Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710439 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2080 dnia: Listopada 14, 2008, 23:32:46 pm »
Buzu... ja ci obiecuje... jak ci się podoba grafika w Crisis to po zagraniu w Kz2 padniesz.
Niesamowicie szczegółowy i dopracowany produkt z toną smaczków. Dzisiaj padłęm jak na jednym z level znalazłem grila z garnkiem i kilk flaszek na obok ;)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2081 dnia: Listopada 14, 2008, 23:44:46 pm »
http://www.gamersyde.com/pop_image.html?G=7119&N=10

http://img84.imageshack.us/img84/531/fa1ry4.jpg

Dla mnie roznica jest oczywista. KZ2 kombinezon gostka wyglada nieciekawie, malo szczegolow, rozmazane tekstury. Tymczasem w Cry wszystko cholernie wyrazne, wiele detali. Twarz w KZ2 jakas taka o, w Cry rewela. No i do tego model w broni w KZ2 taki o (znowu niewyrazna tekstury) zas w Cry, zdjecie mowi za siebie. Dla mnie modele postaci w Cry wyglada poprostu lepiej niz w KZ2. Tyle  Aha nie wiem jak zrobic, zeby te fotki byly wyswietlane na forum, jakby ktos mogl tak zrobic, zeby jedna kolo drugiej byla...

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2082 dnia: Listopada 15, 2008, 00:36:16 am »
nie trzeba..
koledzy grajacy w Kz2... slyszeliscie... bron slaba, kombinezon nie wyszukan... jakis komentarz ;)

Buzu... ehhh... chlopie... zebys ty zagral... to bys cos wiedzial :)

svonston

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2083 dnia: Listopada 15, 2008, 00:40:12 am »
Tyle, że kolega pokazał obrazek i to na nim wytknął te wszystkie wady. Ja tam właśnie widzę to, co Buzu napisał w poście. O co kaman?

Z GoW2 jest to samo - ktoś coś napisze o grze złego i jest okej, ale jak, że to dobra gra i nie ma takich problemów, jak niektórzy piszą (choć mi się masakrycznie nie podoba, to samo jedynka), to już farmazony, bo przecież gra to gówno.

nakimushi

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2084 dnia: Listopada 15, 2008, 00:41:45 am »
dajcie spokoj porownywac Crysisa do jakiejkolwiek gry na konsolach bo to jest smieszne / akurat widzialem ta gre na mocnym pc i jesli tak beda wygladac gry na ps4 to bede zadowolony

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2085 dnia: Listopada 15, 2008, 00:53:48 am »
nie trzeba..
koledzy grajacy w Kz2... slyszeliscie... bron slaba

Tak, nie mowie o broni gracza widzianej z pierwszej osoby, bo ta jest rewelacja i nawet lepsza niz w Cry. Natomist jak patrzysz na bron kolegi/przeciwnika to bez porownania. Co widac na zdjeciach

, kombinezon nie wyszukan...

Oczywiscie, przy tym co prezentuje Cry to wdzianka w KZ2 to nie ta liga jeszcze

Buzu... ehhh... chlopie... zebys ty zagral... to bys cos wiedzial :)

Tyle? Aha, luz. Myslem, ze teraz jakies argumenty przeczytam, zdjecia z gry zobacze czy cos...


Jurass jestes rozkoszny
Moze jednak dalbys zdjecie twarzy z KZ2 z GRY tak jak ja dalem z Cry a nie retuszowanego bullshota? oki? czy "no can do"?;)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2086 dnia: Listopada 15, 2008, 01:18:41 am »
Jurass jestes rozkoszny
Moze jednak dalbys zdjecie twarzy z KZ2 z GRY tak jak ja dalem z Cry a nie retuszowanego bullshota? oki? czy "no can do"?;)
Ciekawe,   
Screens added on: Dec 3, 2007  Link. Wzrok mnie myli, czy to screen użyty przez Ciebie w porównaniu pochodzi sprzed jedenastu miesięcy  , hmmmm?


Aha i to jest Twoja linia obrony? Dlatego, ze developer niezrobil do dzisiaj ciekawie wygladajacych modeli postaci to Ty mi na zlosc dasz retuszowane fotki sprzed kiedy? Kiedy ten Twoj bullshot powstal? Tez jakis swiezy nie jest

Tu masz aktualniejsze (grywalny kod z E3). Tez bez rewelacji a nawet slabiej bo to juz czysty gameplay a nie cutscenka
http://www.gamersyde.com/pop_image.html?G=9001&N=1

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2087 dnia: Listopada 15, 2008, 01:50:52 am »
Po pierwsze to jest Twoje zdanie ( na temat lepiej wykonanych postaci w Crysis), ja mam odmienne.
Po drugie czytaj Naku (odpal Crysis'a na pc z 512 ramu i to włacznie z grafą).
Po trzecie na złość to robisz chyba Ty wklejając foty sztucznych postaci z Crysisa do działu z KZ2.
Po czwarte łądny Helgast nie?

A jak się rusza:


Ad1. Owszem to jest moje zdanie... jak ktos ma odmienne (widzac porownanie postaci z gry z KZ2 a Cry) to... dziwne, ale akceptuje.
Ad2. Dlaczego mialbym zrobic cos tak szalonego? Czemu mialoby to sluzyc?
Ad3. Ok tutaj przyznaje Ci racje. Rozpastwilem sie i trzeba to konczyc. Uczciwie przyznaje sie do winy. To temat o KZ2, ktory zapowiada sie swietnie, a ja troche namieszalem z cry...
Ad4. Nie widzie nic specjalnie ladnego. Standardowo rozmazane tekstury i malo szczegolow, aha no i moje ulubione - oczywiscie rzekomo ladny helgas nie pochodzi z gameplay'u tylko no wlasnie co to jest? Nie miales czasem dac zdjecia Z GRY?

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2088 dnia: Listopada 15, 2008, 09:14:27 am »
Dla mnie K2 jest wspaniałą grą. Posiada genialne oświetlenie, a np woda, kałuża wyglądają genialnie, widać ze tekstury są bardzo dobrej jakości, wiadomo ze jak sie pójdzie gdzieś w kąt to można zobaczyć jakieś słabsze tekstury ale jako całokształt gra wygląda genialnie.
I podkreślam jest to tylko Multi a wiadomo ze single jest ładniejszy. Bardzo też podobają mi sie rozbłyski podczas strzelania, takiego mocnego i wyrazistego efektu nie znajdziecie w żadnej grze, no i na koniec genialnie oddane cienie postaci i do tego ich naturalność ruchów widać ze noszą na sobie ciężkie ''skafandry'' Porównując bete K2 do Crysis jest nie na miejscu ponieważ to jest multi[K2] a wy to porównujecie do singla[crysis] A mimo to nawet w Beta K2 np bronie ,oświetlenie, wygląd postaci wyglądaja lepiej w K2 niz w crysisie. Więc można sie spodziewać ze single będzie wypaśny

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2089 dnia: Listopada 15, 2008, 09:46:58 am »
Nie bardzo rozumiem całą tę kłótnie o Crysisa . crysis jest grą zaprojektowaną na o wiele mocniejsze układy niż RSX (który jest po prostu GF-orcem 7600 po lekkim tuningu), i nie ma się co oszukiwać że w jakimś aspekcie Killzone wygląda lepiej (w Crysisie nie ma takiej destrukcji ścian, ale tylko dlatego że nie ma tego w enginie bo jest to jak najbardziej do zrobienia).

Wnętrza. postacie (co wam udowodnił wczesniej Buzu), rozmiar terenu, itp itd wyglądają w Crysisie o wiele lepiej i trzeba być zaslepionym fanbojem żeby twierdzić ze jest inaczej, oczywiscie Crysis odpalony na słabym sprzęcie nie pokaze swojego piękna (bo jest optymalizowany mod mocne karty i duzą ilosc ramu, ale cos za coś).

Killzone z kolei jest ładną grą ładną  całosciowo i najlepiej jest ją oglądać gdy postać jest w większym pomieszczeniu (lub na większym terenie) chodzi mi o cos takiego:



Lecz  gdy jestesmy w małym pomieszczeniu to wygląda to miejscami jak gra z PS2 (proste wieloboki poobkładane rozmazanymi texturami, tekstury w wielu miejscach zasysają a wygląd wielu elementów wyposażenia przypomina mi gry na pieca sprzed paru lat).

Ktoś wspomniał wczesniej o oswietleniu w Kz..że wypas i wogóle szał baj naj, nie rozumiem tej euforii , wygląda to ładnie ale co w takim razie mamy powiedzieć  o oswietleniu w Crysisie (ustawienia na maxa ofkors) albo o oswietleniu w MIRRORS EDGE (chyba pierwsza gra która symuluje global ilumination w takim stopniu).

KZ jest grą bardzo ładną  jak na tak słabe na obecne czasy bebechy jakie ma ps3 (kręcony gf 7600) i swoim wyglądem pokazuje nam co mozna osiągnąć przez optymalizacje kodu pod jedną konkretną architekturę, cudów jednak nie ma więc gra chodzi w 720 p przy 20-30 klatkach na sekundę (pamiętam jak na pierwszym pokazie konsoli sony obiecywało 120 fpsów w FULL HD...teraz mozna się tylko usmiechnąć z politowaniem  8)  ).
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 10:00:56 am wysłana przez Zatoichi »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2090 dnia: Listopada 15, 2008, 10:46:44 am »
Pieprze... ja już odpuszczam sobie tą dyskusje bo się czuje jak w CK DEZERTERZY
"to jest kura panie generale"

Najpierw celebrowałeś fizykę, oświetlenie i zniszczenie w Crisis, potem wykonanie pomieszczeń, teraz pokazujesz mi model postaci i twarzy - jakbym widział kurę - dla mnie wyglądają gorzej w Crisis.
Ja gram w grę - ty operujesz fotkami sprzed roku - masz dostępne filmiki z sieci polecam HD z gamersyde - tylko one są akceptowalnej jakości.

A już dobił mnie nowy użytkownik który wypalił
Cytuj
niż RSX (który jest po prostu GF-orcem 7600 po lekkim tuningu)
kur.a wbił to sobie do głowy! Ps3 to nie PC czy Xbox(pochodna PC)! mają inną architekturę! RSX to tylko jeden z jej elementów! nie wiesz takich podstaw to milcz... milcz... milcz

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2091 dnia: Listopada 15, 2008, 11:22:26 am »
''Lecz  gdy jestesmy w małym pomieszczeniu to wygląda to miejscami jak gra z PS2'' bzdura na kołach  :lol:
Zdarzają sie słabsze tekstury jak w każdej grze ale na pewno nie ma mowy o poziomie PS2. Zresztą skąd ty wysuwasz takie wnioski??
Grałeś w ogóle w Bete K2?? Nie wydaje mi sie. Ja mam z tą grą styczność cały czas.
Piszesz ze RSX jest mało wydajny?? Chłopie on jest wspierany jeszcze przez Cell'a
I za nic w świecie nie zgodzę sie ze oświetlenie jest gorsze od Mirror Edge czy crysis.
To trzeba zobaczyć na własne oczy a nie po jakiś obrazkach

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2092 dnia: Listopada 15, 2008, 11:36:41 am »
nie wiesz takich podstaw to milcz... milcz... milcz


ten tekst mnie rozłożył  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  (chyba dodam go w sygnaturce  :D :D :D)

co do RSX-a (wystarczy popatrzeć na parametry obu tych układów)

http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_7_Series#GeForce_7600_GT
http://en.wikipedia.org/wiki/RSX_%27Reality_Synthesizer%27

Nie jestem fanbojem żadnej z konsol , po prostu smieszy mnie jak garść ludków nałykała się PR-owego bełkotu Sony i teraz wydaje się im że kupili nie wiadomo jakiego cudaka (PS3 w momencie premiery był przestarzały technologicznie z powodu kłopotów z Blueray-em a sam RSX nie był rozbiony na zamówienie tylko na szybko dostosowany do konsoli (o ile pamiętam sony na początku chciało włożyć dwa Celle zamiast cella i rsx-a  ale ten patent okazał się za cienki)

Obydwie konsole są cieniutkie jak na dzisiejsze realia.
1280 x 720 to śmiesznie mała rozdzielczość  (a często skalowana z mniejszej) to standard wielu gier na obecne konsole.
Brak FSAA ( AA jest sporadycznie w grach), badziewne filtrowanie (dobre ANIZO na konsolach to marzenie), płynność na granicy 30 klatek to standard na konsolach i najczęstszy dowód na brak mocy (a obietnice były inne jak pamiętamy)

...a ty mi piszesz o tym że Sony ma jakąś rewelacyjną architekturę  :-D :-D ROTFL  :lol: :lol:

...to czemu KZ  chodzi w 20-30 klatkach a nie w 60 przy full HD przeciez ma taką wypasioną architekturę??? ..nie musisz odpowiadać (już nie będę się znęcał  :-D ).

Nie zrozumcie mnie zle , sam mam konsole i gram głównie na niej (na piecu gram tylko w FPSY i czasami jakiegoś MMO online), uwielbiam konsole (zarówno PS3 jak i xboxa 360) tylko smieszy mnie jak ktoś jest do tego stopnia zapatrzony w swój sprzęt (niewazne jaki) że proste fakty do niego nie docierają  :lol: :lol: :lol:




Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2093 dnia: Listopada 15, 2008, 11:36:52 am »
Co wy z tym 7600??
Fakt RSX ma podobnie jak ten układ jednostek 8 ROP i to jedyna wspólna cecha

Poza tym ma zbliżoną ilość tranzystorów co 7900, tyle samo jednostek vertex i pixel shader, ale jest wyżej taktowane niż 7900, dostęp do pamięci zamiat przez jedną szynę 256 bit ma przez 2 magistrale - 128 bit do DDR3 i 64 bit (za to taktowaną 3,2 Ghz) do XDR. Co najważniejsze jednostki renderujące mają 4 x większy rozmiar wewnętrznej pamięci cache niż układ 7900. Także proszę mi tu nie pieprzyć głupot- jak sie komu KZ2 nie podoba to niech wraca grać w Gears 2 i przestanie opowiadać bzdurki

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2094 dnia: Listopada 15, 2008, 11:37:44 am »
Dobra koniec dziewczynki bo jeden drugiemu nie przegada. Wyjdzie pełna przyjdzie anonimowy zrobi porównanie wyjdzie że KZ2 wygląda, chodzi jak kupa i ma w sobie masę sztuczek jak Wipeout hd których nikt nie widzi, kilka ludzi dostanie bany, poleci masę ostrzeżeń i się skończy.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopada 15, 2008, 11:45:58 am »
Gra wygląda świetnie, nie widziałem nic ładniejszego do tej pory(fakt trafiają się gorsze tekstury ale nie to jest wyznacznikiem pięknej oprawy).

PS: Ja się pytam gdzie są do cholery moderatorzy?? Temat o Killzone a jakieś małolaty dają porównania z crysis i o jakiś pierdołach z kartami graficznymi. Idźcie sobie do System Wars a nie robicie tutaj burdel.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopada 15, 2008, 11:48:24 am »
Zatoichi... żałosne... wiesz co to jest CELL... dla ciebie to pewnie do otwieranie stron www
skończ waść pan i wstyd sobie oszczedż... zerwałeś się  nie wiadomo skąd... co jakiś czas pojawia się taki debeściak jak ty i zaczyna pisać te same brednie.
My już ten temat oklepaliśmy z 1000000 razy i takich jak ty z drugie tyle. Nie znasz mnie, nie czytałeś moich poprzednich postów i bredzisz tu coś o fanboystwie... pokory trochę człowieku. Milcz, czytaj, zdobywaj wiedzę... i jak już będziesz trochę wiedział to się wypowiedz.
Klika postów napisał i już wypala z mądrościami wszczynając awanture.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 11:50:16 am wysłana przez Maximmus80 »

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopada 15, 2008, 12:02:52 pm »
Zatoichi... żałosne... wiesz co to jest CELL... dla ciebie to pewnie do otwieranie stron www
skończ waść pan i wstyd sobie oszczedż... zerwałeś się  nie wiadomo skąd... co jakiś czas pojawia się taki debeściak jak ty i zaczyna pisać te same brednie.
My już ten temat oklepaliśmy z 1000000 razy i takich jak ty z drugie tyle. Nie znasz mnie, nie czytałeś moich poprzednich postów i bredzisz tu coś o fanboystwie... pokory trochę człowieku. Milcz, czytaj, zdobywaj wiedzę... i jak już będziesz trochę wiedział to się wypowiedz.
Klika postów napisał i już wypala z mądrościami wszczynając awanture.

Czy ja coś pisałem o CELL-u?   ...nic :grin: (być może wiem na temat tego procesora więc od ciebie Panie mądraliński ale heh... nieważne  8) )

My już ten temat oklepaliśmy z 1000000 razy i takich jak ty z drugie tyle.

 :lol: :lol: :lol: I ty mi mówisz o pokorze po tym co napisałeś powyżej  8) , myslisz że jak nastukałeś więcej postów na tym forum to masz przez to jakąś większą wiedzę (tak wynika z twojej wypowiedzi).

Wiesz co ja tu widzę w tym wątku  :lol: :lol: :lol: widzę Klubik wzajemnej adoracji zapatrzony w jedną jedyną słuszną grę która ma najwspanialszą na swiecie grafikę (lepszą niż Crysis i Gearsy 2 razem wzięte) i jedną jedyną słuszną platformę wyposażoną w SUPERPOTĘŻNEGO CELL-a który przeliczy wszystko  :lol: :lol: :lol:


...a jak tylko pojawia się ktoś o odmiennych poglądach to aż się cały trzęsiesz ze złosci (widac to po twoich dziecinnych postach w stylu "milcz.milcz.milcz" itd  ...normalnie kupę śmiechu mam jak ciebie czytam  :cool: :cool:

P.S. odnoszę wrażenie że niektórym długo pobyt na jednym forum naprawdę nie wychodzi na zdrowie  :cool:


« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 12:06:28 pm wysłana przez Zatoichi »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopada 15, 2008, 12:05:09 pm »
skończyłeś? tu nie chodzi o odmienne poglądy tylko o takie same(takie jak twoje) - naprawdę przerabialiśmy takie sytuacje z milion razy

dobra kończe dyskusje... pogram sobie w kz2 a czas pokaże kto miał racje - ta gra broni się sama.

Cytuj
Laughing Laughing Laughing I ty mi mówisz o pokorze po tym co napisałeś powyżej  Cool , myslisz że jak nastukałeś więcej postów na tym forum to masz przez to jakąś większą wiedzę (tak wynika z twojej wypowiedzi).
wiem więcej niż ty... oceniłem to po twoich wszystkich wypowiedziach...
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 12:13:22 pm wysłana przez Maximmus80 »

svonston

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopada 15, 2008, 12:06:30 pm »
Niestety, ale ten niedoświadczony ziomek ma rację. Wypalasz się, Maximmus.

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2100 dnia: Listopada 15, 2008, 12:07:21 pm »
a nie lepiej przemilczec Zatoichi ??? bo bedziecie pierd*olic do usranej smierci. . .  :cool:
         

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2101 dnia: Listopada 15, 2008, 12:13:02 pm »
Wracając do tematu samej gry, to co ta gra ma naprawdę rewelacyjne imho to:

-Design Broni i ich dopracowanie graficzne.
-Animacja postaci
-efekty zniszczeń
-design całości i tworzony przez to klimat

Te rzeczy imho są na najwyższym swiatowym poziomie (mam nadzieję że grywalnosc w singlu będzie im dorównywała)  8) mam też cichą nadzieję na demko singlowe (ale pewnie się nie doczekam)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2102 dnia: Listopada 15, 2008, 12:47:12 pm »
swoje wnioski opierasz na czym?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2103 dnia: Listopada 15, 2008, 13:03:45 pm »
Moim zdaniem w okolicach stycznia lub koniec grudnia czeka nas albo otwarta beta multi(bardziej prawdopodobne) lub jakiś kawałek singla(wątpie)..

Unlimited

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2104 dnia: Listopada 15, 2008, 13:34:41 pm »
Pieprze... ja już odpuszczam sobie tą dyskusje bo się czuje jak w CK DEZERTERZY
"to jest kura panie generale"

Najpierw celebrowałeś fizykę, oświetlenie i zniszczenie w Crisis, potem wykonanie pomieszczeń, teraz pokazujesz mi model postaci i twarzy - jakbym widział kurę - dla mnie wyglądają gorzej w Crisis.
Ja gram w grę - ty operujesz fotkami sprzed roku - masz dostępne filmiki z sieci polecam HD z gamersyde - tylko one są akceptowalnej jakości.

A już dobił mnie nowy użytkownik który wypalił
Cytuj
niż RSX (który jest po prostu GF-orcem 7600 po lekkim tuningu)
kur.a wbił to sobie do głowy! Ps3 to nie PC czy Xbox(pochodna PC)! mają inną architekturę! RSX to tylko jeden z jej elementów! nie wiesz takich podstaw to milcz... milcz... milcz

Wypraszam sobie, Xbox 1 czy Xbox 360 także są jednym elementem, gdyby było inaczej nie dało by się zobaczyć na nich tego co widzimy(wiedzieliśmy), zresztą konsolę różnią się od PC. Tu się liczy tylko jedna architektura i jej optymalizacja.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2105 dnia: Listopada 15, 2008, 13:37:56 pm »
GameTrailers: KillZone 2 MP Stunning Gameplay

Fanom XO dziękujemy za wypowiedzi, ale niech znajdą sobie inny temat bo przypieprzać się do K2 to jak wyskoczyć z nożem na strzelaninę...


http://www.gametrailers.com/player/42801.html

 :shock: :shock:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2106 dnia: Listopada 15, 2008, 13:53:35 pm »
Unlimited... zgadzam sie... zbyt uogolnilem... jednak x360 blizej PC z uwagi na narzedzia, zarzadzanie pamiecia, wykorzystanie procesora(nie do konca) funkcje karty itd...


PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2107 dnia: Listopada 15, 2008, 13:57:17 pm »
Zatoichi podstawowe pytanie grałeś??  :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2108 dnia: Listopada 15, 2008, 14:24:47 pm »
Logiczne jest, ze Crysis na kompie za 5 tysiecy zloty wyglada lepiej od Killzone 2, choc uwazam ze i tak killzone 2 bedzie mial lepsza
animacje postaci, ale coz zostawmy ten temat bo znowy wybuchnie jakas wojenka  :D
IMO modele postaci w Crysis sa lepsze acz nieznacznie - nie tego oczekiwalem po grze ktora dziala na kompie za 5 tysiakow (mowie tu o pozadnym graniu w 60 klatkach animacji i full detalach bo wiadomo gra dziala i na slabszych kompach) głownie roznia sie teksturkami, lepszymi normal mapkami.
Teoretycznie nigdy nie bedziemy mogli porownac tych dwoch gier bo ich wydarzenia odbywaja sie w dwoch zupelnie innych klimatach (dzungla oraz brudna zasyfiala planeta). Kto wie jakby wygladal killzone w dzungli a crysis w brydnym miescie, gdzie jest pelno dymu i kurzu itp.he? Co do RSX i Cella, hmm dobrze ze soba wspolpracuja i udowadniaja, ze dzieki zastosowaniu kilku sztuczek przez autorow mozna za ok. 1300zl dorownac sprzetowi ktory jest wart 5000zl

Wracajac na chwile do Killzona. Jest dobrze nawet bardzo dobrze acz wystepuja bledy (wszystkie gry maja bledy  8) ) Denerwuja mnie worki z piaskiem, ktore po wysadzeniu (np. granatem) zapadaja sie gdzies pod ziemie (ja rozumiem ze moga wystepowac ruchome piaski  :-D  ale IMO nie wyglada to dobrze)

nakimushi

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2109 dnia: Listopada 15, 2008, 14:57:51 pm »
karta 8800gt kosztuje okolo 400 zl wiec kompa do crysisa mozna spokojnie zlozyc ponizej 2 tys zl -i taki komp ruszy wiekszosc gier z konsol w FullHD z 60 klatkami i anizo bez zadnej optymalizacji.....
wiec nie porownuj 1300 do 5 tys  :D
zwlaszcza ze w kanadzie ps3 kosztuje jakies niecale 900 zl ;)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2110 dnia: Listopada 15, 2008, 15:03:53 pm »
To sobie kup mocnego PC jak tak bardzo podobają ci sie gry komputerowe.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2111 dnia: Listopada 15, 2008, 15:08:04 pm »
karta 8800gt kosztuje okolo 400 zl wiec kompa do crysisa mozna spokojnie zlozyc ponizej 2 tys zl -i taki komp ruszy wiekszosc gier z konsol w FullHD z 60 klatkami i anizo bez zadnej optymalizacji.....
wiec nie porownuj 1300 do 5 tys  :D
zwlaszcza ze w kanadzie ps3 kosztuje jakies niecale 900 zl ;)

;0

A na ile ci 88GT pozwoli odpalić "kryzysa" w full detoksach i do tego ze stałymi 60 fpkami ?

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3474-15
http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3474-16

Testy nie pozostawiają złudzeń.

Przykro mi ale na żadnym kompie w cenie PS3 nie będzie ładnego "krzyśka" z zadowalającym framerate'm.

A tak w ogóle to wyjdźcie z tego działu jak macie zamiar dalej pitolić o "kryzysach" i PC.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 15:09:44 pm wysłana przez murdock »

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2112 dnia: Listopada 15, 2008, 15:09:11 pm »
GameTrailers: KillZone 2 MP Stunning Gameplay

Fanom XO dziękujemy za wypowiedzi, ale niech znajdą sobie inny temat bo przypieprzać się do K2 to jak wyskoczyć z nożem na strzelaninę...


http://www.gametrailers.com/player/42801.html

 :shock: :shock:

 8-) 8-) Mało widzę widziałeś gier w życiu skoro to dla ciebie  :shock: :shock: ale tak to jest jak się gra tylko na konsolach  8) ja w tym filmiku widziałem tylko ładną animację postaci i fajną dynamikę rozgrywki (oprócz tego pustawe pomieszczenia ze średnimi texturami i świat złożony z prostopadłoscianów)...a teraz dla odmiany coś co wygląda o wiele lepiej (choć to trochę inna bajka) i też podobno będzie na konsole MUST SEE:

http://de2.gamersyde.com/protected/6adb695b763e3a1d41ee46ec3b11aa9b/491ed772/KUF2_In_Game_081111_hires_lowbr_ok.mp4

alternatywny link

http://de.gamersyde.com/protected/6adb695b763e3a1d41ee46ec3b11aa9b/491ed772/KUF2_In_Game_081111_hires_lowbr_ok.mp4



« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2008, 15:10:49 pm wysłana przez Zatoichi »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2113 dnia: Listopada 15, 2008, 15:09:58 pm »
Obejrzałem ten gameplay i co mnie zdziwiło..wydawało mi się że w tej grze tak jak w codzie lepiej jest poświęcić ułamek sekundy na przyłożenie broni do oka żeby oddać precyzyjniejsze strzały, a tu typ ani razu tego nie użył. Dlatego mam pytanie, czy on miał takiego skilla czy tak jest że nie opłaca się przykładać broni do gęby?

Zatoichi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2114 dnia: Listopada 15, 2008, 15:12:39 pm »
Obejrzałem ten gameplay i co mnie zdziwiło..wydawało mi się że w tej grze tak jak w codzie lepiej jest poświęcić ułamek sekundy na przyłożenie broni do oka żeby oddać precyzyjniejsze strzały, a tu typ ani razu tego nie użył. Dlatego mam pytanie, czy on miał takiego skilla czy tak jest że nie opłaca się przykładać broni do gęby?


Mam nadzieję że gra będzie wymuszała na graczy bardziej taktyczne podejscie (zarówno w singlu jak i w multi).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2115 dnia: Listopada 15, 2008, 15:12:43 pm »
Killzone 2 Beta Is Unbelievable, But We Have Something Better...
http://www.psxextreme.com/ps3-news/4120.html

Cytuj
And one last thing: we currently have something better than the Killzone 2 beta. It's still Killzone 2, but we're not allowed to talk about it until December 4...so we won't. In the meantime, we suggest you keep it here, 'cuz you won't want to miss what we have to say next month. Oh no...no, you won't want to miss that.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2116 dnia: Listopada 15, 2008, 15:55:34 pm »
Zatoichy film nawet w małej części nie oddaje piękna tej gry ,ale skąd mozesz to wiedzieć skoro na oczy gry nie widziałeś  :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2117 dnia: Listopada 15, 2008, 15:58:59 pm »
Masakra, ta gra jest słitaśna :*

Pamiętam jak bruździłem, mówiąc że KZ2 będzie miało b. słabe multi, a tu okazuje się że to będzie najmocniejszy jej atut. Niesamowite wrażenie robią efekty świetlne przy wystrzałach wielu wojaków a fps'y nie garną się do spadania :shock: A to dopiero beta.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2118 dnia: Listopada 15, 2008, 16:57:24 pm »
Macie oczy? Jak macie to chyba widzicie jak wyglądają tekstury na ścianach (wszędzie). To nie przystoi na tak wielki tytuł żeby prezentowały one poziom pierwszego Resistance albo i gorzej.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #2119 dnia: Listopada 15, 2008, 17:05:15 pm »
Kolega grał?