Autor Wątek: Xbox Live Marketplace  (Przeczytany 164224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:54:37 am »
A mozna zassac z torrentow demo Bioshock i jakos przezucic je na dysk konsoli? Oczywiscie mowimy o nieprzerabianym sprzecie.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:56:34 am »
Nie da rady.


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:58:18 am »
Ja ani Condemned, anie Bioshocka nie moge, Stranglehold sciagnalem szybko znaim zablokowali. Wkurze mnie ze nie sprawdze se Bioshocka przed zakupem, ale moze dzieki temu tylko bardziej sie nim podniece :)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 21, 2007, 11:08:48 am »
U mnie nie działa Crackdown i Blacksite ;/

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 21, 2007, 11:16:37 am »
Fajnie, dlaczego te demka się blokują. Po co?!

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:14:33 pm »
Tak jest! Już wcześniej było poblokowanych pare starszych dem na MP, i nie zaczęło sie to od Bioshocka i od Strangeholda. Te gry jeszcze na poczatku jak zostały wypuszczone na rynek można było pobrać, niestety już sie nie da. I najlepsze jest to, że M$ nie blokuje tylko nowych wypuszczanych dem, starszych też nie pozwala już wielu pobrać!

Chyba niestety zaczyna sie dziać to o czym było tak głośno niedawno temu ;/, oczywiście chodzi o to, że polscy gracze nie będą mogli korzystać w pełni z MP...

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:17:15 pm »
Ale po coś blokować skoro wcześniej było do ściągnięcia i XBL się nie rozwalił? Głupota, albo coś im się zj*bało. Po co w Polsce organizować jakieś kretyńskie imprezy związane z Xboxem skoro nawet gó*nianego dema ściągnąć nie można.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:24:08 pm »
Przeca już była o tym mowa, blokuja, bo 'nielegalnie' i podając fałszywe dane korzystamy z plików nie przeznaczonych dla nas :lol:.

pozdro

cox23

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:33:06 pm »
No dobra, to o demkach mogę zapomnieć...
Ale co się stało, że mam Marketplace po angielsku a wszystkie inne zakładki i opcje po polsku??? Czy jest możliwe że ostatnia aktualizacja źle się wczytała i coś się zje...o??
Jak usunąć aktualizację i zainstalować ją od nowa? Jest to możliwe??
POzdrowienia
SFZero/Alpha best game ever!!!


Kupię Street Fighter Anniversary na PS2 (SF3TS included!!!)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 21, 2007, 12:50:25 pm »
Spróbój zmienic język na angielski a potem znów na polski. Mnie problem ominoł bo podczas update miałem ustawiony angielski (przez stranglehold) a potem na zmiane na polski nic nie zauwazylem :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 21, 2007, 13:27:06 pm »
No dobra, to o demkach mogę zapomnieć...
Ale co się stało, że mam Marketplace po angielsku a wszystkie inne zakładki i opcje po polsku??? Czy jest możliwe że ostatnia aktualizacja źle się wczytała i coś się zje...o??
Jak usunąć aktualizację i zainstalować ją od nowa? Jest to możliwe??
POzdrowienia


Spokojnie!! Miałem to samo, po paru dniach chyba samo sie naprawiło chociaż też jak to zobaczyłem zmieniłem jezyk na ANG potem znów na PL, spróbuj.
pozdro
Opublikowane: Sierpień 21, 2007, 12:57:10
Nowe demo na Marketplace:

- .skate

Ściągać póki sie da :D.
pozdro

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 21, 2007, 13:30:14 pm »
Aż się walłem o biurko jak się do xboksa zrywałem :D
Opublikowane: Sierpień 21, 2007, 13:27:38
Dodam, ze demo zajmuje 1,1GB

nakimushi

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 21, 2007, 14:12:50 pm »
moze w pracy pogram  :D ostatnie filmik bardzo fajne byly

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 21, 2007, 19:07:42 pm »
Idzie jak nie powiem co. Ściągam od 14 i mam 23 procent ;/

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 21, 2007, 19:55:24 pm »
aha czyli nie ma co ściągać dzisiaj tak jak było z Bioshockiem ;]


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:11:27 pm »
Ma ktoś? U mnie stanęło na 64%.

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:16:51 pm »
U mnie też na 64%  :???:

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:47:26 pm »
Psst, Crash dzięki za cynk

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:10:46 pm »
Oho mi sie ruszyło! Po godzinie doszedł 1% czyli mam juz 65%

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:10:55 pm »
u mnie tez stanelo na 64% :/

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:13:42 pm »
Pewnie jest blokada dla Polski do 64%.

?.Mi też stanęło na 64.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2007, 22:15:56 pm wysłana przez Youn »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 828
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 21, 2007, 22:43:55 pm »
Podobno Live zjada PSN na śnidanie. Tylko, że z PSN wszystko idzie z max prękością i nic nie...staje. :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2007, 22:47:41 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 21, 2007, 23:22:48 pm »
Ale jesteś upierdliwy  :lol:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 828
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:04:20 am »
Ale jesteś upierdliwy  :lol:

No tak, bo prawdę napisałem. Wybacz. Nie mogłem się powstrzymac.
Dodaj jeszcze, że bzdury piszę i to jedyny wyjątek, że coś wolno idzie w dniu premiery, bądź zatrzymuje się na Live. Przecież to Live!!!! :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 10:05:55 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 22, 2007, 12:24:41 pm »
bo na PSN nie ma nic ciekawego więc ludzie tak się nie rzucają a jak już jest to jedna jedyna ciekawa pozycja a na Xbox Live masz kilkadziesiąt dem, mnóstwo trailerów, tematy do dasha itp itd.. Chyba normalne że łącza nie wytrzymują milionów ciekawskich graczy?? Weź idź przytul swoje ps3 i ściągnij po raz 100 HS!! Bo to prawda, że tak jest w dniu premiery. Bioshock'a dzień po premierze dema miałem w mniej niż godzinę czyli norma jak na moje łącze. I proszę nie rozładowuj swoich frustracji tutaj tylko dlatego, że tak na prawdę psn ssie. Pokaż mi Skate'a na PSN!! Nie ma? ups.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 12:34:37 pm wysłana przez Krayzie »


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 22, 2007, 12:31:51 pm »
popieram kolege wyzej.
Wczoraj przerwalem sciaganie, dzis rano w kilkanascie minut dokonczylo. Spodobal mi sie skate i jak tylko troche stanieje zaopatrze sie w niego, podoba mi sie system trickow, bardziej symulacyjny niz nacisniecie przycisku i wskakuje autmatycznie na rampe jak w tonym.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 828
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:22:44 pm »
bo na PSN nie ma nic ciekawego więc ludzie tak się nie rzucają a jak już jest to jedna jedyna ciekawa pozycja a na Xbox Live masz kilkadziesiąt dem, mnóstwo trailerów, tematy do dasha itp itd.. Chyba normalne że łącza nie wytrzymują milionów ciekawskich graczy?? Weź idź przytul swoje ps3 i ściągnij po raz 100 HS!! Bo to prawda, że tak jest w dniu premiery. Bioshock'a dzień po premierze dema miałem w mniej niż godzinę czyli norma jak na moje łącze. I proszę nie rozładowuj swoich frustracji tutaj tylko dlatego, że tak na prawdę psn ssie. Pokaż mi Skate'a na PSN!! Nie ma? ups.

Hahaha. Jedyny frustrat jakiego widzę to ty.  :lol: To skoro jest tyle tego stuff'u na Live i już teraz wolno idzie, to za rok, dwa jak będzie tego 2x tyle to lepiej już w ogóle nie włączaj dowloadów.
Ale się xboy obruszył. Strasznie łatwo się podniecacasz. :lol:
Spójrz chłopie prawdzie w oczy, a nie atakujesz wszystkich, którzy piszą inaczej, niż byś chciał. Może ten Live nie jest taki do końca wspaniały? :sad:
To, że PSN ma mało rzeczy to fakt i jakoś ja nie atakuje z tego powodu każdego kto tak sądzi. Naprawdę coraz bardziej żałosne jest, jak człowiek napiszę prawdę albo ma inne zdanie od ogółu. Albo jest frustratem albo fanbojem. Buehehe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 13:28:32 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:24:42 pm »
dla mnie demko skate. ściągnęło się w jakieś 2,5 h (mam łącze 1 mega)...co do samej gry to powiem, że dosyć ciężko jest z przestawieniem się na nowy system trików po kilku latach grania w tonego, jednak po kilkunastu minutach treningu coś zaczyna już wychodzić i można skleić naprawdę niezłe kombinacje  8-) imho bardzo dobra gra...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:28:00 pm »
bo na PSN nie ma nic ciekawego więc ludzie tak się nie rzucają a jak już jest to jedna jedyna ciekawa pozycja a na Xbox Live masz kilkadziesiąt dem, mnóstwo trailerów, tematy do dasha itp itd.. Chyba normalne że łącza nie wytrzymują milionów ciekawskich graczy?? Weź idź przytul swoje ps3 i ściągnij po raz 100 HS!! Bo to prawda, że tak jest w dniu premiery. Bioshock'a dzień po premierze dema miałem w mniej niż godzinę czyli norma jak na moje łącze. I proszę nie rozładowuj swoich frustracji tutaj tylko dlatego, że tak na prawdę psn ssie. Pokaż mi Skate'a na PSN!! Nie ma? ups.

Hahaha. Jedyny frustrat jakiego widzę to ty.  :lol: To skoro jest tylko tego stuff'u na Live i już teraz wolno idzie, to za rok, dwa jak będzie tego 2x tyle to lepiej już w ogóle nie włączajcie dowloadów.
Ale się xboy obruszył. Strasznie łatwo się podniecacie. :lol:
Spójrz chłopie prawdzie w oczy, a nie atakujesz wszystkich, którzy prawdę piszą. Może ten Live nie jest taki do końca wspaniały? :sad:

Mi wolno nie idzie. I pierwszy raz spotkałem sie z taką teorią jak Twoja: 'im więcej do pobrania, tym wolniej idzie' - hmmm... Ciekawe :D.
Ja tam na LIVE! nie narzekam, i też sądze, że PSN to mała porażka wzgl. Live :-).
pozdro

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:44:41 pm »
bo na PSN nie ma nic ciekawego więc ludzie tak się nie rzucają a jak już jest to jedna jedyna ciekawa pozycja a na Xbox Live masz kilkadziesiąt dem, mnóstwo trailerów, tematy do dasha itp itd.. Chyba normalne że łącza nie wytrzymują milionów ciekawskich graczy?? Weź idź przytul swoje ps3 i ściągnij po raz 100 HS!! Bo to prawda, że tak jest w dniu premiery. Bioshock'a dzień po premierze dema miałem w mniej niż godzinę czyli norma jak na moje łącze. I proszę nie rozładowuj swoich frustracji tutaj tylko dlatego, że tak na prawdę psn ssie. Pokaż mi Skate'a na PSN!! Nie ma? ups.

Hahaha. Jedyny frustrat jakiego widzę to ty.  :lol: To skoro jest tyle tego stuff'u na Live i już teraz wolno idzie, to za rok, dwa jak będzie tego 2x tyle to lepiej już w ogóle nie włączaj dowloadów.
Ale się xboy obruszył. Strasznie łatwo się podniecacasz. :lol:
Spójrz chłopie prawdzie w oczy, a nie atakujesz wszystkich, którzy piszą inaczej, niż byś chciał. Może ten Live nie jest taki do końca wspaniały? :sad:
To, że PSN ma mało rzeczy to fakt i jakoś ja nie atakuje z tego powodu każdego kto tak sądzi. Naprawdę coraz bardziej żałosne jest, jak człowiek napiszę prawdę albo ma inne zdanie od ogółu. Albo jest frustratem albo fanbojem. Buehehe.


Po prostu się z Toba nie zgadzam jak większość tutaj z tego co widzę. Zacząłem ściągać skate'a przy porpzednim poście i już sobie w niego gram więc jest dobrze. Po prostu podczas premier serwery nie wytrzymują i tak będzie zawsze. A co za problem poczekać dzień i ściągnać grę w godzinkę?? Dla mnie żaden, lepsze to niż czekać i czekać aż coś się pojawi wreszcie na PSN i będzie to wielkie święto.  Dlatego uważam, że jeśli coś jest porażką to napewno nie xbox live.

A i nie oskrażaj mnie o fanboy'izm bo po prostu piszę CO JEST LEPSZE WEDŁUG MNIE.

Btw. Przeżyłem szok jak zagrałem w skate kurde ta gra to coś niesamowitego. Nie jsetem fanem desek ale w taką grę z wielką chęcią pogram. :) Ale przyzwyczajemnia z thps są często jeszcze wciskam A żeby wyskoczyć...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 13:49:12 pm wysłana przez Krayzie »


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 828
  • Reputacja: 81
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 22, 2007, 13:58:43 pm »
bo na PSN nie ma nic ciekawego więc ludzie tak się nie rzucają a jak już jest to jedna jedyna ciekawa pozycja a na Xbox Live masz kilkadziesiąt dem, mnóstwo trailerów, tematy do dasha itp itd.. Chyba normalne że łącza nie wytrzymują milionów ciekawskich graczy?? Weź idź przytul swoje ps3 i ściągnij po raz 100 HS!! Bo to prawda, że tak jest w dniu premiery. Bioshock'a dzień po premierze dema miałem w mniej niż godzinę czyli norma jak na moje łącze. I proszę nie rozładowuj swoich frustracji tutaj tylko dlatego, że tak na prawdę psn ssie. Pokaż mi Skate'a na PSN!! Nie ma? ups.

Hahaha. Jedyny frustrat jakiego widzę to ty.  :lol: To skoro jest tyle tego stuff'u na Live i już teraz wolno idzie, to za rok, dwa jak będzie tego 2x tyle to lepiej już w ogóle nie włączaj dowloadów.
Ale się xboy obruszył. Strasznie łatwo się podniecacasz. :lol:
Spójrz chłopie prawdzie w oczy, a nie atakujesz wszystkich, którzy piszą inaczej, niż byś chciał. Może ten Live nie jest taki do końca wspaniały? :sad:
To, że PSN ma mało rzeczy to fakt i jakoś ja nie atakuje z tego powodu każdego kto tak sądzi. Naprawdę coraz bardziej żałosne jest, jak człowiek napiszę prawdę albo ma inne zdanie od ogółu. Albo jest frustratem albo fanbojem. Buehehe.


Po prostu się z Toba nie zgadzam jak większość tutaj z tego co widzę. Zacząłem ściągać skate'a przy porpzednim poście i już sobie w niego gram więc jest dobrze. Po prostu podczas premier serwery nie wytrzymują i tak będzie zawsze. A co za problem poczekać dzień i ściągnać grę w godzinkę?? Dla mnie żaden, lepsze to niż czekać i czekać aż coś się pojawi wreszcie na PSN i będzie to wielkie święto.  Dlatego uważam, że jeśli coś jest porażką to napewno nie xbox live.

A i nie oskrażaj mnie o fanboy'izm bo po prostu piszę CO JEST LEPSZE WEDŁUG MNIE.

Btw. Przeżyłem szok jak zagrałem w skate kurde ta gra to coś niesamowitego. Nie jsetem fanem desek ale w taką grę z wielką chęcią pogram. :) Ale przyzwyczajemnia z thps są często jeszcze wciskam A żeby wyskoczyć...

Aha, czyli przyznajesz jednak, że wolno się ściąga podczas premier i uważasz mnie za frustrata, który napisał to samo. Aha ok. :lol: Nie mam więcej pytań.
Fajnie, że chociaż jesteś tego świadomy.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 22, 2007, 14:04:51 pm »
Faktycznie na PS store wszystko ściąga się szybciutko (nie wiem jak z nowościami, gdy wszyscy rzucają się na plik), no i jak coś ściągasz to nie cofa ci tych kilku procentów po wyłączeniu konsoli, czy odłączeniu się od XL. Ogólnie jednak XL znacznie przewyższa PSN. Co drugi dzień coś jest dodawane, a ilość obecnego stuffu jest naprawdę ogromna (ok 90 dem przy ok 20 na PSN).
Ja wczoraj odpuściłem sobie ściąganie skate i będę próbował dzisiaj.

Na bazarku jest demko Blazing Angels 2. Chyba tylko multi.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 22, 2007, 14:54:02 pm »
Ty ogólnie napisałeś, że xbox live jest do bani i że wolne ściąganie jest !!nie tylko podczas premiery!!. Więc odpisałem, że to ma miejsce TYLKO w dniu premiery! A już następnego dnia wszystko wraca do normy.  Czytaj ze zrozumieniem, bo nic tak nie wkurza jak brak tej umiejętności!! Ręce opadają


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 22, 2007, 15:11:09 pm »
krayzie nie ma sensu, ryo gubi sie sam w tym co pisze. Nikt nie mowil ze podczas premier sciaga sie mega szybko, chyba logiczne ze kilka milionow graczy sie rzuca, dziwne zeby PS store przymulal jak ps3 ma tlyko 4mln i 1/2 nie korzysta pewnie z neta.

Sciagnalem demko Blzaing Angels w bardzo szybkim tempie. Ale ogolnie giera nie porywa, nie lubie tego typu gier, jak jeszcze nad Ace Combat sie zastanowie tak to raczej odpada.

neoidea

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-05-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 22, 2007, 16:34:15 pm »
Czy jest jakis sposob na pobranie demka Bioshocka z Polski ...? Jakie proxy czy cos...?

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 22, 2007, 16:45:55 pm »
Blazing Angels 2 niezly. Lepszy w multi ale singiel tez niczego sobie.

cox23

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 23, 2007, 12:50:16 pm »
Wczoraj grałem w Eternal Sonata (demo ściągnięte z Marketplace USA) - po prostu śliczna i świetna gierka na łeb bijąca przereklamowanego Blue Dragona. ES sobie kupię, BD odpuszczam i czekam na kolejną grę Mistwalker.

Skate całkiem fajny choć ciężko się było odzwyczaić od sterowania z Tonego:-)

Aha, Bioshocka ani Strangehold dalej nie można ściągnąć :-(
SFZero/Alpha best game ever!!!


Kupię Street Fighter Anniversary na PS2 (SF3TS included!!!)

nakimushi

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 23, 2007, 13:19:45 pm »
jest juz Medal of Honor ?

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 23, 2007, 13:28:44 pm »
Nie ma jeszcze.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox Live Marketplace
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 24, 2007, 21:00:38 pm »
Czy jakieś gry z Arcade są za darmo ? Jeżeli tak to podajcie tytuły, muszę coś dla Mamusi pościągać  :)