Current Gen > Xbox Series X

Avowed

<< < (2/3) > >>

Moldar:
Maja z pewnością większy budżet, powinni ogarnąć temat, a raczej niech to zrobią, bo na elder scrolls to chyba nie ma co liczyć.

POK:
Jestem ciekaw tego Outer Worlds, bo Obsidian mnie jeszcze nie zawiódł, a i oceny gra dostawała wysokie. Część graczy jednak na nią narzeka.

W każdym razie Obsidian ma teraz 4 zespoły:

1. Team Pillarsów: ponad 100 osób, które pracują nad Avowed (wcześniej odpowiadali za Pillarsy 2).
2. Team Outer Worlds: 60-80 osób, które pracują nad DLC do Outer Worlds.
3. Team Grounded: jakieś 15-20 osób.
4. Team Josh Sawyer: jakieś 5 osób, obecnie projektują nową grę.

No i cały czas werbują nowe osoby.
Oczywiście część osób migruje z jednego zespołu do drugiego, w zależności od zaawansowania prac.

Co ciekawe według dosyć wiarygodnych doniesień największy budżet na grę RPG ma InXile (większy nawet niż Fable), ale jest w bardzo wczesnej fazie i pewnie wyjdzie dopiero w 2025.

POK:
Obsidian's Avowed Reportedly to Launch in First Half of 2023
https://www.vgchartz.com/article/452637/obsidians-avowed-reportedly-to-launch-in-first-half-of-2023/

Jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier. W okolicach E3 powinniśmy dowiedzieć się pierwszych konkretów.

windomearl:
Najs, czekam na więcej info.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

lupinator:
Po pokazie Microsoftu gra zebrała raczej negatywny feedback i duży zbiór rozczarowań. Ja na początku też miałem niewesołą minę, ale w sumie koniec z końców jestem na tak i czekam. Niesamowicie cieszy mnie, że idą w skalę Outer Worlds, czyli serii upakowanych zawartością mniejszych światów niż kolejnego przejebanie nudnego full open worlda, jakim na 100% będzie Starfield.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej