Horizon II Forbidden West
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 06, 2024, 19:57:01 pm »
Skończyłem dodatek. Dla mnie duży zawód - napisane to słabo i przewidywalne, lokacja praktycznie nie do odróżnienia od bazowej gry, nic nowego wartego uwagi. Nawet nie pokusili się o wkład do fabuły serii i jakieś większe nahajpowanie na kolejna część. DLC do jedynki zjada Burning Shores w każdym aspekcie.