Prehistoria gen > Nintendo DS

TOP 10-20 gier na DSa

(1/5) > >>

s00s:
Niedawno nabyłem najnowsze dziecko niny, 3dsa. jako że nie ma za bardzo gierek na tą platformę, a kompatybilność wsteczna podobno działa w pytkę, to prosiłbym o podanie najlepszych pozycję na ds, które teraz pewnie są za grosze. ja się w ogóle w temacie nie orientuję, więc jak kupię dzięki wam crapy to BENDOM MINUSY!

linki do podsumowań typu "top 5/10 ds games of 20xx" bardzo mile widziane. 

marcingt:
Na naszym rodzimym skizo.org bardzo ładny ranking w 4 kategoriach:

http://www.skizo.org/ranking,nds.html


Od siebie dodam, że nie tylko gry z tego TOP 25 są świetne, ale także z dalszych pozycji.

s00s:
znalazłem taką listę:

http://www.mrbass.org/nintendoDS/games/

ktoś mógłby potwierdzić jej "jakość"?

Tanner:
super mario 64 - świetna konwersja; bardzo polecam Age of empires: age of kings (super wykorzystany touchpad); metroid prime:hunters bardzo dobry (grafa O_o). advance wars:dual strike i castlevanie podobno super, ale nie grałem :/ tyle ode mnie :)
Wiadomość scalona: Czerwca 05, 2011, 12:16:28 pm
oo i jesli nie grales w pierwszego residenta, to rowniez genialna konwersja na ds'a jest - RE:deadly silence

Palpantine:
s00s, dobrych (przynajmniej dobrych) gier na DS'a jest od cholery i jeszcze trochę. Sam na razie znajduję się w twojej sytuacji (choć DoA daje radę!) i poleciłbym ci:

Wszystkie części Laytona (świetne gry logiczno-przygodowe), Ace Attorney Phoenix Wright(przygodówka z świetnym klimatem i humorem!) i czwartą część - Apollo Justice. Jak przepadasz za dobrymi krymininałami, nieco w klimacie noir, to jeszcze jedna przygodówka - Hotel Dusk. Genialny patent z trzymaniem konsoli jak książkę.
Fan Castlevanii? To nie zawiedziesz się na żadnej z dostępnych na konsolę. Przepadasz za Shin Megami Tensei? To zagraj w Strange Journey. Klimat, fabuła i muzyka to wielkie atuty tej gry.
Oczywiście New Super Mario Bros - to obowiązkowa pozycja platformowa. Akurat Zeldy na DS'a mi średnio podeszły (co nie znaczy, że złe gry), ale lepiej obczaj zanim się zdecydujesz. Ze strategii to Advance Wars i Age of Empires - bardzo dobre pozycje. Warto jeszcze znaleźć odświeżoną wersję FFIV. Z voice-actingiem i bardzo ładną grafiką.
Starczy taka lista na start? :P

EDIT: Jeszcze parę gierek:
Ghost Trick - świetna gra od Capcomu, demo online masz tu - http://www.gamespot.com/misc/presentations/ghost-trick/index.html
Lubisz Poki? To śmiało spróbuj Black/White.
Strategie/ekonomiczne? Anno i Sim City są świetne. Podaruj sobie Settlersy - gorszego porta nie widziałem.
TWEWY - dowód na to, że Square potrafi czasem zrobić oryginalną grę. Świetna muzyka, grafika i system walki.
Lubiłeś Poki, ale ci się przejadły? To sprawdź Dragon Quest Monsters: Joker.
Golden Sun i Okamiden - no come on, w to trzeba zagrać!
GTA: CW - powrót do korzeni. Widok z góry, bogato używany ekran dotykowy, masa mini gierek i misji pobocznych, dobra grafa. Jedyny minus to muzyka :/
Dragon Quest Heroes: Rocket Slime - beka od samego początku do samego końca. Lulz bez końca i epickie bitwy ogromnych fortecy na gąsienicach. O tej grze mogę pisać dużo, bo skończyłem dwa razy na 100% i nawet przez chwilę się nie nudziłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej