Autor Wątek: W co się cięło  (Przeczytany 31575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« dnia: Listopada 26, 2003, 00:39:38 am »
Co pamiętacie, jakie tytuły i jakie platformy? U mnie było tego tyle, że sam nie wiem. Kilka wymienię dla zachęty (lub zniechęty hehe), a co :D

Moje maszyny to C64, Spectrum, piec kaflowy, PSX, PS2 i GCN
License to Kill, Great Escape, Turrikan, Savage, LAST NINJA !!, jeszcze takie coś o duchu co trzeba było typa w zamku obudzić, a nazwy nie kojarzę, Commanche, Moon Patrol, Goblins 3, Pinball Fantasies, Stunts, Wing of Fury i milion innych.

Dawajcie swoje niech sobie przypomnę w co się kiedyś grało.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 26, 2003, 17:02:23 pm »
W Moon PAtrol ciaglem na automatach do nieprzytomnosci :] Ale z tego co wymieniles walnego mnie Gobblins 3. Takich przygodowek juz nie robia... tak jak jedynka srednio mi sie podobala, tak dwojka byla niesamowita! Scenki z tym zielonym penerem i zabawa w latanie balonem nad gejzerami (dobrze kojarze, ze to byla II?) wymiataly :)

Pozatym III czesc uwazam za rownie udana - nie wiem czemu, ale najbardziej zapamietalem malowanie szachow i zabawy w laboratorium  -eliksiry szybkosci itd :]

Ehh... gdzie te giery.......

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
W co się cięło
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 26, 2003, 18:42:38 pm »
NES, SNES, Pegaz, C64, A600/1200, PieC, PSX/PSOne, NGC, PS2

Contra, The Dragon, Tomahawk, Trener, Microprose Soccer, Int. Karate,
Fist Fighter, Moon Stone, Syndicate, Black Crypt, Monkey Island, Ishar,
i wiele, wiele innych...

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 26, 2003, 18:45:10 pm »
No spoko temat... To zaczynam moją historię. Dla wygody napisze w punktach:

1.Amiga CDTV - gry: Celtic Legend, Cytadela, Oh no more Lemings!, Cannon Fodder, Sensible world of Soccer, North & South, Lotus 1,2 i 3. Mortal Kombat 1&2, Reflexity Pinball i jeszcze sporo więcej - tylko pamięć już nie ta....

2.Pegasusy (NES) - kilka różnych egzemplarzy - gry: Mario ofkoz i całe muzltum tytułów z których jedyne co kojarzę to Knight Rider, Jakieś piłki nożne i  wiele, wiele innych (jakieś 20-30 kartów).

3.Sherion SuperVision - przenośna konsolka - gry: miałem tylko 3 karty - Jakiś tetris, chodzona przygodówka i kosmiczna strzelanka. (W sumie to był badziew niesamowity - taki baaaaaardzo nniudany klon GB).

4.PSX - (kupiłem od kumpla używanego - nieprzerobionego, ale i tak laser był zajechany bo konsolka miała już 2 latka) - gry: Tekken3, GT, GT2, FF7, Crash3  (orginal @ll!!)i zaledwie kilka innych bo oto zamieniłem na:

5.N64 - oczywiście używana, bo nie stac mnie było na nową - gry: Perfect dark, Turok 2, Banjo-Kazooie, Zelda OoT, Beetle Adv. Racing, Off Road Challenge, ISS 98', Rogue Squadron, Q2, GoldenEye, V-Rally '99, F1 WGP i chyba jeszcze kilka.... ale już nie mogę odkurzyć pamięci.

6.GCN - yeaaaah - gireczki: FIFA2k3, MP, RE, NFS HP2, Burnout2... i wszycho.

7.GB Pocket - gry: Super Mario Bross - pograłem 2 tygodnie i opchnąłem, żeby zaraz kupić....:

8. GB Color - gry: Harvest Moon i F1 WGP.... Sprzedałem po miesiącu.

9.GBA - gry: Super Mario 3, Tony2, Advance Wars, Mario Kart, Wario Land 4, Street Fighter Alpha 3, Mega Man Battle Network, GT Advance 2, Colin2. I to wszystko.

To jak mi się wydaje wszystko co miałem do garnia (nie licząc już teraz trzeciego PC-ta).  And show must go on.......
Life's a game
Gaming 24:7

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
W co się cięło
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 26, 2003, 18:51:09 pm »
Ahhh, zapomniałem o GBA, i GB - tym najstarszym modelu,
strasznie zjadał baterie, i wielki był.
Pytanko - słyszeliście kiedyś o cudzie zwanym Pegasus Game Boy???

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Kotek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 26, 2003, 20:04:13 pm »
Jak mogłem zapomnieć o Syndicate. Syndicate Wars też było niezłe, z kumplem na PSOne graliśmy. Ach to wymyślanie taktyki rozpierdziuchy. "Tu zastawimy pułapkę z drutów, a tam poleci Satelite Rain. Dobra jazda" i akcja się zaczynała niewąska. To jest ekstra giera. A może stare Reunion? Panzer General to też ql gra, ale zdecydowanie nie na konsolki. Miałem Allied General na PSOne i chyba raz zagrałem. Z pięć minut :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
W co się cięło
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2003, 23:42:16 pm »
W Syndicate, były najlepsze żywe pochodnie w historii gier...:)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 29, 2003, 00:05:47 am »
Syndicate snil mi sie po nocach - szczegolnie motyw wlasnego konstruowania bazy z ochrona z laserami - do teraz pamietam ta dezintegracje przechodniow :D

Syndicate Wars IMHO stracil klimat... 1 to bylo to...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
W co się cięło
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 29, 2003, 00:19:13 am »
100% się zgadzam

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ni
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 29, 2003, 00:25:11 am »
A ja się nie zgodzę. Możliwe, że opcja dla jednego gracza ssawała, ale ja grałem z kumplem i do team work gra nadawała się idealnie. Lubię takie klimaty

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 12, 2003, 00:25:13 am »
Chronologicznie będzie, od najstarszego sprzęta;> :

1. C64 - niezapomniany kasetowiec:> Grało się dosłownie we wszystko, mój brat nawet nagrywał gry co w radiu puszczali (pamięta to ktoś jeszcze?)
2. Amiga 500 - do dziś pamiętam tą łapę trzymającą dyskietkę:))) Grało się w przeróżne gry, od Mortal Kombat (I) aż po Skidmarks:D
3. Amiga 1200 - mam ją do dziś, służy już głównie do obróbki A/V, granie zakończyło się z tragicznym odejściem last joysticka;(( Gry - Cannon Fodder, wszystkie trzy części Goblinsów, Push Over (kto zna???:) i wiele, naprawdę wiele innych (także mnóstwo polskich produkcji).
4. Pegazik - no ba!:) Każdy chyba miał albo famika albo neska;] Głównie Contra, Mariany i bodajże gra TANK :)
5. Amiga CD32 - rekord Polski chyba, padła po dniu intensywnego używania:))) Ostatnia amigowska część z serii Monkey Island pogrzebała czarnego prekursora konsol w otchłani sklepu (gwarancja rox:).
6. NES - miałem raptem kilka dni, bo pożyczony;] Grałem w Mariana jakiegoś fajnego...:>
7. Pierwszy PieC - za dużo gier było, wiem że pierwsza to Duke Nukem 3D (demo;D potem full ver.)
8. Drugi PieC... Pierwsza gra na mojej pierwszej karcie 3D - Half Life. VooDoo 3 3000 dawało radę o-O
9. PSX - od tego się praktycznie zaczęło konsolowe granie:) wcześniej nie brałem takich pegazów na poważnie;> Pierwsza gra - WWF Attitude!:>, potem Crash 2&3, Tekken3 itp...
10. Trzeci PieC... to już stawało się nudne:) Trzeci piec, trzecia gra na otwarcie - Mafia:) Zostałem zmiażdżony o_O
11. PS2 - no w końcu:) tutaj moja historia się urywa (pomijam czwartego PieCa, który stoi u siostry i jest tylko do Netu i muzy;)... Pierwsza gra - Demo Disc;] joke... To był bodajże WE6:FE :))) Choć mogę się mylić... Pierwsze WIELKIE gry nań - GTA:VC, MGS2 i GT3.

To tyle ludzie:)

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 23, 2004, 14:32:45 pm »
hehe syndicate, pamietam zabawna historie zwiazana z ta gra
zagrywalismy sie z kumplem na smierc w ta giere
pewnego dnia szlismy przez taki maly lasek i dostalismy glupawki, wymyslalismy jakies hasla reklamowe w stylu
"Ucieczka przed spaleniem grozi zwegleniem" czy w klimatach owczesnego wszedobylskiego Party-line
"Dzwoncie niespalajac na numer raaa ra raaaa ra  raaaa ra.."

nagle oblazlo nas kilku gosci bez szyjek z 3 paskami na spodniach i zaczeli cos fikac, ja powaga.. patrze na kumpla a on caly czerwony, jakby mial zaraz wybuchnac..

...i wybuchl...

zasmial sie tak glosno ze goscie az odskoczyli,
lookneli po sobie i ruszyli dalej z tekstem w stylu "eee idziem to jakies glupki som..."

zapytalem go dlaczego sie zasmial - powiedzial ze przypomnialo mu sie jedno z hasel i nie wyrobil...

wracajac do tematu, siegne glebiej do oldschoolu

Atari - Draconus, Bruce Lee, Karateka, Hero, Tapper, Miecze Waldgira ...
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 23, 2004, 15:42:54 pm »
NIC INNEGO NIŻ...
GTA3
CRASH BANDICOOT 3
ZELDA: OCARINA OF TIME!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 23, 2004, 16:08:56 pm »
Piki: widać żeś młodszy od większości forumowiczów;) W wyżej wymienione to ja grałem 2-3 lata temu;) (poza Zeldą, bo nie interesowałem się wtedy emulacją Niny64 ;>)

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 24, 2004, 19:04:50 pm »
Cytat: "B4rb"
Piki: widać żeś młodszy od większości forumowiczów;) W wyżej wymienione to ja grałem 2-3 lata temu;) (poza Zeldą, bo nie interesowałem się wtedy emulacją Niny64 ;>)


No wlasnie :D .
Ja mialem Atari, NESa, GB, GB Pocket, PSX i teraz PS2 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 24, 2004, 23:35:23 pm »
Cytat: "mrpiki"
NIC INNEGO NIŻ...

CRASH BANDICOOT 3

O spoko Piki. Miales wtedy 6 lat i CB3 zrobionego na 100%! 8)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2004, 21:58:50 pm »
Coś mnie ostatnio kusi żeby sobie w Farlight pograć. Pamiętacie to? Giera była świetna. Ten izometryczny rzut i nienaganna żółta "oprawa graficzna" :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 11, 2004, 22:00:34 pm »
Cytat: "amar"
Cytat: "mrpiki"
NIC INNEGO NIŻ...

CRASH BANDICOOT 3

O spoko Piki. Miales wtedy 6 lat i CB3 zrobionego na 100%! 8)


Nie bo pięc i pół:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
W co się cięło
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 11, 2004, 22:57:05 pm »
A amigowego Moonstone'a pamiętacie? Fajnie się tam wroga szatkowało!

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Re: W co się cięło
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 11, 2004, 23:42:32 pm »
Cytat: "Mielu"
jeszcze takie coś o duchu co trzeba było typa w zamku obudzić, a nazwy nie kojarzę


to takie cos o duchu to 'Blinky's scary school' klozet - teleport rzadzi :)
zagrywalem sie w to na atari moim... potem byl sequel 'titanic blinky' na c64... no i pozniej remake na amidze hehe

nie bede wymienial gier i platform bo nawet sam nie pamietam wszystkiego.. powiem tylko ze moj 1 komputer to bylo atari 130xe (1987) a konsola - NES (nie mylic z pegazem :) -1990). a gry wszechczasow na te sprzety to kolejno 'miecze valdgira 2' - super rare. ciagle mam go jeszcze w domu - boxowy oryginal hehe (szkoda ze nie mam juz na czym odpalic...) i castlevania  :)
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 12, 2004, 00:20:09 am »
Miecze Waldgira raczej takie rare nie są i nigdy nie były (no i nie będą;>), na tą grę praktycznie nie ma popytu teraz, bo każdy zaopatrzył się w nią wieki temu:)

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 12, 2004, 02:16:56 am »
pokaz mi oryginalne miecze valdgira 2 (nie 1 - bo to bylo wszedzie) a jestes miszcz. dwojeczka byla sprzedawana praktycznie tylko wysylkowo miala tak ograniczony naklad ze byla rare jeszcze za czasow zywego atari (choc zywe to ono bylo juz tylko w polsce chyba). btw - caly czas mowie o wersji na atari xl/xe, nie amigowskiej czy commodorowskiej.
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 12, 2004, 02:20:24 am »
grupa ASF zdechla jakies 2 miesiace po wypuszczeniu dwojki. dustrybucja wersji amigowej zajelo sie LK Avalon. na c64 zrobil ja od podstaw TimSoft, a o XL/XE wszyscy zapomnieli :)
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
W co się cięło
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 01, 2005, 16:46:36 pm »
pamieta ktos gre ROBBO ??

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
W co się cięło
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 01, 2005, 23:45:45 pm »
ROBBO rządzi!!! Ile to miało plansz, jakoś niesamowicie dużo? Oprócz ROBBO to kochałem jeszcze w Boulder Dash'a grać.

Byłą jeszcze taka gra na Atari XE - River Raid - 400 plansz i lataj se samolocikiem. Potem Montezuma Revenge - kilka razy rzucałem joystickiem o podłogę. :D
No i oczywiście PieC - wielkie klasyki - Syndicate (misję w Urugwaju robiłem chyba ze 100 razy :evil: ), Syndicate Wars, Dungeon Master.

Chwila przebudzenia - FFVII na PC, sugerowałem się recenzją w Resecie (R.I.P., dali tam 10).  Kiedy w to grałem nie mogłem uwierzyć jak można zrobić tak doskonałe RPG. Potem był FFVIII. A że wiedziałem, że FFIXma nie wyjść na PC - kupiłem konsolę. :D

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 02, 2005, 01:43:39 am »
A ja jedyne co pamietam to Boulder Dash, no i policjanta i zlodzieja, Arene ze zwierzakami (torreador uciekal przed lwami :? ), misia yogi, motory, szkole jazdy - to z ery C64, Atari.
Z ery Terminatora (podroba NES'a): Wrestle, Z, Double Dragon, Bad Dudes, Turtles, GOAL3.
Pozniej nastapila era Amigi: Cannon Fodder, Street Fighter, Popolous, Worms, MK2 i ta Polska brutalna gra, nie moge sobie przypomniec nazwy- carlos, ricardo- cos w tym stylu.
Pozniej PSX: mialem ok. 100 gier z czego tylko ok 10 bylo oryginalami.
Nastepnie GBC: Pokemon Red, Monopoly, Donald Duck i MK.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 02, 2005, 12:29:24 pm »
AcHHHHH.kiedyś to się grało na Nesie...Erm, na Pegasusie...To były czasy..Moją ulubioną grą była Contra, głównie ze względu na Co-op. :D
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
W co się cięło
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:18:54 pm »
Robbo, aż się wzruszyłem  :cry:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
W co się cięło
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 03, 2005, 19:01:08 pm »
internacional karate ,last ninja,wolf child...północ południe az sie lezka w oku kreci
ps a co do robbo(jesli mnie pamiec nie myli to plansz bylo55 ,2 czesc nie przeszedlem za trudna jak na moje mozliwosci) to chyba wtedy grajac nauczylem sie myslec :D
akcje z bombami ,klockami i lustrami rlz,a i jeszcze ufo... silent sie chowa :D

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 04, 2005, 16:26:58 pm »
Ja też kiedyś miałęm swoją kochaną Ami ( amiga 600 ). Miałem na niej kilka gier takich jak Zool, Fury of the Furies, Desert Strike czy w końcu Project Battlefield. Miałem też kilka lipnych handheldów ( w tym podróbkę Game and Watch ).

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Arbuz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 05, 2005, 21:36:22 pm »
Najpierw był Chaos.... :D

potem....C64,NES,GB,PSX,GBC,GBA,Ps2......może tego nie było dużo ale zwsze cos
Burn Baby BURN !!!!!!!!!!!

Daisuke_Ishiwatari

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 18, 2005, 11:52:27 am »
Pierwszym moim sprzętem był C-64, którego dostałem od kuzyna,  dziadek kupił mu amige, więc comodora wcisnął mi  :x ale w sumie nie załuje bo kupe czasu przy nim spędziłem ;]. Potem była Sega Mega Drive, ahh jedna z moich ulubionych konsol, mieliśmy ją na współe z kuzynem, chciałem mieć swoją, więc poprsiłem ojca o zakupienie mi takwoej :wink: no i kupił ..............Sege Master system II, ześcibił  ;/, konsola straszna, nie było nigdzie na nią gier. Następne gb, PSX <rozmarzony> ehh.. , gbc no i ps2. That's All..........GamErZZ 4 live !  :wink:
That misty night
That dismal moon
The dead search for their kin
While angels sing, in endless dark
The dead seek out sin

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
W co się cięło
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2005, 15:32:27 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
ROBBO rządzi!!! Ile to miało plansz, jakoś niesamowicie dużo? Oprócz ROBBO to kochałem jeszcze w Boulder Dash'a grać.

Byłą jeszcze taka gra na Atari XE - River Raid - 400 plansz i lataj se samolocikiem. Potem Montezuma Revenge - kilka razy rzucałem joystickiem o podłogę. :D
No i oczywiście PieC - wielkie klasyki - Syndicate (misję w Urugwaju robiłem chyba ze 100 razy :evil: ), Syndicate Wars, Dungeon Master.

Chwila przebudzenia - FFVII na PC, sugerowałem się recenzją w Resecie (R.I.P., dali tam 10).  Kiedy w to grałem nie mogłem uwierzyć jak można zrobić tak doskonałe RPG. Potem był FFVIII. A że wiedziałem, że FFIXma nie wyjść na PC - kupiłem konsolę. :D


niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...[/list]

Player01

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 25, 2005, 23:52:08 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "Castor Krieg"
ROBBO rządzi!!! Ile to miało plansz, jakoś niesamowicie dużo? Oprócz ROBBO to kochałem jeszcze w Boulder Dash'a grać.

Byłą jeszcze taka gra na Atari XE - River Raid - 400 plansz i lataj se samolocikiem. Potem Montezuma Revenge - kilka razy rzucałem joystickiem o podłogę. :D
No i oczywiście PieC - wielkie klasyki - Syndicate (misję w Urugwaju robiłem chyba ze 100 razy :evil: ), Syndicate Wars, Dungeon Master.

Chwila przebudzenia - FFVII na PC, sugerowałem się recenzją w Resecie (R.I.P., dali tam 10).  Kiedy w to grałem nie mogłem uwierzyć jak można zrobić tak doskonałe RPG. Potem był FFVIII. A że wiedziałem, że FFIXma nie wyjść na PC - kupiłem konsolę. :D


niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...[/list]

Heh no, wowczas ich recenzja zgadzala sie z moimi pogladami na temat tej gry, tyle ze ja bym jej wystawil tytulowe 7.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
W co się cięło
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 26, 2005, 00:20:35 am »
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]

Trish

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 26, 2005, 09:54:34 am »
Hmm moja przygoda zaczela sie od Commodore..."Dizzy" rzadzil :P . Pozniej przyszedl czas na Amige500+ i Amige CD32. Najmilsze wspomnienia hmm..."Soccer Kid", "CannonFodder" (ta muzyczka rzadzila :wink: ), hieh na Mortalach tez sie troszke czasu spedzalo no i "Anoderworld". Jednak po paru latach przyszla era na Saturna i PSX'a. I tu byl dylemat za co sie wziasc, ostatecznie "uleglam wdziekom" Saturna :) . Najpiekniejsza gra to oczywiscie "Nights", " Panzer Dragon Zwei", " Virtula Fighter 2", "Exhumed", "Sega Rally" , "Resident Evil" i wiele innych. Niestety jak wiadomo Sega po jakims czasie umarla wiec przyszedl czas na PSX'a. Hehe to juz byla dluzsza historia bo przy tej konsoli troszke lat sie spedzilo. "Final Fantasy VIII" bardzo milo wspominam heh nie mowiac o "Gran Turismo", Residentach, seria "Need for speed" no i oczywiscie ..seria "Tekken". Po dlugim okresie przyszedl czas aby zmienic sprzet hehe :twisted: . Sprzedalam i kupilam Dreamcasta (kttorego mam do dzisiaj). Uwazam ta konsole za perle..Jedyna konsola ktora wywarla na mnie tak ogromne wrazenie. "Shenmue" zawladnelo moje serce tak jak i "Soul Calibur" i oczywiscie " Space Channel 5 part 2.". Jakbym tak chciala wymieniac wszystkie wspaniale gry na DC to by mi miejsca braklo. I dosc niedawno bo w wakacje 2004r. kupilam Xboxa i.....powrotnie "Sege Saturn". Aktualnie mecze Forze, Silent Hilla 4, Fatal Frame 2. I tak sobie zyje z 3 konsolami, z ktorymi wiaze sie iwele wspomnien hieh. DC rulezz
In my restless dreams, I see that town.Silent Hill.You promised me you'd take me there again someday.But you never did.Well, I'm alone there now...In our "special place..."Waiting for you...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 26, 2005, 15:56:11 pm »
Cytat: "blancio_"
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]

Heh... a jak Piekara tą gierkę zjechał w Gamblerze (coś koło 43/100)...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
W co się cięło
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 26, 2005, 16:30:29 pm »
Ja najbardziej pamietam granie w Contra na 2 osoby. Plansza z wodospadem RULZ- mozna bylo zabic kompana skaczac do gory. A i w Micro Machines tez sie fajnie gralo na 2 osoby. Obie gry na Pegazusa.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 26, 2005, 18:03:49 pm »
Kurde, ja zawsze wszystkim zazdrościłem Pegaza bo mi rodzice nigdy nie chcieli kupić :?
Pamiętam dwie giery - jedna to legendarny Super MArio Bros. (kurde, nawet nie wiem czy w MAria nie grałem przypadkiem na NES`ie, ale to było z 10 lat temu jak miałem 4 lata :P) a druga to takie jakby wyścigi małych samochodzików po kuchni/domu, lub coś w tym stylu...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
W co się cięło
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 26, 2005, 21:45:56 pm »
Cytat: "CassSept"
a druga to takie jakby wyścigi małych samochodzików po kuchni/domu, lub coś w tym stylu...

Napewno chodzi Ci o Micro Machines  :D