Autor Wątek: TOMB RAIDER LEGEND  (Przeczytany 9106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TEGES

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-04-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« dnia: Kwietnia 18, 2006, 03:52:02 am »
:D To jest to na co czekalem , gra jest wysmienita jeszcze jej nie skonczylem ale jak narazie jestem z niej zadowolony .Grafika jest piekna efekty swiatla tlo skaly a woda zapiera dech w piersiach . Jak na TOMB RAIDER narazie sie nie zawiodlem lubie wszysdkie czesci wszysdkie wygladaja wysmienicie i wnosza cos nowego do gatunku LEGEND jak do tej pory jest wysmienity moze ktos ma inne zdanie ????? ja uwielbiam ta gre i mam nadzieje ze sie nie zawiode ???  :D  :D  :D

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2006, 22:13:27 pm »
Niestety po zapoznaniem sie dzisiaj z demkiem muszę stwierdzić:

- Grafika, choć ładna ma braki rażące oczy

- Elementy skopiowane z Prince Of Persia są biedne w porównaniu do tego pierwszego

- Gra może i fajna ale zdecydowanie widzę ją na 1 strzał

- i na koniec pozytyw - Lara wygląda ciekawiej z tą agresywniejszą twarzą - pewnie Polską Larą będzie odpowiednio podrasowana Edyta Górniak :-)

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 23, 2006, 04:43:16 am »
slyszalem, ze to gra ktora sie konczy w 5h, w zwiazku z tym, zal mi 60$... poczekam az ktos odda, cena used spadnie... pognam do sklepu kupie przejde i oddam :) Tak samo z Kameo zrobilem...

TEGES

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-04-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 26, 2006, 04:59:26 am »
:roll: Ja jestem gdzies w 8-ym levelu i nadal ta gra mnie zadziwia jeszcze sie nie spodkalem z zadnym jakims brakiem czy jakims tam takim a lupy niemem moze dlatego nie widze takich zeczy  :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:38:49 am »
A ja postanowilem odkopac temacik bo w koncu sie wziolem za Tomb Raider'a. Dlugo musial czekac na swoja kolej ale w koncu sie doczekal. Narazie jestem gdzies w polowie gry i smialo moge stwierdzic ze gierka jest maxymalnie wypasiona. Klimacik urywa uszy, grafika sliczna, krajobrazy przepiekne no i nowa Lara. Bandi pisal ze gra na 1 strzal a Zeratul z kolei ze mozna ja ukonczyc w 5 godzin. No coz obaj sa w bledzie. Kazda z czterech misji jakie do tej pory przeszedlem gralem min po 4 razy i to nie dlatego ze nie moglem jej przejsc czy cos w tym stylu. Po prostu tak przyjemnie sie gra ze ciagle chce przechodzic levele od nowa i masterowac czasy, pobiegac Lara w nowych strojach, ktorych jest naprawde sporo i cieszyc sie kazda chwila spedzona z gra. Naprawde jest kilka swietnych patentow w tej grze, nowe ruchy Lary to nie kalka czy kopia Prince of Persia to po prostu nowa Lara. Oczywiscie mozna sie doszukiwac podobienstw ale na dluzsza mete nie ma to sensu bo mimo iz ruchy Lary moga budzic skojarzenia z POP to tak naprawde nie maja one nic z ta gra wspolnego. Jedna rzecz troszke mnie zmartwila, mianowicie misja na motorze, ktora oczywiscie jest bardzo klimatyczne i fachowa, tylko zachowanie naszego jednosladu pozostawia wiele do zyczenia. Nie jest moze tragicznie ale nie wiele ma to wspolnego z jazda na motorze. Czemu o tym wspominam? A no temu, ze w nastepnej misji mamy okazje pobujac sie takze motorkiem (Japonia, misja w miescie)tym razem scigaczem i ten zachowuje sie jak prawdziwy motocykl. Nie wiem co niezagralo w drugiej misji ale ewidentnie cos  lub ktos sie nie przylozyl bo w kolejnej misji widac ze mozna bylo. Nie mniej gra naprawde warta uwagi, wedlug mnie najlepsza czesc Tomb Raidera, ktora deklasuje niesmiertelna czesc pierwsza. Jezeli ktos nie gral to naprawde warto sprobowac, jesli nie kupic to chociaz pozyczyc i ukonczyc ten jeden raz aby poczuc znowu ta moc i klimat Tomb Raidera.

Wspominalem ze Zeratul mowiac, ze da sie ukonczyc Tomb Raideraw piec godzin nie mial racji. Gre na dobra sprawe mozna ukoczyc w 2 godziny ale pod warunkiem ze wymasterowalo sie juz levele i opanowalo wszystkie zagadki, wtedy przejscie jednej misji zajmuje srednio 10 min. Ale grajac w nia pierwszy raz jest to po prostu nie mozliwe. Przejscie gry zajmnie wam cos kolo 12 godzin, bez wiekszych zaciec i problemow ale uwierzcie mi, na 100% bedziecie chcieli ukonczyc te gre ponownie.

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2006, 11:46:10 am »
Dzięki RED za tę mini recke. Wlasnie sie zastanawialem czy sobie nie kupic TOMBA i mnie przekonales. W demko calkiem milo się gralo, wiec czemu nie w cala gierke. Szczegolnie kiedy na allegro mozna ja wyczaic za 60 - 80 PLN. Poza tym spedzenie z Lara świat... :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:08:23 pm »
Nie ma sprawy man. Za taka kase to sie nawet nie zastanawiaj tylko lykaj gre od razu. Na pewno sie nie zawiedziesz. Jesli boisz sie o to ze grafika lub klimat bedzie nie tego to nie masz czego sie bac bo gra wyglada swietnie a klimacik ma bardzo podobny do czesci pierwszej, poza misja w Japoni, ktora dzieje sie w jakichs drapaczach chmur, ktora to cholernie mi sie spodobala. Po tej misji fantazja wziela gore i pomyslalem ze fajnie bylo by zobczyc Lare w jakiejs grze jako szpiega, cos ala Perfect Dark tylko w takiej samej koncepcji jak Tomb Raider.
Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala, po przejsciu kzdej misji mozesz grac ja ponownie i przebrac Lare w stroje, ktore juz odkryles. Ja po przejsciu drugiej misji (Japonia) caly czas biegam czy to Peru czy Ghana, w sukieneczke z drugiej misji. Cholera lara wyglada w niej naprawde slodko :D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2006, 14:01:34 pm »
Cytat: "_ReD_"
fajnie bylo by zobczyc Lare w jakiejs grze jako szpiega


Lara-szpieg już była, w Tomb Raider Chronicles, ostatnia misja. I powiem tylko, że to było najgorsze i najmniej klimatyczne (w sensie Tomb Raiderowsko klimatyczna) etapy z całej serii.

A co do Tomb Raider 7 - świetny, lecz prosty (problemy miałem jedynie z ostatnim bossem, bo mi kamera wariowała) i krótki (chodzi o same pojedyńcze misje, bo wiadomo, że można do nich wracać itp). No i przydałoby się więcej misji w grobowcach, jaskiniach, dżungli - ogólnie, w terenie, a mniej w cywilizowanych ośrodkach (i mniej ludzi).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 08, 2006, 18:43:57 pm »
Nie zrozumielismy sie :) Mnie chodzilo o gre z Lara jako szpieg a nie misje. Cala od nowa pisana, gre w ktorej to wystapila by goscinnie Lara. Mowisz ze misja w Chronicles nie przypadla ci do gustu no coz sie dziwic skoro gra byla taka sobie. Teraz za gre odpowiedzialny jest team Crystal Dynamics, wiec jest szansa ze bedzie dobrze. Bo w Legend, misja w Japonii cholernie mi sie podoba. Co do ludzi, to ja jedank wole ludzi zabijac niz mialbym przez cala gre zabijac malpy, lwy i slonie :)

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 08, 2006, 18:53:18 pm »
_ReD_ za przeproszeniem pierdzielisz :P, właśnie dlatego że w jedynce było tak mało ludzi nie opuszczała gry ta aura tajemniczości "KTO TO WSZYSTKO WYBUDOWAŁ"..dlatego to miało takie branie :) a lepiej strzelic do małpy :D przynajmniej apteczke zostawi :) :lol:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 08, 2006, 18:58:51 pm »
Mi sie TRL strasznie podobal. Mowie to jako wielki fan starej serii, ktora to ukonczylem w calosci (niektore czesci po kilka razy). Oczywiscie daleko jej do swietnej TR1 czy genialnej TR4 w wspanialych egipskich klimatach, ale lepsze to niz TR6  :P  Misja w japoni tak nie lubiana przez wielu (w tym dla moich znajomych) mi sie podobala, wczesniej ogladajac ja na filmikach mowilem sobvie pod nosem "co to kur...de jest!!???". Jednak w realu misja calkiem fajna :) Nawet misja u ruskich byla ok, jedyny WILKI MINUS TRL to level z jazda na motorze.....  :shock: TRAGEDIA! No tego to juz strawic nie moglem... Juz w poprzednich TR byla mozliwosc uzywania pojazdow np. skutera snieznego (TR2), czterokolowego skutera (TR3) czy jeepa (TR4), ale ten level w TRL to pomylka totalna.

Mam nadzieje, ze TR8 powroci do klimatow czwartej czesci (THE LAST REVELATION) - to by bylo COS!! Jak wiadomo w TR4 lara "niby" zginela pod gruzami piramidy, fajnie gdyby Tomb8 byl wlasnie jej kontynuacja - lara by jednak nie zginela (w koncu nie wiadomo czy zginela ;) ) i moglibysmy pokierowac jej przygodami jeszcze raz w egipcie itp. - moje marzenie  :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 08, 2006, 19:05:41 pm »
Vitryna, to ze w Legend spotykamy na naszej drodze innych ludzi, ktorzy tk samo jak my chca znalezc artefakt to nie znaczy ze wiemy kto i po co to wybudowal. Sa takimi samymi poszukiwaczami jak my (no moze nie tak sliczni), ktorzy szukaja skrabow czy innych artefaktow. Wlasnie dzieki temu zabigowi mamy nieco bardziej fimowy klimat. Ja nie twierdze ze bez ludzi bylo by zle, na pewno inaczej ale jeszcze raz twierdze, wole jak jakis inny poszukiwacz probuje mnie zabic podczas poszukiwan niz 10 malp strzegacych artefaktu :) W grze nadal czuc ten klimat i ta aure tajemniczosci, z ta roznica ze pojawili sie ludzie, ktorzy takze nie pozwalaja nam uciekac fantazje za daleko i skutecznie sprowadzaja nas na ziemie dajac do zrozumienia ze nie jest to fanatastyczna niekonczaca sie opowiesc tylko wyprawa poszukiwawcza, ktora mozesz przyplacic zyciem przez chciwosc czlowieka. Ja moge tak naprawde godzinami, dlatego w kazda gre gram naprawde po kilka razy bo interpretuje ja sobie na kilka sposobow :D

EDIT:
No wlasnie o tym pisalem Siudym o tej misji na motorze. Ale jest male ale bo skoro w Japonii na dachu tego budynku jazda motorem moze byc naturalna i przyjemna (mowie o tym scigaczu) to czego nie mogla taka byc w tej misji?

Hmm co do Egiptu to wcale za nim nie tesknie, wogole nie przemawia do mnie klimatem. cholernie lubie gdy akcja dzieje sie w dzungli czy tesz w jakiejs swiatyni w dzungli, gdzie mamy okazje podziwiac sporo zieleni. Lub misje w gorach, zima w zasniezonej okolicy to jest dopiero cos, uuuaaaa, to jest moja slabosc norlmalnie, snieg w grach video.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 08, 2006, 19:12:15 pm »
TR: Legends jest dobrym powrotem po coraz bardziej kulejących sequelach, ale do TR1 imho nie ma porównania. Ten patent z łącznością radiową z kolesiami mocno zaszkodził. Nie ma właśnie tej genialnej mistycznej tajemniczości pierwszej części.
Tak czy inaczej gra jest naprawdę bardzo fajna, w końcu kolesie zrobili kiedyś Soul Reavera... grafika jest bardzo ładna. Zagadki są niestety bardzo łatwe. No i za długa gra nie jest. Ale można oczekiwać że kolejna część, już specjalnie na next-geny będzie bardzo fajna.
Teraz czekam na remake TR Anniversary i modlę się żeby nie zmienili muzyki albo odgłosów z pierwszej części. Pamiętacie te megaklimatyczne pogłosy w odległych jaskiniach...? :-)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2006, 08:32:57 am »
Kurde a mnie sie wlasne to gadanie z kolesiami podoba, wlasnie dzieki temu gra nabiera fajnego filmowego klimatu. Czasami gadaja powaznie, czasami o pierdolach, czasami lacznosc zanika. Przeciez wiadomo ze raczej w dzisiejszych czasch nikt na zadna wyprawe bez takiego sprzetu sie nie wybiera a Lara jako niezle dziana laseczka moze sobie pozwolic na sprzet najnowszej generacji. Mowie zarowno o gadzetach jak i samej broni. Leenk, fakt zagadki sa latwe ale zostalo to zrobione celowo bo raczej szukanie jakiejs dzwigni czy przycisku godzinami zeby rozwiazac mala zagadke nikomu na dobre by nie wyszlo a wiadomo ze takie zagadki zaczynaja z czasem mocno irytowac.

Edit:
Nagralem film w ktorym mozecie zobaczyc caly pierwszy level zaliczony ponizej 11 minut. W filmiku niestety nie ma dzwiekow z gry tylko jest muzyka bo zapomnialem sie troche i zaczolem rozmawiac przez telefon w tym samym czasie kiedy gralem i cala rozmowa byla na filmiku :) Oczywiscie to nie jest moj najlepszy wynik, moge zrobic to szybciej i lepiej ale ciezko sie skupic na rozmowie i na graniu, dlatego w paru miejscach sa minimalne glupie przestoje. Filmy z kolejnych leveli sa juz w trakcie produkcji, moze i nikogo to nie interesuje ale miloby bylo zeby ktos obejzal i skomentowal :D

Tomb Raider Legend level One ponizej 11 minut


Jeszcze jedno, z filmu powycinalem wszystkie cut scenki z wyjatkiem kawalka pierwszej i pare sekund ostatniej dlatego w niektorych miejscach moga byc malutkie przeskoki.  Filmiki i tak nie zaliczaja sie do czasu przejscia levelu, wiec byla by to po prostu strata czasu.

Edit 2:
Mam juz gotowy filmik z drugiego levelu. Czas 17:38, moze wydawac sie duzo ale uwierzcie mi ze nie jest to duzo. Mysle ze dam rade jeszcze zejsc ze 20 sekund nizej ale nie wiecej bo juz nie ma jak :D Chce tylko dodac ze filmik jest o wiele lepszy niz poprzedni i ten jest juz z dzwiekami i oryginalna muzyka z Tomb Raidera. Standardowo wszystkie cut scenki wyciete zostaly (prawie wszystkie) zeby nie tracic czasu i nie zdradzac fabuly.  Za chwile podam link, film juz sie uploaduje na google. Mam nadzieje ze przynajmniej jedna osoba to obejzy. Normalnie nie moge przestac grac w ta gre. Nadal uwazam Legend za najlepszego Tomb Raider jak do tej pory. A no i mysle ze filmik warto chociazby obejzec dla rewelacyjnej muzyki, pochodzacej z gry.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:47:47 am »
O kurde, gra musiała Ci się naprawdę bardzo spodobać, skoro robisz czasówki. :D W sumie naprawdę nieźle Ci poszło, ale wydaje mi się, że jeszcze kilkadziesiąt sekund krócej dałoby radę.;] W każdym razie czasówki to masakryczna rzecz - granie w absolutnym skupieniu, niemożność popełnienia błędu itp. naprawdę pompują adrenalinę.

Następnym razem wrzuć na youtube, please.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:54:04 am »
Ok. Z tego levelu to dam rade wiecej wycisnac bo najlepszy czas mam 10:20 ale jak pisalem wczesniej zapomnialem ze nagrywam i zagadalem sie na telefonie :D
Co do gry to cholernie mi sie spodobala, sam nie wiem czemu. Moze dlatego ze klimatem przypomina obie czesci filmu i sporo pomyslow wlasnie z niego do gry trafilo, a film takze uwielbiam. Wiem ze zadne z niego arcydzielo ale super przyjemnie sie oglada.

Jesli juz przy Tomb Raiderze jestesmy to znalazlem swietnie zmontowany film ze swietna muzyka, naprawde ktos odwalil kawal dobrej roboty. Jest to film o jedynej slusznej chodzacej po tej ziemi pani Croft :D
Obczajcie, swietny film i muza, moze na poczatku wydac sie dziwna ale po chwili docenicie jej urok i piekno :D


qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:54:45 am »
Dawaj fimik chetnie obejrze bo che kupic Legenda na allegro nowki za 99 zl :D widzialem :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:06:04 pm »
Tomb Raider Legend level One ponizej 11 minut


Tomb Raider Legend Level Two ponizej 18 minut


Czas 17:38, moze wydawac sie duzo ale uwierzcie mi ze nie jest to duzo. Mysle ze dam rade jeszcze zejsc ze 20 sekund nizej ale nie wiecej bo juz nie ma jak  Chce tylko dodac ze filmik jest o wiele lepszy niz poprzedni i ten jest juz z dzwiekami i oryginalna muzyka z Tomb Raidera. Standardowo wszystkie cut scenki wyciete zostaly (prawie wszystkie) zeby nie tracic czasu i nie zdradzac fabuly. Mam nadzieje ze przynajmniej jedna osoba to obejzy.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:13:57 pm »
Przed chwilą przeczytałem ten drugi czas: 80 minut, zatkało mnie i musiałem sobie przypomnieć ten level.  :-)
Mnie ten wyścig na motorze dobijał, podchodziłem do niego sporo razy...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:15:13 pm »
Tam byla pomylka i jest ponizej 18 minut :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:23:34 pm »
Nawet nie wiedziałem że Lara może tak robić fikołki. Jak to robisz? Acha, dobre te czasy. Sam spróbuję z ciekawości, na razie mam jedynie TRL na starego Xboxa, ale poszperam na allegro bo grafika na XO jest nieporównanie lepsza.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 09, 2006, 21:33:10 pm »
Faktycznie, patrząc na czasy jakie mają być żeby przejść Time Trail są świente.

btw. czy wybijanie wszystkich jest konieczne? znacznie wcześniej mogłeś wbiec na maszt od flagi(peru) a walczyłeś z kolesiami co zabrało sporo czasu

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2006, 22:15:33 pm »
Kurczę, jak tak czytam się sprawozdania ReDa z gier (nie tylko TRL) czy widzi jak on masteruje czasówki i wrzuca je na google, to aż czasem mam ochotę pobiec radośnie do empiku i wywalić te dwie stówy na grę. Naprawdę, szacun ReD za to pozytywne i twórcze maniactwo.

Tak swoją drogą, to oświetlenie w filmikach ReDa wydaje się kapitalne. Wygląda na to, że kamera dodaje grze uroku, zwiększając kontrast. Jaki masz telewizor, ReD?

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2006, 22:49:39 pm »
ReD, na przyszłość IMO lepiej żebyś zostawiał oryginalną muzykę. ^^
A filmiki fajne, odniosłam wrażenie, że w drugim jest sporo strzelania, czy tak jest w każdym?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2006, 23:06:40 pm »
Cytuj
A filmiki fajne, odniosłam wrażenie, że w drugim jest sporo strzelania, czy tak jest w każdym?
Nie. Są co prawda jeszcze inne levele gdzie się sporo strzela, ale tutaj jest tego wyjątkowo dużo.
Cytuj
to aż czasem mam ochotę pobiec radośnie do empiku i wywalić te dwie stówy na grę.
Hmmm... Allegro? Średnio po 100zł - 120 zł.
Cytat: "xelloss"
Naprawdę, szacun ReD za to pozytywne i twórcze maniactwo.
Dobra robota _ReD_  :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2006, 23:16:29 pm »
Cytuj
Kurczę, jak tak czytam się sprawozdania ReDa z gier (nie tylko TRL) czy widzi jak on masteruje czasówki i wrzuca je na google, to aż czasem mam ochotę pobiec radośnie do empiku i wywalić te dwie stówy na grę. Naprawdę, szacun ReD za to pozytywne i twórcze maniactwo.

Podpisuję się pod tym.

W dodatku to przez Reda i jego zapaleńcze częstowanie nas filmikami i reckami (za które dziękuję z całego serca) od jakiegoś czasu próbuję skołować kasę na XO :P, jak na razie z marnym skutkiem :?.
Ale przynajmniej tv już mam :).

Red, jeszcze raz szacun - filmiki (włącznie z muzyką) genialne!

A tak btw to przez te filmiki TRL pojawił się na mojej liście gier, które kupię zaraz po kupnie konsoli :D.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 10, 2006, 14:43:55 pm »
Cytat: "Leenk"
Nawet nie wiedziałem że Lara może tak robić fikołki. Jak to robisz? Acha, dobre te czasy. Sam spróbuję z ciekawości, na razie mam jedynie TRL na starego Xboxa, ale poszperam na allegro bo grafika na XO jest nieporównanie lepsza.

Fikolki to tak naprawde banalna sprawa. Zaczynasz ok kombinacji A, A pozniej ladujesz na przemian B,B,A,A,B,B,A,A Jezeli chcesz zakonczyc sekwencje fikolkow efektownym saltem to wtedy konczysz kombinacja A,A,A

Cytat: "Mikes"
Faktycznie, patrząc na czasy jakie mają być żeby przejść Time Trail są świente.

btw. czy wybijanie wszystkich jest konieczne? znacznie wcześniej mogłeś wbiec na maszt od flagi(peru) a walczyłeś z kolesiami co zabrało sporo czasu

Tak, niestety ta walka byla koniecznoscia, nie moglem jej pominac. Oczywiscie moglem wskoczyc na maszt ale nie przedostalbym sie do nastepnej lokacji bo sekwencja z gosciem rozwalajacym drzwi daje nam do niej dostep a ta nastapi dopiero po wybiciu wszystkich przeciwnikow. Wiekszosc walk mozna pominac ale nie wszystkie.

Cytat: "xelloss"
Kurczę, jak tak czytam się sprawozdania ReDa z gier (nie tylko TRL) czy widzi jak on masteruje czasówki i wrzuca je na google, to aż czasem mam ochotę pobiec radośnie do empiku i wywalić te dwie stówy na grę. Naprawdę, szacun ReD za to pozytywne i twórcze maniactwo.

Tak swoją drogą, to oświetlenie w filmikach ReDa wydaje się kapitalne. Wygląda na to, że kamera dodaje grze uroku, zwiększając kontrast. Jaki masz telewizor, ReD?

Mam kilka Tv w domu ale przewaznie gram na tym i na nim tez nagrywam wszystkie filmy Sony 55"


Cytat: "playing girl"
ReD, na przyszłość IMO lepiej żebyś zostawiał oryginalną muzykę. ^^
A filmiki fajne, odniosłam wrażenie, że w drugim jest sporo strzelania, czy tak jest w każdym?

Kwestie muzyki w pierwszym filmiku juz wyjasnilem :) Lepsza taka niz sluchanie mojej rozmowy przez telefon. W drugim filmiku jest juz muzyka z Tomb Raidera tyle ze pochodzi z innego levelu. Zgralem ja z Soundtracku, ktory oczywiscie musialem miec bo muzyka jest genijalna. Poczawszy od Levelu 2 (Peru) do wszystkich dam oryginalna muzyke z gry. Co do strzelania, to na kazdym levelu troszeczke trzeba postrzelac ale na Peru wyjatkowo duzo :)

Cytat: "Leenk"
Dobra robota _ReD_  :D

Cytat: "Ibra"
Red, jeszcze raz szacun - filmiki (włącznie z muzyką) genialne!

Cytat: "xelloss"
Naprawdę, szacun ReD za to pozytywne i twórcze maniactwo.

Dzieki panowie. Staram sie jak moge i lubie sie dzielic swoja pasja, wiem ze tak naprawde nieliczni to zobacza ale i tak warto wlasnie dla tych nielicznych, ktorzy potrafia to docenic. Jeszcze raz dzieki wszystkim za obejzenie i cieple slowa.

Nastepny level: Japonia.
Kiedy? Za Godzine
:D

A w miedzyczasie jesli nie widzieliscie jeszcze tego filmu, do ktorego link podalem wczesniej to zachecam do jego obejzenia, chociazby ze wzgledu na swietny montaz, rewelacyjna muzyke, skomponowana i zagrana przez autora filmu no i oczywiscie dla tej jednej, slusznej, chodzacej po tej planecie pani Croft. Bo oczywiscie chyba nie mysleliscie ze dalbym jakis inny film w tym temacie :D Czekam na komentarze.

She's So Evil


EDIT:
Milego ogladania. Muzyka jest z gry ale posklejalem ja i poprzeplatalem, powycinalem i powklejalem tak jak mi pasowalo :D

Level: Japonia - Time: 10:38


A tu jakby ktos szukal wszystkie w jednym miejscu :D

Level: Bolivia - Time: 10:54


Level: Peru - Time 17:38


Level: Japan - Time: 10:38

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 10, 2006, 17:38:53 pm »
Nieźle żeś się napracował ReD 8) .
Mi demko tak sobie podeszło, ale może kiedyś sprawdzę pełną wersje.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 10, 2006, 23:02:46 pm »
Pięknie. :) Japonia to ciężka sprawa, te wszystkie mostki, dźwignie, linka, albo np. ta sekwencja przycisków podczas przeskakiwania motorem. A jeszcze są walki...  
Ja chyba jeden cały wieczór spędziłem na tym cholernym dachu szukając jakiegoś wejścia do wnętrza z motocyklem. :-)
Dobra robota.:-)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 10, 2006, 23:25:33 pm »
No Japonia pięknie rozklepana. Podobał mi się ten skok na motorze. Tak trzymać! :)
Już się nie mogę doczekać następnego levelu w Afryce :P.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:04:15 pm »
Jak zwykle dzieki za komentarze i cierpliwosc. Africa bedzie prawdopodobie jutro, jak tylko uporam sie z napisaniem zaleglych prac.
Nawet nie wiedzialem ze w Tomb Raider Legend jest druga grywalna postac :D i to wlasnie ta nowa pania zobaczycie na filmiku.

Zeby umilic wam oczekiwanie na nowe filmy, zamieszczam zdjecia Lary w nowych strojach jakie udalo mi sie odkryc :)





W przerwie miedzy nagrywaniem Time Triali pracuje takze nad video clipem z Tomb Raidera. Udalo mi sie namowic Dennisa Williamsa aby stworzyl muzyke do tego clipu, bedzie dobrze :D

EDIT:
A oto druga, tajemnicza, grywalna postac w Tomb Raider Legend. Calkowite przeciwienstwo Lary. Ma dziewczyna klimat i fajnie sie nia gra a do tego jest przesiaknieta zlem do szpiku kosci.



BTW:
Powiedzcie mi cos :D Czu ta gra jest taka zajebista czy tylko ja mam na jej punkcie takiego fiola? Nie to zebym narzekal ale tak z ciekawosci. Gra zaliczona na 100%. Wszystko znalezione, zaliczone, odkryte a ja nadal chce w nia grac. Moze chory jestem? :D

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:05:43 pm »
Ta babka to czasem nie AMANDA ?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:07:20 pm »
Jak najbardziej :)

BTW:
Kupilem sobie soundtraczek z Tomb Raider Legend (2 CD)(74 utwory). Muzyka naprawde jest fantastyczna.

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:09:54 pm »
Fajna z niej dupa :) tak btw. :)no i tatoo ma słodkie :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:14:16 pm »
No dziewczynka wydziargana jest dokladnie :D i nie byle jak tylko konkretne tattoo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 12, 2006, 13:58:10 pm »
_ReD_ - ta laska to jest alternatywny skin Lary, czy ma swoją fabułę i własne filmiki, kiedy sie nią gre przechodzi?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 12, 2006, 14:27:22 pm »
Cytat: "_ReD_"
Czu ta gra jest taka zajebista czy tylko ja mam na jej punkcie takiego fiola?
Właśnie zamówiłem na allegro TRL na XO, chociaż już przeszedłem na starym Xboxie. Nie tylk Ty masz fioła. TRL to świetny powrót Lary po dołujących poprzednich częściach. :-)

Co trzeba zrobić żeby tą blondynę odblokować? Coś mi się odbiło o uszy o alternatywnej postaci ale myślałem że to tylko plota!
Może parę tapetek?
http://trlegend.bfme.pl/wallpapers.html

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 13, 2006, 08:53:33 am »
Cytat: "Iras"
_ReD_ - ta laska to jest alternatywny skin Lary, czy ma swoją fabułę i własne filmiki, kiedy sie nią gre przechodzi?

To jest Amanda, mozesz nia przejsc cala gre, co prawda nie ma swojej fabuly a w filmikach jest po prostu zamiast Lary ale to nie zmiania faktu ze gra sie naprawde fantastycznie. Niby tylko inny wyglad ale gdy przejdziesz gre, poznasz historie to grajac jako Amanda zawsze mozesz sobie dopowiedzic swoj scenariusz, mimo iz przechodzisz misje Lary.

Cytat: "Leenk"
Co trzeba zrobić żeby tą blondynę odblokować? Coś mi się odbiło o uszy o alternatywnej postaci ale myślałem że to tylko plota!

Aby miec mozliwosc grania jako Amanda trzeba ukonczyc Ghana Time Trial a zeby dostac jej drugie wdzianko trzeba ukonczyc Kazakhstan Time Trial.
Gratuluje zakupu i dzieki za tapetki :D

EDIT:

Tomb Raider Legend: Nepal Time Trial


Czas na przejscie: 13:40
Level zaliczony w: 08:46

Milego ogladania i sluchania fenomenalnej muzyki. Afryka jutro :D Mysle ze dalbym rade zejsc jeszcze nizej kilka, moze kilkanascie sekund ale nie wiele. Sami ocencie czy da rade :)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 13, 2006, 17:25:07 pm »
Cytat: "_ReD_"

To jest Amanda, mozesz nia przejsc cala gre, co prawda nie ma swojej fabuly a w filmikach jest po prostu zamiast Lary


Sa dwie Amandy w jednej scenie? :mrgreen:
Cytat: "_ReD_"

Powiedzcie mi cos Very Happy Czu ta gra jest taka zajebista czy tylko ja mam na jej punkcie takiego fiola? N

Ja przeszedłem na X1 i nie zostałem powalony przez grę za bardzo. :roll:  Choć oglądanie tych czasówek jest fajne, jak ktoś perfekcyjnie przechodzi misje (choć i tak najlepsze jest oglądanie, jak ktoś przechodzi niektóre misje w Halo bez oddania strzału - tylko melee i granaty - szczerze polecam:)).

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
TOMB RAIDER LEGEND
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 24, 2006, 18:15:48 pm »
Właśnie skończyłem TR:L i muszę przyznac, że gra jest fantastyczna. Wreszcie ta zasłużona dla gier marka, wróciła z zaświatów po poprzednich kompromitujących cykl częściach. Fabuła, grafika, muzyka, a nawet, tak wyszydzany przez wszystkich, czas gry potrzebny do ukończenia przygód są na bardzo wysokim poziomie. Jedyną rzeczą, do której musze się przyczepic to praca kamery, która momentami doprowadzała mnie do soczystych epitetów pod adresem twórców, a przy okazji i głównej bohaterki. :lol:
P.S.
Czy ktoś dobrnął do końca liter? Ja po 21 minutach oglądania wkoło tego samego dałem sobie spokój. Wytrwałem tyle, bo spodziewałem się jakiegoś mega-hiper zakończenia po literach jak w ICO. Chyba jednak nic takiego nie było, choc dla graczy, którzy dotrwają końca liter, powinien byc jakis achievment. :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl