Autor Wątek: PlayStation VR  (Przeczytany 68693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #360 dnia: Listopada 01, 2016, 12:00:23 pm »


 :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #361 dnia: Listopada 01, 2016, 12:35:07 pm »
Po co ta sztuczność? Przecież nikt mu za to nie zapłacił :|

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #362 dnia: Listopada 01, 2016, 13:27:10 pm »
Kupiłem Batmana. Byłbym zadowolony, gdybym wydał 30 zł,  bo tyle to jest maks warte.

Gralem może 50 minut i koniec :lol:

Co by nie było, doświadczenie naprawdę spoko, graficznie gra wygląda naprawdę dobrze i to poczucie bycia batmanem jest ekstra, zwłaszcza moment, kiedy widzimy się w lustrze. W grę najlepiej grać na stojąco, przy czym mamy głównie stać w miejscu, dwa kroki w przód i dostajemy komunikat, że wychodzimy że strefy gry.

Nie dostaniemy tutaj walki, a pobawimy się w detektywa, co wypada naprawdę fajnie, tylko, no właśnie za krótko, ledwo się człowiek rozkręca i koniec.

W chwili obecnej nie jestem miłośnikiem grania na stojąco, w czym też gogle od Sony wypadają raczej średnio, najgorzej z całej trójki, a to za sprawą dildosów, kamera je gubi, przez co znikają nasze ręce. Jak na pierwszą generację wolę siedzieć i to mi wystarcza w pełni.

Widać jednak na każdym kroku, że różdżki to przeciętne rozwiązanie, niby spoko, że je wykorzystali, bo taniej wszystko wychodzi, ale nie sprawdzają się najlepiej.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #363 dnia: Listopada 01, 2016, 14:05:50 pm »
Lol. Gość w pierwszym zdaniu mówi, że ma duże oczekiwania, a chwile później w drugim zdaniu mówi już, że nie spodziewa się zbyt wiele.
Hahah, co ten HIV
8-
HIV PAMIĘTAMY!

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #364 dnia: Listopada 01, 2016, 15:01:01 pm »
Mówicie o MGS 2? Ja bym dał 7 za mega hype po tankowcu i to co dostaliśmy później. Słaba miejscówka, tony tekstu przez codec i pedo Rajden.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #365 dnia: Listopada 01, 2016, 15:12:37 pm »
Widze w jakim kierunku idzie ta dyskusja, wiec juz teraz ja przeniescie w odpowiednie miejsce bo beda osty ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #366 dnia: Listopada 05, 2016, 15:40:22 pm »
Zagrałem w to krótkie demko call of Duty i jestem pełen podziwu dla ostrości obrazu w tej grze. Jest naprawdę bardzo dobrze, nawet tekst jest dobrze widoczny, co nie jest normą w grach na VR. Szkoda, że demko tylko 7 minut może trwa, ale wygląda i rusza się to genialnie. Oj mam nadzieję, że to tylko zapowiedź kolejnych tak dobrze wyglądających gier na VR.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #367 dnia: Listopada 08, 2016, 22:19:12 pm »
PlayStation VR Launch Titles' First Week Estimated Retail Sales Rankings
Cytuj
    PlayStation VR Worlds - 85,915
    Until Dawn: Rush of Blood - 69,296
    RIGS: Mechanized Combat League - 45,066
    EVE: Valkyrie - 34,177
    Batman: Arkham VR* - 31,933
    DriveClub VR - 26,076
    Battlezone - 16,427
    Loading Human - 9,353
    Super Stardust Ultra VR** - 6,058
http://www.vgchartz.com/article/266464/playstation-vr-launch-titles-first-week-estimated-retail-sales-rankings/

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #368 dnia: Listopada 08, 2016, 23:12:20 pm »
Mówicie o MGS 2? Ja bym dał 7 za mega hype po tankowcu i to co dostaliśmy później. Słaba miejscówka, tony tekstu przez codec i pedo Rajden.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepsza część, a nie to co g*wniana 3. Musze kiedyś 1 nadrobić.
Zagrałem w to krótkie demko call of Duty i jestem pełen podziwu dla ostrości obrazu w tej grze. Jest naprawdę bardzo dobrze, nawet tekst jest dobrze widoczny, co nie jest normą w grach na VR. Szkoda, że demko tylko 7 minut może trwa, ale wygląda i rusza się to genialnie. Oj mam nadzieję, że to tylko zapowiedź kolejnych tak dobrze wyglądających gier na VR.
Za to w normalnej grze tekst tak mały że trzeba się w niego wpatrywać aby odczytać. Chyba chłopaki się bardzie skupili na VR, w dodatku gra wygląda naprawdę średnio a jak w googlach dobrze to tylko potwierdza moja teorię :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 09, 2016, 01:05:41 am »
Jezu Devilek Ty juz sie nie wypowiadaj moze o grach bo az zal czytac...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 10, 2016, 16:42:20 pm »
Kupiłem Batmana. Byłbym zadowolony, gdybym wydał 30 zł,  bo tyle to jest maks warte.

(....)

Jakbyś gdzieś widział gacka w pudełkowej wersji, daj znać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #371 dnia: Stycznia 30, 2017, 19:46:24 pm »
Niektóre sklepy otrzymały drugą partię. Jest niestety drożej niż w ur. - 1900-2000zł.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #372 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:45:02 pm »
Nie będę się bóg wie jak rozpisywał, bo już były konkretne recki ziomków na forum, dodam tylko kilka swoich przemyśleń z obcowania z sony vr. Więc na początek, super sprawa siedziałem w bolidzie, w ferrari, x-wingu, kosmicznych myśliwcach, imersja(ostatnio lubiane słowo na forumie) jest niesamowita, london heist, gdzie zaskoczył mnie motyw z cygarem, dopiero gdy wypuściłem powietrze z ust, w grze wypuściłem dym z ust, nie wiem jak to zrobili, może mikrofon wychwytuje, nie wiem, ale kozak motyw.

Gry na plus, które dobrze znosiłem vra, Driveclub, Valkiria, generalnie dobrze było tam gdzie siedziałem w pojeździe, gorzej już natomiast w grach chodzonych np. RE7 :/ 

Sam sprzęt wcale nie jest taki lekki jak to się przyjęło, ale za to naprawdę jest komfortowo, plastik dobrej jakości, nie ma nigdzie lipy, a samo założenie sekunda, dobra robota sony! Natomiast minusy, to na pewno kable, może druga/trzecia generacja rozwiąże ten problem, duży minus, to zabawa z kablami masakra "przeplataniec" pudło od vra niestety nie przesyła obrazu hdr, więc jak chcemy włączyć sobie gre z hdr, to hdmi tv z vra do ps4, i na odwrót gdy chcemy grac w vr, wkurzające.

Grafika czasami zachwyca, ale generalnie paćka, która dla wielu osób może być problematyczna, i powodować nudności, niestety nawet pro jest nadal za słabym sprzętem.

Osobiście ocieniam vra jako gadżet, który ma przed sobą przyszłość jeżeli tylko sony zechce rozwijać temat, a niezdecydowanym radzę dwa razy przemyśleć zakup

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #373 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:51:41 pm »
Ja coś czuje, że na PS5 dopiero będzie warto się zainteresować tematem, o ile dalej będzie to kontynuowane :) Brakuje mi trochę nowych "pełnych" samochodowych gier na VR. Wszystkie jakie wyszły to niestety są albo okrojone wersje, albo pojedyncze "expirience" dla tego rozwiązania.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #374 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:41:16 pm »
Nie będę się bóg wie jak rozpisywał, bo już były konkretne recki ziomków na forum, dodam tylko kilka swoich przemyśleń z obcowania z sony vr. Więc na początek, super sprawa siedziałem w bolidzie, w ferrari, x-wingu, kosmicznych myśliwcach, imersja(ostatnio lubiane słowo na forumie) jest niesamowita, london heist, gdzie zaskoczył mnie motyw z cygarem, dopiero gdy wypuściłem powietrze z ust, w grze wypuściłem dym z ust, nie wiem jak to zrobili, może mikrofon wychwytuje, nie wiem, ale kozak motyw.

Gry na plus, które dobrze znosiłem vra, Driveclub, Valkiria, generalnie dobrze było tam gdzie siedziałem w pojeździe, gorzej już natomiast w grach chodzonych np. RE7 :/ 

Sam sprzęt wcale nie jest taki lekki jak to się przyjęło, ale za to naprawdę jest komfortowo, plastik dobrej jakości, nie ma nigdzie lipy, a samo założenie sekunda, dobra robota sony! Natomiast minusy, to na pewno kable, może druga/trzecia generacja rozwiąże ten problem, duży minus, to zabawa z kablami masakra "przeplataniec" pudło od vra niestety nie przesyła obrazu hdr, więc jak chcemy włączyć sobie gre z hdr, to hdmi tv z vra do ps4, i na odwrót gdy chcemy grac w vr, wkurzające.

Grafika czasami zachwyca, ale generalnie paćka, która dla wielu osób może być problematyczna, i powodować nudności, niestety nawet pro jest nadal za słabym sprzętem.

Osobiście ocieniam vra jako gadżet, który ma przed sobą przyszłość jeżeli tylko sony zechce rozwijać temat, a niezdecydowanym radzę dwa razy przemyśleć zakup

Ja liczę, że za jakiś czas otrzymamy takie (kapitalne przecież) The London Heist w wersji przynajmniej na kilka godzi. Byłaby miazga. Całość przechodziłem kilkukrotnie i zawsze wybornie się bawiłem - świetnie też nań widać różnice pomiędzy wersjami PS4, a Pro.

Z kablami się zgadzam, ale wspominałem już  o tym przy okazji swojej opinii jakiś czas temu.

Co ciekawe, o ile demo DcVR powodowało u mnie mdłości, to z pełną wersją spędziłem już kilka godzin i gra się bez zarzutu. O właśnie /summon Moldar. Grałeś podobno w DiRt VR - jak wrażania.
Jak poleci rekomendacja - jutro kupuję.  8)

Przy RE VII początkowo miałem ustawienia skokowego obrotu. Po jakimś czasie płynny włączyłem i nie odczuwam dyskomfortu, a ta gra na VR to coś nieprawdopodobnego  :o

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #375 dnia: Czerwca 05, 2017, 09:03:07 am »
Kupie tego kaska jak wyjdzie gts

Mrocz

  • Gość
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #376 dnia: Czerwca 05, 2017, 10:41:47 am »
Kupie tego kaska jak wyjdzie gts

Ciekawe jakie wsparcie będzie. Bo ponoć to ma być takie GTS VR expirience z paroma autkami i trasami. Nie będzie pełnego wsparcia VR.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwca 13, 2017, 08:54:54 am »
to niezła kutasówka

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #378 dnia: Września 27, 2017, 22:11:25 pm »


Bardzo dobra gra i niezwykle miłe zaskoczenie usługi PS+. Spokojnie można wystawić takie lekko naciągne 8/10. Na tyle mi się spodobała, że darmową wersję potraktowałem jako opasłe demo i kupię pudełkowe wydanie.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, co ciekawe o ile w takim chodzonym Robinson: The Journey już po kilkunastu minutach można czuć dyskomfort, tak tutaj rozegrałem kilkanaście spotkań pod rząd (dobre dwie godziny zabawy) i nie odczułem nudności, a gra jest niezwykle dynamiczna. Całość to trochę takie Pacific Rim w wersji sportowej. Kto ma PSVR śmiało niech atakuje.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #379 dnia: Września 27, 2017, 22:37:06 pm »
Gdyby PS VR dostawało wsparcie 3 tytułów na rok (na poziomie łii-ju) to brałbym w ciemno.

Szkoda, że raczej nigdy nie pobawię się tym sprzętem na poważnie...
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #380 dnia: Września 27, 2017, 23:04:02 pm »
Frajda jaką generuje takie The London Heist , bądź Ocean Descent to niezapomniane doznanie. O RE VII w wersji wirtualnej rzeczywistości nie wspominając ponieważ to zupełnie nowy (dosłownie) wymiar rozrywki. Dość napisać, że RE VII kupiłem na PS4 przed premierą (czyli w styczniu) i wciąż jej nie ukończyłem. To niesamowite jaką kolosalną różnicę robi ta gra na VR w stosunku do podstawowej.

Niestety masz rację. Jak tak dalej będzie z wsparciem, to sprzęt, który ma ogromny potencjał skończy jak Vita. Ta przecież zachwycała grafiką, grało się kapitalnie przez jakiś czas - to bum przy Uncharted, WipEout, Little Deviants: Małe Rozrabiaki, czy później przy Killzone, a teraz.... Szkoda sprzętu.

Barierą też dla wielu może być zaporowa cena. Gracze często spoglądają maślanymi oczyma w stronę PS4 Pro, a PSVR jest jeszcze droższe. :-? Dodatkowo trzeba dokupić PS Move i kamerę, wiec cena wzrasta przynajmniej o 400zł, a całość jest przecież dodatkiem do konsoli.

Niemniej ja chwalę. Kto u mnie grał był zachwycony możliwością sprzętu. Kiedyś skończę tego Residenta, lubię też pograć w DcVR, bo podstawową wersję uwielbiam, a ta również zapewniła mi wiele godzin pierwszorzędnej zabawy. No i czekam na:  :puppy-eyes:





lupinator

  • Gość
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #381 dnia: Października 02, 2017, 11:41:00 am »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #382 dnia: Października 02, 2017, 12:14:02 pm »
Drobne zmiany, ale dla posiadaczy tv z hdr bardzo istotne.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #383 dnia: Października 02, 2017, 14:24:06 pm »
Kupi się  8)

Ale powinni nowe gry wydawać na VR, a nie nowe wersje sprzętu.  :evil:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #384 dnia: Października 09, 2017, 12:41:48 pm »
1500zł w promocji z grą i kamrerką

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 06, 2017, 23:59:38 pm »
Dobra cena. Jak ktoś ma komplet move, spokojnie może się zastanowić nad zakupem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #386 dnia: Stycznia 27, 2018, 22:13:51 pm »
Posiadaczom VR polecam demo The Last Guardian. Świetna sprawa - lepsza niż gra właściwa :-P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #387 dnia: Stycznia 28, 2018, 02:34:13 am »
Bez przesady. Krótkie demo na 10 minut, ze skopanym sterowaniem, zerową interakcją, za to z kilkoma widoczkami.


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #388 dnia: Stycznia 29, 2018, 21:21:40 pm »
Bez przesady. Krótkie demo na 10 minut, ze skopanym sterowaniem, zerową interakcją, za to z kilkoma widoczkami.


Nie zgadzam się. The Last guardian VR dla mnie to rewelacja. Jedno z lepszych doświadczeń VR, które do tej pory miałam okazje przeżyć.

BTW moi bracia mają HTC vive i wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że PSVR jest zdecydowanie lepsze

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
PlayStation VR
« Odpowiedź #389 dnia: Stycznia 29, 2018, 23:39:09 pm »
Za wiele to widzę nie wymagasz. Jako experience jest spoko, Trico wygląda fajnie, na zewnątrz fajne widoczki i w sumie to tyle.


Zero chodzenia, kompletne zero interakcji, co na vr jest absurdem.

Nie twierdzę, że jest to złe, ale piłem do tego, że według sylvana, lepsze od podstawowej gry.


Co do vive. Zastanawia mnie w sumie dlaczego?

Ok, gogle sony są wygodniejsze i są to gogle przystępniejsze. Ale cała reszta?

Rozdzielczość - htc
Kontrolery - htc
Gry - htc
Już nie wspomnę że w htc możesz normalnie chodzić jak masz duży pokój i uwaga odwracać się bez żadnych problemów :lol:
Brzmi kuriozalne, ale przy ps vr odwracanie się przewidziane jest tylko dla gier/filmów gdzie się obserwuje. Podczas grania odwracanie się całym cialem nie jest zalecane.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 23, 2018, 21:25:32 pm »
Ja napisałem to z przekąsem, bo jednak The Last Guardian jako gra (niby potężny eks, mesjasz), na mnie wrażenia nie zrobił. Właściwie to w wielu aspektach rozczarował (od czasów Bloodborne nie widziałem tak marnej kamery), a tutaj spróbowałem i łał.

I oczywiście masz rację, jako demo technologiczne, to obok Kuchni/Rekina/London Heist, właśnie VR Triko warto pokazać innym.

Co do Vive, też się zgodzę, ale stosunek jakość - cena PSVR wygrywa. No i cała zabawa od wyciągnięcia sprzętu z kartonu, do podłączenia, to kilka min, zatem uniwersalność + wygoda kombo też robią swoje.

lupinator

  • Gość
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 27, 2018, 20:39:57 pm »


Zamiast zrobić super horror z małpami jako przeciwnikami to wcielili gracza w małpę...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 27, 2018, 22:07:37 pm »
Zamiast zrobić super horror z małpami jako przeciwnikami to wcielili gracza w małpę...

Tak jak marvel zrobił Czarną Panterą, tak i oni poszli w kierunku społeczności czarnych graczy.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: PlayStation VR
« Odpowiedź #393 dnia: Lipca 17, 2019, 17:50:02 pm »