Autor Wątek: Test Drive Unlimited  (Przeczytany 10466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 06, 2007, 21:07:00 pm »
Zabieram sie za zakup tej gry od dnia jej premiery i zabrac sie nie moge. Boje sie ze znudzi mnie tak samo jak PGR3. Jesli ktos z was ma obie te gry lub gral w nie obie niech napisze jak ma sie TU do PGR3. Czy tez tak nudzi po czasie czy jest moze inaczej?

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 06, 2007, 21:12:57 pm »
człowieku nie porównuj pgr'a do tdu ;) w test drive'ie masz dużą różnorodność misji. Wyścigi różne, dookoła wyspy czy w terenie górzystym, speedtrapy czyli coś na wzór nfs'a żeby osiągnąc odpowiednią prędkość na kontrolach pomiarowych, podwózki lasek, autostopowiczów, przewóz przesyłek, dostarczanie samochodów na podane miejsce, kupowanie domów, samochodów to wszystko sprawia że gra nie jest monotonna tak jak pgr gdzie wyścig za wyscigiem odkrywasz nowe i tak w nieskończoność .

Ja szczerze żałuję że gra mi się JUŻ skończyła mimo że nie należy do najkrótszych. Czekam z niecierpliwością na TDU2 :D Bierz w ciemno i się nie zastanawiaj jeśli jesteś fanem gier samochodowych :)


neopb20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2004
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 06, 2007, 21:33:19 pm »
Potwierdzam - bierz bez wahania. Wlasnie mam PGR3 i TDU. W jedna nie gram a druga jak najbardziej - zgadnij ktora? :)

TDU to MEGA i co wazne zroznicowany teren, ogrom mozliwosci , DLUGIE(!) - ponad 15 min(!) wyscigi i przejazdy , mnostwo licencjonowanych samochodow , zroznicowane typy misji , gra jest SWIETNA .

Tez czekam na TDU2 - wiadomo ze bedzie i wiadomo, ze bedzie jeszcze wiekszy fenomen.

Jak dla mnie najlepsza samochodowka - zadne GT, Forza czy NFS nie moze sie do niej rownac. Goraco polecam . ...

A jak sie bawisz w LIVE to juz w ogole ... trade, wyscigi organizowane przez graczy, pojedynki ... bayera ...

...poza tym to cholernie cieszy jak Ci sie uda dowiezc jedna czy druga osobe np. z miasta na plaze ... Wyjezdzasz powiedzmy tak o zachodzie slonca, jadac pod slonce slonce oslepia Ci droge...przekraczasz w tempie 200km/h kilka przecznic, wjezdzasz na autostrade, przy zjezdzie widzisz sznurek samochodow...dajesz po hamulcach ... potem usilujesz przecisnac sie miedzy samochodami (nie mozna w nic zderzyc ani wjechac np. w trawe!) ... przez chwile takim Viperem jedziesz sobie za kilkoma samochodami...szukasz momentu do wyprzedzenia... i nagle gorka - wahasz sie: wyprzedzic i ryzykowac czy jechac...a moze wyprzedzic z prawej(ale jak bedzie nierownosc, wjezdzasz na trawe i zabawa od poczatku) ... pekne refleksy swiatel odbijaja sie przy morzu... zjezdzasz z klifu...jedziesz brzegiem, przed Toba 2km prosta ... pelno detali, drzew, obok Ciebie gory , widzisz pelno serpentyn a Ty mkniesz dluga prosta i brzegiem... nagle GPS Cie informuje ze musisz dowiezc kogos do domu ... skrecasz w ciasna uliczke (najpierw musisz zjechac z tej prostej ;) ) ... robi sie kreto, jedziesz w gory i widzisz w dole ta prosta ktora jechales w tempie 280km/h na zlamanie karku... wjezdzasz to w gore to w dol... pelno skrzyzowan i szans zderzenia ... ledwo 70-80km/h przesuwasz sie do osiedla domkow jednorodzinnych... Czas 10...9...8... przyspieszasz jak mozesz, 150km/h na serpentynach ...4...3... dojezdzasz na miejsce... Dostajesz +10 pkt bon na zakupy...  Czas znalezc nowa misje ...

Opisalem Ci przyklad JEDNEGO z WIELU wyscigow . 18,7km drogi - masz na to 8,5minuty czasu rzeczywistego. Jest ciezko, cholernie ciezko...ale i bardzo satysfakcjonujaco. Takiej zabawy nie daje zadna samochodowka.

masz tu wszystko: tunining, elementy simsowate... duzo wymieniac... a jak  zaczyna sie zabawa w trade'ing, pojedynki sieciowe, kupowanie nowych wypasionych domow ... czy chociazby przedostawanie sie wglab wyspy (uwierz mi , takich slimakow i skrzyzowan autostrad nie bylo nigdzie) ... w tereny te bardziej piaszczyste ... jak juz wjedziesz w srodek gor i z wysokosci kilku tysiecy m zobaczysz w dole cala siatke drog...

...zrozumiesz czym jest ta gra.
Kupuj! Nie pozalujesz. Do zobaczenia w Live!:) Neoidea.

Pozdrawiam, Sonpol - partner Orange
Dyrektor Promocji i Reklamy Radia RF24 / Musicbox24.pl
www.musicbox24.pl

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 06, 2007, 21:41:23 pm »
lepiej bym tego nie ujął :)


NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 08, 2007, 14:28:28 pm »
Ściągnołem dziś demko żeby zobaczyć czy gra jest faktycznie taka fajna jak piszecie i muszę powiedzieć że wrażenia są pozytywne jeżeli chodzi o jazdę samochodami (zawsze gram tylko na kamerze z kokpitu), o tyle jazda Kawasaki z widokiem z kasku po prostu mnie uwiodła. Około 30 minut jeżdziłem sobie tym ścigaczem po wyspie i delektowałem sie pracą silnika i poczuciem prędkości przy wymijaniach. Ogólnie nakręciłem sie na tą gierkę tylko strasznie droga jest ona u nas. W USA 40 dolców a u nas 230 złotych.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 08, 2007, 15:09:06 pm »
no niestety... polskie realia. Poszukaj używanej jeśli w ogóle Ciebie to interesuje :). Demko oddaje może 1% albo i mniej zajawki jaką można złapać grając w tą grę.


Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 08, 2007, 15:28:47 pm »
Cytat: "NHS"
W USA 40 dolców a u nas 230 złotych.

Allegro przychodzi z pomocą
http://www.allegro.pl/search.php?string=test+drive&category=15014&country=1
i już za ok. 160 zł możesz dostać nówkę :)
PSN ID: WojtqGO

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Odp: Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 21, 2007, 22:31:31 pm »
Mam pytanko. Na początku gry wypożyczyłem merca, podjechałem nim po nową chatę i do salonu po własny samochód i teraz pytanko, co oznaczało 20C przy wyporzyczaniu go i na ile czasu w ogóle został on wyporzyczony?

Tarniak

  • Gość
Odp: Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 21, 2007, 22:48:18 pm »
Po demku średnio mi się podoba. Jakieś takie banalne to. A online to wystarczy skrzynię manualna włączyć i już się zmiata wszystkich.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 21, 2007, 23:02:25 pm »
Mam pytanko. Na początku gry wypożyczyłem merca, podjechałem nim po nową chatę i do salonu po własny samochód i teraz pytanko, co oznaczało 20C przy wyporzyczaniu go i na ile czasu w ogóle został on wyporzyczony?

Na 20 minut go wypożyczyłeś bodajże. Dawno już nie wypożyczałem żadnego, ale chyba można je właśnie brac na 10 i 20 minut. Jazda testowa samochodem z salonu to z kolei 2 minuty.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl