Inne > Cmentarzysko

MARZEC

(1/4) > >>

FAX:
Posiadacze ps2 będą mieli w marcu drugie święta. Niech wymienię tylko DMC3, MGS3, GT4. Część producentów przełożyła premiery swoich gier z grudnia i wszystkie wylądują w marcu. Jednak nie wzięli pod uwagę, że świąteczna pora łatwiej otwiera portfele. I co Wy na to? Przypadek, czy wszyscy koniecznie pchają się w jeden miesiąc? Halo 2, obok Killzone i MP prawie w tym samym czasie, choć to inne konsole. Killzone, SA, NFS również w podobnych terminach. Spisek z premierami, czy pokręcona logika producentów?

wsciekly_blondyn:
w tym napewno nie ma przypadku ja mysle ,ze to przmyslana strategia ,a co do samego miesiaca Marca to jeszcze Tenchu i RE4

Wudi:
Z jednej strony mysle sobie skad ja wezme na to wszystko kase a z drugiej niesamowicie sie ciesze.
Wydaje mi sie ze w marcu zobaczymy ktore gry sa naprawde najlepsze, a ktore byly tylko ladnie zapowiadane. Mysle ze najlepiej sprzeda sie DMC3.

Lorek:
Mogli te premiery troche bardziej rozłożyć w czasie bo tylko nielicznych stać na te wszystkie gry w jednym miesiącu. Ale z drugiej strony to zakup tych gier można bardziej rozłożyć w czasie :D


--- Cytuj ---Mysle ze najlepiej sprzeda sie DMC3.
--- Koniec cytatu ---


Ja myśle że najlepiej sprzeda się MGS3 w każdym razie tą kupie najpierw  :twisted:

JimDeGriz:
Jeśli się nie myle to jakoś w tym czasie chyba przypada okres rozliczeniowy w Japoni , jeśli tak to tłumaczy większość wydawcuw z kraju wiśni bo wiadomo chcom pokazać ile w tym roku zarobili. Pozostali zaś niechcąc dać skośnym zarobić to twż wypuszczają swoje szlagiery.
Tak mi się przynajmniej zdaje  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej