Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 82765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 26, 2012, 20:30:02 pm »
Tak, a co ciekawsze, to ten zawodnik zajął ostatecznie 3 miejsce, czyli wszedł na podium. Aczkolwiek trzeba dodać, że owe miejsce zdobywało się łącznie z rund sprawnościowych, gamingu, jazdy Nissanem i rundy medialnej. Chociaż nawet jeśli wziąć pod uwagę sam symulator, to Andrew był naprawdę szybki. Ja tak nie umiem jeździć, bo nawet nie próbuję, ale to całkiem sprytny pomysł, bo widać znacznie więcej zakrętu. Mimo to ja widoku ze zderzaka na żaden inny nie zamienię.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 26, 2012, 20:46:14 pm »
Coś powoli pojawiają się materiały z Akademii. Jest pierwszy filmik z Lucasem.



Daje plusa jak ktoś skapnie się, w którym momencie widać jak jadę.
0:59 jedziesz Ty, ten w tych spodniach w kratę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 26, 2012, 20:57:01 pm »
Je**ny, wygrał. O_O Plus. Skąd wiedziałeś?

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 26, 2012, 21:07:32 pm »
Kiedyś wrzucałeś tu swoje zdjęcie po jakiejś imprezie z Londkiem, więc poznałem.

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 26, 2012, 21:08:01 pm »
Oj Boban, spodenki mocno out of faszon. :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 26, 2012, 21:24:51 pm »
Yjjj...a ja myślałem, że są na czasie, bo raz że to z obecnej kolekcji Cropp'a, a dwa, że na finałach sporo osób z Warszawy nosiło podobne. Nawet jeden zawodnik, który pochodził z Warszawy miał bardzo podobne. No trudno, będę musiał z tym żyć, że hipsterom nie podobają się moje spodenki. :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 26, 2012, 21:26:22 pm »
Kiedyś wrzucałeś tu swoje zdjęcie po jakiejś imprezie z Londkiem, więc poznałem.

No, ale tam nie widać mojej twarzy. Poza tym od tamtego czasu sporo przytyłem. Plus w pełni zasłużony jeśli faktycznie po tym poznałeś.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 26, 2012, 21:33:34 pm »
Na tamtym zdjęciu miałeś policzka jak chomik, że tak to określe. :oops: Tutaj też masz takie, jak sam powiedziałeś sporo przytyłeś. :grin:

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 26, 2012, 21:36:03 pm »
na czasie (...) z obecnej kolekcji Cropp'a



No ale korzystając z okazji, gratulacje, bo sukces i tak spory.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 26, 2012, 21:37:38 pm »
@Wooyek
No, faktycznie takie mam. Rozje****ś system. :lol: :lol: :lol:

@Tarniak
Dzięki. Naprawdę sam się nie spodziewałem, że dojdę do samego końca. A co do spodenek, to musisz jeszcze wytłumaczyć obecność ludzi ze stolicy w takich spodenkach. :P

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 26, 2012, 21:40:24 pm »
No ale że co? Przecież nie cała stolyca jest modna. :troll:

Swoją drogą mega durny był ten tor po którym jeździliście Zetką. Powierzchnia, nawierzchnia, w zasadzie trochę żałowe to było. :-?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 26, 2012, 22:10:27 pm »
Tak jak powiedział instruktor, auto zachowuje się w poślizgu tak samo na każdej nawierzchni (przy różnych prędkościach), tyle że na różnych nawierzchniach trzeba reagować z inną szybkością. Ten test miał sprawdzić jak potrafimy reagować na uślizgi i jak dobrze panujemy nad tego typu samochodem. To była Gymkhana, a nie wyścig. Nikt normalny nie spodziewał się, że dadzą nam tak mocne auto i duży tor. Niby co miałby zrobić instruktor gdyby, któryś z uczestników stracił panowanie nad autem przy dużej prędkości? Myśl trochę Tarniak. Tutaj co najwyżej wyleciałby w poustawiane bandy, a na dużym torze mogłoby skończyć się to znacznie gorzej. Jakby nie było to furmanka za prawie 200tyś, że już o zdrowiu zawodników nie wspomnę. Poza tym żadna Akademia na tym etapie nie udostępniała dużego toru, więc nie wiem o co kaman.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2012, 22:12:46 pm wysłana przez BoBaN »

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 26, 2012, 22:15:29 pm »
Tak jak powiedział instruktor, auto zachowuje się w poślizgu tak samo na każdej nawierzchni (przy różnych prędkościach), tyle że na różnych nawierzchniach trzeba reagować z inną szybkością. Ten test miał sprawdzić jak potrafimy reagować na uślizgi i jak dobrze panujemy nad tego typu samochodem. To była Gymkhana, a nie wyścig. Nikt normalny nie spodziewał się, że dadzą nam tak mocne auto i duży tor. Niby co miałby zrobić instruktor gdyby, któryś z uczestników stracił panowanie nad autem przy dużej prędkości? Myśl trochę Tarniak. Tutaj co najwyżej wyleciałby w poustawiane bandy, a na dużym torze mogłoby skończyć się to znacznie gorzej. Jakby nie było to furmanka za prawie 200tyś, że już o zdrowiu zawodników nie wspomnę. Poza tym żadna Akademia na tym etapie nie udostępniała dużego toru, więc nie wiem o co kaman.
Sony nie stać na wynajęcie miejscówki gdzie po utracie panowania nie je**esz w betonową ścianę? I nie mów mi, że na tamtej hali nie dałoby się wyje**ć w ścianę.

Nie wiem co ma do tego myślenie, ale widzę, że bronisz nawet tego że Sony sępi hajs...
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2012, 22:17:43 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 26, 2012, 22:21:52 pm »
No to Ci mówię, że się nie dało i nikt nie wyje**ł. Szkolenie przed rozpoczęciem tej rundy było długie i wszystko wyjaśniało. Były tam 2 rodzaje linii, z czego jednej za nic nie wolno nam było przekraczać. Groziło to wykluczeniem z dalszej rywalizacji. To na tyle poskutkowało, że w naszej grupie nikt nawet nie musnął słupka (a jeden z zawodników zrobił czas zbliżony do czasu wzorcowego ustalonego przez instruktora), a w drugiej grupie mimo kilku obtarć też nikt nawet nie wyjechał poza obszar, gdzie było to surowo zabronione. Nadmienić należy, że dwóch zawodników z drugiej grupy zrobiło czas lepszy niż instruktor, za co dostali wielkie brawa. Była raz niebezpieczna sytuacja, ale instruktor szybko zareagował i hamulcem ręcznym wyhamował auto. Baa, nikt nawet nie przekroczył tej mniej groźnej linii, która dodawała karne sekundy. Także zapewniam Cię Tarniak, że do ściany nie dało się tam dobić.

To nie Sony udostępniało Nissana, tylko Nissan. A to, że sępią to oczywista rzecz, bo to co odwalili z nagrodami to była paranoja. Zresztą kilku zawodników zwróciło uwagę Sony i Nissanowi. Dla celebrytów dali nagrody, a dla top 12 już nie. Nawet chłopak na 3 miejscu nic nie dostał. Siara jak ch** w tym temacie i w mailach do organizatorów posypały się głosy niezadowolenia w tej sprawie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2012, 22:24:29 pm wysłana przez BoBaN »

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 26, 2012, 22:23:08 pm »
Co za problem ustalić taką linię na większym torze? Bronisz straconej sprawy. Ja uważam, że to było biedne, niezależnie od tego czy był fun czy nie. Mogł być większy i tyle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 26, 2012, 22:27:04 pm »
Co za problem ustalić taką linię na większym torze? Bronisz straconej sprawy. Ja uważam, że to było biedne, niezależnie od tego czy był fun czy nie. Mogł być większy i tyle.

Na żadnej Akademii na tym poziomie konkursu nie był, więc nie wiem co Ci się tak to do głowy wbiło. Próbujesz na siłę wcisnąć coś czego nie było nigdzie indziej. U nas było po prostu zgodnie z wytycznymi tej rundy, ustalonymi już w pierwszej edycji przez Nissana. Tor był wystarczający aby sprawdzić te umiejętności, które miały być sprawdzone na tym etapie. To tyle.

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 26, 2012, 22:28:34 pm »
Dobra, bo widzę że się nie rozumiemy. EOT

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 26, 2012, 22:29:22 pm »
:lol:

Ok...

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 26, 2012, 22:46:25 pm »
Nie wiem na ch** ten lol. Ja piszę o czymś zupełnie innym, ty o czymś innym. Nie widzę sensu kontynuowania gadki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 26, 2012, 22:50:31 pm »
Już dobrze. Po co się tak denerwujesz. Masz swoje zdanie o tym torze i spoko. Ja się z nim nie zgadzam, bo śledziłem poprzednie Akademie i wiedziałem czego się spodziewać. Jedynym zaskoczeniem dla uczestników (w tym mnie) była nawierzchnia. Początkowo sceptycznie nastawieni, potem czerpaliśmy mega frajdę z faktu, że właśnie dzięki nawierzchni ciągle walczyliśmy z utrzymaniem auta w ryzach.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 27, 2012, 03:33:29 am »
Nie wiem na ch** ten lol. Ja piszę o czymś zupełnie innym, ty o czymś innym. Nie widzę sensu kontynuowania gadki.
Nissanowi (Bobanowi pewnie też) zapewne chodzi o to, żeby nie prowokować do rozwijania dużej prędkości, bo nie wiadomo jak amator zareaguje sunąc, załóżmy, 2 paki i popełniając błąd przy hamowaniu poprzez np zbyt gwałtowny ruch kierownicą.

Jacek84

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 27, 2012, 06:38:34 am »
No risk no fun.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 27, 2012, 08:23:37 am »
ch** z tym o co chodzi nissanowi. mają niby 12 potencjalnych uber kierowców (nieraz ten wątek się przewijał, tzn. dobry w gt = dobry za prawdziwym kołem) i też uważam, że mogli chociaż tor poznań wynająć, jakieś tam linie namalować, instruktor na siedzeniu pasażera i fun byłby na pewno dużo większy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 27, 2012, 09:37:03 am »
Z tego co wiem to za jakieś 1299-1799 zł można wynająć Ferrari F430, Lamborghini Gallardo albo Porsche 911 Carrera na 45 minut i jazdę z instruktorem po większym torze... Wszystkie te trzy auta są mocniejsze i bardziej niebezpieczne od Nissana do tego każdy chłystek z prawem jazdy kategorii B i taką kaską może je wynająć. Więc wątpię by finaliści GT Academy mieli problem z tym większym torem...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 27, 2012, 12:26:34 pm »
Sprawdzian jazdy po torze będzie w UK i to w kilku formach. Tutaj była bardziej Gymkhana, podobnie jak w każdym innym finale narodowym na tym etapie. Wiadomo, że wolałbym sobie takim 370Z pośmigać po torze, ale śledząc poprzednie akademie, wiedziałem co będzie czekało w finale w Warszawie.

@Mrocz
Z tego co mi wiadomo, to te jazdy, o których piszesz odbywają się w autach z przykręconym TCS'em itp. Kumpel dostał coś takiego na prezent, tyle że GT-R 35 jeździł. Mówi, że nie dało się nawet kołem zapiszczeć, bo tak był ululany. Chociaż może to zależy od danej firmy, która to oferuje.

Wracając jeszcze na chwilę do Finału Narodowego, tak naprawdę to co najlepiej zapamiętam, to atmosfera i ludzie, których tam spotkałem. Dla polskiej sceny Gran Turismo to były wielkie dni. W końcu spełnił się sen wielu z nas. Zawodnicy, których do tej pory w większości znałem jedynie z nicków, teraz rywalizowali ze mną bark w bark. Wspaniali ludzie, z którymi ciężko było się tak szybko rozstać. W dodatku organizatorzy również okazali się przemili. Podchodzili często do nas (np. szef PR Nissana na EU) i zagadywali, dopytywali, dzieli się uwagami. Nie było kompletnie czuć, że to ludzie z tak wysokich stanowisk. Tomasz Kuchar dzielił się z nami uwagami i poradami. A największym zaskoczeniem był sam Lucas Ordonez, który calutki czas przebywał na hali i komentował to co się dzieje. Kumpel, który robił zdjęcia powiedział mi, że podszedł do stanowiska gdzie jeżdziłem (to było pierwszego dnia na warm up'ie) i powiedział "this guy is very fast". Ja tego nie słyszałem bo miałem słuchawki na uszach, ale jak mi potem kumpel opowiedział, to mi się micha cieszyła jak dziecku. Nie było najmniejszego problemu, żeby z nim pogadać, dopytać o wskazówki itp. Szkoda, że to nie trwało przynajmniej tydzień. Najważniejsze, że marzenia polskiej sceny Gran Turismo spełniły się i za to wielkie dzięki wszystkim, którzy byli za to odpowiedzialni.

Btw. Pojawia się coraz więcej artykułów i relacji z tej imprezy. Dziwnie działają polskie media. W każdym artykule jest kopiuj/wklej tekst, tylko fotki inne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2012, 13:13:57 pm wysłana przez BoBaN »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 31, 2012, 12:19:23 pm »
Finaliści pierwszej polskiej edycji GT Academy dostali na skrzynkę ankietę oraz wiadomość, z których wynika, że za rok również odbędzie się Akademia dla nas. Można nawet wywnioskować, że impreza na tyle się udała, iż nie skończy się na jednym, czy dwóch razach. Także zachęcam do treningów i startu w przyszłym roku. Ja spełniłem swoje marzenie i pojeździłem mocnym autem z napędem na tył bez ograniczeń, ale przede wszystkim poznałem mnóstwo świetnych ludzi ze sceny Gran Turismo. Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie to za rok, ponieważ organizatorzy pytają nas o sugestie i pomysły, więc może być ciekawie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 02, 2012, 14:20:23 pm »
Zasugerujcie im normalny tor.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 02, 2012, 14:31:02 pm »
I gołą babę za zajęcie pierwszego miejsca :)
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 02, 2012, 14:34:11 pm »
:lol:

Facet z Nissana odpisał mi, że pierwotnie miało się to odbywać na torze Poznań, ale ze względu na pogodę pozostano przy pomyśle z halą. Ponoć, że mieli sporo narzekań od reszty organizatorów (finałów w innych państwach), że pogoda popsuła im całą zabawę. Ja się będę cieszył jeśli za rok w ogóle odbędzie się GT Academy dla naszego kraju. Już gdzie i jak, to najmniejszy problem, bo atmosfera i tak zapewne będzie świetna. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 02, 2012, 22:36:33 pm »
Cytuj
@Newsportsx: that recent updates have become small or that there aren’t cars on DLCs, is this because you’re putting hard efforts on [GT] 6?
@Kaz_Yamauchi: Yep

 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 03, 2012, 12:17:48 pm »
Lucas powiedział jeszcze jedną ciekawą rzecz na finałach GT Academy. W luźnej rozmowie zapewnił, że będziemy zszokowani liczbą torów i ich odwzorowaniem w GT6. Ponoć tutaj PD chce przyje**ć z grubej rury.

mataman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-09-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 03, 2012, 12:44:49 pm »
Premiera 2017-18 najwcześniej ;)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 03, 2012, 13:10:12 pm »
Jestem cholernie ciekawy czy jeszcze na PS3 czy juz na PS4.
Wolalbym druga opcje. Next genowe GT6 urwaloby dupe.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 03, 2012, 16:14:19 pm »
Raczej na pewno na PS4, bo jak go o to zapytałem, to się uśmiechnął, powiedział, że to dobre pytanie, ale nie może udzielić na nie odpowiedzi, bo to jedna z tajemnic PD. Poza tym kiedy mówił o tych torach i szczegółach z jakimi będą oddane, to wyraźnie wynikało, że to już nie na tej generacji.  No chyba, że PD dokonało jakiegoś cudu i wycisnęło z PS3 jeszcze więcej, ale wątpię.

mataman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-09-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 03, 2012, 22:09:17 pm »
Panowie bądzcie poważni, nie było i nie ma żadnych szans aby GT6 wyszło na ps3. Najlepiej by było aby też CARS wyszło na nextgeny, wtedy Yamauchi naprawdę musiałby napiąc poślady :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 04, 2012, 09:24:07 am »
Wątpię, żeby cokolwiek było w stanie zdetronizować Gran Turismo. Zbyt dużo dzieje się wokół tej marki. Gran Turismo to już nie tylko gra, ale część świata motoryzacji. Ja nadal liczę, że w końcu w tej serii ujrzę tor Makau. Co do reszty życzeń, to chciałbym aby online był maksymalnie dopracowany i rozbudowany. Są na to nadzieje, bo GT5 to pierwszy tytuł z tej serii, który ma online i to online z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę to co zrobiło PD w tej kwestii, mocno mnie zaskoczyło.

mataman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-09-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 04, 2012, 13:45:33 pm »
Jako gra GT ma bardzo dużo do poprawienia, od pierdół typu lusterko przy widoku z maski i międzyczasach podczas wyścigu, po olanie pomysłów z podziałem na premium/standard, większa liczbę realnych torów czy poprawienie kolizji.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 04, 2012, 14:43:11 pm »
Na pewno mniej niż Forza. Mimo że to inny target. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpnia 04, 2012, 21:47:55 pm »
Jako gra GT ma bardzo dużo do poprawienia, od pierdół typu lusterko przy widoku z maski i międzyczasach podczas wyścigu, po olanie pomysłów z podziałem na premium/standard, większa liczbę realnych torów czy poprawienie kolizji.

A czy ja gdzieś pisałem, że GT jest idealne? Nie, ponieważ wcale tak nie uważam. Owszem jest sporo do poprawy, aczkolwiek przy tak rozbudowanym simie i tak nie jest źle jeśli chodzi o niedociągnięcia (szczególnie, że to pierwsza gra PD na PS3...i zapewne ostatnia :P ). W poprzednim poście pisałem o GT jako marce. Tego nie da się już zdetronizować. Musiałby powstać tytuł, który przebiłby GT pod względem zaangażowania w realny motorsport, a takowego na horyzoncie nie widzę. Prawda jest taka, że nawet jeśli GT6 będzie pełne archaizmów, to i tak świetnie się sprzeda i znajdzie rzeszę fanów.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpnia 08, 2012, 18:18:19 pm »
Pojawił się krótki filmik z polskiej GT Academy.