Prehistoria gen > PlayStation 2

King's Field IV: The Ancient City

(1/1)

siudym:
Seria King's Field jest mi znana od dawien dawna, pamietam jak zlapalem "smaka" na KF1 (realnie KF2) w 1996 gdy zauwazylem pierwsze zajawki w prasie. Nigdy jednak nie udalo mi sie rozpoczac tej serii, a pojawienie sie KF4 przegapilem i wogole nawet nie wiedzialem, ze wyszla...

Rok 2014. Trafila mi sie okazja kupna (juz kolejny x raz) tanio konsoli PS2.  W zestawie razem z paroma crapami byl wlasnie KF4... Zaciekawiony od razu odpalilem i... Kilka dni bylem odciety od swiata :) Dawno, ale to DAWNO nie mialem tak klimatycznej, wspanialej gry w lapach! Swiat, muzyka, grafika - wszystko GENIALNE!

Polecam jesli ktos nie gral. Szkoda, ze to ostatnia czesc obecnie  :( No i nie zapowiada sie na kolejna..

Aha i jesli to mozliwe to najlepiej wersja NTSC... PAL jest strasznie powolna. Tzn plynnosc animacji super, jest stale 50fps, ale obracanie sie postaci jest strasznie wolne!! Wersja NTSC znacznie lepiej wypada pod tym wzgledem. Po ukonczeniu PAL rozpoczelem NTSC i roznica znaczna.





Juras:
Jak nie ma? Przecież to są Soulsy fpp.

siudym:
Znam znam... Nawet gralem - niestety to nie to samo. Grajac w kazda czesc KF czuje sie charakterystyke serii mocno, DS to inna gra, takze klimatyczna i majaca sporo pododwienst, ale sa roznice i nie chodzi o widok. Mam nadzieje, ze KF5 pojawi sie na PS4.

Juras:
Mogliby remastera z czterema platynami na PS4 wypuścić. Z chęcią bym wzbogacił swoją From Softwarową kolekcję platynowych wyróżnień.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej