Autor Wątek: Ninety Nine Nights  (Przeczytany 5105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Ninety Nine Nights
« dnia: Sierpnia 18, 2006, 02:06:41 am »
Ninety Nine Nights... oczekiwalem tej gry od dluzszego czasu, po kolejnych perypetiach w sklepie w koncu udalo mi sie dzis ja nabyc... marne noty ign.com, gamespot.com i nizsza o $10 cena, daja nie za ciekawa reklame tej grze. Ale jak tu tak naprawde wierzyc takiemu serwisowi jak ign.com, ktory Dynasty Warriors 5: Empires, daje note: 7.1. Jest to moim zdaniem lekko zenujace, Dynasty Warriors jest marna konwersja, gdzie nie ma zadnej fabuly, sa wprowadzone jakies elementy strategiczne, ktore tak naprawde w ogole nie maja wplywu na rozgrywke, grafika jest zenujaca, i wojaki ruszaja sie jak chlopy po kwit na wegiel. Ponarzekalem, pomimo ze spedzilem przy tej grze wiele godzin. No ale to juz przeszlosc nadszedl czas odpalic N3... do dziela... Uruchamia sie bardzo ladnie wygladajace intro, ktore kazdy pewnie zna juz z trailerow. Wybieramy postac (tak naprawde to poki co zadnego wyboru nie ma) i do dziela... Inphyy posiada power w lapkach, mimo ze ma dopiero 17 lat... czlowiek sie az nie dziwi, ze ma taka powierzchnie do oddychania, jak dziewczyna musi sie tyle nakrzyczec i nabiegac... trenowala to ma! Juz w drugiej misji zaczlem myslec sobie, ze cos jest tu nie tak... gdyz znajduje sie w krainie, ktora znalem z dema, tylko ze w nim gralem chlopakiem. No to pewnie bedzie powtorka z rozrywki, gdy bede gral nim. I stwierdzilem, ze to bardzo klawo. Gdyz dzieki temu bede mial spojrzenie na cala historie, oczami roznych bohaterow. Najpierw bedzie to rozwydrzona 17-lat, ktora ma chcice na gobliny, a potem bedzie blond mlodzian, z lwim sercem i rownowaga emocjonalna godna Kasparowa. Niektorzy stwierdza, beee ale to jest to samo, na sile tylko wydluzaja czas gry. I tak, i nie, gdyz po przejsciu calej historii jednym bohaterem, odkrywanie calego swiata na nowo, nie bedzie powtorka z rozrywki, a zupelnie nowa przygoda, jak juz zreszta przed chwila pisalem, beda to inne emocje, ale takze inne decyzje i co najwazniejsze... inne combosy. Niektorzy jeczeli, ze tylko dwa przyciski trzeba klepac w kolko i tyle... Otoz nie do konca, gdy gram w tekkena albo DOA4 to staram sie opanowac combo, N3 lista jest niemniej obszerna, ale zredukowana do przyciskow A(green), Y(yellow), X(blue), no a B(red) odpowiada ze mega ataki, mniejszy i wiekszy. Ktory jest tak samo efektowny jak smiercionosny. Dodac do tego blok, ktory jest niezbedny przy walce np. z orkiem i mamy juz lekkie wyzwanie. Walac sekwencje XXXYYY Inphyy odwala takie figury w powietrzu, ze niejeden pomarzy, zeby wam takie cos w lozku odwalila. No, a potem przychodzi zaatakowac orka z kombinacja AXXXY i jest pieknie. Pieknie moze i jest, ale nie powala... no ale powalc ma co innego. Liczba goblinow, zab i innych paskudztw na poczatku wynosi okolo 50, co daje mozliwosc odpalenia 1000 hit combo, potem naplywaja, jest juz dobrze, ale tu dochodzimy do 3 misji, gdzie w pewnym momencie, z gory szarzuje na ciebie okolo 500, a wyglada to jakby lecialo 1000, odpalasz megasuper atak, dup 300 zabitych, reszte wykanczasz zwyklymi combami... konsola w tym momencie sie nawet nie zakrztusila, HALO! FPS nie spadl w ogole, wszystko idzie megaplynnie... SZOK! Ale nie jest tak rozowo, w 2 misji jak bylo ich mniej FPS sie posypaly, nie wiem czemu, doczytywanie z plyty? No ale zwolnienie nie trwa zbyt dlugo, wiec cos zostalo nie do konca dopracowane. I niestety jest to minus.
Po zakonczonej misji dostajesz note, wg. amerykanskiego systemu nauczania... A jest najwyzsza... najnizsza nie wiem jaka jest, bo dostalem tylko A i B... Ale pewnie D... Jesli jeden z achievmentow mowi ci... ukoncz wszystkie misje z nota A, to chyba logiczne, ze tak trzeba zrobic. A w zwiazku z tym, ze nie jest trudno, to mozna sie o to pokusic. Przynajmniej M$ i Q! nie dorzucili bramkarza z Wysp Salomona...
Graficznie postacie wygladaja, wg mnie wrecz idealnie, teren... hmm no nie jest to moze najpiekniejsza sceneria, ktora godnie by mogla reklamowac next gena, ale moim zdaniem jest dosyc dobrze, nie wspominajac o szczegole, ze w kazdej misji jest inna, co nie powoduje znuzenia... jak np. w Dynasty Warriors. Muzyka jest dobra, gdyz mi nie przeszkadza, a jak mnie muzyka nie przeszkadza, to jest bardzo dobra, SFX wypadaja bardzo dobrze, gorzej z dubbingiem aktorow, ktory stoi na srednio dobrym poziomie. Moim zdaniem gra posiada conajmniej taki potencjal jak pluca Inphyy, pisze to, gdy nawet nie tknalem jeszcze pozostalych bohaterow.
Podstawowe pytanie... czy musze byc fanem hack n' slash by skusic sie na te gre... Odpowiedz brzmi nie, ale na pewno nie jest to gra, ktora zyska taka popularnosc jaka zyskal Dead Rising (zupelnie nie rozumiem dlaczego... osobiscie w ogole mnie ta gre nie ruszyla).

Wg. Gamespot premiera w Europie 25 sierpnia 2006...
Ja goraco polecam!!!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2006, 04:29:47 am »
No coz nic dodac nic ujac Panie "Z" zgadzam sie z toba co do samej gry ma power, ktory naprawde wyrwie mi pare ladnych tygodni z zyciorysu. Postacie wygladaja naprawde rewelacyjnie do animacji naszych herosow tez nie mam zadnych zastrzezen a piruety jakie kreca podczas baletu smierci i zniszczenia powoduje samoczynne rozwarcie szczeki i wodospad sliny na podloge, Dynasty Warriors to co najwyzej moze postac z boku i popatrzec z zazdroscia. Narazie nie gralem za duzo, bo niestety brak czasu robi swoje, ale ten weekend mam zamiar spedzic wlasnie z N3.

A co do Dead Rising to tez nie mam pojecia wokol czego jest takie wielkie HALO! Gra znudzila mi sie po godzince.

Arantos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 18, 2006, 08:08:42 am »
Ja też sie dziwie czemu N3 została zjechanajak odpaliłem demko to byłem pozytywnie zaskoczony, bardzo urzekł mnie klimat, grafa tez sie też prezentuje całkim przyzwoicie, modele postaci są naprawde ładne. Z Dynasty Wariors nie ma co poruwnywać bo szkoda czasu. N3 przynajmnie zasługuje na dobre 8/10. Mnie się podoba i napewno ją łykne jak tylko stanieje
kupiłem PS 3 oby było warto.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #3 dnia: Września 01, 2006, 04:36:58 am »
Zeratul, jak postepy w grze? Ja w koncu wziolem sie na powaznie za N3, trafilo sie troszke wiecej czasu wiec mam zamiar ukonczyc ja na 100% w ten weekend. Narazie mam zaliczone wszystkie misje Inphyy na ocenke S :) teraz wziolem sie za Myifee, alez koles ma powera :) a trzecia misja, znaczy sie design otoczenia na trzeciej misji jak rzadzi, jak narazie najlepszy ze wszystkich, Ice Gate wyglada po prostu bosko :D.
Teraz jak juz wiecej pogralem moge smialo srwierdzic ze glosy postaci sa po prostu beznadziejne, ani to zadnych emocji, ani odpowiednio dobrane do danych postaci, normalnie porazka. Zastanawiam sie dlaczego tworcy gry nie pozostawili nam opcji zmiany jezyka na japonski, wtedy dopiero bylby klimacik, po tak naprawde poza tym jedynym aspektem to nie mam sie do czego przyczepic, muzyka jest swietna, naprawde wpada w ucho i wogole sie nie nudzi.  Jak juz przejde cala gre wszystkimi postaciami to napisze cos wiecej na jej temat :) dlaczego wszystkimi? bo kazda postac ma inne story a co za tym idzie takze inne misje i inne lokacje wiec mozna gre przejsc smialo kazda postacia i to nie tylko jeden raz :D

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2006, 04:21:32 am »
mnie tylko zostalo dobicie wszystkich misji na A (kolo 4) i nabicie wszystkim poza Inphyy 9 lvl...
Przelazles misje specjalna? Jak bedziesz potrzebowal pomocy daj znac.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2006, 05:42:21 am »
Nie potrzebuje pomocy :) co do tego levelu 9 to jest male "ale". Jak juz bedziesz mial wszystkie postacie na 9 poziomie to musisz wtedy przejsc kazda z nich wszystkie jej misje (Inphyy secret mission tez) dopiero wtedy dostaniesz odznaczke i punkty :D ja juz mam wszystkie postacie na 9 poziomie teraz biore sie za przechodzenie gry jeszcze raz kazda postacia. Oceny mam wszystkie na S oprocz jednej misji Inphyy, ktora mam na B ale cos nie moge jej poprawic. Bronie dla wszystkich postaci tez mam juz prawie wszystkie. Wiem takze jak dostac bronie specjalne, ale na kazda postac dziala to inaczej i trzeba uzyc innego setu przeklentych przedmiotow, narazie udalo mi sie odkryc dla Inphyy i Myifee bo nimi najwiecej gram, mam juz ich tak dopakowanych ze glowa boli, Inphyy 360max combo to mam ponad 9000 :) za secret mission nie bralem sie jeszcze bo zostawilem sobie na sam koniec najpierw chce zebrac wszystkie przedmioty i bronie dla wszystkich postaci no i dostac ta jedna brakujaca ocenke S. Najbardziej dretwa postac to jest ta mala czarodziejka Tyurru, alez ja nie lubie nia grac, mogli jej troszke inny zestaw ciosow dobrac bo mam wrazenie ze jest wrzucona troszeczke na sile. Za to Klarrann jest przefachowy, te jego wszystkie lapania polaczone z buciorami to poezja :) Dvingvatt tez jest niczego sobie, strasznie szybki cholernik i mozna nim naprawde duze komba ciac, ma tez przefachowy OrbSpark (ten mega atack z niebieskich orb'ow) Gdy ukonczylem jego scenariusz calkiem inaczej spojzalem na ta cala historie, troszke szkoda mi sie tych goblinow zrobilo i jakos ciezko bylo mi je poziej zabijac, no ale na szczescie w ostatniej misji Inphyy (secret mission) Dvingvatt walczy u jej boku i razem prowadza armie goblinow, trolli i Orkow przeciwko armi ciemnosci i temu calemu szeryfowi, ktorego imienia nie pamietam. Gra jest naprawde rewelacyjna, moge w nia grac i grac i wogole mi sie nie nudzi. Historia na pozor banalna tez ma swoj urok i moze sie podobac, mnie sie podobala. Tylko ta fatalna gra aktorska psuje troche klimat w scenkach, japonskie glosy byly by o wiele lepsze. Ok to tyle wracam do gry :D

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #6 dnia: Września 20, 2006, 18:46:11 pm »
W najnowszym PE N3 dostało marne 6+, aczkolwiek M@jk ocenił na 9-... Ja i tak tylko czekam aż będę mieć X0 z N3 oczywiście ^^

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #7 dnia: Września 24, 2006, 06:06:55 am »
ta, kali juz pisal na forum ze mu sie nie podobalo... wg. niego DW5 jest lepsze... feee

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #8 dnia: Października 10, 2006, 15:04:16 pm »
Ufff, teraz moge odetchnac z ulga. N3 ukonczone w 100% na wszystkie mozliwe sposoby. Sa wszystkie achivments, mam wszystie bronie dla kazdej postaci, wszystkie misje kazda postacia na ocene S, kazda postacia zrobione 360max combo i okolo 90% przedmiotow dla kazdej postaci, zdobycie 100% dla kazdej postaci jest chyba nie realne, ale coz poprobujemy jeszcze no i do tego kazda misja dla kazdej postaci levelowalo na najwyzszy poziom trudnosci gdzie dopiero dobra gra sie zaczyna :) Pomimo tego ze juz to wszystko zrobilem, mam i zaliczylem nadal nie moge sie oderwac od tej gry ma cos w sobie co przyciaga mnie do niej jak magnes :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #9 dnia: Października 10, 2006, 16:05:58 pm »
istredd tak sie sklada ze informacje na temat zakonczenia ktore podalem nie sa zakonczeniem gry, jest to tylko alternatywna misja dla Inphyy, pozostaje ci w takim razie odkryc jej normalne zakonczenie i jeszcze 6 innych dla kazdej postaci :) Byc moze nigdy nie bedziesz mial dane zobaczyc tego zakonczenia o ktorym pisalem bo najpierw mosisz sie jakos dostac do tego miejsca  (to nie jest czesc gry to jest secret mission for Inphyy:) W kazdym badz razie pozostalo ci do zobaczenia jeszcze 7 zakonczen takze masz co robic :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #10 dnia: Października 10, 2006, 16:51:26 pm »
Sek w tym ze to co podalem to nie jest zadne zakonczenie i ja nic nie mowilem na ten temat, jest to malutki kawaleczek  jednej z misji Inphyy a nie zakonczenie. Na temat zakonczenia nic nie mowilem i nie mowie :P

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 04, 2006, 11:11:30 am »
Gra jest zajefajna ale strasznie zwalnia szczegulnie przy specjalach gdy jest duzo przeciwników

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 04, 2006, 20:36:32 pm »
Niestety, czasami sie to zdarza, ale generalnie tylko przy odpalaniu tych najbardziej odjechanych specjali Orb Saprk i nie kazda postacia. Ale to nie zmienia faktu ze ma to niestety miejsce w grze. Ale pomijajac ten maly defekt gra nadal rzadzi.

Mick123, jaka jest twoja ulubiona postac? Nie wiem czemu ale ja mam straszna slabosc do Klarran'a, jakos ta postac najbardziej mi sie podoba, moze przez design, moze przez fachowe komba laczone z lapaniami. Sam nie wiem, ale cos w sobie ma. Na poczatku uwazalem Tyurru (czarodziejka) za strasznie slaba i dretwo postac, ale gdy juz opanowalem ja do perfekcji to stala sie moja druga najczesciej grywalna postacia w grze, ta malutka i mlodziutka czarodziejka potrafi naprawde niezle namieszac na polu walki. A tak poza tym to wszystkie postacie maja swoj niepowtarzalny klimat i kazda z nich gra sie swietnie.

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 04, 2006, 22:45:37 pm »
Moja to własnie Tyurru  hehe na początku też myślalem ze jest drętwa ale jak sie podciagnie LV to masakra zaczyna sie robic na polu bitwy :)

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 24, 2007, 10:10:09 am »
kurde ja dopiero mam tego trzeciego kolesia i nie moge sie tej wodnej dziewczynki doczekać :>:> swietne efekty wodne robi, zaje sprawa! :]
Puki co gra wciaga jedyne co odpycha to powtarzanie misji tych samym wkolko dla lvl upa

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2007, 09:33:27 am »
Na początku laska jest drętwa ale po zdobyciu paru lewelów wymiata :-)

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 05, 2007, 19:34:55 pm »
mam juz all postacie i jestem happy :-p

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 06, 2007, 17:31:44 pm »
Jak przejdziesz misje specjalna Imphyy  to DAJ znać bo ja coś nie mogę jej zaliczyć , ponad rok temu jak przechodziłem ta grę jakoś poszło bez problemu a teraz nie wiem czemu nie schodzi energia temu bosowi  :-?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 06, 2007, 18:49:33 pm »
Zapomniales jak go ubic?  :-P Inphyy level 9, uzywasz tylko tego ataku, ktory sie na tym levelu odblokowuje i ktory wymaga zapelnienia calego paska tego czegos :cool: Nabijasz go na tych 'czys' co tam lataja sobie obok niego :cool:

Mick123

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 07, 2007, 09:39:14 am »
No zapomniało mi sie hihihhi dzieki :)

FlyJack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-10-2006
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 0
  • effect eX
Odp: Ninety Nine Nights
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 07, 2007, 17:20:34 pm »
kurde tyle nowych gierek ciagle kupuje nie mam jak ich pokonczyc :<

JuVE ! :* <ptak>

Forum o Home, Avatarach i możliwościach sieciowych gier na PS3 i Xbox360