Autor Wątek: Fallout 4  (Przeczytany 91588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #800 dnia: Lipca 06, 2017, 12:18:26 pm »
Cytuj
Sometimes Curie will not go to location specified when dismissed and  will not return to original location, known locations, settlements, or  any other feasible location, and as such simply disappears, even after  sleep/resting for several in game days.[verified]

Cytuj
As of patch 1.08 on the PS4 & PC, it is possible that she will not  offer in dialogue the option to be recruited if one has already  completed "Mystery Meat" and meets her later. The dialogue option of  "People getting sick?" may remain even after it has been discussed.

Cytuj
ina is meant to be optionally recruited as a tier 4 merchant at the end of Dependency, but due to a larger bug with traders she cannot be successfully recruited unless Bobby De Luca is dead.

Granie w pecetowe failouty po pińdziesiyńciu paczach.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #801 dnia: Lipca 06, 2017, 12:37:21 pm »
Toć ja gram teraz w Skyrima na PS4 i trafiam na bugi, które ludzie zgłaszali po premierze gry na poprzednią generację :lol:

Wszyscy się śmieją, że Obsidian ma zabugowane gry, ale Bethesda to jednak są królowie bugów.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #802 dnia: Lipca 08, 2017, 15:05:16 pm »
Skłodowska wylazła spod ziemi po paru dniach i można ją było w końcu przerobić na coś użytecznego. :angel:


No i najlepszy fejczer tej grze:


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #803 dnia: Maja 11, 2018, 20:45:24 pm »
Swoją drogą są w F4 jakieś ciekawe zadania? Bo jeszcze na żadne interesujące nie trafiłem. Już F3 wydawał mi się pod tym względem dużo lepszy, a do New Vegas to nawet nie ma, co porównywać.
Zresztą nawet jeszcze nie spotkałem osoby, z którą mógłbym pohandlować :roll:

Ale Diamond City przede mną, więc może tam się gra rozkręci.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #804 dnia: Maja 11, 2018, 21:03:55 pm »
No ja jakos 30h gralem i nie spotkalem naprawde interesujacego zadania. Ponoc jest jakies fajne detektywistyczne, ale jedno na cala gre to troche slabo.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #805 dnia: Maja 14, 2018, 01:33:05 am »
Cicho tam, windo  :P

Oczywiści, że są, POK i to całkiem sporo, zapewniam. W grze zdobyłem platynę, zatem wykonałem każde zadanie każdej frakcji, a także niemal wszystkie dodatkowe.
Warto poznać historię paladyna Danseya. Jest naprawdę interesująca i zaskakująca przy tym. :yes_anim: Zowie się ona bodaj "Ślepa zdrada".

"Tajemnica domu Cabotów" też ma swój (niepokojący) klimat. Polecam także misje opcjonalne ghula Hancocka oraz detektywa Valetajna, a także nasłuchiwać tego co radio oferuje.
Właśnie w jednej z nich pojawia się to o czym windomeral wspomniał.

Przy okazji polecam bardzo udany dodatek Far Harbor oferujący nową, klimatyczną miejscówkę. Tam także znajdziesz ciekawe zadania.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #806 dnia: Maja 14, 2018, 19:36:37 pm »
Dzięki :)

Grze na chwilę obecną dałbym tak 7/10, może 7+/10. Zawartości jest naprawdę sporo, jednak czegoś grze brakuje. Na pewno NPC wydają się zbyt sztuczni. Zresztą ten sam problem występował w Falloucie 3 i Skyrimie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #807 dnia: Maja 15, 2018, 18:38:53 pm »
Jak zacząłem ustanawiać punkty handlowe w swoich osadach, to wreszcie ich rozbudowa zdaje się przynosić jakieś korzyści. W opisie jest, że w zależności od wielkości osady dostajemy za każdy taki punkt kapsle. Wiadomo, jak ta kasa jest naliczana i kiedy ją można odebrać? Czy automatycznie ląduje w ekwipunku?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #808 dnia: Maja 15, 2018, 20:46:57 pm »
Jak zacząłem ustanawiać punkty handlowe w swoich osadach, to wreszcie ich rozbudowa zdaje się przynosić jakieś korzyści. W opisie jest, że w zależności od wielkości osady dostajemy za każdy taki punkt kapsle. Wiadomo, jak ta kasa jest naliczana i kiedy ją można odebrać? Czy automatycznie ląduje w ekwipunku?
Nie wiem, ale z tego co pamiętam to kasa się niespecjalnie przydaje w większych ilościach niż normalnie się zarabia z gry, a bawienie się w osady tylko przysparza ciągłe komunikaty o ataku na którąś.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #809 dnia: Maja 15, 2018, 20:52:41 pm »
No fakt, że z tym więcej zachodu niż pożytku. Ale sprzedawanie sprzętu na miejscu się przydaje. I fajnie patrzeć na coraz większe osady. Szkoda, że same się nie rozbudowują z czasem, tylko my wszystko musimy robić :roll:

Staram się dbać o wysoki współczynnik obrony w osadach, więc na razie tylko raz mi jakąś zaatakowali :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #810 dnia: Maja 17, 2018, 16:12:15 pm »
Tak, te osady go głównie wygodnictwo. Lupi wspomniał, że tamtejsze Kazimierze niespecjalnie są przydatne w większych ilościach - racja. Niemniej jeżeli celujesz w platynę, to trzeba. Jeżeli nie, to zawsze jest lepiej mieć więcej, niż mniej.


Dzięki :)

Grze na chwilę obecną dałbym tak 7/10, może 7+/10. Zawartości jest naprawdę sporo, jednak czegoś grze brakuje. Na pewno NPC wydają się zbyt sztuczni. Zresztą ten sam problem występował w Falloucie 3 i Skyrimie.

W tego typu gracz zawsze będzie tak, że większość postaci pobocznych jest nijaka, jednak znajdują się tez perełki. O tym także należy pamiętać.
Będąc przy grze, warto zaznaczyć, że obecnie posiadacze konsoli Xbox One mogą ja pobrać za darmo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #811 dnia: Maja 18, 2018, 14:10:13 pm »
Gra się nieco rozkręciła i trzeba przyznać, że ciężko się od niej oderwać :) Zadania nie są wybitne, ale tragedii też nie ma. Główny wątek jest nawet całkiem ciekawy, podobnie jak jego związek z Instytutem, Bractwem i synktami.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #812 dnia: Maja 18, 2018, 14:50:36 pm »
No przecież pisałem, że trzeba dać jej szansę i poznać ten wspaniały świat i zadania poboczne. Warto przed momentem kulminacyjnym zapisać stan gry i po ukończeniu gry wybrać inną ścieżkę, bo różnice są spore,
a i część misji nabiera rumieńca  :oops: Oj zdecydowanie (bo po cóż dreptać przez 3/4 gry do tego momentu).

I racja, gra potrafi niesamowicie wciągnąć. Już pisałem w jednym z tematów, że obok Bloodborne, Dark Souls III, Diablo III w kooperacji i ostatniego Asasyna czy Godrizon III, to jedna z tych gier, przy, których zdarzało się się dziesięciogodzinne sesje zaliczać, pomimo, że oś fabularna nie jest jakaś nieprawdopodobnie dobra. Miłej gry i zdawaj relacje, pytaj i poznawaj ten świat.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #813 dnia: Listopada 10, 2022, 16:22:53 pm »


Na początku przyszłego roku Fallout 4 otrzyma darmową aktualizację pod bieżące konsole.
Mowa o dwóch trybach graficznych - jakość i wydajność.
A dzisiaj mija dokładnie siedem lat od premiery F4.
Jeżeli komuś podstawka się podobała, polecam ograć bardzo udane Far Harbor.