Autor Wątek: Far Cry Instincts Predator  (Przeczytany 5499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Predator
« dnia: Lutego 28, 2006, 20:32:04 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 28, 2006, 20:36:04 pm »
Widzialem juz to, ale to nie zmienia faktu ze wyglada naprawde swietnie :) az by sie chcialo zasiasc przed TV i odpalic ta gierke :)

Crichton

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 28, 2006, 20:49:27 pm »
Poniewaz nie gralem ani w FarCry na PC (nie liczac 2 dem) ani na pierwszym klocku to przymierzam sie do zakupu tej wersji.

A woda chyba najlepsza jaka mielismy okazje ogladac do tej pory w grach.
Jump In and Play B3yond.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 28, 2006, 20:58:11 pm »
zwłaszcza świetne FALE.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 28, 2006, 21:39:11 pm »
Tak zachwalacie ta grafike, ale IMO nie jest ona godna next- genow. Troche podrasowana grafa z Far Cry na X-box'a. Ale woda i tak ładna.

lupinator

  • Gość
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 28, 2006, 21:59:35 pm »
Po screenach byłem zachwycony ale po obejrzeniu filmiku z gameplay'u wcale na mnie wrazenia nie zrobiło ;/ bardzo podbny poziom miałem grając na PC w Far Cry'a

Crichton

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 09, 2006, 21:33:37 pm »
I jak gra ktos w wersje na X360? Jak wrazenia ? ;)
Czy dla kogos kto nigdy nie gral w FC ani na PC ani na Xsie dobrym pomyslem bedzie zakup wersji na 360tke i nadrobienie zaleglosci?
Zastanawiam sie co wybrac na Maj czy Tomb Rider'a czy Far Cry.
Jump In and Play B3yond.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 10, 2006, 10:43:21 am »
FC na PC jest zupełnie inny niz wersja z X360, wiec nie ma wiekszej roznicy czy ktos wczesniej gral na PC. Predator to ulepszona wersja gry z XBOX bez zmian w levelach. Grając nie nadrobisz sobie zaległosci związanej z wer. PC :)

A co lepsze TR czy FCP? Zupełnie inne gry, wiec sam decyduj. Jesli nie grales nigdy w FC to ja polecam ci własnie tą grę najpierw.

ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Predator
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 10, 2006, 15:37:47 pm »
Za jakąś godzinkę obadam temat FC, bo odbieram paczkę. Coś mnie do tego tytułu ciągnęło od czasu, kiedy zobaczyłem te tropiki na filmikach z PC. Szkoda, że na starym klocu pojawił się w czasie, kiedy już myślałem o następcy, więc wtedy gierkę odpuściłem. Wiem, że mi się spodoba, pytanie tylko- jak bardzo :)  Za kilka godzin zdam relację "co i jak".

Edit: No i już pomykam. Graficznie... hmmm. Z jednej strony genialna woda (a jest jej sporo), świetne spluwy a z drugiej wiekszośc tekstur jest klasycznie podbita do wyższej rozdziałki, sporo jest brzydkich, rozciągniętych. Za to widocznośc po wspięciu się na jakieś wzgórze jest super. Mgły nie uświadczyłem. Po niemal AI uczcie którą serwował Ghost tutaj przeciwnicy są tępi, ale przynajmniej miło się ich likwiduje. Z tego, co na razie "przeżyłem" klimacik jest świetny, samotny na wyspie a wokól sami mysliwi. Czuc, że to spora połac terenu, mozna się zapuścic tu i ówdzie na mały hunting. Nie miałem wcześniej styczności z FC więc bawię sie przednie, ale odradzałbym kupno komukolwiek, kto miał z tym tytułem wcześniej stycznośc. Za mało zmian (tak na oko, bo mniej więcej wiem z filmików, co na straym klocku pomykało).

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2007, 22:00:51 pm »
Pobieżnie sprawdziłem dział i nie znalazłem takiego tematu.

Predator to są dwie gry w jednej. Jest klasyczny konsolowy FarCry z Xboxa oraz druga część (też konsolowa) - Evolution. Z edycjami na PC niewiele te gry mają wspólnego (jeżeli chodzi o scenariusz, bo sceneria taka sama).

Czyli jeżeli ktoś grał na Xboxie, to nawet tej gry niech nie tyka, gdyż sensu to nie ma żadnego. No chyba, że kogoś podnieca nieco lepsza oprawa graficzna. Nowicjusze raczej powinni się zainteresować - jak ja.

Na początku nie można grać w Evolution, trzeba ukończyć Instincts.

Przygoda jest niezła, chociaż 3 pierwsze rozdziały przynudzają, ale potem zabawa jest konkretna. Przede wszystkim dynamika akcji robi wrażenie, bo oprawa graficzna niezbyt. Do tego sterowanie nie jest zbyt dobre - kucanie przez wciskanie lewej gałki - niewygodne. Słabo sprawdza się też celowanie, po dłuższych sesjach z Prey czuję wielki niedosyt. Jest po prostu nieprecyzyjne i skokowe, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Fajne są plansze - wielkie, klimatyczne tereny, na dodatek bardzo spójne. Na pierwszy rzut oka nie dostrzega się tych wszystkich ograniczeń, ale z czasem denerwuje fakt, że podążamy tylko jedną ścieżką, na szczęście zazwyczaj jest ona szeroka i mocno urozmaicona. Ogólnie gra bardzo mi się spodobała, chociaż jak na pełnoprawną pozycją dla Xbox 360 jest zbyt archaiczna.

O Evolution nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, gdyż nie przeszedłem całego Instincts, ale szykuje się jeszcze lepsza zabawa.

T3I-I

  • Gość
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 06, 2007, 22:14:55 pm »
gra jest zajebista ale tylko w multi (po updacie ktory znacznie poprawia celownie-wypas) niestety trza miec potezne lacza zeby hostowac powyzej 10 ply bez lagow jak ktos bedzie zainetresowany graniem w multi niech tu da znaka... :grin:

Tangoxbox

  • Gość
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:53:49 pm »
ściągłem demo multi wygląda słabo, jak jest z singlem?? ktoś grał?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 07, 2007, 14:00:14 pm »
Do posiadaczy fulla - jak wyglada sterowanie? W demku koles reagowal na obracanie sie z 'opoznieniem' co mi skutecznie obrzydzilo rozrgrywke, bo co to za fps z opoznionym obracaniem sie?  :-? W innych grach jest normalnie, tylko oczywiscie ubi musialo cos takiego odstawic  :-?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 07, 2007, 14:30:03 pm »
Jak dla mnie gra wypas, bynajmniej w Multi :) świetna, właśnie stałem przed wyborem Bttlefield 2 czy Far Cry predator, wybrałem to pierwsze bo zalezalo mi przy wyborze gry tym razem glownie na multi ale pewnie far cry tez kiedys nabede bo gra naprawde swietnie sie spisuje w xbox live - tylko laguje ;).

pozdro

T3I-I

  • Gość
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 07, 2007, 15:10:44 pm »
w demie nie ma patcha ktory poprawia sterowanie o 60%(dziala tylko w multi) to po pierwsze po 2 nie ma lagow jak hostuje odpowiednia osoba i nie mieszka na przeciwnym kontynencie(i ustawi hosta do ok 10 osob) po 3 gra bije na glowe wiekszosc fpp za sprawa sterowania  duzych map i pojazdow i trybow po 4 ma super edytor map wydluzajacy rozgrywke i potyczki na livie...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: FarCry Instincts: Predator
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 07, 2007, 21:48:07 pm »
W opcjach można nieco zmienić czułość sterowania (od 1 do 10, standardowo jest chyba 6, ja grałem na 7). Do tego zbawcze jest wspomaganie celowania. Wystarczy mieć wroga "mniej-więcej" na celowniku, a konsola sama już go tam trafi.

Grafika jest średnia jak na możliwości Xbox 360, chociaż są świetne elementy. Na przykład pięknie wykonana woda czy niektóre z plansz w dżungli. Za to ohydnie wyglądają postacie, z obrazka podczas ładowania Jade z Evolution, to niby ładna babka, a w grze wygląda ohydnie. Dla fanów staników i stringów - jest krótka scena w takim ubiorze. Ogólnie te wszystkie scenki są średnio wykonane, nic nadzwyczajnego, zalatuje archaizmem.

Samo Instincts w trybie dla jednego gracza jest długie, nie spodziewałem się, że tak długo będę musiał posiedzieć. Jedenaście misji, każda wyszła mniej więcej po półtorej godziny. Zobaczymy jak będzie z Evolution, 8 misji, ale już w pierwszej teren do eksploracji jest przeogromny. Czuję się kompletnie zagubiony - na wyjściu 4 spore wyspy, nie wiadomo za co się zabrać. Przyznam szczerze, że po skończeniu Instincts w Evolution za bardzo grac mi się nie chce. Gra zaczyna wychodzić mi bokiem,  za dużo naraz.