Current Gen > Xbox One

Sea of Thieves

(1/18) > >>

Sylvan Wielki:


MMO od słynnego Rare, w którym wcielimy się w rolę korsarzy. Wielki otwarty świat, pirackie aktywności (poszukiwanie skarbów, walka), kooperacja. Niebawem na konsolę Xbox One.


Właśnie sprawdzam mixer. Tuzy takie jak Ghost Recon Wildlands, Fifa18 - ok 300 obserwujących.
Podobnie jak DBZ i Monster Hunter (czyli nowości). GTA V i CoD WWII 400. Nieco więcej Minecraft.

Fortnite ponad tysiąc, PUBG 2544, a nowym liderem zostało SoT - 2844. Czyli zainteresowanie ogromne.

Master_666:
Temat do zamknięcia.

Krzysiu:
Ile oni robią tę grę, bo ludzie piszą, że zawartości tyle co kot napłakał?

Moldar:
W becie jest mało do roboty. Zobaczymy jak w fullu. Oglądałem godzinę gameplay bo mnie ten tytuł interesuje i pod koniec wiało już nudą mocno.


Fajna jest z pewnością współpraca, statek zalewany wodą, to biegiem wyciągamy wiadra i wylewamy wodę, amunicję do dział należy dokładać i ładować itp itd, bardzo dużo takich smaczków.  A przyznam, że na początku byłem bardzo zadowolony.


Niestety jak pisałem, roboty jest mało, prawdziwy test i popularności twitcha będzie tydzień-dwa po premierze.

Autorzy obiecują, że w pełnej będzie więcej do roboty, zobaczymy.

Sylvan Wielki:
Dokładnie Moldar. Jako, że M$ zachwyciło growy świat z tytułu Xbox Game Pass, grzechem byłoby nie sprawdzić tej gry w takiej opcji.
Nie nastawiam się na kandydata do tytułu gry roku, ale po tych pięknych, znakomitych grach, które ostatnio Na Xbox One X ogrywam, to będzie interesująca odskocznia.

Poza tym nie ma co wydawać już wyroku skazującego. PUBG też nie jest graficznie drugim Wolfesteinem II, a z pańską pogardą spoglądał w 2017 zasadniczo na każdą grę i jedynym godnym konkurentem było CoD.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej