Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710463 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5840 dnia: Lutego 24, 2009, 14:50:34 pm »
Szkoda tylko, że zakończenie jest tak przewidywalne, ale ch** z singlem. Multi grrr  :mad:

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5841 dnia: Lutego 24, 2009, 14:52:13 pm »
W Bydgoszczy w Saturnie dziś jeszcze nie mają (albo nie chcą wydać :P) Jutro od rana ma być z filmem.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5842 dnia: Lutego 24, 2009, 15:04:04 pm »
Nie ma "feelingu" coda, przecież ta gra ma zupełnie inną mechanikę gry niż COD...

Wooyek potwierdzi, jak dostawał po dupie  :cool:

No to świetnie, bo ja Cod4 jakoś nie trawię. Moim ideałem multi jest res1, gdzie żeby coś ,,ugrać" trzeba mieć skilla. A w codzie każdy może każdego ubić. Martwię się jeszcze o jedno. Czy przpadkiem szybkość łącza internetowego nie będzie miała wpływu na rozgrywkę (znów cod się kłania). Bo trochę denerwujące jest to jak gościu mający lącze 20mb ,,widzi" wcześniej ludzi ze słabszymi łączami i ma przez to przewagę. O dziwo na resie tego problemu nie było (lub nie rzucał się w oczy) dopiero na cod4 to zauważyłem. Mam nadzieję żę w kz2 takich kwiatków nie będzie.  
Res 1 skill :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:, kazdy kazdemu się na plecach pojawia no skill, respekt ja nie zabijesz ziomka.

Nie ma "feelingu" coda, przecież ta gra ma zupełnie inną mechanikę gry niż COD...

Wooyek potwierdzi, jak dostawał po dupie  :cool:

No to świetnie, bo ja Cod4 jakoś nie trawię. Moim ideałem multi jest res1, gdzie żeby coś ,,ugrać" trzeba mieć skilla. A w codzie każdy może każdego ubić. Martwię się jeszcze o jedno. Czy przpadkiem szybkość łącza internetowego nie będzie miała wpływu na rozgrywkę (znów cod się kłania). Bo trochę denerwujące jest to jak gościu mający lącze 20mb ,,widzi" wcześniej ludzi ze słabszymi łączami i ma przez to przewagę. O dziwo na resie tego problemu nie było (lub nie rzucał się w oczy) dopiero na cod4 to zauważyłem. Mam nadzieję żę w kz2 takich kwiatków nie będzie.  
Res 1 skill :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:, kazdy kazdemu się na plecach pojawia no skill, respekt ja nie zabijesz ziomka.

HeHe a grałeś w resa ogóle, bo ja w coda 4 tak. A z tym pojawianiem się przeciwników na plecach to chyba ci się  z dwójką pomyliło. Musiałeś źle na forum przeczytać. Poza tym ja mogę inaczej pojmować znaczenie słowa skill niż ty. Dla mnie skill to coś takiego  że idę na gościa na karabiny, to nie giniemy od dwóch naboi, tylko trzeba władować magazynek aby zdobyć fraga, jak mnie ktoś podejdzie od tyłu (bez skojarzeń) i zacznie strzelać, a jest cienki to zdążę się obrucić i go zabic nim on zrobi to ze mną.Ponadto skill to przede wszystkim umiejętne podążanie celownikiem za przeciwnikiem po ekranie i ogólnie rozumiana precyzja i refleks. I takie coś jest w res1. Zeby kogoś ubić z karabimu trzeba władować magazynek (jeszcze najczęściej przeciwnik rusza ci się lewo -prawo) a jak się ma zeza no to sorry no bonus.  I dla tego obok UT3 uważany on jest za najbardziej skillową i flustrującą dla noobów grę na ps3. Poza tym taki, Unreal przez to, że jest cholernie skillowy jest kompletnie olewany przez graczy. Serwery  w nim wieją pustką. Nie tak jak cod4 który zjednał sobie niedzielnych graczy swoją, przystępnością i bezstresowością. Na ale dla ciebie skillem może być schowanie się w trawce i wyskakiwanie znienacka na plecy innym graczom w celu ich ubicia. Poza tym że zabijanie przeciwnika dwoma strzałami ma coś wspólnego ze skillem. No chyba nie.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5843 dnia: Lutego 24, 2009, 15:07:55 pm »
Szkoda tylko, że zakończenie jest tak przewidywalne, ale ch** z singlem. Multi grrr  :mad:

Czy ja wiem, czy takie przewidywalne? Mi scenariusz się podobał. Może głównie dlatego, że jest taki mało "amerykański". 

W Ultimie pierwsza dostawa już się rozeszła (Ci którzy zamówili do 23.02. mogą być spokojni). Następna będzie w piątek. Chyba zaraz ruszę się po swoją kopię, chociaż nie spieszy mi się, bo Dawn of War 2 mnie skutecznie zajmuje a serwery i tak ruszą dopiero jutro ;).
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2009, 15:10:24 pm wysłana przez Zielarz »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5844 dnia: Lutego 24, 2009, 15:22:21 pm »
Killzone 2 PL    
Uwaga! Pierwsza dostawa została wyprzedana pod zamówienia, które spłynęły do 23.02. Nowa dostawa w piątek 27.02
To z ULTIMY :-D :-D :-D Będzie z kim grać!!!

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5845 dnia: Lutego 24, 2009, 15:37:07 pm »
Zapowiada się totalny owned jeśli chodzi o globalną sprzedaż KZ2. Ja swoja kopię nabędę najwcześniej w czwartek wrrr. Mam wolne 4 dni także ok.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5846 dnia: Lutego 24, 2009, 15:38:11 pm »
Cytuj
Nie tak jak cod4 który zjednał sobie niedzielnych graczy swoją, przystępnością i bezstresowością. Na ale dla ciebie skillem może być schowanie się w trawce i wyskakiwanie znienacka na plecy innym graczom w celu ich ubicia. Poza tym że zabijanie przeciwnika dwoma strzałami ma coś wspólnego ze skillem. No chyba nie.
Oj to ja przez tyle lat grajac w CSS, MoH:AA, Q3 na raile gralem w bezskillowe gry ...
BTW w cod 4 nie wyobrazam sobie gry innej niz na hardcore mode, po prostu gra jest bezsensowna i nierealistyczna w normalnym trybie - za to wkurzaja strasznie w tej grze naloty i helikopter - powinno to w CoD 6 mocno znerfic.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2009, 16:00:01 pm wysłana przez KKRT »

wsiok

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5847 dnia: Lutego 24, 2009, 15:51:11 pm »
sorry za offtop, ale co do Coda4 , to może na konsolach nie jest on aż taki skillowy, ALE! Na PC-tach to już inna rozmowa.Na PC jest promod, w którym nie ma perków, helikopterów i innych mongolskich dziwactw.Tu już można mówić o competitive gamingu ;)  BTW.Hardcore jest dla kampiących pipek  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5848 dnia: Lutego 24, 2009, 16:05:39 pm »
dante0 grałem w resa 1 w 2 nie grałem i wiem co mówie, jak dla mnie w tej grze panuje zbyt duży chaos na polu bitwy. A co to ilości życia to ja jakoś nie lubie w ziomka władowac cały magazynek po czym dowiedzieć się, że ktoś inny oddał ten decydujący strzał... A w CoD 4 jak ktoś zachodzi Cie od tyłu to znaczy, ze mapki nie znasz i jestes newbe oraz nie wiesz gdzie sie patrzyć.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5849 dnia: Lutego 24, 2009, 16:06:01 pm »
Cytuj
Nie tak jak cod4 który zjednał sobie niedzielnych graczy swoją, przystępnością i bezstresowością. Na ale dla ciebie skillem może być schowanie się w trawce i wyskakiwanie znienacka na plecy innym graczom w celu ich ubicia. Poza tym że zabijanie przeciwnika dwoma strzałami ma coś wspólnego ze skillem. No chyba nie.
Oj to ja przez tyle lat grajac w CSS, MoH:AA, Q3 na raile gralem w bezskillowe gry ...
BTW w cod 4 nie wyobrazam sobie gry innej niz na hardcore mode, po prostu gra jest bezsensowna i nierealistyczna w normalnym trybie - za to wkurzaja strasznie w tej grze naloty i helikopter - powinno to w CoD 6 mocno znerfic.

To, że kiedyś grałeś w skillowe gry nie oznacza, że cod4 jest skillowy.  Poza tym to realizm i skill nie za bardzo do siebie pasują. Bo jak pisałem ciężko mówić o skillu kiedy drugi koleś pada po dwóch strzałach. Wystarczy się tylko zaczaić, przymierzyć i po sekundzie gościa nie ma. Nawet największy noob tak potrafi. Gorzej już takiemu noobowi  idzie jak trzeba strzelać do ruchomego celu, którego nie da rozwalić się tylko dwoma nabojami, jednocześćie samemu ryszajac się na prawo i lewo - to jest skill.    

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5850 dnia: Lutego 24, 2009, 16:12:27 pm »
A ja mam pytanie do osób, które często kupują w ultimie.

Mój status zamówienie to obecnie
"Zamówienie zostało zaakceptowane"
wcześniej status był chyba inny ale nie jestem pewien, to znaczy ze gra została wysłana, jak to wygląda u was?   

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5851 dnia: Lutego 24, 2009, 16:18:47 pm »
dante0 grałem w resa 1 w 2 nie grałem i wiem co mówie, jak dla mnie w tej grze panuje zbyt duży chaos na polu bitwy. A co to ilości życia to ja jakoś nie lubie w ziomka władowac cały magazynek po czym dowiedzieć się, że ktoś inny oddał ten decydujący strzał... A w CoD 4 jak ktoś zachodzi Cie od tyłu to znaczy, ze mapki nie znasz i jestes newbe oraz nie wiesz gdzie sie patrzyć.

Ok. chaos był ale tylko w meczach powyżej 30 graczy. Zdecydowana większość meczy to były gry na max 16 osób, więc przesadzasz trochę z tym chaosem. Poza tym denerwuja cię asysty. Wiesz, mi jakoś nie przeszkadzały, bo nie miałem problemu ze zdobyciem fragów. Poza tym asysty działały we dwie strony więc było chyba sprawiedliwie. A co do mapki to mam rozumieć, że ten kto zna lepiej mapę ma lepszego skilla? Bo jeśli tak to moim zdaniem ma  co najwyżej lepszą pamięć.  

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5852 dnia: Lutego 24, 2009, 16:19:00 pm »
A ja mam pytanie do osób, które często kupują w ultimie.

Mój status zamówienie to obecnie
"Zamówienie zostało zaakceptowane"
wcześniej status był chyba inny ale nie jestem pewien, to znaczy ze gra została wysłana, jak to wygląda u was?   

Taki status to ja mam w tej chwili, ale oznacza on, że gra czeka na mnie w sklepie. Już dawno nie wybierałem innego sposobu doręczenia, ale wydaje mi się, że gdy zamówienie zostaje wysłane, status zmienia się na zrealizowane. Może oznacza to, że paczka jest przygotowana. Jak zostanie wysłana to pewnie dostaniesz maila wieczorem. Może zaraz pójdę do Ultimy po swój egzemplarz to wybadam co i jak ;).

Proszę skończyć dyskusję na temat CoD4 i Resi w tym topicu. Jeśli nie jest to związane z KZ2 idźcie z tym gdzie indziej.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5853 dnia: Lutego 24, 2009, 16:20:11 pm »
Cytuj
Nie tak jak cod4 który zjednał sobie niedzielnych graczy swoją, przystępnością i bezstresowością. Na ale dla ciebie skillem może być schowanie się w trawce i wyskakiwanie znienacka na plecy innym graczom w celu ich ubicia. Poza tym że zabijanie przeciwnika dwoma strzałami ma coś wspólnego ze skillem. No chyba nie.
Oj to ja przez tyle lat grajac w CSS, MoH:AA, Q3 na raile gralem w bezskillowe gry ...
BTW w cod 4 nie wyobrazam sobie gry innej niz na hardcore mode, po prostu gra jest bezsensowna i nierealistyczna w normalnym trybie - za to wkurzaja strasznie w tej grze naloty i helikopter - powinno to w CoD 6 mocno znerfic.

To, że kiedyś grałeś w skillowe gry nie oznacza, że cod4 jest skillowy.  Poza tym to realizm i skill nie za bardzo do siebie pasują. Bo jak pisałem ciężko mówić o skillu kiedy drugi koleś pada po dwóch strzałach. Wystarczy się tylko zaczaić, przymierzyć i po sekundzie gościa nie ma. Nawet największy noob tak potrafi. Gorzej już takiemu noobowi  idzie jak trzeba strzelać do ruchomego celu, którego nie da rozwalić się tylko dwoma nabojami, jednocześćie samemu ryszajac się na prawo i lewo - to jest skill.    

Widać różne są pojęcia skill'a - w CoD4 bardziej trzeba uważać i być obeznanym z mapami oraz bronią i ilością amunicji w magazynku. Innymi słowy oczy wokoło głowy. Surviving skill, to też skill. Noob zawsze przegra z doświadczonym graczem. Skilll...

EoOT

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5854 dnia: Lutego 24, 2009, 16:20:35 pm »
A ja mam pytanie do osób, które często kupują w ultimie.

Mój status zamówienie to obecnie
"Zamówienie zostało zaakceptowane"
wcześniej status był chyba inny ale nie jestem pewien, to znaczy ze gra została wysłana, jak to wygląda u was?   

Jeśli gra zostanie wysłana, będziesz miał "zamówienie zrealizowane" i na dole nr. przesyłki (jeśli wziąłeś kurierem) żebyś mógł sobie śledzić jej los przez neta, oraz dostaniesz potwierdzenie mailem. Z doświadczenia wiem, że paczki mogą już być wysłane, a aktualizacja statusu zamówienia odbywa się wieczorem. Także luzik, dostaniesz w porę ;)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5855 dnia: Lutego 24, 2009, 16:27:45 pm »
A co do skilla w R1 i CoD4. Pod tym względem R1 wygrywa, jeżeli spotkasz dobrych graczy, to nie masz szans. W CoD4 kto zacznie pierwszy strzelać, ten na 90% ma fraga, poza tym pełno n00bów którzy siedzą w krzakach, ogólnie w ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry. Single bardzo dobry, widowiskowy, ale multi? R1 znacznie lepsze, a już nie wspomnę o H3.

A co do multiplayera KZ2, jestem spokojny, wielu dobrych graczy z całego świata, którzy grali w R1 i CoD4 i mieli styczność z betą, wypowiadali się, że KZ2 ma ogromne szanse na bycie numerem jeden. Najważniejsze że gra wymaga dużego skilla i nie ma samonaprowadzania na cel (w COD4 jest)
Poza tym możemy się spodziewać dużego wsparcia ze strony Sony, turnieje itd. Będą chcieli z tej gry zrobić takie "sonowskie" Halo. 
: Luty 24, 2009, 16:24:14 pm
PS. A ja właśnie sprawdzam swoje statystyki na killzone.com. Na chwile obecną wszędzie zero ;) hehe

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5856 dnia: Lutego 24, 2009, 17:09:54 pm »
Ultima wysłała, ja już dostałem potwierdzenie na maila.

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5857 dnia: Lutego 24, 2009, 17:12:11 pm »
Też sprawdzam właśnie stronę K2:

Cytuj
HTTP Status 500 -

Chyba dostałem startowego expa!

Zastanawiam się czy Sony przygotuje kiedyś wszystko jak należy przed premierą...

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5858 dnia: Lutego 24, 2009, 17:17:11 pm »
Też sprawdzam właśnie stronę K2:

Cytuj
HTTP Status 500 -

Chyba dostałem startowego expa!

Zastanawiam się czy Sony przygotuje kiedyś wszystko jak należy przed premierą...

Nawet nie liczę na grę multi jutro. Przejdę szybciutko tego kilkugodzinnego singla, a później mają działać serwery, bo jak nie to... No.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5859 dnia: Lutego 24, 2009, 17:21:10 pm »
U mnie killzone.com chodzi świetnie. Przeglądania meczy to kapitalna sprawa!  :shock:

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5860 dnia: Lutego 24, 2009, 17:24:05 pm »
Teraz zaczęło, nie oszukuj. :)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5861 dnia: Lutego 24, 2009, 17:25:53 pm »
Siedze na tej stronie ponad 30 minut, więc nie oszukuję.

Pełno statystyk, masakra! Zupełnie jak bungie.net, a może i lepsze!

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5862 dnia: Lutego 24, 2009, 17:27:35 pm »
Nie chce mi się automatycznie logować na kz.com. Szlag, ile razy po wejściu na tę stronkę mam potwierdzać datę urodzin? :?

svonston

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5863 dnia: Lutego 24, 2009, 17:29:05 pm »
Nie chce mi się automatycznie logować na kz.com. Szlag, ile razy po wejściu na tę stronkę mam potwierdzać datę urodzin? :?
Moze Ci nie wierza i licza na Twoje potkniecie!

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5864 dnia: Lutego 24, 2009, 17:33:45 pm »
Też zacząłem to podejrzewać. Ale bez jaj - też ma ktoś tak? Używam najnowszej Opery i ilekroć włażę na ten serwis, muszę się logować. Poza tym loguję się psn id i zamiast "qsh" mam "qsh1", czyli początek adresu mailowego z wp. Dziwaczne :x Już nieaktualne - mam 5 kont na psn;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2009, 17:40:16 pm wysłana przez qsh »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5865 dnia: Lutego 24, 2009, 18:16:56 pm »
killzone.com - pierwsze wrażenie
http://www.ps3site.pl/killzonecom-pierwsze-wrazenie/15089/

Polecam! A najlepsze, że strona będzie dostępna z poziomu gry! :)
: Luty 24, 2009, 17:38:56 pm
Właśnie zaktualizowałem swój profil
http://www.killzone.com/kz/mykillzone.psml?kz_user_id=pokrytysniegiem
Nawet mam swoją ulubiona broń i tryb gry, mimo, że w grę jeszcze nie grałem ;) hehe
Jutro statystyki pójdą w górę, bo niżej niż zero się nie da ;P

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5866 dnia: Lutego 24, 2009, 18:20:52 pm »
killzone.com - pierwsze wrażenie
http://www.ps3site.pl/killzonecom-pierwsze-wrazenie/15089/

Polecam! A najlepsze, że strona będzie dostępna z poziomu gry! :)
: Luty 24, 2009, 17:38:56 pm
Właśnie zaktualizowałem swój profil
http://www.killzone.com/kz/mykillzone.psml?kz_user_id=pokrytysniegiem
Nawet mam swoją ulubiona broń i tryb gry, mimo, że w grę jeszcze nie grałem ;) hehe
Jutro statystyki pójdą w górę, bo niżej niż zero się nie da ;P

świetna sprawa takze juz uzupełniłem częściowo swoj profil

juz tylko paręnaście godzin do jutrzejszego otwarcia sklepów ehhhh ze tez mam exam poprawkowy w piątek jak ja go zaliczę :mad:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5867 dnia: Lutego 24, 2009, 18:23:54 pm »
Ok, byłem w Ultimie - gry już wysłane, więc jeśli złożyliście zamówienie do 23 i wybraliście kuriera to prawie na pewno jutro będziecie grać ;). A co do statusu "zaakceptowane" uzyskałem taką odpowiedź - zrealizowane oznacza wysyłkę. Tyle to i ja wiedziałem  :-?.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5868 dnia: Lutego 24, 2009, 18:28:11 pm »
jakos mam zaakceptowane dalej w ultimie a zamowilem 8 lutego.

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5869 dnia: Lutego 24, 2009, 18:37:57 pm »
UWAGA! Jeśli dostaniecie zaproszenie do znajomych przez Visari_game (czy jakoś tak), to nie odbierajcie go, a Tym bardziej nie czytajcie jego wiadomości. Ten powalony gnój postanowił najwyraźniej dla "żartu" zdradzać fabułe KillZone2 - ja przeczytałem tylko dwa słowa, poczym zorientowałem się i wywaliłem, a to i tak trochę mi zepsuło rozgrywkę. Może gość wkręcał, w każdym razie lepiej nie ryzykujcie. Niepojętne dla mnie jest istnienie, takich zjebów czerpiących frajdę, z psucia rozgrywki innym :x

Co do gry to już mam na razie jestem w drugiej misji, jak pogram więcej to coś napiszę  :cool:
PSN ID: Ninja_Adam

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5870 dnia: Lutego 24, 2009, 18:40:34 pm »
Też to dostałem, na początku myślałem, że do juve, ale to nie on  8) A co do fabuły, to w sumie koleś nic nie zdradza, bo jest ona tak przewidywalna, że łomójboże.

Ale co zrobisz, typowy polaczek, aby tylko zrobić komuś na złość.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5871 dnia: Lutego 24, 2009, 18:41:00 pm »
A co do skilla w R1 i CoD4. Pod tym względem R1 wygrywa, jeżeli spotkasz dobrych graczy, to nie masz szans. W CoD4 kto zacznie pierwszy strzelać, ten na 90% ma fraga, poza tym pełno n00bów którzy siedzą w krzakach, ogólnie w ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry. Single bardzo dobry, widowiskowy, ale multi? R1 znacznie lepsze, a już nie wspomnę o H3.

Głupoty gadasz, no ale każdy ma swoje zdanie.

Mnie jedyne co denerwuje, to max toporne sterowanie, czemu nie jest tak jak w COD 4 ,5 czy też H3 :???:

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5872 dnia: Lutego 24, 2009, 18:43:39 pm »
A co do skilla w R1 i CoD4. Pod tym względem R1 wygrywa, jeżeli spotkasz dobrych graczy, to nie masz szans. W CoD4 kto zacznie pierwszy strzelać, ten na 90% ma fraga, poza tym pełno n00bów którzy siedzą w krzakach, ogólnie w ogóle nie rozumiem fenomenu tej gry. Single bardzo dobry, widowiskowy, ale multi? R1 znacznie lepsze, a już nie wspomnę o H3.

Głupoty gadasz, no ale każdy ma swoje zdanie.

Mnie jedyne co denerwuje, to max toporne sterowanie, czemu nie jest tak jak w COD 4 ,5 czy też H3 :???:

Jak toporne? Masz na myśli, że jest ociężałe? Zresztą, ustawiasz sobie alternative 2, dajesz czułość +2, manualne przybliżanie, no i sterowanie jak marzenie.

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5873 dnia: Lutego 24, 2009, 18:44:43 pm »
Wczoraj odpaliłem sobie H3 po kilku miesiącach przerwy... Powiem tak: zna ktoś łatwy i szybki sposób żeby grać padem od Xa na PS3? Gałki, a co za tym idzie - precyzja, to niebo a ziemia... Ciekawe, jak w KZ2 grałoby się kontrolerem od XO... :roll:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5874 dnia: Lutego 24, 2009, 18:45:23 pm »
Jak toporne? Masz na myśli, że jest ociężałe? Zresztą, ustawiasz sobie alternative 2, dajesz czułość +2, manualne przybliżanie, no i sterowanie jak marzenie.
+1, nie znasz się. :-x

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5875 dnia: Lutego 24, 2009, 18:45:45 pm »
Jak toporne? Masz na myśli, że jest ociężałe? Zresztą, ustawiasz sobie alternative 2, dajesz czułość +2, manualne przybliżanie, no i sterowanie jak marzenie.
+1, nie znasz się. :-x
+2 bucu :-x

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5876 dnia: Lutego 24, 2009, 18:49:59 pm »
Wczoraj odpaliłem sobie H3 po kilku miesiącach przerwy... Powiem tak: zna ktoś łatwy i szybki sposób żeby grać padem od Xa na PS3? Gałki, a co za tym idzie - precyzja, to niebo a ziemia... Ciekawe, jak w KZ2 grałoby się kontrolerem od XO... :roll:

Żartujesz qsh  :shock: ? Toż gałki w dualu to najprecyzyjniejsze "grzyby" jakie jakikolwiek pad posiadał - i żadnej w tym ironii.

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5877 dnia: Lutego 24, 2009, 18:52:24 pm »
A ja w ogóle nie zmieniałem czułości i gra się świetnie.
Czułość standardowa, alternatywne 2, manualne przybliżenie i gra się cudnie.
PSN ID: Ninja_Adam

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5878 dnia: Lutego 24, 2009, 18:53:52 pm »
Nie, Stary.
Nie chcę wszczynać jakichś wojenek tutaj (szczególnie w tym temacie), ale uważam, że precyzja gałek analogowych w padzie od XO jest wchujlon razy większa, niż przy DS (aka sixaxisie). Te drugie za luźno mi chodzą, nie jestem w stanie się odnaleźć. Miałem już ten probelem przy Resistance 2, demo KZ2 utwierdziło mnie w tym przekonaniu.

Wracając do pytania: Jak podłączyć pada od Xa do PS3 (żeby działał, a nie, że przez USB wetknąć :P)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #5879 dnia: Lutego 24, 2009, 18:54:56 pm »
Może jak masz Linuxa to się da, bo normalnie to ni chu**.