Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710459 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6520 dnia: Marca 02, 2009, 18:04:37 pm »
Ja już dawno jestem za ustawką. 8) Tylko trzeba ludzi pozbierać, bo każdy gra o innej porze. :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6521 dnia: Marca 02, 2009, 18:07:14 pm »
Ja już dawno jestem za ustawką. 8) Tylko trzeba ludzi pozbierać, bo każdy gra o innej porze. :D
Ty kamperze się nie odzywaj  :x ja mogę dzisiaj w okolicach 21-22. Myślę, żeby tak zebrać 8 osób na serwerze z hasłem i wtedy się pobawić. Tak przy okazji, to czytając posty z ostatnich kilku stron odnośnie sterowania to dziękuję niebiosom, że nie grałem w CoD'a 4, bo zapewne dzięki temu w KZ gra mi się wyśmienicie  :-)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6522 dnia: Marca 02, 2009, 18:10:15 pm »
Ty kamperze się nie odzywaj  :x
Jaki kamper, ja zawsze w centrum akcji jestem. :-x

ja mogę dzisiaj w okolicach 21-22.
Ja bym wolał trochę wcześniej jednak. :-P
Pomysł na serwer z hasłem świetny.;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6523 dnia: Marca 02, 2009, 18:14:50 pm »
Ty kamperze się nie odzywaj  :x
Jaki kamper, ja zawsze w centrum akcji jestem. :-x

ja mogę dzisiaj w okolicach 21-22.
Ja bym wolał trochę wcześniej jednak. :-P
Pomysł na serwer z hasłem świetny.;)
Wcześniej też może być. Trzeba zebrać osób kilka dla wujka wilka (ee?). Zaraz wejdę na PSN i powysyłam mesedże. Powiedz tylko o której będziesz mógł grać.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6524 dnia: Marca 02, 2009, 18:16:22 pm »
Nawet o 19.;)
Dobra, jak o ustawkach, to idziemy do innego tematu.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6525 dnia: Marca 02, 2009, 18:18:04 pm »
Dobra idę założyć serwa. Nazwa: ***Polska***, Hasło: xxx dołączać się.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6526 dnia: Marca 02, 2009, 18:21:15 pm »
Dobra idę założyć serwa. Nazwa: ***Polska***, Hasło: xxx dołączać się.
o 19!!

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6527 dnia: Marca 02, 2009, 18:22:27 pm »
tez chetnie pogram, bedziecie mogli mi skopac dupe za to ze psiocze na celowanie :PP
moj PSN wRoobelele

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6528 dnia: Marca 02, 2009, 18:27:42 pm »

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6529 dnia: Marca 02, 2009, 19:04:22 pm »
TDM 30 min, Taktyk rozwinięty na full, 8vs8 = ultra pure crystal bright fun.

Jeszcze raz to napiszę - 16vs16 to POMYŁKA

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6530 dnia: Marca 02, 2009, 19:09:12 pm »
Nie rozumiem tego zdania. No i co z tego że GeOW był w 2007r? Co to zmienia?

Jestem praktycznie na samym końcu... czeka mnie finaołowa walka. Jutro pewnie zabiorę się za recenzję. Póki co parę uwag...
Moim zdaniem ta gra jest tym dla PS3 czym była Gears of War dla Xboksa 360. Różnica? GoW wyszedł w 2007 roku, a KZ2 w 2009. Oczywiście jest to tylko moje zdanie.
To znaczy, że Killzone 2 podnosi poprzeczkę wyżej jeżeli chodzi o grafikę, tak samo jak czynił to GoW w 2007 roku, to oznacza, że fabuła w KZ2 ssie jak ssała w GoW. To znaczy, że dostajemy świetny multi chociaż lekko niedopracowany (power shotguna, brak rankingu itd) zupełnie jak w GoW. To znaczy, że w grze znajdują się też błędy chociaż nie psują one rozgrywki. Generalnie dostajemy system sellera, świetną i genialną grę, ale czegoś jej jednak zabrakło do 10. I w przeciwieństwie do GoW tu czuję większe rozczarowanie, bo chciałem grę stawiać na równi z Halo bo w końcu deweloper miał czas by wszystko dopracować, ale tak nie jest i w moim prywatnym growym rankingu w tej generacji Halo 3 pozostaje królem, a Killzone 2 i Gears of War stoją niżej.

Chciałem podkreślić, że jest to moje prywatne zdanie i opinia. Nie każdy musi sie z nią zgadzać. Nie uważam, tego za prawdę ponadczasową. Ludzie mogą mieć inne spojrzenie i doświadczenie. Chciałbym tylko by moje zdanie zostało uszanowane :) Dziękuję.

Oczywiście jak co zawsze jestem chętny do kulturalnej dyskusji.


 Multi "moze" i jest lepsze w H3, ale singel to porazka, jedynka i dwojka byla lepsza, powiadasz fabula w K2 i GOW jest kiepska, a jaka jest w H3, smiech na sali, twierdzisz, ze K2 wyszlo dwa lata po GOW, wiec nie dziwi postep technologiczny, a H3 wyszlo +/- rok po GOW, wiec dziwi zacofanie technologiczne, pozdro. KILLZOWND
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6531 dnia: Marca 02, 2009, 19:19:54 pm »
Ukończyłem KZ2. Piękne zakończenie. Jak to miło że grę robili europejczycy bo nie mamy do czynienia z typowym "hamerykańskim" zakończeniem. Świetna gra.

Jak ktoś chce sposób na ostatniego boss'a to jest bardzo prosty. Pisać na PW.

PS. Sposób przedstawienia credits'ów urwał mi wora. :P

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6532 dnia: Marca 02, 2009, 19:32:21 pm »
GG od..bali kawal dobrej roboty, pelen podziw, od poczatku gram na 3 poziomie trudnosci i gra sie przezaj...scie, grafa, AI i DTS daja niezapomniane doznania, poprostu MASAKRA, gameplay poprzez sterowanie to sam miod. Nie rozumiem czepiania sie, ze robili gre 4 lata i to i tamto mi sie nie podoba, ok niektore aspekty to kwestia gustu, a niktore niedorobki poprawia patchem, jestesmy tylko ludzmi, GG i tak mieli trudne zadanie, ktoremu moim zdaniem sprostal i to z nawiazka, bronie, oswietlenie, animacja, 10 na 10 odemnie, a za grafe to nie ma takiej skali...
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6533 dnia: Marca 02, 2009, 19:38:31 pm »
Zapomniałem napisać że dźwięk w DTS bardzo przydaje się do wygrania walki z ostatnim boss'em.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6534 dnia: Marca 02, 2009, 19:45:07 pm »
Cytuj
Multi "moze" i jest lepsze w H3, ale singel to porazka, jedynka i dwojka byla lepsza, powiadasz fabula w K2 i GOW jest kiepska, a jaka jest w H3, smiech na sali, twierdzisz, ze K2 wyszlo dwa lata po GOW, wiec nie dziwi postep technologiczny, a H3 wyszlo +/- rok po GOW, wiec dziwi zacofanie technologiczne, pozdro. KILLZOWND

Ej no, znów mnie prowokujecie :sad: Fabuła ogólnie w serii Halo jak na fpsa jest dobra, ba nawet bardzo, no a grafika? No do dupy jest, nikt z tym nie będzie polemizował, w H3 nie ujrzysz ładnych tekstur, gra nie słyszała o AA, a mi mimo wszystko się podoba i dla mnie jest piękna. Technicznie może i do dupci, ale design mi pasuje. No i braki w grafice rekompensuje genialną wprost fizyką, która jest rodem wyjęta z życia, po prostu najlepsza. Możemy do tego dołożyć kapitalne AI. A co do kampanii to jak to stwierdził North vel Northrend218 jest po prostu inna, trudniejsza w odbiorze, nie dla każdego(nie w znaczeniu, że ktoś jest za głupi żeby to pojąć, po prostu jest wyjątkowa)i stąd takie opinie o niej. Mi się na początku średnio podobała, potem się rozkręcała, skończyło się na kilkunastu przejściach. Po prostu zależy kto co lubi. Ja również lubię mega intensywne kampanie rodem z call of duty 4 czy właśnie Killzone(co bym nie mówił to single jest świetny i intensywny). Te single trafiają do mas bo są uber-miodne. Nie chcę mówić z kolei, że Halo nie jest dla mas(prawie 10 mln, i ten hype). Dla mnie prezentuje zwyczajnie inne podejście do tematu. Halo 1 właściwie wprowadził gatunek fps na konsole i wtedy to był standard, teraz być może tym standardem są kampanie właśnie "codowe". I teraz pointa. Albo nie pointy nie będzie, starczy to co napisałem.

A o multi nawet nie będę mówił bo jest fanatykiem multiplayera w Halo 3 i tylko "czwórka" może go dla mnie pobić. Multi w KZ powiedzmy sobie..hmmm..nie podeszło mi i zdaje mi się, że jest okrutnie średnie. Jednak nikt nie musi się z tym zgadzać. Rozumiem, że komuś może się podobać, wszak taki drętwy BF:BC podobał się wielu ludziom. I znów zabrzmiało jakbym szydził z KZ.. :-P Ale nie ja nie szydzę, piszę tylko o moich odczuciach.


Byłoby na tyle. Peace & Video Games.

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6535 dnia: Marca 02, 2009, 19:49:39 pm »
Też dzisiaj skończyłem KZ2 na tym 3 poziomie trudności... Teraz gram na Elite - masakra:-)

Co do ostatniego bossa to śmieszne bo sama walka z nim to banał - powaliłem go za pierwszym razem... Jedynie pozbycie sie tych jego przydupasów wczesniej zajęło mi jakies 20 powtórzeń...

Super gierka tyle powiem:-) Uwielbiam takie techniczne strzelanie. I Klimat wojny tak samo swietny jak w GOW. Trzeba tez bedzie niedługo sie za multi wziac.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6536 dnia: Marca 02, 2009, 19:51:24 pm »
Ukończyłem KZ2. Piękne zakończenie. Jak to miło że grę robili europejczycy bo nie mamy do czynienia z typowym "hamerykańskim" zakończeniem. Świetna gra.

Jak ktoś chce sposób na ostatniego boss'a to jest bardzo prosty. Pisać na PW.

PS. Sposób przedstawienia credits'ów urwał mi wora. :P

Jak wygląda hamerykańskie zakończenie?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6537 dnia: Marca 02, 2009, 19:58:43 pm »
Nie chciałbym nikomu zdradzać fabuły więc wstawiam w spoiler.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

: Marzec 02, 2009, 19:57:10 pm
Ej no, znów mnie prowokujecie :sad: Fabuła ogólnie w serii Halo jak na fpsa jest dobra, ba nawet bardzo, no a grafika? No do dupy jest, nikt z tym nie będzie polemizował, w H3 nie ujrzysz ładnych tekstur...

Co Ty gadasz. W dżungli na skałach i podłożu są ładne tekstury. Piszę to całkiem poważnie.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6538 dnia: Marca 02, 2009, 19:58:57 pm »
Polska reklama:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6336462,Polska_reklama_Killzone_2.html

No widzę, że SCEP wybrało dobrą reklamę. Szkoda tylko, że głos Visariego jest słaby i ma się nijak do oryginału. I to w poważny sposób zaniża jakość spotu :/.

Tak zakończenie jest mało amerykańskie, ale to tak generalizując.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6539 dnia: Marca 02, 2009, 20:27:18 pm »
Biorąc pod uwagę, że w obecnych czasach zakończenie amerykańskie jest brakiem zakończenia, gdyż nikt nie chce kończyc historii biorąc pod uwagę sequel... to jednak cholernie się mylicie.

Zresztą amerykańskie gry i ich zakończenie z happy endem...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Wymieniać dalej?

IMO KZ2 ma bardziej amerykańskie zakończenie niż wam się wydaje...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6540 dnia: Marca 02, 2009, 20:35:22 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6541 dnia: Marca 02, 2009, 20:36:28 pm »
Dlatego napisałem "generalizując" (wiedziałem, że wspomnisz drugie Gearsy ;)). No i właśnie wspomniałeś o tym amerykańskim patosie w przypadku Halo 3 ;). A PoP stworzyło studio w Montrealu.

Ogólnie zakończenie KZ2 przypomina mi nieco te z Halo 2, czyli gra się kończy tuż przed rozpoczęciem większej zadymy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Zbijasz się, czy nie widziałeś dalszej części zakończenia? ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 20:38:01 pm wysłana przez Zielarz »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6542 dnia: Marca 02, 2009, 20:37:07 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

mam nadzieję, że ty nie na powaznie to napisałeś... bo inaczej to ROTFL

Zielarz dlatego nie należy generalizowac
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2009, 20:39:53 pm wysłana przez Zeratul »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6543 dnia: Marca 02, 2009, 20:37:47 pm »
Multi wciąga i to strasznie...tylko gdyby fragi to nie był czysty fart. Celuję w typa strzelam i w myślach się modle aby położyła go tylko połowa magazynka i o to aby gdzieś z boku nie stał jego ziom. Bo nawet jeśli zdążysz zabić tego pierwszego to nie masz szans żeby się obrócić i zabić następnego.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6544 dnia: Marca 02, 2009, 20:39:58 pm »
mam nadzieję, że ty nie na powaznie to napisałeś... bo inaczej to ROTFL

Ja? Ja na serio :D
: Marzec 02, 2009, 20:38:34 pm
Bo ja nie zginął to co? Rozpłynął się w niebycie? Jest w stanie nirvany? :smile:

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6545 dnia: Marca 02, 2009, 20:44:52 pm »
mam nadzieję, że ty nie na powaznie to napisałeś... bo inaczej to ROTFL

Ja? Ja na serio :D
: Marzec 02, 2009, 20:38:34 pm
Bo ja nie zginął to co? Rozpłynął się w niebycie? Jest w stanie nirvany? :smile:

LOL... Widziałeś to dłuższe zakończenie, które masz po ukończeniu gry na najwyższym poziomie trudności (głowy nie dam, ale chyba na najwyższym) ?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 683
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6546 dnia: Marca 02, 2009, 20:45:30 pm »
Wróć do kampanii H3 i zobacz pełne zakończenie :P.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6547 dnia: Marca 02, 2009, 20:48:45 pm »
Zaraz zobaczę, przeszedłem na legendary, ale znałem już zakończenie i chyba przewinąłem :P
: Marzec 02, 2009, 20:46:49 pm
Dobra lolrzordon, mega epic fail z mojej strony  :lol:

r0ox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-11-2007
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • PSN: x-r0oFie
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6548 dnia: Marca 02, 2009, 20:49:46 pm »
Multi wciąga i to strasznie...tylko gdyby fragi to nie był czysty fart. Celuję w typa strzelam i w myślach się modle aby położyła go tylko połowa magazynka i o to aby gdzieś z boku nie stał jego ziom. Bo nawet jeśli zdążysz zabić tego pierwszego to nie masz szans żeby się obrócić i zabić następnego.

W takim momencie najlepiej sprint i spier*alać gdzie popadnie ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6549 dnia: Marca 02, 2009, 20:55:02 pm »
Multi wciąga i to strasznie...tylko gdyby fragi to nie był czysty fart. Celuję w typa strzelam i w myślach się modle aby położyła go tylko połowa magazynka i o to aby gdzieś z boku nie stał jego ziom. Bo nawet jeśli zdążysz zabić tego pierwszego to nie masz szans żeby się obrócić i zabić następnego.

W takim momencie najlepiej sprint i spier*alać gdzie popadnie ;)
ta bo to coś da... jak strzelasz do jednego to za ch*ja nie nie zobaczysz nikogo obok. A jak skończysz z 1 to już jest koniec i z tobą. Zresztą nawet jak spieprzysz to zaraz cię dogoni, a zanim się obrócisz to już ci wpakuje serie w plecy.

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6550 dnia: Marca 02, 2009, 20:55:48 pm »
Cytuj
Multi wciąga i to strasznie...tylko gdyby fragi to nie był czysty fart. Celuję w typa strzelam i w myślach się modle aby położyła go tylko połowa magazynka i o to aby gdzieś z boku nie stał jego ziom. Bo nawet jeśli zdążysz zabić tego pierwszego to nie masz szans żeby się obrócić i zabić następnego.


Stary, nie możesz walić w niego pełnego magazynka na oślep, bo rozrzut sprawi ci figla i gówno ustrzelisz ;). Ze cztery celne kulki wystarczą. Trzeba zachować zimną krew i walić, tylko i wyłącznie seriami (no chyba, że kolo stoi metr od Ciebie), oraz mieć na uwadze to, że narazie większość ludzi grających w KZ2 tak właśnie robi, idzie na przód, zobaczy kolesia, nawet nie przyceluje i wywala cały magazynek na marne, a wystarczy, że pacjent da kroka w bok, pyknie ci szybką serie i bajbaj.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6551 dnia: Marca 02, 2009, 20:56:21 pm »
A nie, jednak oglądałem to zakończenie, nie wiem co mi się popierdzieliło z tym, że umarł. No, ale w każdym razie jest w stanie spoczynku 8)

Dobra i koniec ot.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6552 dnia: Marca 02, 2009, 20:57:51 pm »
Kurcze fajnie sie w to gra, pierwszy raz dzis wszedlem na online K2 i sobie z chlopakami pogralem - dorwalem nawet sniperke i kogos ustrzelilem ;] - ogolnie wypas. W ogole ta mapka na podstawie pierwszej misji wyglada lepiej niz w SP - tylko cos dziwnie malo ammo na niej jest 64 ammo w karabinie - wtf? :p

BTW kto gra pod nickiem Shadow Snake? :> Bo niezle gra, zreszta Cappo tez jest dobry.
Jutro replay o 19? :>

Vasquez

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-02-2009
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6553 dnia: Marca 02, 2009, 20:58:51 pm »
W końcu dorwałem swojego Killzone2 :)
Odpaliłem i opad szczeny...Nie wiem czemu ale lepiej mi coś to wygląda niż demo..Demo miało poszarpane tekstury i było jakieś takie "nijakie" - tutaj jakoś tego nie widzę i wygląda obłędnie...AI to jakaś masakra...Na veteranie kolesie flankują i ciężko opanować sytuacje..Sterowanie miód . Inne od reszty gier, ale ta ciążkość pasuje do brudu i klimatu!..Polski dub może być..Myślałem, że będzie gorszy...
Ogólnie po godzinie grania jestem zachwycony....KILLZOWNED

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6554 dnia: Marca 02, 2009, 20:59:06 pm »
Cytuj
Multi wciąga i to strasznie...tylko gdyby fragi to nie był czysty fart. Celuję w typa strzelam i w myślach się modle aby położyła go tylko połowa magazynka i o to aby gdzieś z boku nie stał jego ziom. Bo nawet jeśli zdążysz zabić tego pierwszego to nie masz szans żeby się obrócić i zabić następnego.


Stary, nie możesz walić w niego pełnego magazynka na oślep, bo rozrzut sprawi ci figla i gówno ustrzelisz ;). Ze cztery celne kulki wystarczą. Trzeba zachować zimną krew i walić, tylko i wyłącznie seriami (no chyba, że kolo stoi metr od Ciebie), oraz mieć na uwadze to, że narazie większość ludzi grających w KZ2 tak właśnie robi, idzie na przód, zobaczy kolesia, nawet nie przyceluje i wywala cały magazynek na marne, a wystarczy, że pacjent da kroka w bok, pyknie ci szybką serie i bajbaj.
ale ja dokładnie tak robię, tapuję nawet w R1 (strzelam niemal jak z pistoletu w CoD4) i tak killsy są na farcie, albo kogoś zabiję i przeżyję, albo się wymieniamy killami, no i zostaje ta 3 opcja...on mnie zbija.
A i rozwaliła mnie sytuacja jak typ stał bokiem do mnie i mnie widział, ale zamiast obrócić się to szedł do tyłu, a ja szedłem prostopadle do niego bokiem i w niego strzelałem...

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6555 dnia: Marca 02, 2009, 20:59:25 pm »
tylko cos dziwnie malo ammo na niej jest 64 ammo w karabinie - wtf? :p

Wraz z rozwojem postaci masz medal, który da ci 2x więcej amunicji na starcie, czyli z 64 na 128

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6556 dnia: Marca 02, 2009, 21:00:07 pm »
Kurcze fajnie sie w to gra, pierwszy raz dzis wszedlem na online K2 i sobie z chlopakami pogralem - dorwalem nawet sniperke i kogos ustrzelilem ;] - ogolnie wypas. W ogole ta mapka na podstawie pierwszej misji wyglada lepiej niz w SP - tylko cos dziwnie malo ammo na niej jest 64 ammo w karabinie - wtf? :p

BTW kto gra pod nickiem Shadow Snake? :> Bo niezle gra, zreszta Cappo tez jest dobry.
Jutro replay o 19? :>
spoko graj więcej dostaniesz medal i będziesz mieć więcej ammo
A Shadow Snake to Plissken :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6557 dnia: Marca 02, 2009, 21:04:17 pm »
Cappo w ogóle rządzi. Zrobił skład ze mną i KKRT (jako jedyny miał headseta), kazał się nam zatrzymać i kiwać głowami w grze na znak, że go słyszymy. 'Jademy'.  :lol:

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6558 dnia: Marca 02, 2009, 21:05:48 pm »
da sie jakoś wyłączyć gadanie graczy? wkurza mnie juz to, znaczy ze tam duzo szumów, i takich bzdetów .. i nie wiem gdzie w opcjach?

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6559 dnia: Marca 02, 2009, 21:07:13 pm »
da sie jakoś wyłączyć gadanie graczy? wkurza mnie juz to, znaczy ze tam duzo szumów, i takich bzdetów .. i nie wiem gdzie w opcjach?
SELECT, najeżdżasz na nick, naciskasz (bodajże kwadrat albo iks) i masz MUTE czy tam 'WYCISZ'.