Autor Wątek: Wór X: Ałejkening  (Przeczytany 654018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5600 dnia: Listopada 10, 2012, 12:47:38 pm »
Zastanawiam się czy brać dla 10-15 gierek

Mrocz

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5601 dnia: Listopada 10, 2012, 12:49:20 pm »
No chopki mamy problemik. Kumpel ma do sprzedania PS3 w jakieś zadziwiająco niskiej cenie 500PLN. Zastanawiam się czy brać dla 10-15 gierek bo bezużytecznego tatałajstwa za bardzo nie lubię trzymać w chałupie.

To też zależy od tego jakie to są gierki i jakie masz na nie ciśnienie.

Do tego dodaj, że zawsze może wkręcić cię coś nowego i z 10-15 gier zrobi się dużo więcej.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5602 dnia: Listopada 10, 2012, 12:50:34 pm »
GTA IV i V majom a jak będzie mi się chciało myśleć to doliczę się kolejnych. Lepiej powiedzcie jak wygląda sprawa z gierkami z PS2? Chodzą na PS3?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5603 dnia: Listopada 10, 2012, 12:52:16 pm »
Zależy mi na kilku, ale przede wszystkim pragnałbym z całym sił obadać ICO, Shadow of Collossus(nie ukończyłem na PS2), kolekcję SH no i serię Shin Megami Tensei jesli dało by to ruszyć
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mrocz

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5604 dnia: Listopada 10, 2012, 13:18:35 pm »
Zależy mi na kilku, ale przede wszystkim pragnałbym z całym sił obadać ICO, Shadow of Collossus(nie ukończyłem na PS2), kolekcję SH no i serię Shin Megami Tensei jesli dało by to ruszyć

Jeżeli twój kolega sprzedaje pierwszy model PS3 z kompatybilnością wsteczną to tak. Wątpię jednak by sprzedawał ją za 500zł bo na Allegro sprawne modele czasem chodzą nawet za 2 tysiące. Tak zwany rarytas.

W innym przypadku, gry z PS2 nie chodzą, są wydawane tylko na PSStore niektóre tytuły z PS2 oraz reedycje w HD. Ico i Shadow Of Collosus jest w wersji HD, ale musiałbyś je kupić ponownie. Kosztuje jakieś 79zł za oba tyuły:

http://www.ultima.pl/ico_shadow_of_the_colossus_hd_collection/i10412/

na PSStore też jest coraz więcej portów z PS2. Więc musisz poszukać, czy odpowiadające ci tytuły są kompatybilne z PS3.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 13:20:50 pm wysłana przez Mrocz »

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5605 dnia: Listopada 10, 2012, 13:22:07 pm »
Nie kreci mnie jakos mega ta seria, a moja dziewczyna lubi, ale na szczescie za trzecia czescia nie przepada, wiec juz jestesmy w domu. I tak przespalem (ponoc nawet troche chrapalem :troll:) polowe. :angel:

Byłem z dziewczyną w Silver Screen jakieś dwa miesiące temu, powiem tak, nienawidzę takich maratonów. Głównie przychodzą tam matoły co przyszły chlać i pie**olić o rzekomych dupach, ktorych nigdy nawet nie musną palcem, kutasem nie wspominając nawet. I również nie wytrzymałem do części trzeciej, bo już mnie głowa napieprzała od tych wszystkich idiotów. Człowiek przychodzi do kina, a tu taka dzicz  :roll:
Tu nikt nie chlal, nie bylo dziczy. Byla natomiast jakas grupka fanatykow i na co bardzie znanych scenach gadali glosno tekst razem z aktorem i klaskami. Reszta sie smiala. :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5606 dnia: Listopada 10, 2012, 13:29:24 pm »
Tu nikt nie chlal, nie bylo dziczy. Byla natomiast jakas grupka fanatykow i na co bardzie znanych scenach gadali glosno tekst razem z aktorem i klaskami. Reszta sie smiala. :lol:

Wydaje mi się, że zabawniej by było na maratonie gwiezdnych wojen :D :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5607 dnia: Listopada 10, 2012, 13:39:04 pm »
No jak sie pojawi jaki maraton z seria, ktora uwielbiam, to ide, bo fajny klimat. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5608 dnia: Listopada 10, 2012, 13:43:37 pm »
No jak sie pojawi jaki maraton z seria, ktora uwielbiam, to ide, bo fajny klimat. :)

Pewnie kina taki event zrobią przed premierą tych nowych Gwiezdnych Wojen Disneya... Też bym poszedł w sumie, ale przyznać trzeba, fani Gwiezdnych Wojen to taki stereotyp Nerda w sumie :D Jestem pewien, że takie zachowania jak opisałeś u fanów Władcy byłyby bardziej zauważalne na maratonie serii Lucasa :P

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5609 dnia: Listopada 10, 2012, 13:57:11 pm »
Seria nie ma znaczenia. Robić coś takiego mając więcej niż 15 lat = wydział elektroniki virgins united

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5610 dnia: Listopada 10, 2012, 14:31:41 pm »
Za to łykanie filmików Klocucha w nocy przy kompie jest takie męskie i stanowi przymiot, za który kobiety uwielbiają dojrzałych mężczyzn.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5611 dnia: Listopada 10, 2012, 14:50:04 pm »
Za to łykanie filmików Klocucha w nocy przy kompie jest takie męskie i stanowi przymiot, za który kobiety uwielbiają dojrzałych mężczyzn.
robienie z siebie matoła w samemu przy kompie

vs

robienie z siebie matoła publicznie w dodatku przeszkadzając innym

Przykro mi, ale ja widzę różnicę. O afiszowaniu się nie wspomnę. Czy o fakcie, że o ile mi wiadomo, ciężko mówić o czymś takim jak fanbase klocucha.

PS. Właśnie oglądałem klocucha.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 14:52:14 pm wysłana przez tarniak »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5612 dnia: Listopada 10, 2012, 14:59:23 pm »
też oglądam klocucha <ok>

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5613 dnia: Listopada 10, 2012, 15:01:07 pm »
Za to łykanie filmików Klocucha w nocy przy kompie jest takie męskie i stanowi przymiot, za który kobiety uwielbiają dojrzałych mężczyzn.
robienie z siebie matoła w samemu przy kompie

vs

robienie z siebie matoła publicznie w dodatku przeszkadzając innym

Przykro mi, ale ja widzę różnicę. O afiszowaniu się nie wspomnę. Czy o fakcie, że o ile mi wiadomo, ciężko mówić o czymś takim jak fanbase klocucha.

PS. Właśnie oglądałem klocucha.
Mnie także przykro, bo ja większej różnicy nie widzę, a humor podobno bijący z filmików na yt gościa, który udaje niedorozwoja (lub nim jest) nie różni się od poziomu typów, którzy udają niedorozwojów (lub nimi są) w sali kinowej. Nie mogę jeszcze zakwalifikować widzów, którym pasuje ten pierwszy, ale sytuacja jest rozwojowa.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5614 dnia: Listopada 10, 2012, 15:09:22 pm »
Słabe. Przyniosą dokumenty z komendy i tak dostanie mandacik.

Sam jesteś słaby, bo nie czytasz tego co jest napisane pod filmikiem.

Cytuj
Policjanci nie posiadali ani jednego z wymienionych tam dokumentów, po 30min jak już nie wiedzieli co ze mną zrobić, kazali odjechać, nie spisując nawet wniosku do sądu.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5615 dnia: Listopada 10, 2012, 15:09:37 pm »
Czy gadanie na głos dialogów na SEANSIE W KINIE wpływa na komfort ludzi wokół mnie?

Czy oglądanie klocucha wpływa na komfort ludzi wokół mnie?



I sytuacja niespecjalnie rozwojowa, przecież wszycy wiedzą, że jestem głupim, przegranym bucem. :angel:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5616 dnia: Listopada 10, 2012, 15:37:31 pm »
Co ty Tarny pier**lisz o jakimś komforcie? W jednym i w drugim przypadku mamy do czynienia z idiotyzmem, ale w innym wydaniu. Czepiłem się, bo dorobiłeś do tego jakiś morał o nieruchaniu i życiu nerda, a sam lubisz nocami pooglądać Klocucha idiotę.

Obrazek dobry, ale nie wchodzę na glamrap często, bo komentarze nastolatków do 15 lat i/lub patusów ryją psychikę, choć mistrzowie painta robią robotę.

I dziwi mnie Twoja niska samoocena, co szczególnie dziwne, gdy czytam na forum, że masz motyle w brzuchu i powinieneś hipotetycznie prezentować inne nastawienie. Masz więc miałką muzyczkę na zakończenie tego smutnego tematu:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5617 dnia: Listopada 10, 2012, 15:39:31 pm »
Btw. dzisiaj sens zycia na ale kino.

Jacek84

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5618 dnia: Listopada 10, 2012, 15:46:49 pm »
Co ty Tarny pier**lisz o jakimś komforcie? W jednym i w drugim przypadku mamy do czynienia z idiotyzmem, ale w innym wydaniu. Czepiłem się, bo dorobiłeś do tego jakiś morał o nieruchaniu i życiu nerda, a sam lubisz nocami pooglądać Klocucha idiotę.

Obrazek dobry, ale nie wchodzę na glamrap często, bo komentarze nastolatków do 15 lat i/lub patusów ryją psychikę, choć mistrzowie painta robią robotę.

I dziwi mnie Twoja niska samoocena, co szczególnie dziwne, gdy czytam na forum, że masz motyle w brzuchu i powinieneś hipotetycznie prezentować inne nastawienie. Masz więc miałką muzyczkę na zakończenie tego smutnego tematu:

Japierodle Kert. Generalnie jesteś na tym forum już kawał czasu, więc nie wiem o co Ci nagle chodzi. 90% uskutecznianych przeze mnie dojebek to żart albo trolololo. Kłócę się tylko o POWAŻNE rzeczy jak muzyka, polityka i ideolo. :troll:.

A że lubie brnąć dalej w takim głupim pierdoleniu to już nic nie poradzę. Brak życia zobowiązuje, forumek musi się zgadzać.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5619 dnia: Listopada 10, 2012, 16:15:07 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5620 dnia: Listopada 10, 2012, 17:07:37 pm »
Ja pier**le, wy to jak zawsze ostatnio jakies daremne rozkminy. Co sie stalo z tym forum.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5621 dnia: Listopada 10, 2012, 17:10:57 pm »
Wszyscy przegryw to i smuty walą

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5622 dnia: Listopada 10, 2012, 17:12:14 pm »
O kur**, POST NUMER 8888 I 88 PLUSÓW!!!!!!


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5623 dnia: Listopada 10, 2012, 17:14:11 pm »



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5624 dnia: Listopada 10, 2012, 17:16:16 pm »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5625 dnia: Listopada 10, 2012, 17:24:22 pm »
Nie kreci mnie jakos mega ta seria, a moja dziewczyna lubi, ale na szczescie za trzecia czescia nie przepada, wiec juz jestesmy w domu. I tak przespalem (ponoc nawet troche chrapalem :troll:) polowe. :angel:
Kobity to mają dobrze. Pójdą z chłopem na taki maraton i koleś sobie zawsze coś sobie do roboty znajdzie, to się prześpi to na komórce pogra, to stwierdzi, że jednak oglądnie.
W drugą stronę już gorzej z humorem i "daniem sobie rady" heh.


I nie pieprzcie o Matrixach. Jak dla mnie cała trylogia to jedna wielka miazga. I nie wiem czy dwójka nie najbardziej.
Nie raz miałem takie rozkminy - co ludzie do kuźwy nędzy wymagali od tej trójki, że się wszystkim tak nie podobała, a mnie wgniotła w fotel za małolata (i jeszcze kilka razy na przestrzeni lat)...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Wszyscy przegryw to i smuty walą
Nie wszyscy kuźwa! Ja idę do przodu i jaram się tym. A też się upadało.
Ciągłe powtarzanie, że ma się przegryw na pewno pomaga. No chyba, że to takie modne tutaj czy coś.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2012, 17:41:04 pm wysłana przez szmajdzik »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5626 dnia: Listopada 10, 2012, 17:32:38 pm »
Co do matrixów. Jedynka OK, reszta gówno.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5627 dnia: Listopada 10, 2012, 17:41:56 pm »
Nosz kur**:




Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5628 dnia: Listopada 10, 2012, 17:51:11 pm »
Słabe. Przyniosą dokumenty z komendy i tak dostanie mandacik.

Sam jesteś słaby, bo nie czytasz tego co jest napisane pod filmikiem.

Cytuj
Policjanci nie posiadali ani jednego z wymienionych tam dokumentów, po 30min jak już nie wiedzieli co ze mną zrobić, kazali odjechać, nie spisując nawet wniosku do sądu.

To mógł nakręcić film jak go puszczają, sądzę, że by takiej okazji nie przepuścił aby podzielić się w necie. A tak, walnąć suchara, że " po tym jak policja mnie złapała na suszarkę, uciekłem im biegnąc przez pole " każdy może. Pije do tego, że równie dobrze dostał mandat, jechał 100km/h, a przedstawia sie jako szary obywatel, który nic nie zrobił.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5629 dnia: Listopada 10, 2012, 17:56:05 pm »
Film jak go puszczają? Aleś wymyślił. :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5630 dnia: Listopada 10, 2012, 20:25:11 pm »
KTO OGLONDA WAHA?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5631 dnia: Listopada 10, 2012, 20:28:42 pm »
Ja się waham czy dać zarobić orange  :roll:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5632 dnia: Listopada 10, 2012, 20:31:18 pm »
Cytuj
10.11. Oslo (PAP) - Anders Breivik, który odsiaduje wyrok za zamordowanie 77 osób, skarży się na nieludzkie warunki w więzieniu. Doskwierają mu, jak napisał w skardze do władz więziennych, m.in. zimna kawa i niewygodne kajdanki. O skardze Breivika poinformował norweski dziennik "VG", a potwierdził ją adwokat skazanego. Władze w Oslo nie odniosły się jeszcze do tej sprawy.
W dwudziestosiedmiostronicowym piśmie Breivik skarży się, że jest bez przerwy nadzorowany przez strażników i że nie może ani wysyłać ani otrzymywać listów. Nie kryje także niezadowolenia, że odebrano mu komputer, z którego jeszcze mógł korzystać przed ogłoszeniem wyroku.
Breivik ma za złe władzom więziennym, że kawa jest zimna, a niewygodne kajdanki boleśnie ocierają mu nadgarstki. Narzeka na zbyt surowo urządzoną celę i panujący w niej chłód, a także na niedostateczną ilość masła do smarowania chleba i brak balsamu do ciała.
Morderca skarży się również na brak rozrywek, w tym możliwości grania w gry telewizyjne, oraz na innych więźniów, którzy zbyt głośnio słuchają muzyki i są nieżyczliwie do niego nastawieni.
33-letni Anders Breivik został skazany na co najmniej 21 lat więzienia za zabicie w lipcu ubiegłego roku w centrum Oslo i na wyspie Utoya 77 osób. Tłumaczył, że dokonał tej masakry, by "zapobiec islamizacji Norwegii". (PAP)

 :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5633 dnia: Listopada 10, 2012, 20:33:55 pm »
Słabe. Przyniosą dokumenty z komendy i tak dostanie mandacik.

Sam jesteś słaby, bo nie czytasz tego co jest napisane pod filmikiem.

Cytuj
Policjanci nie posiadali ani jednego z wymienionych tam dokumentów, po 30min jak już nie wiedzieli co ze mną zrobić, kazali odjechać, nie spisując nawet wniosku do sądu.

Jak chcesz bym czytał co jest w opisie to nie umieszczaj linku yt w znaczniku jutua, a jak już to zamieść cytat.

No to skoro wygrał akcje, to dobrze.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5634 dnia: Listopada 10, 2012, 20:39:29 pm »
Ja się waham czy dać zarobić orange  :roll:

Wujas dał zarobić c+.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5635 dnia: Listopada 10, 2012, 20:41:25 pm »
Dead space 2 rozpoczęte, idę do bankomatu po piniondze i zamawiam pizze pier**le gotowanie i kanapki, dzisiaj przy jajecznicy sie wkur**łem bo mi za dużo pieprzu się sypło i też wypierdalało mi co chwila z patelni bo trochę tych jaj tam nawrzucałem. Także wieczór będzie klawy, sam w łóżeczku bez pierdolenia, tylko chory jestem. A później może się coś obejrzy O !

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5636 dnia: Listopada 10, 2012, 20:41:32 pm »
Cytuj
10.11. Oslo (PAP) - Anders Breivik, który odsiaduje wyrok za zamordowanie 77 osób, skarży się na nieludzkie warunki w więzieniu. Doskwierają mu, jak napisał w skardze do władz więziennych, m.in. zimna kawa i niewygodne kajdanki. O skardze Breivika poinformował norweski dziennik "VG", a potwierdził ją adwokat skazanego. Władze w Oslo nie odniosły się jeszcze do tej sprawy.
W dwudziestosiedmiostronicowym piśmie Breivik skarży się, że jest bez przerwy nadzorowany przez strażników i że nie może ani wysyłać ani otrzymywać listów. Nie kryje także niezadowolenia, że odebrano mu komputer, z którego jeszcze mógł korzystać przed ogłoszeniem wyroku.
Breivik ma za złe władzom więziennym, że kawa jest zimna, a niewygodne kajdanki boleśnie ocierają mu nadgarstki. Narzeka na zbyt surowo urządzoną celę i panujący w niej chłód, a także na niedostateczną ilość masła do smarowania chleba i brak balsamu do ciała.
Morderca skarży się również na brak rozrywek, w tym możliwości grania w gry telewizyjne, oraz na innych więźniów, którzy zbyt głośnio słuchają muzyki i są nieżyczliwie do niego nastawieni.
33-letni Anders Breivik został skazany na co najmniej 21 lat więzienia za zabicie w lipcu ubiegłego roku w centrum Oslo i na wyspie Utoya 77 osób. Tłumaczył, że dokonał tej masakry, by "zapobiec islamizacji Norwegii". (PAP)

 :lol:


O___o

Jeśli kiedykolwiek moje życie runie i nie będę miał gdzie mieszkać, za co żyć itp. to pojadę do Norwegii zabijać. :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5637 dnia: Listopada 10, 2012, 20:42:08 pm »
Ja się waham czy dać zarobić orange  :roll:

Wujas dał zarobić c+.

Kupiłeś książke od programowania czy co ?

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5638 dnia: Listopada 10, 2012, 20:43:39 pm »
Chodzi o Canal +  :troll:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wór X: Ałejkening
« Odpowiedź #5639 dnia: Listopada 10, 2012, 20:44:21 pm »
o kurczę, facepalm