Autor Wątek: GBA Micro - skok na kasę?  (Przeczytany 40432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
GBA Micro - skok na kasę?
« dnia: Maja 18, 2005, 07:31:57 am »
Co o tym sądzicie? Wypowiem się krótko. Jeżlei to będzie kosztowało 200 zł to może pomyśle o kupnie (PSP i DS nie wchodzą w grę :(). Chciałbym się odwołać do słów forumowicza Castora (zabrzmiało jak za PRL-u) o tradycjonaliźmie i kultywowanej od lat tendencji: "Gracz - przede wszystkim". Bo oczywiście Ninny serwuje 2 wariacje tego samego sprzętu z miłości do mnie :D. Przy GameBoyach to rozumiem zwykły i Pocket wystarczył. Potem COLOR, który coś wniósł. Ja się pytam co wniósł SP? Że niby standardowy Nintendowski afterburner? Konsolka wygląda jak ruska gierka (dziwny krok N', to samo z DSem :/) więc mam nadzieję, że będzie tania.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2005, 19:00:56 pm »
Hehe, no fakt - Ninny z GBM zagrało ryzykownie. Ale nie jest to pierwszy przypadek - iPod, potem iPod Mini, teraz iPod Shuffle - postępującej miniaturyzacji sprzętu. Myślę, że nowy sprzęcik jest skierowany zdecydowanie do osób, które do tej pory nie zetkneły się z GBA (czyli TNW odpada :lol:). Urządzonko jest małe i (zapewne) tanie. Design oddaje prostotę - wkładasz cartridge i grasz. Jak powiedziałem, ryzykowne i zapewne jest to skok na kasę. Ale szanse powodzenia są moim zdaniem duże.

admin Świata Nintendo

  • Gość
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 19, 2005, 13:57:31 pm »
Chcecie wiedzieć jak Micro wpłynie na rynek - KLICK

A może macie zupełnie odmienne zdanie? Zapraszam do dyskusji!

Tarniak

  • Gość
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2005, 15:04:39 pm »
Jeżeli to będzie współpracowało normalnie z GC, a także miało możliwość odtwarzania MP3 to nieźle na tym oszczędze. Powiedzmy, że używany SP do wydatek rzędu 350 zł kabel GC<->GBA 50 zł + odtwarzacz, który mam sobie zamiar kupić zamiast wysłużonej już Nokii 5510 (wydatek rzędu 200 zł) i GC za 300 zł to mnie wyniesie jakieś 900 zł. A tak to ten Micro będzie tańszy od SP, odtwarzacz odpada tylko trzeba kupić kartę i wydatki maleją :D.

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 24, 2005, 09:36:56 am »
Ja tez tak mysle ze dzieki GB mikro producenci gier jeszcze troche bedą produkowac nowe gierki a to mnie cieszy bo zawsze jak jade na dalekie wycieczki rowerowe to zawsze w plecaku mam mojego starego GBA czuje do niego sentymet  :)
Konsolowy kustosz :)

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 24, 2005, 10:02:24 am »
Co to za pytanie w temacie  :wink: .
Oczywiście, że Micro jest skokiem na kasę - to normalne, że firma chce zarobić sprzedająć po raz czwarty to samo. Tylko zabawne jest udawanie, że chodzi o zdobycie nowej klienteli. Takie teksty , kiedy w sprzęcie zmienia się obudowe a gry pozostają te same to sobie mogą wsadzić.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 24, 2005, 10:11:43 am »
Nie dał bym za to wiecej niz 200zł. Za ta kase wolałbym sobie kupic GBA z wiekszym ekranikiem.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 24, 2005, 17:50:03 pm »
Krzychu, zobacz co daje sony przy Ps jedynce lepiej :P
GBA po premierze mmógł przy okazji DS`a umrzeć, tak samo jak PS przy premierze dwójki... ale niecne Ninny zrobiło to co wspaniałe Sony - po prmierze nowej konsoli wydali ich ulepszone wersje aby gry były na nią dalej produkowane... myslisz że z dobrego serca do dziś wychodzą gry na PSX`a?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 24, 2005, 19:27:34 pm »
Ej, a mnie sie strasznie podoba odkąd dowiedziałem się, że będzie mógł mi służyć jako odtwarzacz MP3 ( i przy okazji Wideo ). Co najważniejsze - jest mały, bo nie mam ochoty w kieszeni nosić jakiegos kloca - już moja zajechana nokia 5510 ( hi Tarniak :D ) jest dość duża do niektórych moich kieszeni. A że przy okazji będzie można pograć - fajnie :D. Jesli będzie tani to łykam raczej.

Tarniak

  • Gość
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 24, 2005, 20:04:37 pm »
_blancio - nie przesadzaj, dobra jest do gwoździ :D. W sumie MIRCRO jeśli będzie kosztowało 200 zł to i tak mi styka, chociaż sobie zakupiłem Creatice MuVo 256 MB :D więc kicham tą opcję :D. Ale dalej dumnie dzierże tego kloca :P.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 24, 2005, 20:19:44 pm »
Ja wiem CassSept, wiem...
Natomiast nie ma co udawać, że Nintendo postępuje inaczej. Po prostu firmy chcą osiągnać jak nawiększy zysk.

Tylko, że o dwóch (Playstation, PSone) czy trzech (PS2, PSX, PStwo) wersjach mówi się jak o strasznym przykładzie komercji - a to, że w gry Advance'a można grać na 4 konsolach Nintedno (GBA, GBA SP, Micro, DS) to się pisze pierdoły pokroju "celowania do nowych klientów".

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 24, 2005, 20:56:20 pm »
Ja nic takiego nie powiedziałem, ja mowię że WSZYSTKIE firmy leca na kase, a nie jak wiele razy spotkałem się na tym forum, tlyko Nintendo.
Ot Co.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 24, 2005, 21:24:19 pm »
Czy wsteczna kompatybilnosc to cos zlego ? poza tym, stosujac Twoje kryteria to Sony tez 4 ( psx, psone, ps2, pstwo )
Jednak przedewszystkim, nie zgadzam sie z opinia, ze to jest zle :| komercja ? dajcie spokoj. Czy wydawanie roznych wersji kolorystycznych tez jest zle ?
Dzieki temu moglem kupic ladniejsza i nowsza wersje PS2 z wbudowanym NA, wyszlo 100 zl taniej.
Dzieki temu, bede mial mozliwosc kupna GBM. Nie musze go kupowac, ale mam wybor i bardzo mi sie podoba. Czy lepiej by bylo gdyby nie wyszedl ? Nie. Jesli nie bede go chcial, to go nie kupie.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 07, 2005, 12:07:33 pm »
GBA Micro - super pomysł!! co w tym złego? Dla mnie rewelacja!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:57:24 pm »
Ostatnio widziałem GBMicro w różnych wariacjach... toż to cudo O_O
Naprawdę, GBMicro wygląda świetnie, jestem ciekaw jak się będzie na tym grało... no i ceny. Byłem kiedyś zainteresowany GBASP ale się rozmyśliłem, teraz jestem ciekaw nad GBM...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 20, 2005, 15:49:56 pm »
Coś mi się wydaje, że gra na tym malutkim GB będzie mortęgą. Takie małe urządzonko będzie się ciężko w łapskach trzymało, a co dopiero wygodnie grało? ;o

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:03:43 pm »
GBM będzie wielkości telefonu kom.
Ja grałem bardzo często na telefonie i muszę przyznać że nie robi to ogromnej różnicy. Jak już się zacznie grać, nie myśli się o tym jakiej wielkości jest konsola. Wielkość w niczym nie będzie przeszkadzała.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:10:38 pm »
Mnie, po dłuższej grze na telefonie komórkowym, bardzo palce bolą :C.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:16:07 pm »
Po długiej grze nawet na GC bolą ręce . Ostatnio po dłuższej grze w  SSBM przez 2 dni mnie ręce bolały. W telefonach zazwyczaj jest niewygodne rozłożenie przycisków i są zbyt blisko siebie a w GBM będzie normalny układ więc nie powinno być tak źle.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 21, 2005, 12:06:10 pm »
Cytuj
Po długiej grze nawet na GC bolą ręce .

Jeśli Twoje ręce są dużo większe niż pad, to wiadomym jest, że palce po pewnym czasie zaczynają boleć ;). Moje dłonie się idealnie na padzie układają, więc nawet po pięcio - godzinnej grze nie odczuwam żadnego bólu.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 21, 2005, 12:10:20 pm »
Zależy też jaka gra ja grałem w SSBM w multi od rana do nocy praktycznie cały dzień i nie polecałbym tego nikomu. Ale chyba sprawa przesądzona podobno GBM ma kosztować 150 Euro a to na coś tak małego trochę dużo.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 21, 2005, 12:12:36 pm »
Cytuj
Ale chyba sprawa przesądzona podobno GBM ma kosztować 150 Euro a to na coś tak małego trochę dużo.

Podobno, więc jeszcze nic nie jest przesądzone. Nie wydaje mi się, by Nintendo zażyczyło sobie tak dużo za 'nowego' GB :) - na konferencji bytło mówione, że nie ma być drogi.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2005, 13:58:40 pm »
nie no 150 "ełro"  !!??? litości.... "toć" to tyle co DS

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 21, 2005, 11:03:25 am »
siudym: To nie jest oficjalne info.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 21, 2005, 16:10:14 pm »
GBM jest skokiem na kase, natomiast mysle, ze w dobrym celu.
Takim samym skokiem na kase sa Pokemony, dzieki ktorym Nintendo dojac dziei ma pieniadze na produkcje dla prawdziwych graczy.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 22, 2005, 11:35:13 am »
Umm, chyba nie do końca wierzysz w to, co mówisz :S. Nintendo dzięki Pokom nie zarabia tylko na dzieciakach, ale również na osobach bardziej zaawansowanych wiekowo - dla przykładu: mój znajomy ma 20 lat, a dalej łapie je wszystkie :)))).

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 22, 2005, 11:42:32 am »
Cytat: "nochance"
GBM jest skokiem na kase, natomiast mysle, ze w dobrym celu.
Takim samym skokiem na kase sa Pokemony, dzieki ktorym Nintendo dojac dziei ma pieniadze na produkcje dla prawdziwych graczy.
Mi to wygląda na ironię!!!

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 22, 2005, 13:31:26 pm »
Wiecie, ze Zelda nie sprzedaje sie nawet w 1/10 tak dobrze jak Pokemony?
Nintendo robi takie gry w celu naciagniecia dzieci, a dzieki temu ma pieniadze na robienie magicznych gier atrakcyjnych dla prawdziwych graczy.
@Sambady twoj kolega majac 20 lat gra w Pokemony?  :shock:
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 22, 2005, 13:38:09 pm »
Pokemony sa po to aby utrzymywac ambitniejsze produkcje. :lol:
Ciekawa teoria.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 22, 2005, 14:01:41 pm »
Cytat: "nochance"
Wiecie, ze Zelda nie sprzedaje sie nawet w 1/10 tak dobrze jak Pokemony?
Nintendo robi takie gry w celu naciagniecia dzieci, a dzieki temu ma pieniadze na robienie magicznych gier atrakcyjnych dla prawdziwych graczy.
@Sambady twoj kolega majac 20 lat gra w Pokemony?  :shock:

No wiesz, gdyby nie "te pokemony" to nie grałbyś w "magiczne atrakcyjne" gry at least handheldach :lol:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 22, 2005, 15:32:04 pm »
Skok na kase?? Oczywiscie, a co innego??
PSN: CooliG

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 22, 2005, 15:35:05 pm »
Cytuj
@Sambady twoj kolega majac 20 lat gra w Pokemony?

Powiedz mi: Co w tym złego? ~~

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 22, 2005, 16:57:42 pm »
Grupa docelowa Pokemonow sa dzieci, jesli ktos kto ma 20 lat namietnie je wylapuje to jest z nim cos nie tak.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 22, 2005, 17:38:50 pm »
Cytat: "nochance"
Grupa docelowa Pokemonow sa dzieci, jesli ktos kto ma 20 lat namietnie je wylapuje to jest z nim cos nie tak.
Wud... to znaczy nochance kto ci powiedział, że grupą docelową są dzieci, to że na podstawie pokemonów zrobili serial dla dzieci nie znaczy że gra jest stricte dla nich przygotowana.
Ja w każdą kolejną część pokemonów się zagrywam i nie uważam tego za coś nienormalnego.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 22, 2005, 17:46:50 pm »
Cytat: "kingboo"
Cytat: "nochance"
Grupa docelowa Pokemonow sa dzieci, jesli ktos kto ma 20 lat namietnie je wylapuje to jest z nim cos nie tak.
Wud... to znaczy nochance kto ci powiedział, że grupą docelową są dzieci, to że na podstawie pokemonów zrobili serial dla dzieci nie znaczy że gra jest stricte dla nich przygotowana.
Ja w każdą kolejną część pokemonów się zagrywam i nie uważam tego za coś nienormalnego.

Prawdopodobnie dlatego, ze masz kilkanascie latek i sie na tym wychowales.
Nieskomplikowana fabula i plytcy bohaterowie, jak i uzywany jezyk swiadczy o tym, ze jest to produkt przeznaczony dla dzieci.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 22, 2005, 17:57:17 pm »
Oj Wudi, Wudi :roll:
No to jesteś w dużym błędzie.
W przeciwieństwie do ciebie nie wychowałem się na Tekkenie, na pokemonach też niestety nie.
W pokemonach nie chodzi o bohaterów ani o fabułę tylko o dobrą zabawę.

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 22, 2005, 18:07:58 pm »
Ja mam 17 lat i po pijaku chętnie gram w Pokemony na swoim GBA :lol: a co do tematu czy GB Micro jest skokiem na kase??moze i jest,ale co z tego jesli komus nie pasuje to go nie kupi i kasy nie straci.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 22, 2005, 19:09:02 pm »
Cytat: "kingboo"
Oj Wudi, Wudi :roll:
No to jesteś w dużym błędzie.
W przeciwieństwie do ciebie nie wychowałem się na Tekkenie, na pokemonach też niestety nie.
W pokemonach nie chodzi o bohaterów ani o fabułę tylko o dobrą zabawę.

Moze to ty jestes ukrytym ego Wudi'ego, albo masz obsesje na jego punkcie. Pewnie masz w piwnicy kapliczke z wydrukowanym avkiem do ktorego prawisz modly.
Pokemony sa przeznaczone dla dzieci, sprawdz oficjalna strone. Czuje, ze one stanowia glowny punkt zwrotny w twoim rozwoju, dlatego nie potrafisz przyznac mi racji.
Jesli mozesz, to napisz ile masz lat.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 22, 2005, 19:21:26 pm »
Cytat: "nochance"
Jesli mozesz, to napisz ile masz lat.
Tyle co wiosen to po pierwsze, a po drugie tu się nie liczy to ile kto ma lat, tylko jakie ma doświadczenie w graniu, zapewniam cię że nie zaczynałem grać tak jak ty na PSX.
A co do ołtarzyków już sam nie wiem komu je wystawiać Wudiemu, Player'owi01 a może nochance'owi.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
GBA Micro - skok na kasę?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 22, 2005, 19:50:01 pm »
Cytat: "kingboo"
Cytat: "nochance"
Jesli mozesz, to napisz ile masz lat.
Tyle co wiosen to po pierwsze, a po drugie tu się nie liczy to ile kto ma lat, tylko jakie ma doświadczenie w graniu, zapewniam cię że nie zaczynałem grać tak jak ty na PSX.
A co do ołtarzyków już sam nie wiem komu je wystawiać Wudiemu, Player'owi01 a może nochance'owi.

Szkoda mojego czasu na dyskusje z toba, odpowiedz na moje pytanie w temacie quiz doswiadczony graczu.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.