Prehistoria gen > GameBoy Advance

A ja zdobyłem...?

(1/5) > >>

Platon:
Prosze was drodzy forumowicze abyście się pochwalili swoimi osiągnięciami jakie dokonaliście w jakiejs grze na GBA. Np zdobyliście ileśtam czegoś bądź spędziliście przy jakiejs grze ileśtam czasu. Oczywiście weirze w waszą uczciwośc i nie kłamania. W razie możliwości wrzucajcie screeny z osiągnięciem.

Miazga:
w Wario Ware w jednym etapie przeszedłem 172 minigirki. Szkoda, że bateryjka odpowiedzialna za sejv poszła się moczyć :mad:

_Maniek_:

--- Cytat: "Platon" ---Prosze was drodzy forumowicze abyście się pochwalili swoimi osiągnięciami jakie dokonaliście w jakiejs grze na GBA. Np zdobyliście ileśtam czegoś bądź spędziliście przy jakiejs grze ileśtam czasu. Oczywiście weirze w waszą uczciwośc i nie kłamania. W razie możliwości wrzucajcie screeny z osiągnięciem.
--- Koniec cytatu ---


O żesz Ty! Miałem prawie taki sam pomysł :D, chociaż pewnie nikt mi nie uwierzy :lol:. Pamiętam jak niedawno myślałem, jakby to było, gdyby w szkole było radio. Tydzień temu byłem w teatrze, a tam głównym temat jest radio w szkole :shock: :lol: , albo daaaawno temu myślałem, że fajna była by gra w której chodzi się jakimś kolesiem w płaszczu zabijający mieczem potwory, a tu co :shock:-DMC :shock:  :lol:.

Blink:

--- Cytuj ---W razie możliwości wrzucajcie screeny z osiągnięciem.
--- Koniec cytatu ---


przeciez nikt nie gra na emu, wiec jak wrzuci screeny :wink:

ja mialem w gs2 w jednej walce podan 50 tysiecy exp. kazda posatc podeszla o jeden level, moze to nic wielkiego ale zawsze cos, wiecej nie pamietam

NarutO:):
moje najwiękasze osiągnięcie na GBA kupiłem za 200zł i sprzedałem 2 dni pózniej za 250zł jeeee NARUTO rulez!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej