Autor Wątek: Hitman: Blood Money  (Przeczytany 3292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Hitman: Blood Money
« dnia: Grudnia 17, 2006, 12:48:42 pm »
Jak jest wasza ocene o tej grze? Na największych serwisach internetowych (GS, GT, IGN) ma ocenę minimum 8.0 Po przejściu dema mogę stwierdzić iż jest to ciekawa gra, ale czy ma szansę z cudowną pierwszą wersją? Raczej nie, lecz jest to chyba najbardziej udany sequel tej gry.



ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Hitman: Blood Money
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 17, 2006, 14:42:07 pm »
Uważam, że jest to ciekawa gra, ma ciekawe bronie i ciekawe otoczenie. Z zaciekawieniem przeszedłem ciekawe demo, po drodze spotykając ciekawe wyzwania. Potem ciekawie zaciekawiłem ciekawskie otoczenie swoją ciekawą postacią i ciekawie goniłem się z jednym takim ciekawskim po ciekawie zaprojektowanym poziomie. Osobiście, tej arcyciekawej pozycji wystawiłbym ciekawą ocenę 18/10 z ciekawością oczekując waszych ciekawych reakcji. A teraz ciekawie sie wyrzygam. Bue.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Hitman: Blood Money
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2006, 14:52:58 pm »
Cytat: "ebuebue"
Osobiście, tej arcyciekawej pozycji wystawiłbym ciekawą ocenę 18/10
Rzeczywiście interesująca ocena...
Mnie jakoś demko nie powaliło, mogli się jednak bardziej postarać z oprawą graficzną. Rozumiem że w Hitmanie nie liczyły się nigdy za bardzo wizualia, ale po to kupujemy next-geny żeby coś z tego mieć.

lupinator

  • Gość
Hitman: Blood Money
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2006, 16:18:59 pm »
Radze sie tym beznadziejnym demem nie sugerowac. W pełnej grze ten poziom to samouczek ktory jest totalnie z*ebany. Jestesmy prowadzeni za raczke, nie mozna w ogole sie wykazac pomyslowoscia. Hitmana mam na PS2 ale z tego co wiem wersje roznia sie tylko grafika wiec na XO jest to ciagle genialna gra. Ja daje 9.8/10
Jedna z lepszych gier na currenty IMO :D

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Hitman: Blood Money
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 17, 2006, 22:33:36 pm »
A jak z inteligencją wrogów? Bo w tym demie przeciwnicy nie wykazują się zbytnio sprytem.



lupinator

  • Gość
Hitman: Blood Money
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 17, 2006, 22:41:28 pm »
Cytuj
A jak z inteligencją wrogów? Bo w tym demie przeciwnicy nie wykazują się zbytnio sprytem.

Wez w ogole na demo nie patrz tylko kupuj pelna wersje a gwarantuje ze Ci sie spodoba ;)

AI jest zalezne od poziomu trudnosci i tak na najwyzszym jest swietne (ale wszystko na mozliwosci prawdziwego czlowieka, zadnego widzenia tego czego nie widzieli) a na najnizszym jest coz.... przygłupie ale najnizszy jest tylko dla 8 latkow i nizej. Ogolnie AI jest super :)