Ankieta

Mam vite i...

Jestem w pełni zadowolony/a
14 (53.8%)
Mogło by wyjść więcej interesujących gier
10 (38.5%)
Żałuje, że kupiłem/am.
2 (7.7%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: PSVita - Temat główny  (Przeczytany 284450 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #880 dnia: Marca 01, 2012, 15:58:27 pm »
Przyznaj się pinki, to Ty kręciłeś ten filmik :troll:

Troche się zgadzam i nie zgadzam z tym co na nim jest. Z jednej strony jest racja, bo można mieć gry po 30zł, ale to SĄ GRY Z PSP I MINISY. To nabiera sensu jedynie jeśli chcemy porównywać gry  z smartfonów do tych samych odpowiedników w wersji minis itp.

Dalej można gadać, że gry robione stricte na vite są po te 200zł i tu się nic nie zmienia. Gry na Vite są drogie, mit nie obalony. Gry z PSP odpalane na Vicie nie są drogie, bo to już było kiedyś.

Jacek84

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #881 dnia: Marca 01, 2012, 16:07:17 pm »
kur** ZAMIAST GRAĆ W GIERKI ZOBACZYŁBY JAK SIĘ MÓWI "PORTABLE" BO MNIE KREW ZALEWA JAK GO SŁYSZĘ!

A w ogóle to RIP fanboje. Próba wytłumaczenia, że gierki są tanie przez odpalenie GTA z PSP to nawet na trolling się nie kwalifikuje.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 16:09:22 pm wysłana przez tarniak »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #882 dnia: Marca 01, 2012, 16:08:35 pm »
Przyznaj się pinki, to Ty kręciłeś ten filmik :troll:

Troche się zgadzam i nie zgadzam z tym co na nim jest. Z jednej strony jest racja, bo można mieć gry po 30zł, ale to SĄ GRY Z PSP I MINISY. To nabiera sensu jedynie jeśli chcemy porównywać gry  z smartfonów do tych samych odpowiedników w wersji minis itp.

Dalej można gadać, że gry robione stricte na vite są po te 200zł i tu się nic nie zmienia. Gry na Vite są drogie, mit nie obalony. Gry z PSP odpalane na Vicie nie są drogie, bo to już było kiedyś.
Vity jeszcze sie nie dorobiłem. :(
Gry na vite są drogie ale używki prawdopodobnie szybko sie pojawią, jak interesujące mnie tytuły osiągną odpowiadającą mi cenę na 100% kupuje vite.
Wszystko od nowa, od początku...

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #883 dnia: Marca 01, 2012, 16:13:55 pm »
Dzisiaj pomacałem i pooglądałem  Vitę z bliska. W momencie kiedy byłem pod wpływem reklam krzyczących bez przerwy ze wszech stron "VITA VITA VITA" miałem ochotę nabyć owy sprzęt, jednak szybko mój zapał ostudził się wiadomą wysoką ceną sprzętu, będącym tylko zabawką. Ale pudełka gierek są naprawdę urocze  :)

svonston

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #884 dnia: Marca 01, 2012, 18:30:04 pm »
Ciekawy filmik.

kur**, co za idiota. [* ] Jara sie gierkami ze smartfonow i gierkami z poprzedniej generacji. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #885 dnia: Marca 01, 2012, 19:03:48 pm »
:lol:

Faktycznie, minisy i gry z PSP są tańsze, ale po co do nich kupować Vite? Nie lepiej kupić PSP?  :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #886 dnia: Marca 01, 2012, 19:39:49 pm »
Zakładając, że nie będzie się sprzedawać gier (jak sprzedajesz nie ma narzekania), to ładnie jest mieć konto na US - gry po 34.99$ to się przekłada na 105-110zł. Tylko, że trzeba kolekcję trzymać na PC, inaczej memory card się szybko zapcha.

Z 3DS tak nie zrobisz i boom - 40EUR tutaj.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #887 dnia: Marca 02, 2012, 11:18:57 am »

Lista co działa, iso/cso na tym nie odpalimy.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wszystko od nowa, od początku...

svonston

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #888 dnia: Marca 02, 2012, 11:23:16 am »
Snes9xTYL
Mamy SNESa i NESa w kieszeni, wiec mozna kupowac. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #889 dnia: Marca 02, 2012, 13:44:26 pm »
Dziś o mały włos co nie kupiłem Vity -__-' W Saturnie stałem i śliniłem się na nowiutkie pudełeczka. Kasę miałem i się zastanawiałem nad zakupem do momentu... aż nie zapaliła mi się żaróweczka nad głową i pomyślałem, że samo PS Vita to nie koniec wydatków. Odpowiednia karta pamięci, jakaś gierka, jakiś pokrowiec itd itd itd. I by wyszło mnie znacznie więcej kasy. Chyba trzeba poczekać aż Vita stanieje.

PS. Może ktoś mi podać jakieś warunki umowy kiedy kupujemy PS Vitę w 3G z Kartą Play? To jest w formie abonamentu czy na doładowania? Telefon mam w Plusie i nie mam zamiaru przesiadać się na Play, ale zastanawiam się na jakich zasadach odmywa się korzystanie z Play za pomocą PS Vity?

Na stronie Play.pl jakoś tak to "oszczędnie" opisali. Wynika z niej że niby jest to "na kartę" i kupuje sobie doładowanie o wybranej wielkości.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2012, 13:52:09 pm wysłana przez Mrocz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #890 dnia: Marca 02, 2012, 13:54:20 pm »
Dziś o mały włos co nie kupiłem Vity -__-' W Saturnie stałem i śliniłem się na nowiutkie pudełeczka. Kasę miałem i się zastanawiałem nad zakupem do momentu... aż nie zapaliła mi się żaróweczka nad głową i pomyślałem, że samo PS Vita to nie koniec wydatków. Odpowiednia karta pamięci, jakaś gierka, jakiś pokrowiec itd itd itd. I by wyszło mnie znacznie więcej kasy. Chyba trzeba poczekać aż Vita stanieje.
Magia nowości. Zawsze możesz potem pchnąć na allegro i być tylko nieznacznie stratnym. Ja czekam nie tylko na obniżkę ceny, ale i na ujawnienie się oraz usunięcie "chorób wieku dziecięcego", czyli w skrajnym przypadku na nowszy model ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #891 dnia: Marca 02, 2012, 13:56:48 pm »
Magia nowości. Zawsze możesz potem pchnąć na allegro i być tylko nieznacznie stratnym. Ja czekam nie tylko na obniżkę ceny, ale i na ujawnienie się oraz usunięcie "chorób wieku dziecięcego", czyli w skrajnym przypadku na nowszy model ;)

Dokładnie :D Samo rozpakowywanie nowiutkiego sprzętu to czysta radocha :) No ale rozsądniej jest trochę poczekać ;)

Choć Wipeout 2048 strasznie kusi...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #892 dnia: Marca 02, 2012, 14:08:08 pm »
Kert, nie będzie nowego modelu. Sony mówi, że to ostateczny sprzęt na cały cykl życia.
Wszystko od nowa, od początku...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #893 dnia: Marca 02, 2012, 14:12:39 pm »
Kert, nie będzie nowego modelu. Sony mówi, że to ostateczny sprzęt na cały cykl życia.

Jasne, jasne. Stare numery  :grin: Przynajmniej z Vitą masz spokój z nowym modelem do Gwiazdki 2013, nowego 3DSa to pewnie Iwata już ma na biurku.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #894 dnia: Marca 02, 2012, 14:19:02 pm »
W sumie nie wyobrażam sobie vity "slim", jakby miało to wyglądać? Jedynie odchudzić można i oczywiście głośniczki w innym miejscu umieścić, fail jak w psp fat z głośnikami na dole sprzętu. Mrocz, też się bije z myślami nad kupnem vity, ale chyba w końcu pęknę i kupię w niedługim czasie.
Wszystko od nowa, od początku...

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #895 dnia: Marca 02, 2012, 14:34:53 pm »
W sumie nie wyobrażam sobie vity "slim", jakby miało to wyglądać? Jedynie odchudzić można i oczywiście głośniczki w innym miejscu umieścić, fail jak w psp fat z głośnikami na dole sprzętu. Mrocz, też się bije z myślami nad kupnem vity, ale chyba w końcu pęknę i kupię w niedługim czasie.

Ja chyba poczekam aż cena spadnie o te 100 - 200 zł i do E3 żeby zobaczyć, jakie to inne nowe tytuły wyjdą.

Póki co zagrałbym tylko w Uncharted i  Wipeouta 2048...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #896 dnia: Marca 02, 2012, 14:42:00 pm »
Cena samej konsoli mnie nie przeraża, ceny gier to zwykła tragedia. Czuje przez Sony się wydymany, ceny nowości miały mieścić sie w cenach nowości na psp czyli max 120zł, tymczasem w tej ceny mamy popierdółki typu "Little Deviants".
Wszystko od nowa, od początku...

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #897 dnia: Marca 05, 2012, 21:34:12 pm »
Pytanie:
Czy absolutnie każdy tytuł z PSP dostępny w wersji cyfrowej (na PS Store) działa na Playstation Vita? PSP nigdy nie miałem, a wiele gier z PSP na PS Store jest w naprawdę niskich cenach... Zawsze to fajna opcja nadrobienia jakiś fajnych tytułów.

Wiem, że wiele jest kompatybilna, bo nawet w sklepie PSP pisze "compatible with PSP and PS Vita" ale przy niektórych brakuje tej informacji. Zastanawia mnie, czy to z powodu faktycznie braku kompatybilności czy po prostu nie zaktualizowali opisu...

Na przykład Burnout Dominator nie ma tej wzmianki...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #898 dnia: Marca 05, 2012, 23:01:43 pm »
Pytanie:
Czy absolutnie każdy tytuł z PSP dostępny w wersji cyfrowej (na PS Store) działa na Playstation Vita? PSP nigdy nie miałem, a wiele gier z PSP na PS Store jest w naprawdę niskich cenach... Zawsze to fajna opcja nadrobienia jakiś fajnych tytułów.

Wiem, że wiele jest kompatybilna, bo nawet w sklepie PSP pisze "compatible with PSP and PS Vita" ale przy niektórych brakuje tej informacji. Zastanawia mnie, czy to z powodu faktycznie braku kompatybilności czy po prostu nie zaktualizowali opisu...

Na przykład Burnout Dominator nie ma tej wzmianki...

Każdy tytuł, który oglądasz na PSStore za pomocą PS Vita jest kompatybilny. NIE KAŻDY tytuł, który oglądasz za pomocą PS3 jest kompatybilny. Nawet lepiej - niektóre tytuły, które normalnie nie są kompatybilne za pomocą PSVita, są kompatybilne, jeśli zakupisz je przez PS3 i przeniesiesz na PS Vita.
Jaśniej napisać, czy jest ok?

Tutaj masz pomocne linki (po angielsku, sorry):

http://blog.us.playstation.com/2012/02/09/how-to-download-psp-titles-to-ps-vita/ - oficjalna lista Sony, gry z tej listy działają z PSVita niezależnie czy kupiłeś je z PSV czy PS3

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=35327380&postcount=2 - pod "Compatible, but not listed by Sony" - tych gier nie możesz kupić z PSVita, możesz je kupić za pomocą PS3, a nastepnie przenieść na PSVita

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=35327380&postcount=2 - pod "Currently incompatible titles" - tych gier nie kupisz z PSVita, możesz je kupić za pomocą PS3, ale tylko aby grać na PSP, nie będziesz w stanie ich przenieść na PSVita

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=464557 - rekomendacje dt. gier RPG na PSP



UWAGA: Pamiętaj, że w PSV musisz używać tego samego konta na które kupiłeś grę na PSP, inaczej nie będziesz w stanie zagrać.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2012, 23:12:02 pm wysłana przez Castor Krieg »

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #899 dnia: Marca 06, 2012, 00:16:35 am »
Dzięki za rzeczową odpowiedź leci "+"

Nie powiem, Vita mi coraz bardziej "robi", ciągle mam opory, bo mimo wszystko cena dosyć wysoka, a widzę dosyć mieszane odczucia na temat tej konsoli. No i wielki problem czy kupować wersje z 3G czy bez 3G...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #900 dnia: Marca 06, 2012, 00:46:47 am »
Dzięki za rzeczową odpowiedź leci "+"

Nie powiem, Vita mi coraz bardziej "robi", ciągle mam opory, bo mimo wszystko cena dosyć wysoka, a widzę dosyć mieszane odczucia na temat tej konsoli. No i wielki problem czy kupować wersje z 3G czy bez 3G...

Poczekaj do 9. marca, zostaną ogłoszone nowe tytuły. Poczekaj do E3, zobaczymy ile z tego wyjdzie u nas + kiedy będzie Type-0. Wtedy kupisz. Akurat w czerwcu wychodzi Gravity Rush, pierwszy Must Have na PS Vita, to będziesz miał łatwą decyzję.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #901 dnia: Marca 06, 2012, 13:53:32 pm »
Vita w Saturnie i MM już zdrożała z 949zł na 999zł.
Wszystko od nowa, od początku...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #902 dnia: Marca 07, 2012, 09:14:59 am »
Jeśli tendencja się utrzyma, w grudniu będzie chodzić po 1300zł.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #903 dnia: Marca 07, 2012, 09:41:08 am »
Jednak tendencja na pewno się nie utrzyma i sądzę, że w grudniu będzie o ponad 100 zł niżej, niż teraz, na poziomie 800~900 pln w wersji bez 3g, nie licząc oczywiście ekstra promocji na święta.

Mrocz

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #904 dnia: Marca 07, 2012, 12:27:50 pm »
Vita w Saturnie i MM już zdrożała z 949zł na 999zł.

U mnie w Saturnie stoi 1099 i 1249 z 3G :/

Poczekaj do 9. marca, zostaną ogłoszone nowe tytuły. Poczekaj do E3, zobaczymy ile z tego wyjdzie u nas + kiedy będzie Type-0. Wtedy kupisz. Akurat w czerwcu wychodzi Gravity Rush, pierwszy Must Have na PS Vita, to będziesz miał łatwą decyzję.

Poczekam poczekam... Gravity Rush nie do końca mi robi nie ukrywam, ale Wipeout 2048 i Uncharted Golden Abyss są kuszące. Obie serie po prostu uwielbiam :(. Zobaczymy co więcej wyjdzie.

Mam cichą nadzieje, że po skończeniu prac nad The Jorney ekipa za niego odpowiedzialna zabierze się za grę na Vitę korzystającą z jej możliwości :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #905 dnia: Marca 07, 2012, 13:14:00 pm »
Mam cichą nadzieje, że po skończeniu prac nad The Jorney ekipa za niego odpowiedzialna zabierze się za grę na Vitę korzystającą z jej możliwości :)
thatgamecompany wydostało się spod skrzydeł Sony, wypełniając swój kontrakt - mogą pisać teraz co chcą i na co chcą. Oczywiście nie wyklucza to produkcji na Vitę, ale teraz jest ona jedną z wielu potencjalnych platform docelowych a nie jedną z dwóch.

PS - produkcja nowej gry już się rozpoczęła, natychmiast po skończeniu Journey.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #906 dnia: Marca 15, 2012, 16:30:13 pm »
Używane Uncharted na allegro można już dostać od 125zł, ładnie i szybko pojawiają się tanie używki. Jeszce z 3/4 miesiące i można będzie kupić za 90 dyszk. :grin:
Wszystko od nowa, od początku...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #907 dnia: Marca 17, 2012, 11:08:32 am »
Za tyle to Ty se konsolę kupisz.
-
Te, są dzbanki w gierkach na Vitkę??

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #908 dnia: Marca 17, 2012, 18:11:17 pm »
Za tyle to Ty se konsolę kupisz.
-
Te, są dzbanki w gierkach na Vitkę??

No pewnie, myślisz, że nie dali by do tej konsoli obsługi tak napędzającego gry medium jak Trophies ;)?

Rodi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-03-2009
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 5
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #909 dnia: Marca 26, 2012, 15:22:42 pm »
Dokładnie, pucharki napędzają fun z gry, czy tego chcemy, czy nie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #910 dnia: Marca 28, 2012, 12:21:07 pm »
Może ktoś skorzysta:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #911 dnia: Marca 30, 2012, 13:21:20 pm »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #912 dnia: Marca 30, 2012, 14:04:40 pm »
Nie mogę sie zalogować, wpisuje dobry login i hasło na głównej.
Wszystko od nowa, od początku...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #913 dnia: Marca 30, 2012, 14:33:23 pm »
Nie mogę sie zalogować, wpisuje dobry login i hasło na głównej.

Tego... na glownej trzeba osobne konto. Naprawimy to, obiecuje!

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #914 dnia: Marca 30, 2012, 14:39:08 pm »
Nie mogę sie zalogować, wpisuje dobry login i hasło na głównej.

Tego... na glownej trzeba osobne konto. Naprawimy to, obiecuje!

Mam, zakładałem jakoś 3tyg temu. Po odzyskaniu hasła też wywala błąd.
Wszystko od nowa, od początku...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #915 dnia: Marca 31, 2012, 12:40:35 pm »
Wyslij mi prosze login z glownej na priv. Rzuce okiem co sie dzieje.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #916 dnia: Kwietnia 01, 2012, 00:35:54 am »
Pobawiłem się trochę nową konsolką Sony i jestem zauroczony  :)  Sama konsola robi olbrzymie wrażenie, jest masywna, wielki ekran, no po prostu super. Nie przeszkadza mi wielkość konsoli, tak samo jak ludziom nie przeszkadza tablet. Konsolkę noszę w torbie, więc nie widzę problemu. Design jest bez zarzutu, aczkolwiek z początku ciężko się oswoić z analogami, są małe i wydają się mało praktyczne, ale po kilkunastu minutach nie stanowiły problemu.

Samo menu jest ok, w tle leci przyjemna muzyczka, ale układ szału nie robi, do tego menu można sterować tylko za pomocą dotyku ( chyba, że nie znalazłem innej opcji ).

Doskwiera mi brak flasha, mam nadzieję, że w końcu jakoś Sony temu zaradzi, skype także by się przydał, do tego nie obraziłbym się o większe możliwości konsoli. Swoją drogą, podoba mi się podejście do instrukcji, brakuje ich w pudełkach, ale są w wersji elektronicznej, bardzo fajnie podane.

Gry wyglądają super, Uncharted wygląda świetnie, ale jest gra, w której dostajemy wprost orgię kolorów. Jest to Rayman Origins, żałuję, że mam tylko demo, ale niedługo pewnie kupię pełną wersję, gra wygląda fenomenalnie, po prostu pięknie. Bez kitu, gra, którą trzeba mieć na ten sprzęt, bardzo polecam.

Tak samo jak polecam konsolę, Vita jest świetna, tego potrzebowałem, teraz tylko czekać na więcej gier  8)

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #917 dnia: Kwietnia 01, 2012, 13:00:47 pm »
Skąd vity na allegro w cenie 850zł - 899zł?
http://allegro.pl/playstation-ps-vita-wi-fi-gratis-4gb-szczecin-i2241943113.html
Wczoraj też w Szczecinie w jednym sklepie stacjonarnym była vita wifi za 899zł i 3g za 1099zł.
Wszystko od nowa, od początku...

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #918 dnia: Kwietnia 01, 2012, 14:33:08 pm »
Po prostu nie sprzedaje się tak, jak Sony chciało i ceny lecą w dół. Po dwóch tygodniach od premiery ilość sprzedawanych konsol poleciała ostro w dół. W zeszłym tygodniu sprzedało się 3 razy mniej konsol niż 3DS a to nie jest dobry wynik.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

svonston

  • Gość
Odp: PSVita - Temat główny
« Odpowiedź #919 dnia: Kwietnia 01, 2012, 14:34:11 pm »
Bedzie za 600 zl, to kupie. 8)