Autor Wątek: FlatOut Ultimate Carnage  (Przeczytany 5015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
FlatOut Ultimate Carnage
« dnia: Lutego 01, 2007, 23:24:07 pm »
Cytuj
Od dzisiaj na Xboksa 360 zmierza oficjalnie gra FlatOut Ultimate Carnage, czyli kolejna część serii traktującej o wyścigach samochodowych. Developerzy zapowiadają całkowitą przebudowę silnika, tak by wykorzystać moc drzemiącą w konsoli Microsoftu. Na ekranie będzie się ścigać teraz nie ośmiu lecz dwunastu zawodników w pojazdach składających się z 20 000 polygonów. Do tego dojdzie jeszcze pięć całkiem nowych trybów dla pojedynczego gracza i dwa przez usługę Xbox Live oraz możliwość ściągania późniejszych rozszerzeń z wirtualnego bazarku. Wydawca nie omieszkał pochwalić się przy okazji tym, że FlatOut 2 sprzedał się w ilości jednego miliona egzemplarzy.


news z onlinecenter.pl
-----
Nextgenowy FlatOut? Moze byc ciekawie  :D

Strambell

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-06-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2007, 23:28:40 pm »
Musi być ciekawie! :D Fajnie , że będzie exclusivem na x360 , ponieważ licze na optymalizację kodu pod tą konsolę.

Flatout 2  był genialny i nie dziwię , ze sprzedał się w ponad milionowym nakładzie.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 02, 2007, 02:24:44 am »
PS3 ma MotorStorm a X0 dostanie Flatouta no pieknie, mam nadzieje, ze nie zawiedzie :D

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 02, 2007, 02:39:59 am »
ooo :D  Rewelacja, w FlatOuta 1 zagrywam sie do dzisiaj, swietna fizyka w grze, taki wyjatkowy klimat. Swietne zwlaszcza mini-gry z udzialem tego biednego kierowcy wylatujacego przez okno..... :lol:  :D
FlatOut 2 jakos mniej mi sie podoba.

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0


Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 02, 2007, 20:33:27 pm »
Ajj troche szkoda liczyłem na zupełnie nowy tytuł. IMHO [co wogole znaczy ten zwrot ?] flatout 2 na pc była całkiem dobra tylko te "odpicowane" fury nie pasowały do reszty

lupinator

  • Gość
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 02, 2007, 20:38:17 pm »
Kurcze ja też liczyłem na zupelnie nowego FlatOuta  :?  No ale lepszy rydz niz nic :)
Cytat: "Bloo"
IMHO [co wogole znaczy ten zwrot ?]

In My Humble Opinion - Moim skromnym zdaniem

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 02, 2007, 21:02:10 pm »
lupinator albo zamiast Humble to Honest  czyli szczerej :D

svonston

  • Gość
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 02, 2007, 21:08:54 pm »
Moze 'holy'? :>

lupinator

  • Gość
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2007, 15:07:44 pm »
First screens of FlatOut Ultimate Carnage
http://www.xboxyde.com/news_3981_en.html

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2007, 15:11:45 pm »
Cytat: "lupinator"
First screens of FlatOut Ultimate Carnage
http://www.xboxyde.com/news_3981_en.html


Na pierwszym screenie wygląda jak Burnout!  :shock:
FlatOut chce sie upodobnic do Burnouta? Hmm ;)

pozdro

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2007, 20:00:17 pm »
Gameplay:
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=64223

Gierka prezentuje sie znakomicie!!!
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2007, 20:03:11 pm wysłana przez Piter_neo »

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 12, 2007, 20:18:57 pm »
Łoł!Cienie i wszelkie efekty(wygląd wody!)robią naprawdę,naprawdę dobre wrażenie.Podoba mi się ten efekt rozmycia jadącego obok nas samochodu.

nakimushi

  • Gość
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 25, 2007, 13:33:22 pm »
wlasnie zamówilem gierke po pierwszych review  :grin:

Eurogamer dal 8 ale malo zabraklo do 9 ;) - http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=78327

Twelve cars, 8,000 physics objects, and absolutely gorgeous scenery with amazing lighting, reflective water and high-quality textures...

It's great to see a game which really utilises the power of a next-gen console, but doesn't sacrifice the basic requirement for decent framerate in the process - a fine balancing act which the developers have managed almost perfectly

i tutaj druga recka - http://www.pro-g.co.uk/xbox360/flatout_total_carnage/review.html




Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 26, 2007, 01:11:07 am »
mnie tylko zastanawia czy gra jest region free

nakimushi

  • Gość
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 26, 2007, 08:56:14 am »
w UK mozna ja kupic po nizszej cenie wiec uwazaj przy zakupie ;)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 26, 2007, 21:49:01 pm »
W dvdcrave widnieje już napis "Out of Stock" :-x
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 30, 2007, 21:59:56 pm »
Muzyka jest niezła, taki staroszkolny hard-rock (wiecie długie, natapirowane fryzury) i grunge (trochę pomyłka, ale da się przeboleć) + muscle carsy - potęguje klimacik. Może dadzą jakieś demko na MP ;).

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 01, 2007, 01:08:28 am »
Gra wygląda niesamowicie. Grafika jest pierwsza klasa. Jak miałbym do czegoś porównywać to do GOW. To zupełnie inne gry, ale wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Po prostu rewelacja. Wszystko się sypie, rozwala no i jest zabawa na arenach jak w kultowym Destruction Derby. Fajnie się gra bez widoku samochodu, wtedy czasami nic nie widać od wybuchów, słońca, wody, błota i elementów zniszczonego otoczenia i przeciwników. Mam wrażenie że grafika jest lepsza od DIRT'a. Odblaski na karoserii, efekty świetlne i wybuchy paliwa to klasa sama dla siebie. I tu zgrzyt. Gra jest za prosta. Przeszedłem na złoto pierwsze 30 procent gry bez żadnego problemu w kilka godzin. Sporadycznie powtarzając wyścigi. I drugi zgrzyt. Nie pamiętam które tory były w I i II części, natomiast w najnowszej nie zobaczyłem jeszcze ani JEDNEJ nowej planszy, wszystko z poprzedniej części. MEGA PADAKA. Mam w nosie te kretyńskie zabawy kaskaderem a i areny się dosyć szybko nudzą. Miałem nadzieję że po skończeniu pierwszej klasy w drugiej będzie trudniej, ale na razie nic się nie zmieniło a tory te same. Kombinacje z chyba 6 sceneriami. Reverse, noc, dzień, krócej, dłużej, ale to wciąż te same tory z poprzednich części gdzie zna się każdy zakręt i skrót. SHIT. Gra się zajebiście, ale co to za przyjemność przechodzić jeszcze raz grę, którą się grało rok temu tylko w gorszej grafice. Jak tak dalej pójdzie to wymieniam na DIRT'a. Mam wrażenie że ta gra powstała jedynie z myślą o multi. Nawet te znane tory są łatwiejsze niż były w poprzednich częściach. Więcej band powoduje że nie wyjeżdża się tak często poza tor. Jak oni schrzanili przez te tory i poziom trudności tak genialnie wyglądającą grę to straszny syf. Wracam do FORZY, tam jest przynajmniej trudno.     

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 01, 2007, 01:24:23 am »
Właśnie takie miałem obawy, ta gra to 100% port z podciągniętą grafą. Trochę szkoda. Trzeba czekać na Flatout 3 który ma sznasę(sporą) zbić Burnouta z piedestału. Niech tylko wywalą durną kaskaderkę, dadzą bardziej otwartę trasy i nieco bardzieja arcadowy model jazdy i będzie super.

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 02, 2007, 14:26:47 pm »
Pograłem ponownie kilka godzin i trochę zmieniam zdanie. Grafika jest najlepszą jaką widziałem na XBOX'a 360. Nie chodzi tylko o szczegółowość tego co dzieje się na ekranie, ale też: oświetlenie (słońce dające po gałach i oświetlające między gałęziami drogę), efekty wybuchów (wybuchające pojemniki z benzyną i saturatory), bump mapping podłoża (koleiny, asfalt, błoto), efekty rozwałki (rozpadające się otoczenie, samochody) mega szczegółowe oteksturowanie i wykonanie modeli samochodów, super wyglądająca woda, wszelkiego rodzaju trawy, zboża itd, oraz walące z pod kół błoto, kamienie i zwykły kurz. A to wszystko przy niesamowitej szybkości animacji i fizyce, gdzie wszystko ulega deformacji i zniszczeniu. Dodatkowo - jedyny w swoim rodzaju (IMO lepszy od Bournout'a) efekt przyspieszacza przy NITRO. Graficznie jest to majstersztyk. Zastanawiałem się co by można poprawić w tej grze jeśli chodzi o grafikę i doszedłem do wniosku że nic. Pod względem wizualnym jest perfekcyjna. To samo jeśli chodzi o dźwięk. Wystarczy przejechać przez Malla (niezła rozpierducha) i efekt echa oraz usłyszeć silniki tych już mocnych carów. Pełen odlot. ARCADE pełną gębą, który w drugiej klasie (są trzy; DERBY, RACE I STREET) zaczyna robić się trudny. Pojawiły się też trasy, których z poprzednich części nie pamiętam: złomowisko samolotów (NIESAMOWITE) i opuszczona kopalnia. Wrażenie szybkości urywa łeb i nic nie przycina. Jest podobne do tego z B, ale tutaj jeszcze dookoła wszystko się rozsypuje, po ryju dostajemy błotem, a z każdej strony rozwalają nas goście. Często jedzie się na czuja (widok ze środka) bo nic nie widać z powodu wybuchów i efektów. Ma się też wrażenie lepszego panowania nad samochodem niż w BOURNOUT'cie, a rajdy w terenie przypominają MOTORSTORM z pięknymi koleinami pozostawianymi w błocie. To naprawdę zajebista gra. U mnie 9 na 10. Dopiero po niej widać do czego zdolny jest XBOX w temacie samochodówek. Już na pewno nie wymienię jej na DIRT'a. Skończę i pogram trochę na multi. To dopiero musi być zabawa. 

nakimushi

  • Gość
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 02, 2007, 14:37:23 pm »
no ja tez sie zagrywam i uwazam ze to solidny tytul - nawet moja dziewczyna w to gra ;)
i nie zgadzam sie ze gra jest latwa - chyba ze sie starzeje - bo chyba nawet czesciej niz w Forzie rzucam miesem i prawie padem ;)

grafika swietna - zwlaszcza trasy na wsi ;)

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 02, 2007, 18:08:41 pm »
Nie wierzę że masz problemy w pierwszej klasie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: FlatOut Ultimate Carnage
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 20, 2007, 19:49:46 pm »
Demo zawiera 3 tryby (dla każdego trybu inny wóz i trasa). Gra się przyjemnie, a zdobycie złotego pucharu nie jest łatwe.
Moje wrażenia po demku:
Grafika: 8+ (naprawdę ostra zadyma, świetne tekstury i 12 wozów na trasie)
Dźwięk: 8+
Grywalność: 8-
Ogólnie: 8