Prehistoria gen > Inne platformy

Dreamcast Zone

(1/36) > >>

Mielu:
Nie ma nic o Drimie na GO ani na forum więc może tutaj cosik. Ja miałem z DC styczność bardzo małą, ale po kilku godzinach z tą konsolką mogę powiedzieć, że miała w sobie coś. I do tego było na nią Shenmue. Ktoś chce mi pożyczyć?? Czy są jacyś fani DC między nami???

mrpiki:
DC w ogóle nie popularny na GO?? Buuu... aha tak się składa, że... ja tez go nie mam... w dodatku... nigdy go nie widziałem na "żywo"... no, ale to od Segi więc pewnie jest fajne:) :twisted:   :evil: :twisted:

Mielu:
Nie powiem żebym był bardzo zadowolony tym postem, ale dzięki, że wogóle ktoś się dopisał. Ja miałem okazję pograć kilka dni w Soul Calibur, Jet Grind Radio i Virtua Tennis. No i jedyne co mogę powiedzieć, to to, że te gry rządziły na maksa. Bardzo napaliłem się by zdobyć teraz DeCeka i chyba niedługo sobię kupię. Ludziska nie załamujcie mnie i piszcie o tej genialnej maszynce (pomyśleć, że kiedyś miałem ją za niezły shit :D)

mrpiki:
Chciałbym mieć deceka... żal mi decefanów... Taka fajna maszynka...

Mielu:
Dobra, to ja poproszę o przeniesienie tego działu do "Inne platformy" to może tam zostanie dostrzeżony (Ryo-San liczę na Ciebie). Kurcze, aż mi się nie chce wierzyć, że zero odpowiedzi. Kiła :evil:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej