Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6640 dnia: Marca 03, 2009, 20:55:33 pm »
nie trzeba obecnie jechac na lan zeby wygrac nagrody rzeczowe wiele turniejow jest online. a skoro sony tak bardzo chce promowac online to mam nadzieje ze o to zadbaja. a chyba nie ma lepszego wynagrodzenia za gre niz kasa :D

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6641 dnia: Marca 03, 2009, 21:02:56 pm »

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6642 dnia: Marca 03, 2009, 21:59:09 pm »
W salonie grał u mnie tv gdy naglę usłyszałem muzykę z trailera ballet of death, więc myślę sobie że reklamują killzone 2 .Patrzę a to .... reklama sera  :-o :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6643 dnia: Marca 03, 2009, 22:05:56 pm »
NIe grałem 2dni a tu widze jakieś kolorowe pagony :-? Niby te różne kolorki to mają coś oznaczać?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6644 dnia: Marca 03, 2009, 22:10:50 pm »
W salonie grał u mnie tv gdy naglę usłyszałem muzykę z trailera ballet of death, więc myślę sobie że reklamują killzone 2 .Patrzę a to .... reklama sera  :-o :lol:

To była reklama Delikatesów Alma :D

Miałem taką samą sytuację. Słyszę piosenkę i lecę do pokoju, a tu taki zonk :D.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6645 dnia: Marca 03, 2009, 22:54:53 pm »
niech ktos napisze jakie sa najlepsze ustawienia k2 na tv LG.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6646 dnia: Marca 03, 2009, 23:37:03 pm »
Cytuj
Poza tym Mass Effect fabularnie i uniwersum je MGSa na śniadanie
Błagam. Bardzo mi się podobało ME, ale to już są herezje. Chociaż to i tak nie jest rodzyn takiego kalibru jak tekst, że uniwersum ME je na śniadanie Star Warsy.
Przyłączę się do  tego offtopa.

Porównywanie uniwersum SW do ME, to jak porównywanie uniwersum Harry Pottera do tego Władcy Pierścieni. SW to bajka, śmieszni kosmici, kolorowe laserki, walka dobra ze złem itp. ME to poważny świat, z prawdziwymi rasami i rzeczywistą technologią.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6647 dnia: Marca 03, 2009, 23:42:24 pm »
Ja mam ustawione standardowo na "GRA" plus troszke kontrast, troszke jasność..i nie narzekam :) 42lg5000 bodajże. A w killzone po pijaku to nie radze grać...słabo idzie to nie CoD;)  

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6648 dnia: Marca 04, 2009, 00:51:43 am »
KZ2 skończony, zajęło mi to wyjątkowo krótko, bo tylko 5 godzin i 40 minut, ostatni boss bardzo prosty nie było problemów. A gra przecudna, nie wiem czemu co niektórzy jadą troche po fabule, dla mnie jest ona świetnie przedstawiona, czego wy tam chcecie ? Jest atak na planetę, ciągłe walki, ucieczki, niespodzianki. Nie wiem co tam ma brakować, to wojna a nie telenowela

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dla mnie to najlepszy FPS ostatnich lat, a tych lat będzie trochę bo jak dla mnie to od Half Life'a pierwszego, od bardzo dawna nie wciągłem się tak bardzo w konflikt zbrojny, magia gry jest niesamowita i o ile po innych fabuła po prostu spływa, mnie bardzo przyciągła i wzruszyła, może to też dlatego że pierwszy Kz bardzo mi się podobał. Może nie przebija jednego, COD4 i misja będąc snajperem, to było coś pięknego i dobra odskocznia bo reszta gry aż tak mnie nie przyciagała, a do tej misji często lubię wracać. Gra jest niesamowita i przejdę ją z pewnoscią jeszcze kilka razy, z mojej strony bardzo polecam, świetne mapy, misje, genialne i widowiskowe starcia z helgami i ich poziom trudności. Dźwięk i grafika to po prostu perfekt, nie zwracam uwagi na jakieś gorsze tekstury, bo i tak gra wygląda obłędnie, bardzo polecam, bo jest to po prostu zaje****** gra !!  8-)
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 01:01:39 am wysłana przez Moldar »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6649 dnia: Marca 04, 2009, 15:24:59 pm »
Panowie mam pytanko. Medyk w KZ2 ma mniej energii niż szturmowiec? Odkąd odblokowałem medyka i nim gram to wydaje mi się że mnie szybciej zabijają. :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6650 dnia: Marca 04, 2009, 15:39:47 pm »
Panowie mam pytanko. Medyk w KZ2 ma mniej energii niż szturmowiec? Odkąd odblokowałem medyka i nim gram to wydaje mi się że mnie szybciej zabijają. :P
chyba nie, ale medyk ma taką zaletę że się sam może uleczyć--rzuci sobie med kita pod nogi :) ja tak robię.

Gram już prawie 10h i za cholerę nie mogę powiedzieć że ta gra na multi jest dobra. Niech mi panowie z guerilla games powiedzą jakim cudem mogę stać metr od gościa, lekko nad nim (klatka schodowa, stałem na pół piętrze), a on nie  mnie nie widzi, i za ch*ja nie mogę go trafić...bo biega do tyłu i do przodu (  :lol: )???????? ...w normalnej grze już powinien być martwy.
Albo to że jak zginę na środku bitwy, wskrzesi mnie jakiś typ dostanę znów kulkę to mam 2 deathsy na koncie?? Świetne jak chcesz komuś zrujnować świetny wynik (np mi--miałem 11 killsów więcej niż śmierci, a skończyłem na 1 killsie do przodu).
Działka stawiane to też jakieś genialne są, celują lepiej od graczy i mają super zasięg (stałem dość daleko w  budynku i strzelałem do działka, a te mi zrobiło...headshota).
70% fragów to fart. A już najlepsze jest to że jedynymi rzeczami mogącymi powstrzymać kogoś z shotgunem jest: granta, seria w plecy.

tjeRy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-04-2008
  • Wiadomości: 147
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6651 dnia: Marca 04, 2009, 15:55:06 pm »
a co maja do tego kolesie z GG, ze Ty nie mozesz trafic goscia z metra ?! lol albo do tego ze masz glupich partnerow w druzynie, co leczą w nieodpowiednim momencie?
co do dzialek to sa dobrze wywazone, ze akurat dostales heda to nie znaczy ze gra jest zla, ja jakos nigdy nie gine od dzialek...to samo z tym shotgunem, moze jest ciut za mocny, ale powstrzymanie kolesia z nim w cqb do niemozliwosci nie nalezy, wystarczy duzo strejfować i po pierwszym niecelnym strzale zanim zdola oddac kolejny juz jest dead.
smieszne jest obwinianie gry za własne/kolegów z druzyny słabości, czy tez nieumiejetnosc grania.

ale mimo, ze sie przyzwyczailem, to wciaz jestem za tym zeby celowalo sie z mniejszym opoznieniem

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6652 dnia: Marca 04, 2009, 15:59:36 pm »
Cytuj
Albo to że jak zginę na środku bitwy, wskrzesi mnie jakiś typ dostanę znów kulkę to mam 2 deathsy na koncie?? Świetne jak chcesz komuś zrujnować świetny wynik (np mi--miałem 11 killsów więcej niż śmierci, a skończyłem na 1 killsie do przodu).

Kilka stron wcześniej pisałem o tym, też zbytnio mi to nie pasuje i rozwiązanie w stylu GOW'a (dobitka konającego przeciwnika) była by dla mnie lepszym rozwiązaniem. No, ale jest jak jest. Przyzwyczaiłem się.

Cytuj
Działka stawiane to też jakieś genialne są, celują lepiej od graczy i mają super zasięg (stałem dość daleko w  budynku i strzelałem do działka, a te mi zrobiło...headshota).

Nie przesadzaj ;) Może faktycznie zasięg mają spory, ale z rozwaleniem ich nie ma najmniejszego problemu - wystarczy dłuższa, celna seria (CELNA, a nie napierdzielanie na oślep) i po wieży. Kwestię headszotów komentowałem już nieraz - najbardziej randomowe jakie w FPS'ach widziałem, a na dowód tego przykład trzech HS założonych w tym samym momencie  :lol: lolcztery


paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6653 dnia: Marca 04, 2009, 16:07:41 pm »
ogólnie fajna gra aczkolwiek przejdę do końca singla co by pucharki zdobyć i sprzedaje bo multi mnie jednak nie wciągnęło a to w głównej mierze dla niej kupiłem gre.  Z początku zle nie bylo aczkolwiek do multi w CODa to sie nie ima i dlatego wracam do naszych czasów, aczkolwiek singiel wymiata ale co mi po nim.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6654 dnia: Marca 04, 2009, 16:22:46 pm »
ogólnie fajna gra aczkolwiek przejdę do końca singla co by pucharki zdobyć i sprzedaje bo multi mnie jednak nie wciągnęło a to w głównej mierze dla niej kupiłem gre.  Z początku zle nie bylo aczkolwiek do multi w CODa to sie nie ima i dlatego wracam do naszych czasów, aczkolwiek singiel wymiata ale co mi po nim.
no ja raczej gry nie sprzedam, ale mam tak samo. CoD4 mi podchodzi bardziej...znaaaacznie bardziej.

Cytuj
a co maja do tego kolesie z GG, ze Ty nie mozesz trafic goscia z metra
hmmmm...może to że zje*ali na maxa celowanie? Może to że za ch*ja nie da się tak szybko i płynnie przesunąć celownika jak przesuwa się postać?

W codzie jak dostanę jakiegoś fraga "z nikąd" to wiem że to moja wina, bo się wystawiłem, bo nie zauważyłem. A w K2 to czuję się oszukany że trafia mnie typ z kilometra, a ja go nie mogę ubić z metra. A już najlepsze są akcje jak ginie się obaj na raz. W CoDzie takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko, a tu to jest na porządku dziennym. Mało tego, tu zdarza się częściej niż w MGO.
Jeśli to ma być tatic shooter to ja pierdzielę. Czy taktyka to kampienie w rogu i wystawianie działek i/lub walenie z shotguna?

Cytuj
Może faktycznie zasięg mają spory, ale z rozwaleniem ich nie ma najmniejszego problemu - wystarczy dłuższa, celna seria (CELNA, a nie napierdzielanie na oślep) i po wieży
Raczej była celna, bo używałem tego "zooma". I nie waliłem całą serią tylko tak po 2 czy 3 kule (co by celniej było). A i tak dostałem heada.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6655 dnia: Marca 04, 2009, 16:44:35 pm »
ogólnie fajna gra aczkolwiek przejdę do końca singla co by pucharki zdobyć i sprzedaje bo multi mnie jednak nie wciągnęło a to w głównej mierze dla niej kupiłem gre.  Z początku zle nie bylo aczkolwiek do multi w CODa to sie nie ima i dlatego wracam do naszych czasów, aczkolwiek singiel wymiata ale co mi po nim.
no ja raczej gry nie sprzedam, ale mam tak samo. CoD4 mi podchodzi bardziej...znaaaacznie bardziej.

Cytuj
a co maja do tego kolesie z GG, ze Ty nie mozesz trafic goscia z metra
hmmmm...może to że zje*ali na maxa celowanie? Może to że za ch*ja nie da się tak szybko i płynnie przesunąć celownika jak przesuwa się postać?

W codzie jak dostanę jakiegoś fraga "z nikąd" to wiem że to moja wina, bo się wystawiłem, bo nie zauważyłem. A w K2 to czuję się oszukany że trafia mnie typ z kilometra, a ja go nie mogę ubić z metra. A już najlepsze są akcje jak ginie się obaj na raz. W CoDzie takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko, a tu to jest na porządku dziennym. Mało tego, tu zdarza się częściej niż w MGO.
Jeśli to ma być tatic shooter to ja pierdzielę. Czy taktyka to kampienie w rogu i wystawianie działek i/lub walenie z shotguna?

Cytuj
Może faktycznie zasięg mają spory, ale z rozwaleniem ich nie ma najmniejszego problemu - wystarczy dłuższa, celna seria (CELNA, a nie napierdzielanie na oślep) i po wieży
Raczej była celna, bo używałem tego "zooma". I nie waliłem całą serią tylko tak po 2 czy 3 kule (co by celniej było). A i tak dostałem heada.

WPIS , mam bardzo podobne odczucia w ogóle bardzo sie zdziwiłem ilością broni tak małą tym ze nie mogę jej ulepszać i w ogóle jakos otoczka mi nie lezy działka jakieś latające główna i ogólnie celowanie , po 10godzinach w multi mam pewne poglądy i wiem ze raczej nic w tej materii mi sie nie zmieni.

Gra jest fajna ale oczekiwałem innego multi aczkolwiek pewnie milionom osób sie cholernie podoba wiec ja sie pewnie nie znam :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6656 dnia: Marca 04, 2009, 16:52:25 pm »
Cytuj
Gra jest fajna ale oczekiwałem innego multi aczkolwiek pewnie milionom osób sie cholernie podoba wiec ja sie pewnie nie znam
no pod tym to ja się podpisuję. Jak komuś się podoba OK, szanuję to. Ale ja oczekiwałem czegoś innego. Wszyscy recenzenci chwalili mutli, a dla mnie jedyne dobre rzeczy w multi to system "perków" czy tam medali, killzone.com no i grafika.
I tu dochodzę do ciekawej konkluzji: jak kupowałem CoD4 to strasznie się bałem że mi nie podejdzie. A jak czytałem potem na necie że K2 jest na multi lepszy od CoD4 to kupiłem go w ciemno. Jak wyszło teraz widać.
Killzone 2 nie jest lepszy od CoD4...jest zupełnie inny, choć ma podobny system (perki), ale to zupełnie inna gra, inny styl grania. Nie każdemu fanowi CoD4 podejdzie (choć wydaje mi się że większości zwolenników K2 CoD4 by podszedł). Mi nie podszedł, ale grać w niego będę (trofea :P ), ale serce zostaje przy CoD4.

A i żeby nie było: multi dla mnie jest lipne, ale za to kampania dla 1 gracza jest wy*ebana!

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6657 dnia: Marca 04, 2009, 16:53:35 pm »
Ja wczoraj nareszcie pograłem bez większych stresów godzinkę i powiem szczerze, że jedyne, czego mi brakuje, to jakiś fajnego teamu znajomych i komunikacji. Teraz siedzę najczęściej sam, z nikim nie gadam i tylko biegam i strzelam. A z ruchu kolegi trudno odczytać myśl taktyczną, aj? ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6658 dnia: Marca 04, 2009, 16:55:44 pm »
Panowie co oznaczają wszystkie ikonki w podglądzie wyników na multi?
: Marzec 04, 2009, 16:55:04 pm
Ja wczoraj nareszcie pograłem bez większych stresów godzinkę i powiem szczerze, że jedyne, czego mi brakuje, to jakiś fajnego teamu znajomych i komunikacji. Teraz siedzę najczęściej sam, z nikim nie gadam i tylko biegam i strzelam. A z ruchu kolegi trudno odczytać myśl taktyczną, aj? ;)

No i właśnie dlatego warto grać "Ofiary wojny" bo ten tryb nie wymaga komunikacji.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6659 dnia: Marca 04, 2009, 16:59:14 pm »
Panowie co oznaczają wszystkie ikonki w podglądzie wyników na multi?
: Marzec 04, 2009, 16:55:04 pm
Ja wczoraj nareszcie pograłem bez większych stresów godzinkę i powiem szczerze, że jedyne, czego mi brakuje, to jakiś fajnego teamu znajomych i komunikacji. Teraz siedzę najczęściej sam, z nikim nie gadam i tylko biegam i strzelam. A z ruchu kolegi trudno odczytać myśl taktyczną, aj? ;)

No i właśnie dlatego warto grać "Ofiary wojny" bo ten tryb nie wymaga komunikacji.
ten celownik--ilość zabić, taki pięciokąt (piszę z pamięci) to pkt misji, te obok to minusowe pkt, a czacha to ilość zgonów. Nie mniej legenda by się przydała.

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6660 dnia: Marca 04, 2009, 17:00:07 pm »
Strzelam, że chodzi Ci o Body Count :D Ale nawet tutaj chciałoby się mieć zawsze zaufanego kumpla u boku do którego można wrzasnąć, że za rogiem stoi jakiś dziad. Bez tego żadna strzelanka ostatnich lat nie byłaby tak fajna (mówię tutaj głównie o H3 i CoD4, które kojarzą mi się ze wspólnym graniem ze znajomymi). Bez komunikacji nawet najbardziej wypasiony multi moim zdaniem jest niekompletny.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6661 dnia: Marca 04, 2009, 17:16:23 pm »
Panowie co oznaczają wszystkie ikonki w podglądzie wyników na multi?
: Marzec 04, 2009, 16:55:04 pm
Ja wczoraj nareszcie pograłem bez większych stresów godzinkę i powiem szczerze, że jedyne, czego mi brakuje, to jakiś fajnego teamu znajomych i komunikacji. Teraz siedzę najczęściej sam, z nikim nie gadam i tylko biegam i strzelam. A z ruchu kolegi trudno odczytać myśl taktyczną, aj? ;)

No i właśnie dlatego warto grać "Ofiary wojny" bo ten tryb nie wymaga komunikacji.
ten celownik--ilość zabić, taki pięciokąt (piszę z pamięci) to pkt misji, te obok to minusowe pkt, a czacha to ilość zgonów. Nie mniej legenda by się przydała.

Myślałem że celownik to heady, pięciokąt to ilość zabić. Przecież jest jeszcze ten "wieniec" i on bodajże oznacza zsumowane punkty ze wszystkiego.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pierwsze czyli ten wieniec najwyraźniej to punkty. Drugie wygląda na heady. Trzecie (pięciokąt) ogólnie ilość zabić (heady plus zwykłe). Czwarte nie mam pojęcia ale być może team kill'e. Piąte zgony.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 17:17:55 pm wysłana przez MarcePan »

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6662 dnia: Marca 04, 2009, 17:25:49 pm »
Od lewej strony:

1. Zsumowane punkty
2. Kille
3. Ogólne punkty za misje (leczenie medyka, kill z wieżyczki, oraz mnożnik w TDM)
4. Team kille
5. Zgony

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6663 dnia: Marca 04, 2009, 17:29:02 pm »
kur**, poziom Elite jest przegięty na maksa. :-x
Półtorej godziny męczyłem się z obroną Placu Visariego i nie dałem rady. :-x

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6664 dnia: Marca 04, 2009, 17:30:20 pm »
Pograłem dzisiaj w KZ2 u kumpla i muszę przyznać, że gra zrobiła na mnie pozytywne wrażenia. Co prawda w moim odczuciu nie jest to żadna rewolucja, ale solidny FPS, na który z pewnością jeśli ma się możliwości warto wydać kasę.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6665 dnia: Marca 04, 2009, 17:48:46 pm »
Ja jestem zaraz po pustynnym etapie (osada górnicza, w której walczyliśmy na wstępie z kilkoma snajperami). I również do tego momentu nie widzę żadnej rewolucji, jednak wcale jej nie szukałem. Ot pierwsza odsłona na PS2 niezwykle mi się podobała - grafika, klimat, design, brak przekombinowania, uniwersalność produkcji, et cetera. Ot porządnie przygotowana kontynuacja na sprzęt aktualnej generacji. Tak jak Halo 3 w stosunku do H2 (choć tu, już kolejny raz) , GoW 2 w stosunku do poprzednika (tu mniejszy odstęp). Właściwie chyba Bioshock aż tak bardzo zaskoczył , niejako produkt zupełnie świeży (choć naleciałości System Shock są widoczne, ale to w końcu duchowy spadkobierca). Oprawa prezentuje się zjawiskowo, gra się niezwykle przyjemnie (jak lata temu w Killzone). Na co komu , przy takim poziomie jakieś rewolucje.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6666 dnia: Marca 04, 2009, 18:49:26 pm »
Jak się rzuca apteczki będąc medykiem?

PS. Wiedzieliście że postać zostawia ślady butów na podłożu? Widać dokładnie protektor buta. Nieźle.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6667 dnia: Marca 04, 2009, 18:50:43 pm »
Jak odblokujesz Health Pack -> krzyżak w prawo i R1.
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2009, 19:16:34 pm wysłana przez Snake_Plissken »

allahy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-04-2007
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
  • PSN: allahy
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6668 dnia: Marca 04, 2009, 19:11:50 pm »
czy w tej grze jest zwykly tryb teamdeath match? a nie jakies znajdz i zniszcz i inne tym podobne

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6669 dnia: Marca 04, 2009, 19:14:52 pm »
To można ustawić tworząc serwer.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6670 dnia: Marca 04, 2009, 19:15:17 pm »
Snake krzyżak w prawo;) 8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6671 dnia: Marca 04, 2009, 19:16:51 pm »
Snake krzyżak w prawo;) 8)
Ale się dupłem. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6672 dnia: Marca 04, 2009, 21:33:44 pm »
Snake napisz mi że nie masz więcej energii od pozostałych gracz to Ci za żadne skarby nie uwierzę. Chyba że masz konkretne lagi bo to co się dziś działo przechodziło wszystko. Opiszę jedną sytuację ale było ich więcej.

Zaszedłem Cię zza pleców i wpakowałem dokładnie w Ciebie calutki magazynek (zaznaczam że mam już powiększony) a Ty nic. Stoisz dalej i nagle się obróciłeś żeby pojechać mnie i Tarniaka jedną serią. Bez jaj ale coś tu jest nie tak. Takich sytuacji była masa. Nawet Tarniak przesłał mi PW na PSN że coś tu ku..a nie gra. Nie ujmuję Ci skilla bo grasz zajebiście ale chłopie wygląda to tak jakbyś miał dwa razy więcej energii niż pozostali.

W pewnym momencie celowałem Ci jedynie w głowę bo innej rady żeby Cię zabić nie było. Przypuszczam że masz lagi bo bywało też tak że krótką serią Cię położyłem. Ja naprawdę nie mam tutaj żadnego zamysłu niecnego ale w walce z każdym innym graczem nie miałem tak dziwnych sytuacji jak z Tobą. Myślałem że to może wina mojego łącza ale nie, bo jeśli innych mogę normalnie zabić to wszytko u mnie ok.

-------

Teraz odnośnie samej rozgrywki. Uczulam panowie że nie gramy cały czas w "Ofiary wojny". W tej grze są misje do wykonania na multi i jak na razie to widziałem że Tarniak starał się tutaj najwięcej pomagać. Bywało tak że mimo iż nas było więcej w drużynie to przy miejscu z bombą było naszych graczy raptem dwóch.
Sama gra jest nieco idiotycznie skonstruowana bo nie może być mowy o stawianiu przez taktyka respów przy miejscach docelowych (np. platformy na tuby propagandowe). Cała rozgrywka wtedy leży. Nie wiem czemu GG o tym nie pomyślało. Poza tym w krótkim czasie ta gra będzie miała poważny problem. Otóż znając mapy i poszczególne zadania można bez problemu ustawiać się w miejscach docelowych zanim pojawi się zadanie. Są one zawsze w tym samym położeniu. Jedynie kwestia losowego doboru zadań. Tylko co z tego skoro taktyk może resp pointa ustawić nawet rundę wcześniej.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6673 dnia: Marca 04, 2009, 22:11:38 pm »
to pewnie nie byl prawdziwy snake, tylko camo ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6674 dnia: Marca 04, 2009, 23:44:52 pm »
Dizsiaj dorwałem swoją kopię i szczerze, to takiego szczękoopadu nie dostałem. Ot gra jak gra, światło fajne i animacja. Próćz tego to nic. Chyba jedyną grą w którą gram wciąż z ciarkami na plecach to God of War.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6675 dnia: Marca 04, 2009, 23:50:14 pm »
Graj dalej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6676 dnia: Marca 04, 2009, 23:57:13 pm »
Dobra przyznam się. Póki co grałem jakieś maks 30 minut. W połowie drugiej misji jest. Wole chyba jednak mod Quake 2 Digital Paintballl 2  :cool:

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6677 dnia: Marca 05, 2009, 00:02:23 am »
ku***, poziom Elite jest przegięty na maksa. :-x
Półtorej godziny męczyłem się z obroną Placu Visariego i nie dałem rady. :-x

To faktycznie pierwszy ciezki moment na elite - tez sie meczylem ale w koncu mi sie udalo - kluczem jest odpowiednia obsluga dzialka i odpuszczenie sobie w odpowiednim momencie;-)... Teraz jestem kawalek dalej gdzie trzeba wysadzic ten budynek po wyjsciu z kanalu. Koniec gry to bedzie dopiero hardcore...Ale jak cod4 na veteranie sie dalo to tutaj pewnie tez jakos pojdzie. Chociaz gra wydaje sie trudniejsza...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6678 dnia: Marca 05, 2009, 00:06:10 am »
Poziom trudności KZ2 jest wysoki i zapisuję to "in plus" dla tej gry. Czerwonoocy świetnie chowają się i ostrzeliwują. Chociaż, trudność w ubijaniu przeciwników nadal zwiększa mi niemrawe celowanie. Oh well ...

xantiss

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6679 dnia: Marca 05, 2009, 01:09:38 am »
Nie wiem z jakiej paki te narzekania na multi .Po niespełna 5h gry online mam 394 kille i 145 zgonów .Na koncie 100hs .Działka to nie problem , granat + seria i po nich .Koles z shotgunem jest problemem tylko  w stuacji gdy stoi 3-4 metry ode mnie .Zazwyczaj szubka kulka w leb albo seria+ kolba i lezy .HS to nie fuks , trza po prostu dobrze wycelowac i nie wywalac połowy magazynka .W weekend mam wolne to z checia z wami pogram :D  .Najlepszy wynik to obecnie 59 killi na mapie na 13 zgonów .Ostrożność z CS się przydaje ;]
I Fear....Nothing