Prehistoria gen > PlayStation

FF7- the best game ever

(1/38) > >>

szczurek:
FF7, siódma odsłona serii Final Fantasy w której zakochały się miliony graczy na całym świecie. A co wy myślicie o tej perełce?
Moje zdanie: Ta gra jest boska, nie ze względu na grafikę czy coś innego ( ale to też stoi na najwyższym poziomie ) lecz wspaniałą fabułę i plejadę bihaterów oraz anty-bohaterów. 10/10, a jakże. Śmierci Aeris nie zapomne do konca życia....

lewik:
Powiedz mi po co piszesz o rzeczach oczywistych ?

szczurek:

--- Cytat: "lewik" ---Powiedz mi po co piszesz o rzeczach oczywistych ?
--- Koniec cytatu ---

a po co w ogóle pisze się o grach, o grach przełomowych? Dla zabawy? Takie gry zapadają w psychikę bardziej niz kolejna "dwójka" z Polskiego, dlatego o nich piszemy, bo o nich pamiętamy i nie zapomnimy o nich. Co według ciebie jest rzeczą oczywistą? Jeżeli podążałbym twoim tokiem rozumowania nie warta jest nic praca moja, i wszystkich redaktorów w magazynach internetowych oraz prawdziwej prasie. Przeciez gre zrecenzował już ktos za oceanem lub w KKW i wiemy co jest potencjalnym hitem a co crapem. I po co nasz wysiłek? Bo każdy ma inne gusta, dlatego w PE powstały "Moje 3 grosze", dlatego w każdej gazecie/stronie znajduje się recenzja tej gry, aby poznać CZYJEŚ zdanie nt. tej gry. A moze przestańmy pie**olić od rzeczy i wróćmy do tematu, a później na browara...

Mielu:
Ostrożnie proszę z tym francuskim :D No tak, nie dziwię się reakcji. Jakby mi ktoś coś o MGS powiedział to kaplica. Co do FF7 to dopiero zaczynam grać. Nigdy jakoś nie było okazji i strasznie mi wstyd, ale przynajmniej będę miał okazję przeżyć coś niesamowitego. Wygląd FF7 wcale nie powala. Gra ma swoje lata i wygląda po prostu średnio. Ale co mi tam grafa? Nie po to się gra. Ogólnie gram od dupala strony, bo najpierw zbadałem (niestety nie do końca) ósemkę, później rozwaliłem dyszkę, a teraz męczę siódemkę. No i było Tactics. Najlepsza :D Tylko czemu już od tylu lat wiem o tej śmierci Aeris? Spoilerzy :D

szczurek:

--- Cytat: "Mielu" --- Tylko czemu już od tylu lat wiem o tej śmierci Aeris? Spoilerzy :D
--- Koniec cytatu ---

no racja, ja grałem w niewiedzy że Aeris zginie jednak, wiadomo, nie czytałem jeszcze wtedy ani PE ani NEO, nie miałem internetu a koledzy buce nie chcieli powiedzieć co będzie dalej ;) Ale dziękuje im za to bo przeżyłem coś pięknego

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej